Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Zaginiony dziennikarz śledczy
Partner lockme

Zaginiony dziennikarz śledczy

Warszawa | Mazowieckie | Lost Rooms

10.0/10
Warszawa: 39. miejsce | Mazowieckie: 39. miejsce | Polska: 187. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 75 minut
 • Kryminalny

Historia "Zaginionego dziennikarza śledczego" - to dosłownie podróż w czasie do klimatu lat '90, kiedy rządziła mafia, walkmany i klapki Kubota. Przed Wami nieszablonowe zagadki, fabuła, której kolejne elementy łączą się ze sobą w trakcie gry. I nie lada wyzwanie: dotarcie do szokującego odkrycia dziennikarza. A wszystko to podczas nieliniowej rozgrywki.

A jeżeli Chcecie połączyć zabawę z niespodzianką urodzinową, imieninową, czy z inną okazję, prosimy o kontakt. Nasz pokój zagadek stwarza również takie możliwości.


 • Pokój przyjazny dzieciom

Promocje

 • Ostatnia zagadka

  Ważny od 01.06 do 01.07

  W czasie trwania tej promocji pokój dostępny jest w specjalnej wersji

 • Mistrzostwo Świata

  Ważny od 14.06 do 15.07

  W ramach tej promocji cena każdej wizyty zostanie obniżona o 15,00 zł

Adres

Lost Rooms

Puławska 7/9 (domofon: 115), przy placu Unii Lubelskiej
Warszawa

Strona WWW 502 212 091 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Cennik

Od poniedziałku do piątku do godziny 17:
2 osoby - 100 zł
3 osoby - 120 zł
4 osoby - 140 zł
5 osób - 170 zł

Od piątku od godziny 17 do niedzieli:
2 osoby - 100 zł
3 osoby - 140 zł
4 osoby - 170 zł
5 osób - 190 zł

Godziny otwarcia

od 9 do 22

Dane właściciela
MEDIA AMATOR
Olesińska 21
02-548 Warszawa
NIP: 5213651899

Poznaj 17 opinii o tym pokoju

10.0/10

Warszawa: 39. miejsce
Polska: 187. miejsce

Obsługa 9.8/10

Klimat 10.0/10

0

0

4

13

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • pedro9

  pedro9

  Liczba recenzji: 15 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  W końcu coś nie mainstreamowego:)

  15.04.2018 | data wizyty: 14.04.2018

  Pokój był w każdym calu odlskulowy. prawdopodobnie parę rzeczy przejdzie ewolucje zanim będzie finalna wersja ale bawiliśmy się we 2 przednio. Pokój przenoszący z powrotem do czasów dzieciństwa, ale w bardzo niedziecinne okoliczności. Było bardzo dużo zagadek, dużo czasu na ich rozwiązanie, trochę czasu na cieszenie się rozgrywką, zero nudy i zawiechy. Niemniej jak rzadko mieliśmy poczucie, że "no to był trudny pokój" - tym większa satysfakcja z niewielu podpowiedzi.

 • Paulina N. 9

  Paulina N. 9

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Absolutnie fantastyczny!

  27.05.2018 | data wizyty: 26.05.2018

  Kasety Video, zakupy Mango, stadion dziesięciolecia, klapki Kubota i Windows 98. Do tego niesamowity kawał historii kryminału lat 90, niebanalne zagadki wymagające zręczności, umiejętności logicznego myślenia, spostrzegawczości, pomysłowości i... odwagi :) Jeśli dodać do tego indywidualne podejście obsługi, zarówno w kwestii podpowiedzi (bylismy grupą początkującą w tym dość trudnym pokoju, bez podpowiedzi by się nie udało, jednak ich forma i czujność obsługi sprawiła, że nie czuliśmy rozczarowania z ich powodu a jedynie satysfakcję) jak i indywidualnego dopasowania oferty ze względu na wyjątkową okazję tego dnia, Lost Rooms zdecydowanie wygrywa!! Polecam baaaaaaardzo!!

 • AgnieszKa

  AgnieszKa

  Liczba recenzji: 322 Profil FB

  Warszawska Cosa Nostra

  17.04.2018 | data wizyty: 10.04.2018

  Ten pokój to prawdziwy wehikuł czasu :) Szczęki pod pałacem kultury, bazar na Stadionie XXlecia, klimat jest naprawdę mocnym punktem tego pokoju.
  Zagadki są autorskie, niepowtarzalne i jest ich zatrzęsienie. Poziom jest dość wysoki, raczej dla grup z doświadczeniem. Cała ekipa ma co robić przez całe 60 minut. Trudno nie zgodzić się z wcześniejszą opinią, że poza walorami umysłu warto zabrać ze sobą osobę drobną :)
  Pokój, kiedy go odwiedzaliśmy był cały czas na dotarciu ale ma bardzo duży potencjał.

 • Dayman

  Dayman

  Liczba recenzji: 49 Profil FB

  Klapki Kubota, telezakupy mango i wielki przekręt

  06.03.2018 | data wizyty: 05.03.2018

  Pokój odwiedziliśmy jeszcze podczas jego tak zwanej kalibracji, więc spodziewaliśmy się, że miejscami może być niegrywalny, czy wręcz nielogiczny. Ale pomyliliśmy się i z pokoju wyszliśmy bardzo zadowoleni, roześmiani i z czystym sercem bardzo polecamy!
  A teraz od początku! Zacznijmy od wstępu, bo już w tym miejscu robi się ciekawy! Nie pierwszy raz spotykamy się z tego typu zabiegiem (oczywiście nie zdradzimy jakim), ale wciąż bardzo się nam to podoba i zawsze miło wspominamy pokoje, które zaczynają się trochę inaczej niż wstęp - zapraszam do pokoju.
  Zagadki zróżnicowane, ciekawe, niektóre nietypowe. Jest trochę na spostrzegawczość, na zręczność, na czystą logikę, na cierpliwość.. a wszystko to dopasowane do klimatu z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu z lat 90tych! Co prawda cofamy się do końcówki tych lat, kiedy to mieliśmy 4-5 lat i zajęci byliśmy jedzeniem błota, ale i tak wiele elementów pokoju było nam znajome i wywołało nostalgię.
  Pokój opowiada nam historię i fajnie poświęcić trochę czasu na odkrycie jej i zrozumienie, łatwiej wtedy zauważyć jaki powinien być nasz następny krok.
  Dla nas dużą zaletą jest brak całkowitej liniowości podczas rozwiązywania zagadek - można część z nich rozwiązywać na raz, a i tak na końcu należy skumulować wyniki - jest to spore utrudnienie dla gracza, ale właśnie na coś takiego czekaliśmy!
  W związku z tym, że pokój tak naprawdę dopiero zaczął działać, wciąż jest miejsce na poprawę niektórych mechanizmów, ale wierzymy, że właściciele pracują nad wszystkim tym co da się jeszcze ulepszyć ;)
  Polecamy przede wszystkim graczom doświadczonym, poszukującym wyzwania. Z tego pokoju nie wyjdziecie w 30 minut. Jeżeli potrzebujecie się sprawdzić, szukacie czegoś bardziej wymagającego - musicie odwiedzić to miejsce! Za to nie polecamy tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z escape roomami. Raczej ciężko z pokoju wyjść bez doświadczenia.
  Bardzo dziękujemy za grę i już czekamy na kolejną propozycję Lost Rooms!

 • lukwych l.

  lukwych l.

  Liczba recenzji: 161 Profil FB

  Kwity znalezione

  22.03.2018 | data wizyty: 10.03.2018

  Miałem problem z tym czy i jak ocenić ten pokój. Z jednej strony jest nowy i ciągle się zmienia i dociera. Z drugiej piszę te recenzje abyście Wy wiedzieli co sądzę o pokoju i podjęli świadomą decyzję przed wydaniem pieniędzy. Uznałem jednak, że ocenię i wytłumaczę dlaczego tak oceniam, bo lepsza taka informacja niż żadna. Ale po kolei. Klimat to najmocniejsza strona pokoju. Wyposażenie i rekwizyty dosłownie wrzucają nas do Polski lat 90 zwłaszcza pamiętających te czasy. Wprowadzenie i pierwsze zagadki bardzo ciekawe i nakręcające na to co będzie dalej. Same łamigłówki fajne, nieliniowe, nieco inne niż byliśmy przyzwyczajeni i jest ich naprawdę sporo. Wymagają różnorodnego podejścia, ale jest jedna uwaga. Jeżeli Wasza drużyna to same chłopy na schwał, które jeżdżą 6 osobową windą po dwóch, bo brakuje miejsca, to dokoptujcie do grupy małą, sprytną dziewczynę która się wszędzie wślizgnie i przeciśnie. Niestety nam największą trudność sprawiła informacja obsługi, że w pokoju oprócz innych "zabezpieczeń" są kłódki tylko na kluczyk i magnetyczne, co sprawiło, że omijaliśmy kłódki "cyfrowe". W efekcie zhakowaliśmy system omijając 3 czy 4 zagadki. Jest też kilka elementów uszkodzonych/słabo działających, ale jak już pisałem po pierwsze pokój jest na "dotarciu"i są zmiany, a po drugie obsługa słucha wszystkich uwag i poprawia na bieżąco, więc jest szansa, że gdy to czytacie problemy znikły. Pan prowadzący trochę zakręcony (plus wprowadził w błąd), więc oceniłem trochę niżej. Generalnie daję ocenę maksymalną, bo pomimo powyższych zastrzeżeń pokój ma ogromny potencjał i nawet 9 byłaby krzywdząca. Jeżeli jednak za powiedzmy dwa miesiące ktoś z Was odwiedzi Dziennikarza i stwierdzi te same uchybienia co ja teraz, to dajcie znać - skoryguję ocenę. A tymczasem ... Polecam!!!

 • Agata W

  Agata W

  Liczba recenzji: 73 Profil FB

  Kryminalna zagadka lat 90.

  20.05.2018 | data wizyty: 05.03.2018

  Pokój po prostu genialny! Świetne i nietypowe wprowadzenie do pokoju, a później... totalne przeniesienie się w czasie do lat 90.! Powrót do takich widoków jak klapki Kubota czy telezakupy Mango to po prostu coś wspaniałego. W pokoju można znaleźć znakomite i zdecydowanie unikatowe zagadki oraz rozwiązania, jakich jak do tej pory nie spotkałam w żadnym innym ER. Wszystko w pokoju idealnie ze sobą współgra co naprawdę sprawia przyjemność podczas zabawy w pokoju. Oczywiście trzeba też wspomnieć o kryminalnej fabule pokoju, która dzięki zagadkom i rekwizytom całkowicie oddaje lata 90. Ten pokój to obowiązkowa pozycja na mapie warszawskich ER. Gorąco polecam!

 • WojMar

  WojMar

  Liczba recenzji: 82 Profil FB

  Tajemnice praskiej mafii

  02.04.2018 | data wizyty: 05.03.2018

  Pokój fajny z dobrze dopasowanym klimatem który podkreślają takie elementy wystroju jak klapki Kubota czy telezakupy mango. Pokój bardzo klimatyczny a przy czym trudny co się nie zdarza często w nowych pokojach. Same zagadki poza tym że są trudne są bardzo urozmaicone oraz niektóre z nich są innowacyjne. Warto podkreślić że pokój jest mocno nastawiony na fabułę co również działa na plus pod warunkiem że ekipa poświęci jak że cenną chwilę na zagłębienie się w nią co swoją drogą pomaga w dalszej zabawie. Generalnie pokój fajny z dobrą obsługą, zagadkami i klimatem godny polecenia dla każdej doświadczonej ekipy.

 • Dwoje nie do pary

  Dwoje nie do pary

  Liczba recenzji: 21 Profil FB

  Wołomin vs Pruszków

  31.05.2018 | data wizyty: 29.05.2018

  Historia pokoju osadzona w latach 90 ubiegłego stulecia. Bardzo dobrze dopracowany, z mnóstwem zagadek więc nie będziecie się nudzić. Kasety VHS, kasety magnetofonowe, skrzypiące komputery ze starym windowsem to klimat który uwielbiamy, bo to nasze dzieciństwo. Wprowadzenie bardzo ciekawe i mało spotykane w innych firmach, bardzo dużo rzetelnej pracy zostało tam włożonej. Pokój przystosowany na 3-4 osobowe grupy. Nie jest lekki więc początkujący będą mieli nie lada wyzwanie. Nasza ogólna ocena nie pozostawia wątpliwości że jest to jeden z bardzo dobrze zapowiadający się pokoi na rynku. My jesteśmy zadowoli ale pozostał nam niedosyc więc czekamy na kolejne pokoje.

 • Karolina Hawelska

  Karolina Hawelska

  Liczba recenzji: 25 Profil FB

  Mieszkanie z lat '90

  31.05.2018 | data wizyty: 30.05.2018

  To co uwielbiam i na co zawsze zwracam uwagę w pokojach to klimat, a tu jego nie zabrakło ;) Cofamy się w czasie do lat '90 i można sobie przypomnieć kasety VHS, klapki Kubota czy magnetofon na kasety. Pokój wizualnie bardzo dobrze dopracowany. Zagadek jest sporo więc na pewno nie będziemy się nudzić. Wpasowują się w historię i klimat pokoju więc duży plus za to :) Jedna zagadka wymaga wg nas lepszego montażu - bo pomysł super ale zaczęliśmy się martwić o zniszczenie kanapy/podłogi.
  Wprowadzenie również ciekawe i tak jak już inni pisali przyda się obecność w grupie jednej mniejszej, zwinnej osoby. Obsługa nas jednak zapewniła, że w razie konieczności zawsze można liczyć na pomoc sąsiada :D
  Pokój mogę polecić grupom ok. 3 osobowym. Czekamy na wasze kolejne pokoje! ;)

 • Agnieszka L. 2

  Agnieszka L. 2

  Liczba recenzji: 3

  POLECAM !!!

  21.03.2018 | data wizyty: 20.03.2018

  Pomysł na pokój genialny.
  Wystrój oraz rekwizyty pozwalają poczuć się jak za czasów prl-u. Zagadki ciekawe i przemyślane niekiedy zaskakujące.
  Duży plus za wprowadzenie.
  Dobra zabawa gwarantowana!

Zobacz więcej opinii: 1 2

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM