Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Duch kopalni
Partner lockme

Duch kopalni

Wrocław | Dolnośląskie | Time Of Mysteries

9.8/10
Wrocław: 8. miejsce | Dolnośląskie: 8. miejsce | Polska: 51. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 70 minut
 • Przygodowy

Na początku lat 60-tych ubiegłego wieku w pewnej kopalni zaczęło dochodzić do dziwnych incydentów. Górnicy obawiali się, że komuś może stać się krzywda. Ludzie zaczęli plotkować, że to Duch zbiera swoje żniwa. Sprawa ucichła, aż do 1965 roku, kiedy to w kopalni kilku górników zaginęło w nieznanych okolicznościach. Nie znaleziono ich do dziś. Legenda o Duchu kopalni straszyła okoliczną ludność, górnicy odmawiali pracy w podziemiach. Po dwóch latach Duch ponownie atakuje i giną kolejni niewinni górnicy. Po tym incydencie kopalnia zostaje nieodwracalnie zamknięta, a wszelkie bogactwa jakie skrywa, w dalszym ciągu pozostają nieodkryte. Na własne ryzyko, wraz z towarzyszami podejmujecie się wyprawy do wnętrza kopalni. Tylko kompletni szaleńcy ryzykują własne życie dla kilku chwil wrażeń. Nikt nie wie co was spotka, możliwe, że nie wrócicie już do swoich domów...


Pamiętajcie, że to kopalnia, obcasy, szpilki i jasne ubrania mogą przeszkodzić w rozgrywce ;)
Pokój dostępny tylko w polskiej wersji językowej.
Only polish language version.

 • Od 16 lat
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres
Dane właściciela
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TIME OF MYSTERIES KATARZYNA ŁOKIETKO
Ul. Ruska 51b
50-079 Wrocław
NIP: 8952084882
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 51 opinii o tym pokoju

9.8/10

Wrocław: 8. miejsce
Polska: 51. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.9/10

0

1

25

25

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • VooVoo

  VooVoo

  Liczba recenzji: 120 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  ...

  15.08.2018 | data wizyty: 29.07.2018

  Duży szacunek za ogrom pracy włożony w odwzorowanie kopalni i dopieszczenie scenografii. Klimat oddany idealnie. Zagadki łatwiejsze i trudniejsze - wszystkie zaś wpisujące się w fabułę pokoju.

 • kasiakasia

  kasiakasia

  Liczba recenzji: 22 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Prawdziwa kopalnia!

  03.07.2018 | data wizyty: 30.06.2018

  Wystrój robi ogromne wrażenie! Zdecydowanie najlepszy pokój tej firmy :) Zagadki średniotrudne, pokój na pewno nie jest pokojem na pierwszy, ale grup bez doświadczenia będzie po prostu trudny, niemniej jest bardzo logiczny. Obsługa jest super, widać i słychać, że escape roomy to ich sposób na życie :)

 • dr4kun

  dr4kun

  Liczba recenzji: 94 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Skrzyżujcie strumienie!

  01.05.2018 | data wizyty: 07.04.2018

  Największym atutem pokoju jest jego nieliniowość - we czworo mieliśmy co robić i czym się dzielić, czego niestety nie można powiedzieć o wszystkich nowszych pokojach.

  Zagadki są spójne i logiczne; nie potrzebowaliśmy podpowiedzi ani potwierdzeń, co w naszym odczuciu zawsze oznacza, że pokój jest dobrze przygotowany od strony łamigłówek. Jest ich dość, żeby mieć czym się zająć przez większość czasu przeznaczonego na grę.

  Wystrój wpisuje się w myśl przewodnią pokoju - wcześniej już byliśmy w ER, który symulował kopalnię, acz tamten rzeczywiście wchodził w wydrążoną górę; tutaj mamy kopalnię w pokoju, bardzo mile oddaną.

  Odrobinę brakowało jakiegoś większego smaczku / finalnej zagadki na sam koniec - czegoś, co zapamiętalibyśmy na długo i przypięli do tego konkretnego pokoju.
  Przez całą drogę bawiliśmy się świetnie, zdecydowanie przemili państwo z Time of Mysteries poczynili ogromne postępy od czasów Utraty pamięci :-)

 • Bartosz M.

  Bartosz M.

  Liczba recenzji: 113 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Kopalnia z prawdziwego zdarzenia!

  22.03.2018 | data wizyty: 21.03.2018

  Wiem co mówię - pochodzę z Górnego Śląska ;) To był mój drugi pokój w tematyce kopalnianej i z pewnością mogę powiedzieć, że właściciele Kopalni z Gliwic powinni się uczyć od Time of Mysteries jak to się robi! Zresztą, nie tylko oni... ;-)

  Duch Kopalni jest pokojem absolutnie dopieszczonym wizualnie - widać ogromne nakłady pracy, które przełożyły się na fantastyczny wystrój - robi on kapitalną robotę. Same zagadki są dość trudne, ale to nie znaczy, że są niewykonalne - trzeba po prostu mocno ruszyć głową :) Odradzałbym pokój grupom początkującym ze względu na elementy nieliniowości, a doświadczeni będą mieli w środku nie lada orzech do zgryzienia! Byliśmy w 4 osoby i dla mnie to jest maksymalna liczba uczestników zabawy.

  Najbardziej cieszy mnie co innego - dokładnie rok temu zaliczyliśmy pierwsze pokój w Time of Mysteries i progres w stosunku do tego co było i zastaliśmy teraz we Wstępie Wzbronionym i Duchu Kopalni jest olbrzymi! Właściciele potrafią wyciągać wnioski, słuchają swoich klientów i zależy im przede wszystkim na tym, żebyśmy się po prostu dobrze bawili. Oby takich ludzi w świecie Escape Roomów było więcej! :)

  Duch Kopalni jest kolejnym mocnym punktem na mapie ER we Wrocławiu - zdecydowanie warto odwiedzić i czekamy na więcej! Do zobaczenia :)

 • Fei

  Fei

  Liczba recenzji: 24 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Prawdziwa kopalnia

  21.03.2018 | data wizyty: 21.03.2018

  Po odwiedzeniu całej TOPki wrocławskich escape roomów ten zdecydowanie plasuje się w czołówce. Świetny, niepowtarzalny klimat oddaje charakter prawdziwej kopalni. Wszystkie zagadki świetnie ze sobą współgrają, nie ma żadnych nieścisłości. Ciekawe rozwiązania techniczne i niesamowity wystrój tylko potęgują wspaniałe odczucia. Do tego zawsze chętna do rozmowy obsługa - Duch kopalni to obowiązkowy punkt na wrocławskiej mapie escape roomów.

 • Marysia&Artur :)

  Marysia&Artur :)

  Liczba recenzji: 10
  Wiarygodna opinia

  WOW!

  26.03.2018 | data wizyty: 25.03.2018

  Ten pokój jest genialny! Wprowadzeni zostaliśmy do niego w opaskach i po ich zdjęciu mieliśmy wrażenie, że przenieśliśmy się do innego świata. Klimat oddany tak realnie, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe, 11/10!! Jednak w pokoju jest co robić. Zagadek jest dużo i do najprostszych nie należą, ale rozwiązywanie ich daje mega satysfakcję. Moim zdaniem pokój przeznaczony dla osób z bagażem doświadczeń kilkunastu pokoi. My naszym 3-osobowym teamem odwiedziliśmy już ok. 20 pokoi, a w tym przypadku udało nam się wyjść chwilkę po czasie. Za co też plus dla obsługi, że mimo upływu czasu pozwoliła nam skończyć. Co do obsługi to również pozostaje bez zarzutu. Wszystkie pokoje tej firmy prezentują wysoki poziom i można iść tam w ciemno, a dobra zabawa zagwarantowana! Duch kopalni to jeden z najlepszych pokoi w jakich byliśmy, moglibyśmy chyba powiedzieć nawet, że to ten najlepszy! Wybierzcie się tam, a ten jakże pozytywny "duch" kopalni nie opuści Was jeszcze długo po wyjściu z pokoju :)

 • Piotr K. 44

  Piotr K. 44

  Liczba recenzji: 6
  Wiarygodna opinia

  Wrocławski przodek

  15.04.2018 | data wizyty: 04.04.2018

  Dobrze przygotowane wnętrze oraz ciekawe zagadki dały radę. Byliśmy w 4 osoby, miejsca było sporo i nikt sobie nie przeszkadzał.

  Czuć różnicę względem poprzednich pokoi - pozytywną różnicę!

  No i oczywiście jak zwykle miła rozmowa po rozgrywce, za to duży plus.

  Pokój do polecenia grupom średniozaawansowanym w uciekaniu.

 • sernik

  sernik

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Genialny!

  15.05.2018 | data wizyty: 12.05.2018

  Na wstępie widać ogrom pracy włożonej w wystrój oraz świetne pomysły na zagadki. Optymalna ilość osób odwiedzających ten pokój to cztery. Dużym plusem brak liniowości, dzięki czemu można podzielić się zadaniami. Zdecydowanie opcja dla tych, którzy mają już kilka pokoi za sobą. Wyszłyśmy na 2 minuty przed czasem, a i tak potrzebowałyśmy podpowiedzi :) niemniej jednak bardzo satysfakcjonująca rozgrywka.
  Obsługa jak zawsze super ! Czekamy na kolejne pokoje :)

 • EkspeRt :D

  EkspeRt :D

  Liczba recenzji: 9
  Wiarygodna opinia

  Mega!

  01.04.2018 | data wizyty: 31.03.2018

  Kolejny pokoj ToM który odwiedziliśmy, i kolejny raz bardzo bardzo pozytywnie! Naprawdę bardzo nam sie podobało. Pokój z fajnym klimatem, ciekawe zadania, dbałość o szczegóły, przemiła komunikatywna obsługa! Polecam stanowczo!

 • Gosia R.

  Gosia R.

  Liczba recenzji: 22 Profil FB
  Opinia spoza rankingu

  Ośmieliliśmy się wejść...

  13.04.2018 | data wizyty: 12.04.2018

  ...i nie żałujemy ani minuty! Wspaniały autentyczny wystrój. Zagadki trudne. Szczególnie jedna zajęła nam zdecydowanie za dużo czasu. Jako ekipa z doświadczeniem około 15 pokoi potrzebowaliśmy trzech podpowiedzi aby wyjść 5 minut przed czasem. Im dalej, tym lepiej, zwłaszcza z wystrojem. Paru zagadek nie spotkałam nigdzie indziej - super pomysły!!! Rewelacyjna ekipa. Pokój polecam wszystkim doświadczonym ekipom :-))

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM