Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Szola

Szola

Zabrze | Śląsk | Szyb Maciej

8.5/10
Zabrze: 3. miejsce | Śląsk: 124. miejsce | Polska: 865. miejsce

  • 2-5 osób
  • doświadczeni
  • 45 minut
  • Thriller

Wraz ze znajomymi udajecie się na zwiedzanie terenu postindustrialnego. Ekscentryczny przewodnik po oprowadzeniu Was po obiekcie proponuje jeszcze jedną atrakcję – szybki rzut oka na wnętrze szybu. Jeśli wierzyć drogowskazom to ścieżka wiedzie do rzadko odwiedzanej Wentylatorowni. Przewodnik nic nie robi sobie z taśm ostrzegawczych i ostrzeżeń o zagrożeniu. Mimo początkowego wahania, podążacie za nim z coraz większą ciekawością. Przecież kto, jak kto, ale on wie najlepiej, gdzie można, a gdzie nie można wchodzić.
Stara, przeraźliwie skrzypiąca krata, półmrok, schody w dół. Temperatura wyraźnie spadła, widać parę z ust. – Do szybu już niedaleko? – pytacie przewodnika. W tej chwili zdajecie sobie sprawę, że nie ma nikogo, kto mógłby Wam udzielić informacji. Jednak nagle pada odpowiedź – zgrzyt kraty wejściowej. Trzasku zamykanego skobla, nie da się z niczym pomylić. Po pustym(?) korytarzu niesie się na przemian – echo zamykanych wrót i diaboliczny chichot „przewodnika”…
Tak zaczyna się historia naszego pokoju… Miejsca, w którym nie tylko zmierzycie się z własnymi słabościami, ale gdzie nadamy zupełnie nowego znaczenia słowom strach, zagadka, tajemnica, rozrywka… Od tej pory nabiorą głębszego znaczenia - pełnego emocji i wrażeń.
Sprawdź swoją przenikliwość w podziemnym pokoju zagadek. Górniczy klimat, nietuzinkowy wystrój, autentyczne wyposażenie… więcej zdradzić nie możemy.

Adres

Poznaj 0 opinii o tym pokoju

8.5/10

Zabrze: 3. miejsce
Polska: 865. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.2/10

0

0

1

2

3

Napisz opinię

Tego pokoju nie można aktualnie oceniać.

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM