Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Szola

Szola

Zabrze | Śląsk | Szyb Maciej

7.9/10
Zabrze: 3. miejsce | Śląsk: 123. miejsce | Polska: 846. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 45 minut
 • Thriller

Wraz ze znajomymi udajecie się na zwiedzanie terenu postindustrialnego. Ekscentryczny przewodnik po oprowadzeniu Was po obiekcie proponuje jeszcze jedną atrakcję – szybki rzut oka na wnętrze szybu. Jeśli wierzyć drogowskazom to ścieżka wiedzie do rzadko odwiedzanej Wentylatorowni. Przewodnik nic nie robi sobie z taśm ostrzegawczych i ostrzeżeń o zagrożeniu. Mimo początkowego wahania, podążacie za nim z coraz większą ciekawością. Przecież kto, jak kto, ale on wie najlepiej, gdzie można, a gdzie nie można wchodzić.
Stara, przeraźliwie skrzypiąca krata, półmrok, schody w dół. Temperatura wyraźnie spadła, widać parę z ust. – Do szybu już niedaleko? – pytacie przewodnika. W tej chwili zdajecie sobie sprawę, że nie ma nikogo, kto mógłby Wam udzielić informacji. Jednak nagle pada odpowiedź – zgrzyt kraty wejściowej. Trzasku zamykanego skobla, nie da się z niczym pomylić. Po pustym(?) korytarzu niesie się na przemian – echo zamykanych wrót i diaboliczny chichot „przewodnika”…
Tak zaczyna się historia naszego pokoju… Miejsca, w którym nie tylko zmierzycie się z własnymi słabościami, ale gdzie nadamy zupełnie nowego znaczenia słowom strach, zagadka, tajemnica, rozrywka… Od tej pory nabiorą głębszego znaczenia - pełnego emocji i wrażeń.
Sprawdź swoją przenikliwość w podziemnym pokoju zagadek. Górniczy klimat, nietuzinkowy wystrój, autentyczne wyposażenie… więcej zdradzić nie możemy.

Adres

Poznaj 7 opinii o tym pokoju

7.9/10

Zabrze: 3. miejsce
Polska: 846. miejsce

Obsługa 9.6/10

Klimat 9.3/10

0

1

1

2

3

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • kpreficz

  kpreficz

  Liczba recenzji: 9 Profil FB

  Dość średnio...

  23.08.2016 0 0

  Pokój bardzo nastawiony na dokładne przeszukanie, wiele rzeczy łatwo przeoczyć. Są właściwie 2-3 zagadki do rozwiązania, a jedną z nich można - dosłownie - obejść. Lekkie niedomówienie w kwestii rzeczy, które biorą udział w grze, a które nie. Plus za miejsce, dużym zaskoczeniem było wejście do pokoju.

 • bartoszej

  bartoszej

  Liczba recenzji: 14 Profil FB

  Niewykorzystany potencjał

  19.07.2016 0 0

  Pokój był dziwny. Rewelacyjny klimat, znakomicie wykorzystana lokalizacja pokoju, tylko... pomysłów brak. Wszystko sprowadza się do przeszukania pokoju miejsce w miejsce, rozwiązania 2-3 (zależy jak liczyć - ja bym stawiał na 2) zagadek, prowadzących jedna do drugiej, przy czym jedno utrudnienie można obejść (tak, nadłożenie 2m załatwia sprawę!!) i..już.
  Obsługa bardzo solidna, jednak nie po to tam się wybraliśmy.

  Warto odwiedzić, choćby tylko dla lokalizacji, jednak pokój raczej dla początkujących, by nauczyli się jak szukać niektórych podpowiedzi.

 • Uciekinierzy

  Uciekinierzy

  Liczba recenzji: 65 Profil FB

  Niesamowity

  22.04.2016 0 0

  Świetny pomysł, wspaniałe ale przerażające przeżycie! Nie bedziemy w sumie za duzo zdradzac warto przekonac sie na wlasnej skórze ;) Zdradzimy tylko oceną ;)

  Ps. Bardzo trudny, chyba wrócimy jeszcze raz ;)

 • KcHR

  KcHR

  Liczba recenzji: 17 Profil FB

  Pomysł na 5+

  25.04.2016 0 0

  Pomysł na "pokój" niesamowity, warunki dosyć ekstremalne, ale zabawa przednia. Widać, że przyłożył tutaj rękę twórca pokoi w Jigsaw. Wprowadził bym dodatkowo kaski oraz rękawice. Dobra robota!

 • Michał T.

  Michał T.

  Liczba recenzji: 12

  Warto

  29.05.2016 0 0

  Bardzo fajny pokój, miła i przyjazna obsługa. Klimat miejsca robi wrażenie. Wejście do pokoju - byliśmy bardzo zdziwieni :)
  Ogólnie bardzo fajnie, moim zdaniem warto się wybrać :)

 • willy034

  willy034

  Liczba recenzji: 8

  Jakoś tak ...

  04.05.2016 0 0

  Jakoś tak średnio zadowolony byłem, klimat dobry, ale jakoś tak oczekiwałbym czegoś więcej, tym bardziej że materiał na dobry room jest, tak więc proponuję jeszcze popracować nad tym pokojem. Dobra lokalizacja.

 • kamil f.

  kamil f.

  Liczba recenzji: 2

  kamilrum

  02.05.2016 0 0

  Naprawdę świetny room. Super klimat,trudne zagadki i świetna obsługa.
  Polecamy doświadczonym graczom którzy nie mają klaustrofobii i nie boją się ciemności :)

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM