Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Jama smoka
Partner lockme

Jama smoka

Zielona Góra | Lubuskie | Fox Escape

8.4/10
Zielona Góra: 5. miejsce | Lubuskie: 10. miejsce | Polska: 773. miejsce

 • 2-6 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Przygodowy

Jaskinia... Półmrok... Chłód i ten ziemisty zapach... Wiesz, że jaskinia kryje skarb. Złote jaja. Tak bardzo chcesz je zdobyć, ale jeszcze nie wiesz, że czeka na Ciebie wiele pułapek. Czy uda Ci się wydostać z jamy ze zdobyczą?
Masz tylko 60 minut... Po tym czasie smok wróci...

Jama smoka to miejsce, które zapamiętasz na długo.
Niesamowity wystój pokoju, niebanalne zagadki i świadomość, że za 60 minut smok wróci do swojej jamy.
Czy uda Ci się wykraść jego największy skarb?

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
Adres

Fox Escape

ul. Sowińskiego 2/1
(na skrzyżowaniu z ul. Drzewną)
65-001 Zielona Góra

Strona WWW 726631159 694881588 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Dane właściciela
Fox Agencja Kreatywna Sp.zo.o
ul. Sowińskiego 2/1
65-001 Zielona Góra
NIP: 9731023227

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 8 opinii o tym pokoju

8.4/10

Zielona Góra: 5. miejsce
Polska: 773. miejsce

Obsługa 8.8/10

Klimat 8.1/10

0

0

5

3

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • rahn niejasny

  rahn niejasny

  Liczba recenzji: 13 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Jama postmodernistycznego smoka

  23.06.2018 | data wizyty: 23.06.2018

  Coś nie do końca zagrało z klimatem. Pokój jest pełen elektroniki, zagadki bardzo pomysłowe, tyle że brak w tym wszystkim tej przygody. Elektronika powinna być imho trochę bardziej subtelna i mniej widoczna, jeśli ma to być jaskinia smoka. Jak napisałem, fajnie pomyślane zagadki, tyle że klimatem świetnie by się odnalazły w jakiejś współczesnej scenerii. Nie tak wyobrażam sobie smocze jaskinie.
  Pokój jest dość ciemny i brak w nim latarek a są tam zagadki do których trzeba więcej światła.
  No i nie do końca wszystko działa jak trzeba, a tam gdzie zagadka wymaga precyzji, niekoniecznie otrzymuje się precyzyjne wskazówki.

 • Marcin R. 10

  Marcin R. 10

  Liczba recenzji: 3 Profil FB

  Dobre

  22.05.2018 | data wizyty: 17.05.2018

  Pokoj bardzo fajny przemyślany wymyślne zagadki, polecam!
  Jeden z najlepszych escape'ow w jakim byłem

 • Daniel D. 12

  Daniel D. 12

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Zaskoczenie

  18.05.2018 | data wizyty: 18.05.2018

  Byłem parę razy w Escape Roomach za każdym razem bawiłem się świetnie ale ten pokój zupełnie mnie zaskoczył. Przemyślana kompozycja oraz dopracowany wygląd pomogły mi przenieść się do jamy prawdziwego smoka. Bardzo mili wlasciciele, umożliwili mi dokończenie pokoju po czasie.

 • danny792

  danny792

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Fox escape

  03.07.2018 | data wizyty: 02.07.2018

  Bardzo fajne miejsce. Swietny klimat i super obsługa. Z pewnością jeszcze tam wrócę.

 • Natalia K. 65

  Natalia K. 65

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Jamą hama

  02.07.2018 | data wizyty: 02.07.2018

  Co za hamski smok zrobił takie trudne zagadki? Klimat to jakieś przeniesienie się w wymiarze wchodząc tam poczułam się jak w prawdziwej jaskini do tego efekty dźwiękowe budowały klimatyczne napięcie bardzo mi się podobało! Pan Marcin z obsługi bardzo miło i wesoło wprowadził nas w nastrój pokoju zapowiedział fabule i wytłumaczył zasady na prawdę polecam wszystkim!

 • Agata R. 11

  Agata R. 11

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Rewelacyjnie w Zielonej Górze!!

  19.06.2018 | data wizyty: 15.06.2018

  Jestem zachwycona wizytą w Jamie Smoka w Zielonej Górze. Klimat, obsługa fantastyczna! Naprawdę mają fajne zagadki, dzięki czemu można się super przy tym bawić. Polecam wszystkim odwiedzić to miejsce, bo naprawdę warto! :)

 • barti.szymczak

  barti.szymczak

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Rewelacja w Zielonej Górze!

  25.04.2018 | data wizyty: 11.04.2018

  Nie jestem fanem pokojów przesadnie strasznych, dlatego też ten wyjątkowo przypadł mi do gustu, gdyż czułem się w nim komfortowo i to podczas całego pobytu. Na pewno na plus nowatorskie rozwiązania, które zostały tam wykorzystane. Ogólne wrażenia bardzo dobre. Warto też podkreślić rewelacyjny kontakt z właścicielem pokoju - pozdrawiam serdecznie!

 • madzio

  madzio

  Liczba recenzji: 1 Profil FB

  Duże rozczarowanie

  17.06.2018 | data wizyty: 17.06.2018

  Zachęceni pozytywnymi recenzjami wybraliśmy się dzisiaj do Jamy Smoka. Już na wejściu dowiedzieliśmy się, że jeden z mechanizmów nie działa i w przypadku pierwszego "zadania", w którym mowa jest o 3 przełącznikach, mamy szukać tylko dwóch, bo ten trzeci jest - z racji awarii - wyłączony z rozgrywki. Trochę słabo, jak na stosunkowo nowy pokój, ale spoko - awarie się zdarzają. Niestety nie była to jedyna niedziałająca rzecz w tym pokoju. Ba - to było nic w porównaniu z tym, co działo się (a w zasadzie nie działo się) później.
  Po kilku minutach zostaliśmy zapytani przez radio o to, czy zrobiliśmy X (nie będę mówił dokładnie co, aby nie psuć nikomu zabawy). Okazało się, że wykonana przez nas akcja miała spowodować otworzenie się drzwiczek. Te jednak nie otworzyły się więc zostaliśmy poinstruowani jak otworzyć je z pominięciem zamka. Potem okazało się, że inne drzwiczki - otwierane kluczem - nie dają się otworzyć. Straciliśmy sporo czasu analizując czy aby nie trzeba zrobić czegoś jeszcze przed ich otwarciem. Okazało się jednak, że - i tu cytat Pana Operatora - te drzwiczki tak mają, że się zacinają i trzeba po prostu je na siłę otworzyć (trochę to w sprzeczności z regulaminem, w którym jest jasno powiedziane aby nic nie robić "na siłę"). Nie był to jednak koniec usterek - jedna z większych zagadek również nie działała. Kiedy po dłuższym czasie zaczęliśmy o nią pytać Operatora to ten podał nam sekwencję, którą mieliśmy uzyskać poprzez jej rozwiązanie. Na tym etapie chcieliśmy już skończyć tą farsę i po prostu wyjść z tego pokoju zamiast marnować czas na wątpliwej jakości zabawie, ale Operator powiedział, że taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę, że mamy się nie frustrować (!!!) i dalej próbować. Rozwiązaliśmy więc 2 czy 3 ostatnie zagadki, ale frajda z tego była już żadna, bo jak tu eksperymentować z czymkolwiek jeśli na dobrą sprawę nie wiadomo, czy coś źle się robi, czy znowu coś nie działa. Ostatecznie jednak udało nam się wyjść.
  Przy takiej ilości usterek i niedociągnięć nie dziwi mnie, że firma pobiera opłatę "z góry". Na odchodnym usłyszeliśmy, że jeśli pójdziemy do ich drugiego pokoju - Incepcji - i tam też coś nie będzie działać, to MOŻE dostaniemy jakiś rabat. Cóż - nie dane nam będzie się przekonać, bo do żadnego pokoju tej firmy już nie pójdziemy.
  No dobrze - a co gdyby wszystko działało? Wystrój nie jest znowu tak wspaniały - kilogramy pianki do osadzania okien i tyle. Sporo kabli na wierzchu, niektóre mechanizmy nie były zbyt dobrze zamaskowane. Zagadki elektroniczne są ok (jeśli akurat działają), ale nijak klimatem nie pasują do smoczej jamy. Pokój przeznaczony jest dla maksimum 8 osób. Wg. mnie to jakieś nieporozumienie, bo pomieszczenie nie jest zbyt duże, a zagadek nie ma tak wiele i już przy 5 osobach byłoby tam ciasno.

  Fox Escape

  Odpowiedź Fox Escape

  Hej! Z tej strony Fox Escape!
  Na wstępie chcielibyśmy przeprosić za rozczarowanie i zaprosić na bezpłatne testowanie naszego drugiego pokoju – Incepcji. Zależy nam, byście mogli przetestować rozwiązania, które proponujemy – dzięki temu dowiemy się też jak bardzo odporne są nasze pokoje – Jamę Smoka po weekendzie już uodporniliśmy i wierzymy, że w przyszłości będzie mniej zniszczeń : )
  Przykro nam, że trafiliście na nieszczęsliwy zbieg okoliczności, i że sami między sobą nie mogliście dojść do porozumienia podczas rozgrywki w naszym lokalu (mniej nerwów w trakcie gry – to tylko zabawa!). W przeszłości z powodzeniem bawiły się u nas zarówno randki, firmy, wieczory kawalerskie i panieńskie, a mieliśmy nawet dwa razy skuteczne oświadczyny (notabene jedne w Jamie Smoka – pozdrawiamy!)
  Postaramy się też po kolei odnieśc do poszczególnych spraw:
  - akcja X, o której piszecie nie skutkowała, ponieważ uszkodziliście (najpewniej przypadkiem, nie podejrzewamy Was o złą wolę) element, który był wcześniej
  - drzwiczki, które „trzeba otworzyć na siłę” to najprawdopodobniej złe wysłowienie się Operatora – zezwolił na użycie w tym miejscu „nieco więcej siły” – drzwiczki opadły na zawiasach i po przekręceniu kluczyka nie otworzyły się idealnie (dodam też, że w pokoju jest tylko jeden kluczyk i jeden zamek)
  - ubolewamy nad tym, że nie działała jedna z „większych” zagadek - tutaj posypujemy głowy popiołem i kajamy się nisko – wczoraj uprościliśmy nieco tą zagadkę i dzisiaj już nie jest tak trudna – dzięki temu mamy stuprocentową pewność, że nie przytrafi jej się już żadna awaria
  Pokój polecamy grupom 3-5 osobowym, jednak dotychczas doskonale bawiły się u nas grupy zarówno 2, 4, jak i 7 osobowe – mamy nadzieję, że w Incepcji (która jest dużo większa) będziecie mieli więcej przestrzeni dla siebie.

  Pozdrawiamy!

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM