Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Escape room Kuba Rozpruwacz

Kuba Rozpruwacz

Londyn. Rok 1888. Tej nocy w Whitechappel dokonano kolejnego morderstwa. Kuba Rozpruwacz ponownie zasiał strach. Ludzie są przerażeni, wszyscy zamknęli się w... [więcej]

6

6 opinii

|

65

Warszawa: 65 miejsce

|

Mazowieckie: 69. miejsce

|

PL 349

Polska: 349. miejsce

|

7.3/10

2-6 osób

60' minut

Kryminalny

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

Londyn. Rok 1888. Tej nocy w Whitechappel dokonano kolejnego morderstwa. Kuba Rozpruwacz ponownie zasiał strach. Ludzie są przerażeni, wszyscy zamknęli się w domach. Oprócz Ciebie. Jeśli wskazówki, które masz na wyciągnięcie ręki, okażą się prawdziwe, tej nocy wszystko się zakończy. Albo nie. Teraz wszystko zależy tylko od Ciebie…

Dodatkowe informacje

Możliwość gry po angielsku

Płatność kartą na miejscu

Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Pokój zły dla osób z klaustrofobią

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Stały kontakt z mistrzem gry

Drzwi są zawsze otwarte

Przycisk bezpieczeństwa

Oświetlenie awaryjne

Tylko niskie napięcie w zasięgu graczy

Awaryjny system otwierania drzwi

Adres

GAME OVER Escape Rooms - Warszawa - Warszawa

ul. Garażowa 5
02-651 Warszawa

Inne pokoje w tym miejscu

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 6 opinii

Ocena ogólna 7.3/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 9.3/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 8.3/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

25

20

15

10

5

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

6 opinii pokoju

janigrz
janigrz

Obieżyświat
230 pkt

79 opinii

No. 78 - GAME OVER

10.07.2019 | data wizyty: 08.06.2019

janigrz 79 opinii

Na wstępie powiem że bardzo mi przykro że opinia jest taka a nie inna, bo wybierając się do Game Over liczyliśmy na 2 świetne pokoje. Niestety na oczekiwaniach się skończyło. A szkoda, wielka szkoda bo pokoje które odwiedziśmy mają duży potencjał. P
Kuba rozpruwacz zaczyna się zgodnie z oczekiwaniami, jest klimat, jest wystrój ( tu kawał dobrej roboty). Niestety druga część pokoju już nie tak dobra. Pojawiła się pimyłka przy układaniu pokoju więc jednej z zagadek nie mogliśmy rozwiązać samodzielnie. Inna zagadka do rozwiązania metodą prób i błędów a chyba nie o to w ER chodzi.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

Dziękujemy za grę w naszym pokoju. Zasadniczo nie komentujemy opinii, gdyż każdy ma prawo do subiektywnej oceny wszystkiego. W tym jednak przypadku padło zdanie, że jedna z zagadek rozwiązywana była metodą prób i błędów. Oczywiście każdą zagadkę można tak próbować rozwiązać ale zapewniamy, że do każdej naszej zagadki istnieje rozwiązanie, które taką metodę wyklucza.
Za błędne złożenie jednej z zagadek oczywiście przepraszamy.
Pozdrawiamy
Zespół Salonu GAME OVER Escape Rooms - Warszawa

monika.kolodziej
monika.kolodziej

Pionier
184 pkt

116 opinii

Nowa pozycja obowiązkowa na mapie ER

27.04.2019 | data wizyty: 27.04.2019

monika.kolodziej 116 opinii

Po odwiedzeniu ponad 120 ER moje oczekiwaniam względem kolejnych są zdecydowanie inne niż na początku - ekipa GAME OVER zdała egzamin. Bardzo sympatyczni właściciele, chętni do wysłuchania naszych wrażeń po zakończonym sukcesem polowaniu na "Rozpruwacza". To nasz drugi pokój tej ekipy, na pierwszy ogień poszedł Labirynt Minotaura - polecam.
Na duży plus: przygotowanie ER - widać, że chodzi o jakość i dobre wykonanie. Po wejściu przenosimy się na londyńską, zamgloną i niebezpieczną uliczkę. Zagadki zróżnicowane, wymagające spostrzegawczości. Nasza 2 osobowa ekipa miała ręce pełne roboty w trakcie całej gry.
To zdecydowanie ER dla już doświadczonych zespołów - przy kilku zadaniach naprawdę trzeba dobrze pomyśleć.
Napewno odwiedziny pozostałe 2 ER tej ekipy. Zdecydowanie polecam, szczególnie jeżeli szukacie czegoś nowego, innego i lubicie trochę bardziej skomplikowane zagadki.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

lukwych l.
lukwych l.

Przewodnik
430 pkt

245 opinii

Tajemnice Whitechapel

31.03.2019 | data wizyty: 31.03.2019

lukwych l. 245 opinii

Ta recenzja będzie specyficzna z kilku powodów. Po pierwsze jest jedną z czterech dotyczących pokoi w warszawskim GameOver i z góry uprzedzam wszystkie będą bardzo podobne, bo opinie, sugestie, uwagi itp. są zbliżone. Po drugie pisana jest na gorąco, czego zazwyczaj unikam, ale tym razem robię wyjątek, bo uważam, że jest to konieczne. Po trzecie wreszcie zacznę bardzo nietypowo, bo od opisu okoliczności naszej wizyty i samokrytyki. Niedzielny poranek to słaba pora na wizyty w ER, zwłaszcza po zmianie czasu na letni. 4 pokoje na raz, jeden po drugim, nawet z doświadczeniem, zazwyczaj nie są dobrym pomysłem. Uciekanie z migreną i bólem brzucha w drużynie może powodować roztargnienie i łatwiejszą irytację. Zabieranie nieletnich do pokoju 16+ też może mieć wpływ na kiepski "flow" i niewłaściwy odbiór pokoju. Jeżeli uważasz, że te argumenty mogły sprawić, że moja opinia jest niesprawiedliwa, to nie czytaj dalej.

Skoro nadal czytasz to wiedz, że mamy na koncie ponad 200 pokoi (dzieciaki około 150), maratony po 4 pokoje dziennie to dla nas pikuś (nasz rekord to 8 bydgoskich ER i na koniec były chęci na kolejny), złe samopoczucie trafiało się nam wielokrotnie i nigdy nie wpłynęło na opinie, a dzieciaki najbardziej przestraszone i w efekcie psujące wrażenia były w Grobowcu Smoka (czyli raczej familijnym pokoju). Przejdźmy jednak do opinii o samym pokoju.

Fabuła jest ogólnie nakreślona, ale się nie klei. Na plus zakończenie, choć nie ratuje całości. Wystrój na wysokim poziomie, nic nie odstawało ale duża przestrzeń dawała poczucie pustki. Zagadki ciekawe, raczej nietypowe. Jest kilka kłódek co nawet pasuje do tematu, choć samych łamigłówek trochę za mało. Obsługa/właściciele są sympatyczni i gadatliwi, pozytywnie nastawieni do klientów, ale bardzo słabo zorientowani w temacie ER. Brak doświadczenia jest zrozumiały, ale pewnych niedociągnięć można było łatwo uniknąć. Ten pokój jest spoko, ale mogło i powinno być lepiej zwłaszcza w kwestii zagadek. Jeżeli dodatkowo spojrzymy na to przez pryzmat ceny (płatne od osoby!) to narzuca się stwierdzenie użyte dziś przez znajomego - "skok na kasę". Dlatego proszę zagłosujcie portfelami i zrezygnujcie z wizyty w GameOver do czasu znaczącej poprawy pokoi (scenariusz plus zagadki) lub równie znaczącej obniżki cen. Co mam nadzieję nastąpi szybko (trzymam kciuki za właścicieli), bo to mogą być naprawdę świetne pokoje.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Łatwy

Mruffka
Mruffka

Nawigator
138 pkt

38 opinii

Mgła sprzyja zbrodni...

02.04.2019 | data wizyty: 02.03.2019

Mruffka 38 opinii

Ulice Londynu świecą pustkami...
Mgła pozwala nam ukryć niepewność na naszych twarzach...
Policja nie radzi sobie z powstrzymaniem mordercy, ostatnia nadzieja w naszej ekipie.
Czy uda nam się sprawić, że żadna kobieta nie zginie już z rąk okrutnego Kuby Rozpruwacza???

Zagadki, które mają nas doprowadzić do mordercy nie są łatwe. Przygotuj się, że musisz wszystko dokładnie obejrzeć. Koncentracja jest niezbędna, chwila nieuwagi i coś ważnego może umknąć...
Nikt nie mówił, że będzie łatwo... chociaż w tym przypadku, gdy poczujesz już skrajną desperację, możesz skorzystać z informacji już zebranych przez londyńską policję. Zawsze to jakieś wsparcie.

Co do wsparcia to owszem, przydało się, a i w samej końcówce dostaliśmy jeszcze wsparcie od właścicieli pokoju ;)
także wpadnijcie i zobaczcie, czy pójdzie Wam trochę lepiej, niż nam :D

Wystrój pokoju jest ciekawy, choć może, jak dla mnie, troszkę zbyt sterylny. Fajne efekty dźwiękowe nadające londyński klimat - pewnie mogłyby być troszkę bardziej na pierwszym planie. Zagadki logiczne, urozmaicone, choć jedna sprawiła nam kłopot poprzez to, że cieżko było powiązać ją z fabułą...
I chociaż może nie było efektów "wow", to jednak spędziliśmy sympatycznie godzinkę na grze.
Na pewno wpadniemy odwiedzić pozostałe pokoje.
Serdecznie pozdrawiam też przesympatycznych i wkręconych właścicieli - mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się znowu :)

Uff - pomyślał Kuba...
- Tym razem udało mi się wymknąć, ale przyjdą następni...
Kto z Was spróbuje??

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Wifee
Wifee

Wędrowiec
42 pkt

13 opinii

Gdzie są zagadki?

16.06.2019 | data wizyty: 15.06.2019

Wifee 13 opinii

Z wycieczką do nowej firmy Game Over czekaliśmy dosyć długo, ponieważ kosmiczne ceny nas odstraszały. W końcu udało się trafić na promocję i wybraliśmy się do "Kuby Rozpruwacza".
Pokój wykonany jest ładnie, ale nie ma w nim żadnych efektów wow. Zagadek jest tu mało i raczej są bardzo proste, ale 2 z nich naszym zdaniem były mocno naciągane i nie do końca jasne. Do tego do jednej z nich dostaliśmy jeszcze bardziej niejasną podpowiedź, która nas zmyliła i przez to straciliśmy na nią jeszcze więcej czasu. Fabuła jest w miarę ok, ale wciąż dla nas niektóre jej elementy były niejasne. Generalnie wyszliśmy chwilę przed czasem, ale raczej mocno zawiedzeni. Tym bardziej, że ceny nawet po czerwcowej obniżce nie należą do najniższych - za te same pieniądze dostajemy pokoje z czołówki Polski, jak chociażby "W cieniu piramid".
Pani z obsługi była bardzo miła, ale widać, że temat escape roomów jest dla właścicieli jeszcze czymś zupełnie nowym i nie do końca odkrytym.
Reasumując, szkoda, że pokój, w który zostało włożone trochę pieniędzy, z dużym potencjałem, zawodzi ze względu na to, co w escape roomach najważniejsze - na zagadki.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Lech O.
Lech O.

Zwiadowca
55 pkt

23 opinie

Pozytywnie minimalistyczny

04.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

Lech O. 23 opinie

Ten pokój to tak na prawdę ulica.
Ogromną zaletą jest bardzo mała ilość elementów (przeszkadzajek) wystrój jest minimalistyczny, ale dodaje to klimatu i skupienia na tych kilku elementach które się znajduje w środku.
Mgiełka na wejście to automatyczne +1 do oceny.
Obsługa 12/10

Z drobnych wad to:
'Mury' mogłyby lepiej udawać prawdziwą cegłę, a podłoga kostkę brukową bo przy dokładnej inspekcji trochę się wypada z klimatu. Mimo, że zużyliśmy prawie cały czas, miałem lekki niedosyt zagadek. Może warto by było dorzucić ze dwie i wydłużyć czas do 75min.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM