Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Pracownia Geppetto
Partner lockme

Pracownia Geppetto

Żory | Śląsk | Warsztat Tajemnic

8.6/10
Żory: 4. miejsce | Śląsk: 73. miejsce | Polska: 589. miejsce

 • 2-4 osób
 • doświadczeni
 • 45 minut
 • Fabularny

Pracownia sędziwego ojca Pinokia, drewnianej kukiełki pragnącej być prawdziwym chłopcem. Geppetto w tajemnicy konstruuje... Poprzez system zagadek sprawdzających waszą umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość i pracę zespołową pomóżcie mu dokończyć jego kolejne dzieło. Macie tylko 45 minut... zanim ON wróci .

Adres
Dane właściciela
Escape Room Warsztat Tajemnic Łukasz Topa
Rybnicka 82
44-240 Żory
NIP: 6511630604
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 22 opinie o tym pokoju

8.6/10

Żory: 4. miejsce
Polska: 589. miejsce

Obsługa 8.8/10

Klimat 8.0/10

0

4

7

9

2

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • marekleszczyna

  marekleszczyna

  Liczba recenzji: 24

  Dużo drewna

  22.02.2018 | data wizyty: 14.11.2017

  W pokoju byliśmy w 4 osoby. Zagadki dostosowane do tematyki pokoju. Grunt, że dobrze się bawiliśmy a to było najważniejsze.

 • Eli B.

  Eli B.

  Liczba recenzji: 14

  Robota dla stolarza!

  08.09.2017 | data wizyty: 02.09.2017

  Mimo trudnosci technicznych-brak pradu w calym obiekcie - zabawa ukończyla się sukcesem. Zagadki średniej trudnosci, wymagaja spostrzegawczości i uwaznego czytania wskazówek.Klimat w ciemnosci ciezko bylo ocenic 😉 ale tematyka okazala sie pomysłowa.

 • Przemol G.

  Przemol G.

  Liczba recenzji: 12

  Pracownia Geppetto

  09.09.2017 | data wizyty: 02.09.2017

  Kolejna firma w Żorach...tym razem natrafiliśmy na problemy czysto techniczne niezależne od właściciela...pokój ciekawy choć prąd pozwoliłby Nam na dużo lepszy wynik 😉 ER dla początkujących grup ale ciekawy klimat pozwala na fajną zabawę...zapewne odwiedzimy Antykwariat 😊

 • Weronika Em.

  Weronika Em.

  Liczba recenzji: 29

  Ilość drewna się zgadza

  03.10.2017 | data wizyty: 20.08.2017

  Nie koniecznie nazwałabym ten pokój pracownią. Ot tak zwykły pokój z dużą ilością drewna. Mało fascynujący wygląd nadrabia za to zagadkami. Dynamiczne, ciekawe, w dużej ilości. Znajdzie się coś dla każdego. Polecam i świeżakom i grupom, które bawią się w to nie pierwszy raz.

 • Cyrk Kamiennych Braci

  Cyrk Kamiennych Braci

  Liczba recenzji: 155

  Cyrk Kamiennych Braci struga pajaca

  30.06.2017 | data wizyty: 22.06.2017

  Wracając z naszej wyprawy do Rybnika zahaczyliśmy o sąsiednie miasto - Żory. Nie ukrywamy, że Pinokio, to nasza ulubiona bajka z czasów dzieciństwa. Zachęceni tematyką postanowiliśmy sprawdzić jak wypadł ten pokój bazujący na motywach powieści Carlo Collodiego.

  Wystrój jest w porządku. Znajdziemy tu sporo różnych narzędzi i drewnianych wyrobów. Uważamy jednak, że niestety jego wygląd jest trochę zbyt nowoczesny i zbyt mało baśniowy. Potencjał był bardzo duży, a wyszło tylko przyzwoicie. Plusem na pewno jest postawione przed nami zadanie, którym nie jest tylko standardowe wydostanie się z pokoju. Muzyka była, ale naszym zdaniem nie do końca pasowała.

  Zagadki opierają się na standardowych metodach. Pokój nie jest bardzo trudny, ale żeby przez niego przebrnąć należy wykazać się sporą spostrzegawczością. Ilość zadań jest dobrze dostosowana do czasu zabawy. Niektóre rozwiązania są ciekawe i rzadko spotykane.

  Do obsługi nie mamy większych zastrzeżeń, może ewentualnie przydałoby się trochę więcej energii i entuzjazmu.

  Pracownia Gepetto jest dosyć fajnym pokojem, który można polecić początkującym graczom. Potencjał książki nie został do końca wykorzystany, jednak zabawa ma swoje plusy i uważamy, że mimo wszystko warto się zapoznać z tym ER.

 • Sebastian K..

  Sebastian K..

  Liczba recenzji: 34

  Drewniana przygoda

  13.06.2017 | data wizyty: 12.06.2017

  Pokój z łatwymi zagadkami. W sam raz dla początkujących, wydaje się łatwy ale trzeba myśleć i łączyć fakty. Klimat warsztatu oczywiście spotkamy i dużo drewna, z którego należy coś wytworzyć :)

 • Mirosław W.

  Mirosław W.

  Liczba recenzji: 24

  Domek Pinokia.

  13.06.2017 | data wizyty: 12.06.2017

  Pokój bardzo ciekawie urządzony, obecność drewna tworzy bardzo fajny klimat. Zagadki bardzo pomysłowe i ciekawe, ale raczej przeznaczone dla grup początkujących, jednak i doświadczenie znajdą coś dla siebie. Ważne by dobrze porozglądać się po pokoju i przedmiotach, bo to bardzo pomaga. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Polecam

 • natalia.n2306

  natalia.n2306

  Liczba recenzji: 23

  W krainie Mistrza

  24.06.2017 | data wizyty: 12.06.2017

  Pokój świetnie przygotowany, warto zwrócić uwagę na zabawki. Zagadki świetnie przygotowane, niektóre z nich niby łatwe a jednak trzeba kombinować:) Polecam grupom, które zaczynają swoją przygodę z pokojami:)

 • EscapeGirls&Friends

  EscapeGirls&Friends

  Liczba recenzji: 61

  Dziewczyny wystrugały Pinokia

  31.05.2017 | data wizyty: 28.05.2017

  Chorzowskie i Gliwickie Eskejpy udowodniły, że warto wyjechać poza Katowice w poszukiwaniu eskejpowych wrażeń. Na celowniku tym razem Żory, kierunek wyznaczył groupon na Pracownię Geppetto. Jakie wrażenia?

  Mieszane. Świetny motyw opisujący pokój, takiego pomysłu nie ma i brzmi bardzo ciekawie w masie cel więziennych, aresztów i komnat strachów. Na samą myśl o tym pokoju, aż czuje się zapach drewna unoszący się w powietrzu. W rzeczywistości tego „czegoś” pokojowi brakuje. Jest sporo drewnianych elementów, zabawek, pieńków, narządzi do obróbki drewna, jest i drewniana szafa. To wszystko wygląda fajnie, ale wciąż wiemy, że nie jesteśmy warsztacie. Brakuje również dźwięku, który dodatkowo stymulowałby gracza i zagłuszał ruch pojazdów za ścianą. I może trochę wiórów pod nogami…

  A co z zagadkami? Zagadki tematycznie wpisują się we wspólny mianownik „drewno” – to jest super. Jest ich dużo, część z nich jest rzeczywiście trudna. Ale do tej pory zastanawiamy się, czy tak chciał twórca czy tak samo wyszło przez przypadek? Pokój może sprawić sporo trudności grupom ze średnim doświadczeniem i na pewno początkującym. Jest prawie liniowy, ale 4 osoby znajdą dla siebie robotę. Zagadki są ciekawe i to właściwie dla nich warto zmierzyć się z tym pokojem. Same podpowiedzi kartkowe w jednym przypadku są kolejną zagadką a nie podpowiedzią.

  Jest spory potencjał w tym pomyśle, ale w pokoju nie czuć wujka Geppetta i nie czuć Pinokia. Szkoda, że 45 minut. Jest miejsce na zagospodarowanie 60tki. Pokój nie zraża do siebie, ale aż woła o odrobinę dopieszczenia. Dzięki odnalezieniu zadania specjalnego mamy specjalny voucher na kolejny pokój 😊 Skorzystamy by dopełnić obrazu.

  https://www.facebook.com/Escape-Girls-Friends-1051778464926153/

 • KrzysztofJ

  KrzysztofJ

  Liczba recenzji: 18

  Fajne zagadki i obsluga psujaca zabawe.

  19.07.2017 | data wizyty: 15.06.2017

  Pokoj jak pokoj. Bez wodotryskow, standardowe zagadki. Dodatkowe misje troche myla przy rozwiazywaniu zagadek. Obsluga po rozwiazaniu zagadki przez glosniki komentuje w infantylny sposob postepy grupy. Zdecydowanie to przeszkadza.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM