Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Lokator
Partner lockme

Lokator

Warszawa | Mazowieckie | SkillHill

9.5/10
Warszawa: 37. miejsce | Mazowieckie: 37. miejsce | Polska: 192. miejsce

 • 2-6 osób
 • śr. zaawansowani
 • 90 minut
 • Przygodowy

Niespodziewana wyprowadzka pana Teofila staje się początkiem batalii o istnienie świata. W przytulnym niegdyś mieszkaniu gracze mają 90 minut, by zapobiec realizacji okrutnego planu dawnego lokatora. A faktycznie jest czemu zapobiegać, bo plan ten zrodził się w umyśle prawdziwego szaleńca. To, że światło można zapalić wyłącznie w jeden z 512 możliwych sposobów ustawień włącznika należy przyjąć za normę – no ale żeby na środku salonu stała tykająca bomba wielkości człowieka – to już przestaje być śmieszne. Gracze muszą stanąć oko w oko z szalonym ciągiem zagadek szalonej logiki Wariata

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
 • Płatność kartą na miejscu

Promocje

Adres
Cennik

160 zł- w dni robocze do 17.00
180 zł - weekendy, święta, dni robocze po 17.00

Godziny otwarcia

codziennie od 10.00-24.00 (ostatnie wejście o 22.00)

Dane właściciela
SkillHill Bartosz Kamiński
ul. Zaniemyska 4/11A
02-939 Warszawa Warszawa
NIP: 5342414440
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 65 opinii o tym pokoju

9.5/10

Warszawa: 37. miejsce
Polska: 192. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.4/10

0

1

48

16

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Braton

  Braton

  Liczba recenzji: 40 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Lokator którego nigdy nie zapomnisz

  17.08.2018 | data wizyty: 13.08.2018

  Zaczynając od przyjemnego powitania przez przedmiot na środku pokoju do listu który zaskakująco okazał się przydatny - wszystko mnie urzekło. Ilość zagadek na 2 osoby powala - 90 min intensywnej zabawy. Zagadki przyjemne, niektóre nowe, niektóre już wcześniej widziane ale wszystkie dopasowane i zrobione z rozsądkiem.

  Dodatkowy plus za:
  + rozmiar ER
  + użyte technologię
  + obsługę
  W naszym przypadku mistrzem gry była Mycha - bardzo ciekawie wprowadziła nas w historię ER i jeszcze bardziej interesująco dała ochłonąć po samym wyjściu (rozmowa, anegdoty itp.). Strasznie pozytywna osoba która dodawała uroku temu pokoju.

 • Damian Trzy Świnki

  Damian Trzy Świnki

  Liczba recenzji: 35 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Apokalipsy nie będzie

  18.07.2018 | data wizyty: 18.07.2018

  Wybrałem się do warszawy ze znajomymi, którzy już dawno chcieli iść do ER.
  Lokator jest pokojem w którym natkane jest zagadek a dokładnie elementów bo jeśli ktoś chce główkować to nie pokój dla niego.
  Zagadki dość proste ale jest ich tak dużo ze dla 3 osób zajmują cały przeznaczony czas (wyszlismy po 75 min w 3 osoby). Zagadki manualne, na spostrzegawczość i inne, lecz brakuje typowych do pomyślenia.
  Klimat pokoju nawiązuje do fabuły, wchodzimy do zwykłego mieszkania w którym po prostu stoi bomba ;)
  Polecam grupa z lekkim doświadczeniem. DM

 • mym

  mym

  Liczba recenzji: 32 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bombowy pokój

  11.05.2018 | data wizyty: 04.05.2018

  Wybierając ten pokój zastanawialiśmy się, czy wytrzymamy 1,5 godziny w zamknięciu.
  Czas minął jednak tak szybko, że nie wiemy kiedy.

  Po pierwszych 30 minutach pomyśleliśmy, że skończymy sporo przed czasem, bo co jeszcze możemy w pokoju znaleźć.
  Nie mogliśmy się bardziej mylić, kolejne zaskoczenia i coraz więcej zagadek spowodowało, że ledwo zdążyliśmy.

  Zagadki są przeróżne, wymagają myślenia i spostrzegawczości, a ich ilość "rozbraja" :), szczególnie dla dwóch osób.

  Wyszliśmy bardzo zadowoleni, że udało się powstrzymać szaleńca.

 • Swistakk

  Swistakk

  Liczba recenzji: 27 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bomba rozbrojona!

  15.05.2018 | data wizyty: 14.05.2018

  Jedna oczywista zaleta tego pokoju jest taka, że jest na 90 minut :) (a cena wcale tego nie odzwierciedla). Okazało się jednak, że nasza gra nie okazała się dłuższa niż standardowo, bo trwała 60 minut :D, i to bez podpowiedzi. Ale chyba po prostu mieliśmy dobry dzień, była nas aż piątka, na niczym się nie zablokowaliśmy i cały czas miałem wrażenie, że naprawdę pędzimy. Ale zagadek w pokoju jest całe mnóstwo i po grze zgodziliśmy się, że pomimo naszego dobrego czasu, to to 90 minut naprawdę ma dużo sensu.

  Eskejpowiczom z gatunku "Kłódki na stos!! Tylko elektronika!1!" radzę się nawet nie zbliżać do tego pokoju, kłódek jest w nim od groma, ale już nieraz w swoich opiniach wspominałem, że ja kłódki bardzo lubię, zatem dla mnie to tylko zaleta ;). Otwarta kłódeczka to zawsze bardzo namacalny efekt tego, że coś się rozkminiło i daje satysfakcję. Ale elektronika też się znajdzie, na przykład w centralnym miejscu salonu :).

  Pokój ogólnie zaliczyłbym do klasycznych, ale w bardzo dobrym tego słowa rozumieniu. Kilka rozwiązań było naprawdę ciekawych. Fajne rzeczy można zmajsterkować (tzn. stworzyć fajną zagadkę) jak się ma pomysł :). Pomimo tego, że byliśmy w piątkę, to wcale nie było tłoczno, w pokoju było naprawdę dużo rzeczy do roboty, które można było robić równolegle.

  Podsumowując, w moim osobistym rankingu pokój ląduje w TOP3 (a był to mój "jubileuszowy" dwudziesty pokój), reszta ekipy też bardzo pozytywnie go odebrała, zatem naprawdę polecam!

 • Wioleta L.

  Wioleta L.

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Super!

  12.08.2018 | data wizyty: 10.08.2018

  Pierwszy nasz pokój z czasem dłuższym niż godzina. Wyrobiliśmy się z rozwiązaniem zagadek z zapasem 20 minut. Nie obyło się bez podpowiedzi, ale pomimo tego szło nam sprawnie. Obsługa bardzo na plus. Polecamy!

 • bebafijolek

  bebafijolek

  Liczba recenzji: 8 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Terrorysta, nie lokator!

  23.09.2018 | data wizyty: 24.08.2018

  Pokój bardzo dobrze zaprojektowany. Wiele, wiele, wiele zagadek o różnym stopniu trudności. Każdy z naszej 4 osobowej grupy miał pełne ręce roboty. 1,5 godziny na pokój jest jak najbardziej zasadne.
  Niestety, ogólna ocena pokoju mocno ucierpiała z powodu obsługi. :( Zamówiliśmy grę w języku angielskim. Jeden z panów z obsługi nie potrafił wyjaśnić zasad gry. Drugi natomiast bardzo dokładnie wszystko omówił (kłódki, rodzaje zagadek itp), ale przed wejściem do pokoju stwierdził, że wprowadzenie do historii pokoju zrobi po polsku, bo nie za bardzo umie po angielsku. Nie można było mieć tego napisanego na kartce? Nikt by się nie obraził 😉

  Kolejną rzeczą, która zaważyła na końcowej ocenie obsługi, była sprawa czysto techniczna - walkie talkie. Poprosiliśmy, aby mistrz gry nie udzielał nam podpowiedzi bez naszej zgody, a tylko wtedy gdy uzna, że jesteśmy daleko w lesie 😉 Po kolejnych rozwiązanych zagadkach i braku odzewu ze strony obsługi uznaliśmy, że idzie nam całkiem nieźle. Kolejne zagadki, kolejne łamigłówki, aż wreszcie natrafiliśmy na urządzenie, którego nie mogliśmy włączyć. Po kilku nieudanych próbach nagle do pokoju wbiegł przerażony i zdenerwowany mistrz gry i zapytał nas, czy nie słyszeliśmy, jak nas wołał przez walkie talkie. Spojrzeliśmy po sobie zdziwieni, bo przecież cały czas mieliśmy to ustrojstwo przy sobie i przez ponad godzinę nikt się nie odzywał. Okazało się, że nasze walkie talkie było… wyłączone...
  Dlaczego więc jesteśmy źli na obsługę, skoro to była czysto techniczna sprawa? Bo podobno przez cały czas naszego pobytu w pokoju obsługa wzywała nas kilkukrotnie przez walkie talkie. Ponieważ nie reagowaliśmy, to „olali” sprawę i dopiero, gdy coś zaczęliśmy nieumyślnie psuć, to zainterweniowali.
  Dodatkowo usłyszeliśmy, że dobrze wpisywaliśmy bardzo ważny kod (wyświetliło się powiadomienie u mistrza gry), ale „zamek” się zaciął i nie mogliśmy go otworzyć przez co straciliśmy co najmniej 15 minut na szukanie nowego kodu 😞
  Podsumowując: pokój świetny, ale tym razem obsługa zawiodła. :(((

  Naprawdę nie można było wcześniej zainterweniować, jeżeli mistrz gry widział, że grupa nie reagowała na żadne polecenia/pytania? Ciężko byłoby przez tyle czasu nie zareagować na żadne "głosy" nadawane przez walkie talkie...

 • janigrz

  janigrz

  Liczba recenzji: 41 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Lokator Teofil

  17.02.2018 | data wizyty: 10.02.2018

  Na plus fajnie że pokój przewidziany jest na 90 minut i jest dość duży. Zagadek jest dużo, nawet bardzo dużo. Niestety pewne problemy techniczne z jedną z zagadek i nieprecyzyjność jednego z narzędzi wpłynęły na całokształt. Prowadzący bardzo miły, jednak zbyt często używa radia. Proponowalibyśmy z ewentualnymi wskazówkami czekać na prośbę graczy.

 • Aleksandra W. 8

  Aleksandra W. 8

  Liczba recenzji: 57
  Wiarygodna opinia

  Bomba

  16.10.2017 | data wizyty: 15.10.2017

  Świetny pokój, warty polecenia. Sporo zagadek, przy których nie można się nudzić, ciekawe rozwiązania i aż 90 minut zabawy. Polecam :)

 • Dominika W. 14

  Dominika W. 14

  Liczba recenzji: 2 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Nie z nami te numery, drogi Teofilu!!!

  26.04.2018 | data wizyty: 25.04.2018

  Świetny pokój, z ogromną, ogromną liczbą zagadek! Ledwo zmieściliśmy się w czasie – mimo, że była nas czwórka. Zabawa trwa 90 minut i ani sekundy nie ma czasu na nudę! Naprawdę warto się wybrać, zebrać ekipę znajomych i zmierzyć się z wybuchowym panem Teofilem :-)- szczerze POLECAM i już szykujemy się na pozostałe pokoje w SkillHill :-)

 • marionka2

  marionka2

  Liczba recenzji: 15 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  U szaleńca Teofila

  23.02.2018 | data wizyty: 29.10.2017

  Trafiliśmy do tego pokoju na początku naszej przygody z ER. Pokój bardzo nam się podobał z uwagi na dużą liczbę różnorodnych zagadek, zadań, kłódek i szyfrów, a do tego na grę jest 90 min.
  Czysta przyjemność w wydłużonym czasie.
  Zabrakło nam kilku sekund do triumfu (z uwagi na członków naszej grupy ;), ale sympatyczny Szefuńcio dał nam dokończyć grę :) więc cieszyliśmy się jak dzieci ;)
  W tym pokoju poczuliśmy doskonale czym jest presja kończącego czasu i jak wtedy rączki się trzęsą ;)
  Pokój polecamy pod każdym względem i zagadek i obsługi.
  Na dowód tego, już jesteśmy po kolejnym pokoju SkillHill, Korporacji :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM