Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Asasino
Partner lockme

Asasino

Warszawa | Mazowieckie | Master of Escape

9.8/10
Warszawa: 14. miejsce | Mazowieckie: 14. miejsce | Polska: 70. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Przygodowy

Pradawne artefakty skrywają moce o jakich nie śniłeś... Lepiej, żeby nie znalazły się w rękach niepowołanych osób... Niestety są na tym świecie źli ludzie, którzy pragną władzy tak mocno, że nie cofną się absolutnie przed niczym by ją zdobyć. To miał być typowy dzień na kampusie uniwersyteckim lecz niespodziewanie znalazłeś się w poważnych tarapatach. Czy jesteś gotowy stawić czoła przeznaczeniu? O co tak naprawdę toczy się gra ? Masz tylko 60 minut by ocalić siebie i całą ludzkość przed katastrofą.

POKÓJ DOSTĘPNY W DWÓCH POZIOMACH TRUDNOŚCI. TRUDNYM I BARDZO TRUDNYM - napisz w komentarzu, jaki preferujecie.
Jeżeli dokonujecie rezerwacji w tym samym dniu, w którym ma odbyć się gra prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności rezerwacji oraz jej potwierdzenia.
If you would like to play in english wrote a comment .
Ancient artifacts conceal powers that you have not dreamed of ... Better not to get them in the hands of unauthorized people ... Unfortunately, there are bad people in this world who want power so much that they will destroy everything to get it. It was supposed to be a typical day at the university campus, but unexpectedly you found yourself in serious trouble. Are you ready to face your destiny? What is the game really about? You only have 60 minutes to save yourself and all mankind from disaster.

 • Możliwość gry po angielsku
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
Adres

Master of Escape

ul.Krakowskie Przedmieście 6 lok. 88
00-325 Warszawa

Strona WWW 797987700 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Dane właściciela
Master Escape Elżbieta Łuniewska
ul.Feliksa Pancera 13 lok. 9
03-187 Warszawa
NIP: 1250335854
Regulamin

Poznaj 69 opinii o tym pokoju

9.8/10

Warszawa: 14. miejsce
Polska: 70. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.8/10

0

0

25

43

1

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • drLogan

  drLogan

  Liczba recenzji: 76 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Nietypowy dzień na uniwersytecie

  03.05.2018 | data wizyty: 30.04.2018

  Nowe pokoje na warszawskiej scenie EscapeRoomów nie mają lekko. Musi się w nich znaleźć coś, czego nie było nigdzie indziej, klimat i wystrój muszą pozostać bez zastrzeżeń, a opowiedziana historia trzymać się kupy. Asasino radzi sobie z tym wszystkim znakomicie!
  Pokój odwiedziliśmy w 3 osoby (z czego 2 były pierwszy raz w ER) i przeszliśmy go na najtrudniejszym poziomie. Nie było prowadzenia graczy za rękę, nie wszystko było powiedziane wprost i czuliśmy wyścig z czasem. Nikt się nie nudził, każdy miał coś do roboty.
  Zagadki spójne, logiczne, wymagające chwili zastanowienia i dające dużo satysfakcji z rozwiązania. Parę razy wyrwało nam się również głośne 'WOW';)
  Rewelacyjny pokój, zdecydowanie wart zwiedzenia . Obsługa również fantastyczna.
  Czekamy na kolejne pokoje od Master of Escape!

 • Beata C.

  Beata C.

  Liczba recenzji: 25 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dużo elektroniki, dobry dla mieszanych grup

  25.05.2018 | data wizyty: 11.05.2018

  Daję mocną 8, tylko u mnie to naprawdę mocna ocena, po 20stu paru ER, staram się już porównywać jedne do drugich i 8ka to dla mnie 3, medalowe miejsce.

  Obsługa wyjątkowo genialna i serdecznie ją pozdrawiam!

  W samym ER dużo elektroniki i to bardzo ciekawej, a to lubię najbardziej, dlatego duży plus.

  Moim zdaniem pokój nie jest trudny, trzeba dobrze szukać, jedno dokładać do drugiego i wszystko idzie niemal liniowo. Nie jest to więc ER, gdzie kilka wątków trzeba prowadzić równolegle.

  Byłam z czwórką świeżaków (pierwszy raz) plus graliśmy w sumie na 3 języki:). I muszę przyznać, że dla takiej grupy pokój był idealny. Nie trzeba było wcale idealnie rozumieć tekstów, bo pokój jest do rozwiązania na kombinowanie, próbowanie i szukanie. Dlatego właśnie świeżaki świetnie się bawiły, tylko jedna doświadczona osoba jest jednak potrzebna, żeby trochę tłumaczyć co i jak działa w ER.

  I dlatego właśnie daję mocne 8 i serdecznie polecam, szczególnie różnorodnym zespołom o nierównym doświadczeniu w ER.

 • DreamTeam

  DreamTeam

  Liczba recenzji: 132 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Fajny!

  15.04.2018 | data wizyty: 30.03.2018

  Nowy pokój na mapie stolicy jest zdecydowanie wart zainteresowania. Dużo zagadek, mało kłódek, elektronika, klimatyczny wystrój i przemiła obsługa... Czegóż chcieć więcej? Zadania nie są bardzo trudne ale warto trzymać tempo.

 • pedro9

  pedro9

  Liczba recenzji: 15 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Elegancko:)

  14.05.2018 | data wizyty: 12.05.2018

  Pokój zapewnia rozrywkę na wysokim poziomie, mocno interaktywne zagadki, udane konstrukcje kreatorów, zawsze to bardzo doceniamy, dają dużo radości. Nie bardzo kumaliśmy o co chodzi z tymi templariuszami, ale to w niczym nie przeszkadzało.

 • Biedrona

  Biedrona

  Liczba recenzji: 72 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Gratka dla poszukiwaczy skarbów i przygód

  20.03.2018 | data wizyty: 18.03.2018

  Baaardzo fajny pokój, idelany na spędzenie ciekawego popołudnia w gronie zapalonych poszukiwaczy przygód. Wszystko w tym ER jest dobrze przemyślane, dopasowane i powiązane ze sobą. Pokój jest bardzo ładnie urządzony, estetyczny i klimatyczny. Jego wystrój i rekwizyty współgrają z ciekawą fabułą oraz różnorodnymi i oryginalnymi zagadkami. Duży plus za dwa poziomy trudności, co powoduje że każdy - bez względu na swoje doświadczenie w ER- będzie się tu znakomicie bawił. Obsługa sympatyczna, gadatliwa i pomocna. Reasumując pokój naprawdę warty odwiedzenia. Gorąco polecam zwłaszcza tym, którzy nie lubią kłódek, bo w tym ER jest tylko jedna.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Aaoth S.

  Aaoth S.

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu Jabłka Edenu

  05.08.2018 | data wizyty: 26.07.2018

  Dwie fanatyczne wielbicielki Ezia Auditore da Firenze i całej serii Assassinss Creed nie mogły się oprzeć pokusie odwiedzenia pokoju w którym będą mogły znaleźć Jabłko. Najpotężniejszy artefakt pozostawiony na Ziemi przez gatunek nadzorujacy nasz rozwój. Kilka rodzajów zagadek sprawdzających spostrzegawczość, pamięc i wiedzę ogólną dało nam godzinę boskiej zabawy! Pani która nas wprowadzała zapodała esencję klimatu na tacy nakrecając nas do przedniej zabawy:D Serdecznie dziekujemy i polecamy każdemu kto chce mieć swój wkład w ratowanie wszechświata!

 • baskanr1

  baskanr1

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Fajna zabawa

  04.05.2018 | data wizyty: 04.05.2018

  Byliśmy dziś w pokoju w 4 osoby. Pokój jest świetny! Dużo elektroniki, ale wszystkie działają bardzo dobrze, więc dają ogromną satysfakcję. Zagadek jest sporo, są nieliniowe i różnorodne.
  Pokój dopracowany, wystrój estetyczny.
  Polecamy i odwiedzimy kolejne!

 • Matalisman

  Matalisman

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Everything is permitted

  15.06.2018 | data wizyty: 14.06.2018

  Z perspektywy fana serii gier - cudeńko którym nie mogłem się nacieszyć, pokój przepełniony klimatem i motywami z gier - jeżeli zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałaby kryjówka asasyna, prawdopodobnie wyobraziłeś sobie ten pokój ;) . Zagadki dość liniowe, ważną rzeczą było przeszukiwanie pokoju. Z drugiej strony pokój przepełniony elektroniką, faktycznie niektóre rozwiązania były zaskakujące.
  Nasza grupa składała się z dwóch fanów serii - w tym jednej escaperoomowej dziewicy i dwóch doświadczonych graczy niezwiązanych z serią gier - wszyscy bawili się wyśmienicie, (chociaż nieobeznani dopytywali później o co w sumie chodzi z tymi templariuszami ;) ) - co w sumie najlepiej oddaje ilość frajdy z tego pokoju :>

 • Sandra R.

  Sandra R.

  Liczba recenzji: 2 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Na pohybel Templariuszom!

  28.05.2018 | data wizyty: 21.03.2018

  Do pokoju wybraliśmy się z ekipą zgraną, mającą na koncie kilkanaście wypraw za sobą. Zagadki są logiczne i liniowe, nawet nam zdarzały się potknięcia. Wystrój klimatyczny, wprowadzenie do historii pasujące do koncepcji pokoju. Dla wielbicieli serii swoista perełka.
  Obsługa przemiła i kompetentna.
  Czekam na wasze kolejne pokoje! :)

 • urszulamagdalenakania

  urszulamagdalenakania

  Liczba recenzji: 2
  Wiarygodna opinia

  Pokój świetny dla dorosłych i dzieci!

  29.03.2018 | data wizyty: 28.03.2018

  Wizyta w pokoju bardzo nam się podobała - byliśmy we czworo, dwoje dzieci i dwoje dorosłych, wszyscy bawili się bardzo dobrze. Poza tym pokój spodobał się i tym spośród nas, którzy grali w "Assassin's Creed", i tym, które o grze nic nie wiedziały. Na duży plus zasługuje świetna i bardzo miła obsługa, różnorodne, niebanalne zagadki. Z dwóch wersji trudności graliśmy w łatwiejszą, więc nie była dla nas bardzo trudna, choć na pewno była wyzwaniem i absolutnie się nie nudziliśmy. Polecamy!!!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM