O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room Pogrzeb Arystokraty
Partner lockme

Pogrzeb Arystokraty

Wrocław | Dolnośląskie | Brain Code - Secret Room

9.9/10
Wrocław: 8. miejsce | Dolnośląskie: 8. miejsce | Polska: 91. miejsce

 • 2-6 osób
 • początkujący
 • 90 minut
 • Fabularny

Na uroczystości będzie osoba, która może wam pomóc. Tylko dostanie się na pogrzeb może pozwolić wam na odkrycie tajemnicy

Oto pokój w którym macie okazję zmierzyć się z zadaniami, jakimi musieli podołać uczestnicy półfinału Mistrzostw Polski

Rezerwacje na stronie www.brain-code.pl

 • Pokój klimatyzowany
 • Pokój eliminacyjny PolandEscape
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
Adres
Dane właściciela
KAWER
Kazimierza Wielkiego 27C
50-077 Wrocław
NIP: 8982087796
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 34 opinie o tym pokoju

9.9/10

Wrocław: 8. miejsce
Polska: 91. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 9.8/10

0

4

28

2

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • krychu

  krychu

  Liczba recenzji: 2 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pokój klimatyczny, dopracowany, ale....

  23.08.2017 | data wizyty: 22.08.2017 0 0

  Pokój klimatyczny i dopracowany. Zagadki nieco się różnią od innych pokoi (jest tylko 1 szyfr i niewiele kluczyków). Pozostawił jednak pewien niedosyt, ponieważ z opisu pokoju wynika, że pokój ma charakter fabularny. Większość zagadek do rozwiązania była zagadkami czysto logicznymi bez wyraźniej konieczności łączenia faktów ze sobą. Wielki plus należy się za dopracowanie szczegółów (spoiler)

 • Jarek J. 2

  Jarek J. 2

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bardzo ciekawy

  02.09.2017 | data wizyty: 01.09.2017 0 0

  Co prawda znalazły się nieintuicyjne zagadki (o których nie wiedzieliśmy, że już zostały rozwiązane lub których sposób rozwiązania był nieintuicyjny), ale pokój zasługuje na dużego plusa za wymaganie pracy zespołowej!

 • Sarna

  Sarna

  Liczba recenzji: 43 Profil FB

  Top

  31.07.2017 | data wizyty: 12.07.2017 0 0

  Pogrzeb Arystokraty jest kolejnym wyczekiwanym przez nas pokojem firmy Secret Room. Czekanie opłaciło się!

  Klimat jest perfekcyjny (niczego innego nie spodziewałam się po tej firmie!). Każdy detal został przemyślany i dopracowany, a rozwiązania techniczne są świetne. Bardzo tematyczne i pomysłowe zagadki, niekiedy wymagające trochę cierpliwości i dobrego refleksu ;-) Będąc w tym pokoju zapomina się o całym świecie i skupia na fabule i pokonywaniu zagadek. Dokładnie tego oczekuje się od ER!

  Obsługa jak zawsze bardzo miła, pomocna i chętna do rozmowy. Bardzo polecam ten pokój każdemu, kto chce odwiedzić ER na najwyższym poziomie! ;-)

 • mati_hvn

  mati_hvn

  Liczba recenzji: 46 Profil FB

  Najlepszy pogrzeb na jakim byłem!

  20.07.2017 | data wizyty: 12.07.2017 0 0

  Oj, długo trzeba się było naczekać na ten pokój, ale zdecydowanie było warto!

  Klimat jest jednym z lepszych jakie kiedykolwiek widziałem. Nie ma ani jednej niedoróbki. Widać, że właściciele mieli genialny pomysł na wystrój i jeszcze lepsze wykonanie. Do tego wpleciona historia idealnie połączona z zagadkami. Różne efekty i zaskakujące rozwiązania w pokoju po prostu powalają z nóg.

  Zagadki są równie dobre jak klimat. Przede wszystkim są z nim mocno powiązane i nie ma tu mowy o jakimś nieprzyjemnym przeszukiwaniu zakamarków czy dopasowywaniu kodów do kłodek (których właściwie nie ma). Wszystko jest logiczne, często wymagające współpracy w drużynie i sprawia mnóstwo frajdy. Wiele rozwiązań jest bardzo innowacyjnych, za co również olbrzymi plus, bo coraz trudniej coś takiego wymyślić!

  Obsługa jest rewelacyjna, chętna do wysłuchania wrażeń, rozmowy i żartów. Zdecydowanie umili pobyt i podpowie gdy trzeba.

  Podsumowując, jest to obecnie (ex aequo z dwoma innymi) mój ulubiony pokój. Bawiłem się tutaj wyśmienicie i myślę, że każdy podzieli moje odczucia. Zdecydowanie polecam! :)

 • Michał_

  Michał_

  Liczba recenzji: 38 Profil FB

  Zdecydowana czołówka

  05.09.2017 | data wizyty: 12.07.2017 0 0

  Długo czekaliśmy na ten pokój, ale było warto, firma postawiła na nową jakość i zadbała o dopracowanie każdego detalu.
  Bardzo dobre pierwsze wrażenie robi świetnie przygotowana poczekalnia, która umila czas oczekiwania na rozpoczęcie gry i wprowadza w klimat. Pokój od samego początku zaskakuje genialnym wystrojem, a w miarę rozwiązywania kolejnych zadań jest tylko lepiej. Wszystkie zagadki są dobrze przemyślane i rozwiązuje się je bardzo przyjemnie, a odkrywanie kolejnych tajników pokoju daje dużo frajdy.
  Obsługa jak zawsze profesjonalna, można miło porozmawiać, pożartować i wymienić się doświadczeniami.
  Pogrzeb Arystokraty śmiało zaliczam do wrocławskiej czołówki, gorąco polecam każdemu, świetna zabawa gwarantowana :)

 • dr4kun

  dr4kun

  Liczba recenzji: 64 Profil FB

  Cztery osoby i pogrzeb

  30.07.2017 | data wizyty: 22.07.2017 0 0

  Już na samym wstępie powala klimat poczekalni. Całe piętro Brain Code trzyma spójny wystrój, a poczekalnia jeszcze przed wejściem do pokoju nadaje ton całej zabawie.

  Co tu dużo mówić - warto było czekać na ten pokój!

  Wystrój i rozkład pokoju bardzo dobrze współgrają, dopracowane w detalach. Elektronika wspomaga i uzupełnia zagadki, których jest może i odrobinę 'zbyt' mało, ale są wykonane z pieczołowitością zwiastującą nową erę dla ER we Wrocławiu.

  Pokój jest do polecenia dla ekip nawet dwuosobowych. Nie jest zbyt trudny, acz warto mieć już nieco doświadczenia przed... pójściem na pogrzeb.

 • Unii

  Unii

  Liczba recenzji: 28 Profil FB

  Przygoda na którą czasu nie szkoda :)

  11.08.2017 | data wizyty: 10.08.2017 0 0

  Pokój jest naprawdę świetnie zrobiony. Wybraliśmy się, żeby spróbowąć się z drugim zadaniem w turnieju escape roomów. Nie zawiedliśmy się. Klimat jest naprawdę przyjemny (czytaj: mroczny), zadania bardzo zróżnicowane i przemyślane.
  Naprawdę aż szkoda z takiego pokoju wychodzić :)

 • Madlyn

  Madlyn

  Liczba recenzji: 22 Profil FB

  Arystokratyczne klimaty :)

  19.09.2017 | data wizyty: 22.07.2017 0 0

  Ciemno, ponuro, z lekkim drżeniem w sercu... tak to tylko może być Pogrzeb Arystokraty :) Już na samym wejściu czuć przenikliwą historię tego miejsca. Zagadki bardzo dopracowane, idealnie wplecione w fabułę, logicznie ze sobą powiązane. Zdecydowanie pokój dla osób doświadczonych, które mają już za sobą pokoje z rozwiązaniami technicznymi a nie tylko z tradycyjnymi kłódkami :) Przesympatyczna obsługa i bardzo życzliwa. Pokój wymaga od graczy współpracy i moim zdaniem lepsza zabawa jest w większej grupie. My byliśmy w 6 i się nie nudziliśmy! Klimat mroczny i tajemniczy a takie mnie osobiście najbardziej odpowiadają. Oby więcej takich pokoi!!! :)

 • Marek M. 5

  Marek M. 5

  Liczba recenzji: 24 Profil FB

  Uczestnik pogrzebu.

  06.08.2017 | data wizyty: 05.08.2017 0 0

  Ach jak dobrze pisac dobre rzeczy ktore notabene sie naleza za kawala solidnej pracy ktora wykonaliscie panowie. Klimat,fabuła oraz dodatkowe smaczki pojawiajace sie w trakcie gry sprawiaja ze nota moze byc tylko jedna. Silna dycha! Do tego dodajmy fajna fabule,solidne i przemyslane zagadki plus dobrze dobrane rekwizyty i mamy swietnie zrobiony pokoj. I nie wazne drobne problemy techniczne. Gdy mamy doczynienia z tak sympatyczna obsluga wprowadzajaca nas w cala gre i towarzyszaca nam cierpliwie od poczatku do konca w trakcie jej przebiegu to kazdy pogrzeb stanowi male piwo patrzac na całoksztalt pracy ktora wykonali ;) brawo panowie i do zobaczenia wkrotce ;)

 • Etincelle

  Etincelle

  Liczba recenzji: 18 Profil FB

  Raz, dwa, trzy - na pogrzeb zaraz trafisz Ty:)

  21.08.2017 | data wizyty: 20.08.2017 0 0

  Długo czekaliśmy na kolejny pokój, ale było warto. Wystrój zachwyca już w korytarzu przed wejściem do pokoju. Za to ogromny plus, że można się już mocno wczuć w klimat:) W środku znów ogromne zaskoczenie, wszystko dopracowane, zagadki logicznie ze sobą powiązane, nie są przekombinowane (raz my przekombinowaliśmy i musieliśmy skorzystać z podpowiedzi:). Czas szybko mija, więc trzeba działać. Tak jak już ktoś pisał pokój jest nowej generacji, czyli więcej techniki niż kluczyków i kłódek - trochę mi jednak brakuje takich logicznych zagadek dlatego wciąż najbliższy mi jest Teatr Lalek;) Pokój jednak jest naprawdę wart zobaczenia (jednak odradzam na pierwszy raz, można stracić trochę zabawy), ale już drugi/trzeci jest ok.

  Obsługa bardzo fajna:)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM