Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Legowisko Kanibala
Partner lockme

Legowisko Kanibala

Warszawa | Mazowieckie | Zagadkownia

9.3/10
Warszawa: 63. miejsce | Mazowieckie: 63. miejsce | Polska: 299. miejsce

 • 2-6 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Thriller

Przez lata mieszkańcy małej wioski byli porywani przez kanibala. Stawali się jego posiłkiem. Pomimo bardzo silnej woli przetrwania byli zbyt słabi by zaatakować i uciec. Do tej pory nikomu się to jeszcze nie udało. Tym razem kanibal złapał Ciebie. Czy uda Ci się uciec używając wskazówek pozostawionych przez poprzednie pokolenia, czy staniesz się jego potrawką?

 • Możliwość gry po angielsku
 • Od 16 lat

Promocje

Adres
Dane właściciela
M&M Mateusz Lalak
Wilcza 25/1a
00-544 Warszawa
NIP: 5213779441

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 151 opinii o tym pokoju

9.3/10

Warszawa: 63. miejsce
Polska: 299. miejsce

Obsługa 9.6/10

Klimat 9.3/10

0

5

58

65

22

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • janigrz

  janigrz

  Liczba recenzji: 22 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  W łapach kanibala

  13.07.2018 | data wizyty: 12.07.2018

  Fajny pokój z różnorodnymi zagadkami. "Czary mary" i elektronika bardzo fajnie komponują się do pokoju. Przy pierwszym zadaniu trzeba chwilę spędzić, później już gładko i bez przeszkód.

 • Pati R.

  Pati R.

  Liczba recenzji: 23 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Legowisko Kanibala

  03.03.2018 | data wizyty: 19.02.2018

  Pokój klimatyczny z ciekawymi i różnorodnymi zagadkami. Szczególnie przy pierwszej należało nieźle pogłówkować. Niestety podczas gry wystąpiła mała awaria, co popsuło trochę cały efekt. Natomiast wynagrodziło nam to w pewien sposób zachowanie pani z obsługi. Polecam szczególnie 3-4 osobowym średniozaawansowanym grupom.

 • Tomasz G. 2

  Tomasz G. 2

  Liczba recenzji: 33
  Wiarygodna opinia

  Przeciętny pokój z uprzejmą obsługą

  20.02.2018 | data wizyty: 09.02.2018

  Pokój odwiedziłem w grupie 3 osobowej, zagadki powiązanie z tematyką pokoju, interesujący wystrój, ciekawy sposób na przejście pomiędzy pokojami. Co do wad pokoju to moim zdaniem było w nim trochę za ciemno, co utrudniało rozwiązywanie zagadek przynajmniej w pierwszej części, w pokoju również było stosunkowo mało zagadek, jednak były one dość skomplikowane, efektem tego były obawy, z początku, że nie wyjdziemy na czas (pierwsze zagadki zajęły dużo czasu) a przy wyjściu z pokoju czuliśmy niedosyt, gdyż spodziewaliśmy się większej liczby problemów do rozwiązania. Same zagadki dość ciekawe i nietypowe.

 • pedro9

  pedro9

  Liczba recenzji: 15 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Miła odmiana

  12.03.2018 | data wizyty: 10.03.2018

  Bardzo fajnie dograny pokój, zagadki na stosownym poziomie trudności i bardzo miło zaskakujące, mieliśmy wrażenie ze kanibal bawi sie z naszymi umysłami. Nie potrafię powiedzieć co takiego konkretnie sprawiło ze bedzie to pokój który z pewnością zapamiętamy ale z pewnością bardzo udana wyprawa. Po dłuższym namyśle (i prośbie prowadzących o krytyczne uwagi) mam sugestie zeby odrobine dograć zagadkę z zupą - poszło ale mogłaby byc lepsza bo pomysł świetny.

 • Gripp

  Gripp

  Liczba recenzji: 9 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Gdzieś tam ktoś czeka, aby Cię zjeść ;)

  03.03.2018 | data wizyty: 24.02.2018

  A mówiłem, że podejrzanie cicho tutaj jest...Żadnej żywej duszy...nawet gołębia (chociaż budki z kebabem nigdzie nie było w okolicy).Nikt mnie nie słuchał - jak zawsze. I znów wpakowaliśmy się w niezłą kabałę. Ot kanibal.... ot zaraz nas sobie zje ;)

  Pokój odwiedziliśmy stałą ekipą. Wyszliśmy +/- o czasie, rozwiązując po drodze kilka bardzo ciekawych zagadek. Na plus na pewno ich poziom. Były inne niż wszędzie do tej pory spotykane. Pojawiło się kilka nowych, ciekawych rozwiązań. Nie było biegania i otwierania miliona kłódek. Raczej jakość a nie ilość się liczyła. Pokój dla osób spostrzegawczych!

  Nastrój całkiem przyjemny. Legowisko kanibala, jak na legowisko przystało, to całkiem ciemna piwnica z elementami wnętrz godnymi sklepu rzeźnika. Od siebie mogę dodać, że mogłoby być trochę więcej dekoracji w pewnym miejscu, bo strasznie ascetycznie tam było.

  Jednak, żeby nie było tak różowo to muszę opisać jedno ale - jedna z zagadek powiązana jest z dosyć delikatnym mechanizmem i łatwo o to, by nie zadziałało wszystko jak należy. My straciliśmy na tym etapie kilkanaście minut.

  Pokój też nie jest odpowiedni dla osób z pewną fobią. Nie będę jednak opisywał o co chodzi, żeby nie zdradzać fabuły - jak ktoś będzie chciał zasięgnąć języka to priv.

  Gdyby nie to, to pokój otrzymałby 10, a tak niestety ocenę obcinam.

 • Daria.Chibner

  Daria.Chibner

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Niestraszny, lecz logiczny Kanibal

  03.05.2018 | data wizyty: 03.05.2018

  Bardzo fajny początek ze świetną początkową zagadką. Mniej zaawansowane grupy mogą się nieźle naciąć. Zagadki logiczne to największy plus całego pokoju. Są odpowiednio skomplikowane i niebanalne. Takiego rozgrzewania szarych komórek szukam w pokojach:)

  W trakcie czeka na nas niespodzianka związana z przemieszczaniem. Przyda się również spostrzegawczość(trochę szukania tutaj jest). 4 osobowa grupa była ciągle zajęta. Nawet w większym gronie nikt nie powinien się nudzić.

  Niestety rozczarował mnie klimat. Jest zupełnie niestrasznie, przydałoby się więcej rekwizytów, w ogóle nie czułam żadnej straszności, a tym bardziej nie widziałam tam nigdzie kanibala. Do pokoju spokojnie można wybrać się z dziećmi.

  Pojawiły się także problemy techniczne, udało nam się rozbroić przypadkowo dwa elementy. Jeden prowadził nas prosto do wyjścia, a drugi ułatwił znacząco zagadkę. Wszystko było pomysłowe i fajnie, lecz wkradło się jakieś niedopracowanie. Szkoda bowiem jakby wszystko pyknęło odpowiednio, to byłoby wielkie WOW.

  Obsługa - wszystko sprawnie. System podpowiedzi po naciśnięciu guzika przypadł mi do gustu. Nie ma zegara, ale kompletnie mi to nie przeszkadzało - nie lubię nerwowo zerkać na upływający czas. Szkoda, że nie można było

  Reasumując na pewno warto się wybrać, a po dopracowaniu wystroju i techniki super zagadki zyskają odpowiedni blask:)

 • Kajetan Ł.

  Kajetan Ł.

  Liczba recenzji: 4
  Wiarygodna opinia

  Nietuzinkowy, klimatyczny

  22.01.2018 | data wizyty: 21.01.2018

  Bardzo ciekawie rozwiązany pokój, świetnie wykorzystana struktura budynku, klimatyczne wprowadzenie (pani Kasia zadbała o atmosferę). Niektóre zagadki naprawdę trudne do rozkminienia.

 • Asia Ś. 2

  Asia Ś. 2

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Sympatyczny pokój z małym "ale"

  01.07.2018 | data wizyty: 14.01.2018

  Ciekawe rozwiązania oraz zagadki i miła obsługa, która zareagowała bardzo szybko na jeden element, który w naszym przypadku nie zadziałał.
  Dużym minusem jest opcja wyjścia z pokoju bez konieczności rozwiązania wszystkich zagadek, co może nieco popsuć dalszą zabawę.

 • klaudia.frankowska.lodz

  klaudia.frankowska.lodz

  Liczba recenzji: 3
  Wiarygodna opinia

  Nic specjalnego

  19.02.2018 | data wizyty: 11.02.2018

  Pokój nieprzygotowany. Były rozpięte kłódki i otworzone już skrzynki. Pani która nas obsługiwała była kompletnie nieprzygotowana, zakręcona i chyba przemęczona.
  Szkoda bo zapowiadało się ciekawie ale niestety więcej pokoi już nie odwiedzimy.

 • Magdalena J. 1

  Magdalena J. 1

  Liczba recenzji: 14
  Wiarygodna opinia

  Całkiem przyjemny

  29.05.2017 | data wizyty: 05.05.2017

  I ciekawy, ale bez efektu wow. Zagadki raczej na średnim poziomie trudności, idealny raczej dla małych grup.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 14 15 16

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM