Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Escape room Przeklęty Dom

Przeklęty Dom

zawieszony

UWAGA! Pokój jest tymczasowo niedostępny z powodu prac związanych z działalnością! Więcej informacji będziemy podawać na bieżąco. Młode małżeństwo... [więcej]

9

9 opinii

|

49

Warszawa: 49 miejsce

|

Mazowieckie: 49. miejsce

|

297

Polska: 297. miejsce

|

9.8/10

2-5 osób

120' minut

Horror

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

UWAGA! Pokój jest tymczasowo niedostępny z powodu prac związanych z działalnością! Więcej informacji będziemy podawać na bieżąco.


Młode małżeństwo rozpoczęło wspólną drogę życiową. Miało być tak pięknie, miał to być ich wspólny dom w którym wychowają swoje dzieci. Niestety nagła śmierć kobiety zmieniła wszystko. Do dziś nie wyjaśniono okoliczności jej zgonu. Ten moment przekreślił ich wspólną przyszłość. Od czasu jej śmierci dom stoi niewykończony. Załamany mężczyzna nigdy nie pogodził się z jej śmiercią. Okoliczni mieszkańcy mówią, że właściciel zwariował, a dom stał się przeklęty. Wszystko za sprawą przerażających odgłosów, które wydobywają się z wnętrza budynku. Mieszkańcy powiadają, że od czasu jej śmierci można ją zobaczyć stojącą w oknie niedokończonego domu. Czy to tylko miejscowa legenda? Czy jednak w tym domu czai się jakaś nieczysta siła?

🔥UWAGA🔥

❗Od śmierci żony, właściciel zaniechał jego remontu, zalecamy ubrać się w odpowiedni strój.
❗Dom jest dogrzewany
❗Ponad 800m2 terenu

Dodatkowe informacje

Płatność kartą na miejscu

Od 16 lat

Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Pokój zły dla osób z klaustrofobią

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Stały kontakt z mistrzem gry

Tylko niskie napięcie w zasięgu graczy

Awaryjny system otwierania drzwi

Adres

Exit Now - Warszawa II

Konopnickiej X, Radzymin

Cennik

2-5 osób - 300 zł

Godziny otwarcia

12:00 do 2:00

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 9 opinii

Ocena ogólna 9.8/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 10.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 10.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

25

20

15

10

5

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

9 opinii pokoju

Dayman
Dayman

Nawigator
103 pkt

72 opinie

Błoto, disco polo i nieczysta siła

31.12.2018 | data wizyty: 29.12.2018

Dayman 72 opinie

Do przeklętego domu wybraliśmy się w dobrych nastrojach, jako że bardzo lubimy większe i dłuższe projekty, ale także pełni obaw, bo jesteśmy jedną z tych drużyn, która boi się własnego cienia (a i tak odwiedza wszystkie straszne ERy). Czy bawiliśmy się dobrze? Jasne! Czy było strasznie? Trochę na pewno ;)

Początek miły i przyjemny, uwielbiam te minimalne uczucie, że jesteśmy skazani sami na siebie, chociaż dobrze wiem, że obsługa gdzieś tam jest i nas obserwuje. Zaopatrzenie zebrane, to czas ruszać w teren! Tu od razu uprzedzę, że w porach deszczowych polecam grube, nieprzemakające i porządne buty, bo błota jest dużo i jeszcze trochę. Zabraliśmy sobe trochę na pamiątkę do domu i do tej pory próbujemy się go pozbyć z podeszw ;)

Klimat w domu wiadomo jaki jest, chociaż momentami może być straszniej, a innymi weselej. Fajnie, że dom prowadzi członków przez różne etapy. Możnaby dodać więcej starych gratów, których widok sprawiłby, że ciarki przebiegną graczom po plecach (brr. stare meble), a sam dom wydawałby się mniej pusty. W niektórych pomieszczeniach miałam wrażenie, że jest tylko zagadka i nic więcej. Ale z drugiej strony jak wiemy - właściel zaniechał wszelkich remontów od śmierci ukochanej, więc fabularnie trzyma się to kupy.W związku z małą ilością rekwizytów rozpraszaczy nie ma prawie żadnych co dlaniektórych będzie ogromnym plusem, w końcu i tak ciężko się myśli w strasznych pokojach. Podczas rozgrywki spotykamy wszystko to co dobry horror mieć powinien jeśli chodzi o pomieszczenia, do których się udajemy, więc myślę, że nikt nie będzie pod tym względem zawiedziony. Wielkościowo mamy do czynienia z bardzo dużą posesją, więc jest to dobra propozycja dla grup, która lubi odkrywać kolejne pomieszczenia i przejścia (myślę, że nie jest spoilerem wyjawienie, że mamy do czynienia tutaj z więcej niż jednym pomieszczeniem, w końcu to cały dom!).

Temat zagadek - jedne lepsze, drugie gorsze, ale wszystkie do zrobienia nawet biorąc pod uwagę presję otoczenia i czasu. Na jedno pomieszczenie nie przypada zbyt wiele do rozwiązania, ale to nadaje dynamiczny charakter rozgrywce, jesteśmy ciągle w ruchu, odkrywamy nowe lokacje, praktycznie nie ma szans na uczucie znudzenia w jednym z pokoi, chyba, że się totalnie utknie na jakiejś zagadce. Spotykamy tu raczej dosyć standardowe rozwiązania, ale wykonane w ciekawy sposób i przemyślane fabularnie. Nie wszystko jest oczywiste, nie zawsze pierwsza myśl, czy odpowiedź jest prawidłowa, ale ważne że wszystko logiczne i do wymyślenia. Chociaż nie spotkaliśmy się tutaj z niczym co widzieliśmy poraz pierwszy, albo możemy uznać stricte za innowacyjne, to wszystko pięknie zagrało, a rozwiązanie zagadek sprawiło wiele radości ;)

Obsługa oczywiście na medal, w razie przestoju pomagała, Panowie chętni do rozmów, więc spędziliśmy dodatkową godzinkę na pogawędce o projekcie i oczywiście innych escapach (nie znam fana ERów, który potrafi nie rozmawiać o innych pokojach).

Polecamy ten dom raczej grupom po conajmniej kilku pokojach. Trzeba się dosyć spieszyć żeby wyrobić się w wyznaczonym czasie, nawet jeśli są to aż dwie godziny. Warto mieć kogoś odważniejszego w drużynie, ale nie był to najstraszniejszy pokój, w którym byliśmy - chociaż kto wie, to się akurat zmienia z grupy na grupę ;) Super zabawa, trochę krzyków, dużo ciśnięcia się w kącie w formacji żółwia, ale też od groma śmiechu i radości. Miło, że branża escape roomów rozwija się o coraz to nowsze pomysły i wciąż potrafi zaskoczyć!

Ps. Pozdrawiamy Pana Parapeta - mój osobisty ulubieniec! <3

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

AgnieszKa
AgnieszKa

Przewodnik
340 pkt

353 opinie

co straszy w tym domu?

23.01.2019 | data wizyty: 30.12.2018

AgnieszKa 353 opinie

Gra rozpoczyna się jeszcze przed wejściem na teren ER. Lokalizacja jest bardzo duża, z czasem i w miarę rozwiązywania zagadek gracze zbliżają się do rozwiązania tajemnicy przeklętego domu poznając coraz więcej zakamarków. W każdym pomieszczeniu jest niewielka liczba zagadek ale pomieszczeń jest sporo co dodaje dynamiki. Gra wybitnie wymaga ubrań dostosowanych do zabawy w trudnym terenie – szczególnie po deszczach jest mega błoto.
Grze cały czas towarzyszy lekki dreszczyk strachu, w końcu dom jest przeklęty ;)
Mistrzowie Gry przemili i bardzo dziękujemy za miłą rozmowę po zakończeniu zabawy.
Super zabawa dla grup lubiących lekki dreszczyk emocji.
Ps. Mamy nadzieję, że założyliście zawiasy – Wy już wiecie gdzie :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

katarzyna.laszczewska
katarzyna.laszczewska

Nawigator
103 pkt

17 opinii

Opuszczony dom?

19.12.2018 | data wizyty: 18.12.2018

katarzyna.laszczewska 17 opinii

Przygoda rozpoczęła się niepozornie ale z każdym kolejnym etapem działaliśmy pod coraz większą presją i w coraz większym napięciu. Escape room w formie całego domu to coś czego do tej pory jeszcze nie widzieliśmy i w sumie tak naprawdę nie wiedzieliśmy czego się spodziewać (zarówno w kwestii rozmiaru jak i zastanawialiśmy się czy będzie raczej escape room czy raczej dom strachu :) ) No i generalnie nie zawiedliśmy się, zabawa była naprawdę super.
Poszliśmy w 5 osób (o bardzo różnym doświadczeniu) ale tak naprawdę spokojnie można pójść w 2-3 (o ile ktoś jest na tyle odważny :D) bo tak naprawdę gra jest całkiem liniowa i zagadki raczej rozwiązywało się po kolei. Poziom trudności zagadek oceniłabym jako średni, jednak czasami presja powodowała że najprostsze zagadki wcale nie były takie łatwe :D Był nawet moment jak wiedzieliśmy co trzeba zrobić ale bardzo bardzo nie chcieliśmy w obawie że coś się może stać.
Zimna się nie trzeba bać bo dom jest dogrzewany, ale mimo to my zostaliśmy w kurtkach.
Jeżeli chodzi o minusy to niektóre mechanizmy 'zaskakiwały' ze sporym opóźnieniem, przez co nie wiedzieliśmy czy nam się udało coś zrobić czy nie + były drobne niedociągnięcia w innych zagadkach (przez co straciliśmy sporo czasu)

Ale generalnie zabawa i tak była świetna i pokój napewno warty odwiedzenia zwłaszcza dla osób o mocniejszych nerwach :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

gosiasandra1
gosiasandra1

Wędrowiec
26 pkt

11 opinii

Szaleństwo w domu na uboczu ...

17.12.2018 | data wizyty: 15.12.2018

gosiasandra1 11 opinii

Niepozorny zwykły dom kryjący wiele tajemnic, pozwolił nam swietnie wkręcić się w klimat .
Cały czas czuliśmy na plecach oddech czegos niepokojącego ....
Polecam każdemu dreszczyk fantastycznych emocji .
Bardzo mili właściciele .

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Piotr N. 9
Piotr N. 9

Świeżak
19 pkt

3 opinie

Cichy sąsiad

31.12.2018 | data wizyty: 29.12.2018

Piotr N. 9 3 opinie

Sam początek tej przygody zaczyna się dziwnie i tajemniczo. Dom sam w sobie posiada nastrój. Poza tym wnętrze tego domu przysparza o dreszcze oraz uczucie bycia obserwowanym. Zagadki nie są trudne ale trzeba patrzeć logicznie oraz pod każdym możliwym sposobem. Polecam każdemu ten dom ze względu na ludzi tam pracujących jak i klimat.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Daro D.
Daro D.

Wędrowiec
34 pkt

3 opinie

Mroczny przeklęty dom

23.12.2018 | data wizyty: 15.12.2018

Daro D. 3 opinie

Od samego początku jest tajemniczo i w miarę upływu czasu odsłaniają się kolejne elementy gry.
Powierzchnia domu imponująca. Dla ludzi którzy lubią dreszczyk emocji.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Karina S. 1
Karina S. 1

Świeżak
16 pkt

1 opinia

Najlepszy Escape Room ever!

06.01.2019 | data wizyty: 29.12.2018

Karina S. 1 1 opinia

To było coś super! Od samego początku dało się poczuć ten trochę tajemniczy i trochę straszny klimat. Świetnie wszystko przygotowane i zaplanowane. Zagadki i zadania super wymyślone i fajnie współgrające ze wszystkim. Polecam ten pokój dla grupek tak do 5 osób, które już trochę escape roomów poprzechodziły i czekają na coś nowego i ciekawego bo tego się nie da zapomnieć! Coś świetnego!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Julia O. 8
Julia O. 8

Świeżak
17 pkt

1 opinia

Nawiedzony dom

03.01.2019 | data wizyty: 29.12.2018

Julia O. 8 1 opinia

Jestem pod wrażeniem tego escape roomu, początek nie był wcale tak oczywisty, dostaliśmy sprzęt i musieliśmy dostać się do domu. W środku czeka dużo ciekawych zagadek, nieoczywisych przejść. Przez większość czasu byłam przestraszona tego co czeka nas dalej a przede wszystkim czułam ogromną presje czasu. Było nas w sumie 5 i uważam że dobrze i sprawnie poradzilismy sobie z zagadkami. Ogólna tematyka i wygląd domu pozwalal nam wczuc sie bardziej w klimat. Jak narazie był to najlepszy escape room/dom zagadek w którym byłam i to o takiej tematyce, bardzo polecam ❤

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Artur J. 6
Artur J. 6

Świeżak
10 pkt

1 opinia

Rewelacyjny pokój!

21.12.2018 | data wizyty: 19.12.2018

Artur J. 6 1 opinia

Gra zaczęła się już przed wejściem, nietypowo.
Bardzo nam się podobało Wysoki poziom zagadek, nieoczywiste i nietypowe. Fajny klimat i dodatkowy dreszczyk emocji wynikający z tego, że nie byliśmy sami.
Uciekliśmy on nas nie dopadł...
Oczywiście bardzo miła obsługa.
Pozdrawiamy

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM