Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Cela nr 4
Partner lockme

Cela nr 4

Warszawa | Mazowieckie | Wyjście Awaryjne

9.8/10
Warszawa: 10. miejsce | Mazowieckie: 10. miejsce | Polska: 41. miejsce

 • 2-10 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Kryminalny

Zostałeś tymczasowo aresztowany za próbę włamania, jesteś wściekły! Przeciwko Tobie i Twojej paczce rozpoczęto postępowanie karne. Wygląda na to, że sprawa jest poważna. Przesłuchują Was oddzielnie i mają przeciwko Wam dowody rzeczowe. Jesteś za młody na to, by siedzieć, opracowujesz więc plan ucieczki. Wykorzystasz nadarzającą się okazję?

*by móc zarezerwować WYŚCIG (dwie drużyny w dwóch identycznych pokojach) obie następujące po sobie godziny (np. godz. 11:30 oraz 11:35) muszą być dostępne! Zarezerwuj jedną z nich, system automatycznie zablokuje drugą.

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Promocje

 • WYŚCIG!

  Ważny od 01.07 do 30.04

  W czasie trwania tej promocji pokój dostępny jest w specjalnej wersji

  WYŚCIG!

  Wyjście Awaryjne

  Dwie grupy i dwa identyczne pokoje - stworzone do rywalizacji. Czy z pomocą swojego sprytu i kilku dostępnych trików uprzykrzających przeciwnikom grę zdołasz zbiec szybciej?

  Rezerwuj
Adres
Cennik

pon.-czw. (2 osoby): 100 zł
pon.-czw. (3-5 osób): 140 zł
pt.-niedz. i święta (2 osoby): 140 zł
pt.-niedz. i święta (3-5 osób): 180 zł
WYŚCIG* / pon.-czw. (4-10 osób): 300 zł
WYŚCIG* / pt.-niedz. i święta (4-10 osób): 340 zł

*by móc zarezerwować WYŚCIG (dwie drużyny w dwóch identycznych pokojach) obie godziny (np. godz. 11:30 oraz 11:35) muszą być dostępne! Zarezerwuj jedną z nich, system automatycznie zablokuje drugą.

**płatność na miejscu wyłącznie gotówką

Godziny otwarcia

Zapraszamy o stałych godzinach: 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30, 21:00, 22:30, wyłącznie za uprzednią rezerwacją*

Rezerwacje telefoniczne: 605 602 006, mailowe: warszawa@wyjscieawaryjne.pl lub za pomocą formularza dostępnego na LockMe.pl i na naszej stronie: www.wyjscieawaryjne.pl

*by móc zarezerwować WYŚCIG (dwie drużyny w dwóch identycznych pokojach) obie godziny (np. godz. 11:30 oraz 11:35) muszą być dostępne! Zarezerwuj jedną z nich, system zablokuje drugą.

Dane właściciela
MSR s.c.
Domaniewska 37A
02-672 Warszawa
NIP: 113-291-51-16

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 215 opinii o tym pokoju

9.8/10

Warszawa: 10. miejsce
Polska: 41. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.8/10

0

4

70

134

7

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LuKasz L.

  LuKasz L.

  Liczba recenzji: 17
  Wiarygodna opinia

  Nie zawiedziecie się

  03.03.2018 | data wizyty: 02.03.2018

  Trzeba przyznać, że i tym razem wybierając pokój firmy Wyjście Awaryjne nie zawiedlismy się. Twórcy zadbali o odpowiedni nastrój i wystrój. Zagadki zróżnicowane i wciągające, wychodzą poza szablony, dzieki czemu ich rozwiazywanie sprawia wielką frajdę. Współpraca miedzy graczami jest kluczowa do osiągnięcia wyznaczonego celu, czyli wyjścia z pokoju. Załoga na najwyzszym poziomie. Po prostu trzeba się tam wybrać!! W dwie osoby też się da, choć łatwo nie jest:)

 • Zespół eR

  Zespół eR

  Liczba recenzji: 43
  Wiarygodna opinia

  Ucieczka w dobry stylu...

  04.01.2018 | data wizyty: 01.01.2018

  Przebywając w stolicy, obowiązkową pozycją w planie dnia był ER.

  Po wybrykach poprzedniej nocy, zostaliśmy zamknięci w celi. Termin odjazdu pociągu do Krakowa zbliżał się nieubłaganie, dlatego zdecydowaliśmy się na ucieczkę.

  Mocną stroną pokoju są zagadki, jest ich dużo, niejednokrotnie wymagają współpracy graczy oraz w części gry są nieliniowe, wpasowują się w fabułę.

  Wystrój adekwatny do tematyki, nie przesadzono z rekwizytami, cela przypomina te z prawdziwego aresztu.

  Bardzo miła obsługa, która wprowadziła nas do gry oraz wymieniła się spostrzeżeniami.

  Jak do tej pory, najlepszy pokój w klimatach więziennych, w którym byliśmy.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • janigrz

  janigrz

  Liczba recenzji: 8
  Wiarygodna opinia

  Byliśmy, widzieliśmy, uciekliśmy

  18.02.2018 | data wizyty: 18.02.2018

  Jednym słowem: REWELACJA! Pomimo że był to już kolejny pokój na naszej mapie ER, to z niektórymi rozwiązaniami spotkaliśmy się poraz pierwszy. Spora liczba zagadek, bardzo duża różnorodność i konieczność współpracy to duże plusy tego pokoju. Wspaniała odskocznia od pokoi w których znajdziemy tylko kłódki.

 • Rafał D. 6

  Rafał D. 6

  Liczba recenzji: 4
  Wiarygodna opinia

  Wielka ucieczka

  28.03.2018 | data wizyty: 24.03.2018

  Pokój bardzo interesujący, dopracowany i z ciekawymi zagadkami. Fajny klimat i sympatyczna obsługa.
  Do pokoju poszedłem ze sporym doświadczeniem i byłem przygotowany na różne zagadki, a mimo to, kilka razy się mile zaskoczyłem.
  Było co robić, w pokoju trzeba współpracować, jak najbardziej polecam :)

 • Ili P.

  Ili P.

  Liczba recenzji: 32
  Wiarygodna opinia

  Zdziwienie

  02.08.2017 | data wizyty: 01.08.2017

  Pokój jest bardzo niepozorny. Wchodzisz i masz wrażenie, że raczej nic ciekawego nie będzie... nic bardziej mylnego!!! Zagadki nie do końca są liniowe, co zmusza graczy do ścisłej współpracy. Co nie zmienia faktu, że przez brak liniowości, są one bardzo logiczne i dopracowane. Na samym początku wydaje się też, że tych zagadek jest bardzo mało, otóż nie. Przyszliśmy w pięć osób i każdy miał pełne ręce roboty, co się rzadko zdarza. Nie było momentu w który staliśmy bezczynnie, no chyba, że wszyscy głowiliśmy się nad jedną zagadką. Obiektywnie zagadki są dość trudne i jest ten pokój wyzwaniem. Wystrój jest ciekawy, choć generalnie nie jakoś wybitnie porywający, no ale czego tu wymagać od celi w areszcie ;) Obsługa bardzo sympatyczna i konkretna. Po wyjściu z pokoju bardzo żałowaliśmy, że nie wzięliśmy udziału w wyścigu, na pewno byłby bardzo ekscytujący.
  Ogólnie bardzo i to bardzo polecam, są emocje. Gdyby była możliwość to bym poszedł jeszcze raz :). Jest to obowiązkowy pokój na trasie ER :)

 • Adamoos

  Adamoos

  Liczba recenzji: 24
  Wiarygodna opinia

  Współpraca przede wszystkim

  13.07.2017 | data wizyty: 12.07.2017

  Celę nr 4 odwiedziliśmy jako grupa, która ma na swoim koncie już kilka udanych ucieczek. I przynajemy z pewnością, że była to bardzo fajna wizyta.

  Cela to jeden z niewielu pokoi nastawionych na współpracę drużyny. Przejście tego pokoju w dwie osoby byłoby bardzo trudne. Nam udało się to w trzy osoby, ale nawet gdyby grupa była liczniejsza to i tak byłoby co robić.

  Zagadki są różnorodne, niektóre łatwiejsze, niektóre trudniejsze, ale jest ich naprawdę dużo więc presja czasu jest spora. Obsługa jest jednak znakomita i dba o to by zabawa przebiegała zgodnie z planem. Niektóre elementy są może nie tyle trudne, co ciężkie do zauważenia od razu, szczególnie jeśli przykryjecie coś albo zostawicie coś pozotnie niepotrzebnego i będziecie tego później szukać. Warto więc dbać o porządek w trakcie gry.

  Charakter zagadek i nastawienie na współpracę nawiązują trochę do Escape Room Piła, więc jeśli byliście na Pile, to tutaj napewno też się Wam spodoba.

  Ogólnie jeden z pokoi na top naszej listy!

 • monika.kolodziej

  monika.kolodziej

  Liczba recenzji: 63
  Wiarygodna opinia

  Udało się uciec.

  21.05.2017 | data wizyty: 21.05.2017

  Byliśmy w 4 osoby i naprwdę wszyscy mieliśmy pełne ręce roboty. Pomysłowe zagadki i fajnie wykorzystana elektronika. Jak do tej pory najlepszy ER w Warszawie, który odiwedziłyśmy.

 • The Runaways

  The Runaways

  Liczba recenzji: 39
  Wiarygodna opinia

  Co to była za ucieczka! :O

  04.04.2017

  Pierwsze, co przyszło nam do głowy, gdy przekroczyliśmy próg - hmm. no tak chyba nic szczególnego...

  NIC BARDZIEJ MYLNEGO!
  Fantastyczne zagadki, miła obsługa, wystrój - super!
  Poprostu jedno wielkie WOW!
  Żałujemy, że nie skorzystaliśmy z wyścigu, a jeszcze bardziej żałujemy, że już przeszliśmy ten pokój, bo każdy z nas chciałby raz jeszcze! :>

  BAAAARDZO POLECAMY !!!!

 • Artur L.

  Artur L.

  Liczba recenzji: 37
  Wiarygodna opinia

  Świetny pokój lub raczej pokoje. Pomysł na zabawę także dla większych grup !

  04.04.2017 | data wizyty: 02.04.2017

  Pomysł na dwa pokoje o tej samej tematyce i połączenie tych pokoi w ramach rywalizacji dwóch grup to nowość i super pomysł na organizację zabawy dla większej ilości osób.

  My zdecydowaliśmy się na rodzinną wizytę tylko w jednym z pokoi. Grupa 2 dorosłych plus dwoje dzieci (7 i 10 lat). Wyszliśmy zachwyceni.

  Ilość zagadek jest naprawdę duża. Nie chodzi nawet o ich trudność, ale tak duża ilość zagadek wypełnia 60 minut niemal w całości. W mojej ocenie pokój zdecydowanie dla grup minimum 3 osobowych. Różnorodność zagadek ogromna. Jest tu praktycznie wszystko: zręczność, typowe kłódki, zagadki na spostrzegawczość, matematyka, jest też elektronika.

  Zagadki są spójne i fajnie budują klimat. Element grozy pod dachem można jednak ogarnąć lepiej, np. ujawnić w momencie pobytu w danej lokacji :)

  Prowadzenie gry bardzo dobre - wysoki poziom profesjonalizmu. Reakcja obsługi na problem błyskawiczna i profesjonalna :)

  Bardzo nam się podobało i trochę żałuję, że nie mogliśmy wpaść tam dwoma grupami pościgać się między celami. Bardzo polecam ten pokój, choć raczej nie na pierwszą wizytę w ER. Jeśli znasz już inne pokoje i masz jakieś doświadczenie, to tu będziesz się naprawdę fajnie bawił !

  Pokój zdecydowanie powinien powędrować do ścisłej czołówki pokoi w stolicy.

 • Julka S. 1

  Julka S. 1

  Liczba recenzji: 1
  Wiarygodna opinia

  Młodzi przestępcy

  18.04.2018 | data wizyty: 16.04.2018

  Ciemna cela, na rękach kajdanki... jak my stąd wyjdziemy? Na szczęście jednak nasza 4- osobowa ekipa skazanych była zdesperowana żeby wrócić na wolność i zadaniowo podeszła do tego wyzwania. Pokój bardzo klimatyczny, miła i pomocna obsługa i bardzo dobre zastosowane rozwiązania. W cztery osoby każdy miał co robić i mógł się wykazać, szczególnie dlatego że pokój nie do końca był liniowy. Bardzo polecam, raczej w więcej niż w 2 osoby, bo naprawdę jest co robić :D

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 20 21 22

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM