Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Grobowiec smoka
Partner lockme

Grobowiec smoka

Warszawa | Mazowieckie | Escapers

9.8/10
Warszawa: 5. miejsce | Mazowieckie: 5. miejsce | Polska: 22. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Przygodowy

Awaria awionetki zmusiła Was do natychmiastowego lądowania w dżungli. Miejsce to określane jest przez legendy jako Grobowiec Smoka. Aby się stąd wydostać musicie naprawić samolot i uruchomić silnik. Czy opowieści plemienne to jedynie fikcja? A może w mroku czai się bestia..

Godzina rezerwacji oznacza godzinę wejścia do pokoju. Na miejscu należy się pojawić ok. 10 min. przed godziną rezerwacji.

 • Pokój przyjazny dzieciom
Adres

Escapers

ul. Słowicza 37
tyły pływalni na ul. Gładkiej

Strona WWW 510 890 970 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Dane właściciela
Escapers
Słowicza 37
02-170 Warszawa
NIP: 5242596424
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 407 opinii o tym pokoju

9.8/10

Warszawa: 5. miejsce
Polska: 22. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.8/10

1

8

149

229

18

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 240 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Przygoda w dziczy ze smokiem w tle

  06.12.2016 1 0

  Grobowiec Smoka jest pokojem wpisującym się w trend oderwania od rzeczywistości. Dlatego głównym atutem tego pokoju jest oczywiście wystrój, w który gracze muszą się bardzo zagłębić, aby mieć szanse odkryć jego tajemnice.

  Zadania pozostają w pełnej synergii z klimatem, a do tego niektóre są bardzo zaskakujące i pomysłowe.

  Polecamy wszystkim ambitnym poszukiwaczom przygód!

 • Mr.

  Mr.

  Liczba recenzji: 121 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Mr. & Mrs.: Warszawski smok

  07.11.2017 | data wizyty: 03.11.2017 1 0

  Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z escape roomami Grobowiec niepodzielnie rządził w Warszawie i już wtedy wiedzieliśmy że jest to pozycja obowiązkowa. Co prawda dotarcie do Escapers trochę nam zajęło ale zdecydowanie mieliśmy wtedy rację : )

  Od samego początku przenosimy się do innego świata i od razu widać ogrom pracy włożonej w ten pokój. Ilość rekwizytów, detali oraz olbrzymie przywiązanie wagi do tego jak wszystko jest wkomponowane w pokój powoduje że nawet przez chwile nic nie odrywa nas od rozgrywki i cieszenia się klimatem. Samo spotkanie z smokiem także zapada w pamięć.
  Bardzo fajnie wypadają także zagadki które co prawda w zdecydowanej większości polegają na szukaniu ale wypada to tak naturalnie że w żaden sposób nie można tego zaliczyć na minus. Dodatkowo w późniejszym etapie szukanie ustępuje kilku naprawdę ciekawym mechanizmom i nietuzinkowym rozwiązaniom w tym naprawdę dobremu pomysłowi na sposób wyjścia z pokoju.

  Co do obsługi to mieliśmy do czynienia z naprawdę fajną ekipą więc w tym aspekcie także wszystko na jak najwyższym poziomie.

  Polecamy :)

 • Akesis

  Akesis

  Liczba recenzji: 26 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  U smoka :)

  04.12.2017 | data wizyty: 03.12.2017 1 0

  Odwiedziny u smoka zdecydowanie mogę zaliczyć do bardzo udanych. Przede wszystkim osobiście kocham takie klimaty, ale myślę, że nie tylko fani smoków znajdą tu coś dla siebie. Jest trochę magii i trochę techniki, elektronika i kłódki, sporo szukania i bardzo dużo dobrej zabawy. Wystrój jest piękny, widać, że w przygotowanie pokoju włożono mnóstwo pracy.
  Zagadki nie należą do trudnych, chociaż z jednym elementem nie mogliśmy sobie poradzić (kto był, ten się może domyśli ;)). Trzeba być też bardzo dokładnym poszukiwaczem, bo łatwo przeoczyć to, co znaleźć należy. Jednak ogólnie poziom trudności jest dobrze wyważony - nie jest nudno, a jednocześnie początkujący nie powinni czuć się sfrustrowani.
  Obsługa jest bardzo sympatyczna :)
  Niewiele więcej mogę napisać, bez spoilerowania. Nie ma się po prostu do czego przyczepić. O tym pokoju nie ma co czytać, trzeba po prostu się wybrać :)

 • Biedrona

  Biedrona

  Liczba recenzji: 60 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Tajemnice skrywane w dżungli

  13.08.2017 | data wizyty: 13.08.2017 1 0

  Bardzo klimatyczny pokój z różnorakimi zagadkami tak pod względem trudności jak i ich charakteru. W tym pokoju jest wszystko co powinno być w dobrym escape roomie: trochę szukania, trochę główkowania, odrobina liczenia i sporo myślenia, dobra proporcja między kłódkami a elektroniką. Z kolei wystrój i rekwizyty z górnej półki, można naprawdę poczuć się jak na tropikalnej wyspie z owianym tajemnicą grobowcem smoka. Bardzo dobrze mi się w tym ER grało, tak jak i reszcie mojej grupy dlatego zdecydowanie polecam. Moim zdaniem obowiazkowy punkt na mapie warszawskich escape roomów, a wszystkie pochlebne opinie o tym pokoju nie są ani trochę przesadzone. Mistrzyni Gry bardzo miła i pomocna.

 • Karol P. 1

  Karol P. 1

  Liczba recenzji: 50 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dopracowana Bestia

  15.08.2017 | data wizyty: 14.08.2017 1 0

  Rozwalę całe czytanie opinii już na samym początku, ale niestety ten pokój jest po prostu mega dobry.
  Szkoda, że odwiedziliśmy tak dopracowany Escape bo totalnie nie mam się do czego przyczepić. ;)
  Zacznijmy może od klimatu - cały wystrój już od samego wejścia robi wrażenie, wszystko jest turbo pozakrywane. Nie ma mowy o znalezieniu elementów nienależących do rozgrywki lub wystroju. W dodatku nawet umieszczenie ekranu z czasem/podpowiedziami, jest uzasadnione fabularnie, mega szacun. Oczywiście im dalej w las tym lepiej, nie powiem nic więcej bo po prostu trzeba się tam przejść.
  Zagadki - były dość zróżnicowane i co fajne, nie skupiono się wyłącznie na elektronice/magnesach. Mamy tutaj do czynienia z dobrym balansem między klasycznymi kłódkami a nowymi rozwiązaniami. Co do samej trudności zagadek też nie mam zastrzeżeń. Byliśmy w pokoju we 2 osoby i wszystko było spokojnie do wykonania/znalezienia. Gdyby nie nasze gapiostwo dalibyśmy radę nawet nie brać żadnych podpowiedzi. Zadania przynosiły fun z ich rozwiązywania, a wskaźniki świetlne czy dźwiękowe wyraźnie sugerowały że idziemy w dobrym kierunku.
  Obsługa także jest świetna. Kolejny raz plus dla ekipy, panie które nas wprowadzały do gry zrobiły taki wstęp jaki trzeba. Technicznie krótko i rzeczowo, fabularnie krótko i interesująco.
  Ogółem rzecz biorąc, ja wyszedłem z tego pokoju zachwycony. Od momentu przejścia przez drzwi widać ogromny wkład pracy w przygotowanie wystroju, natomiast wraz z przechodzeniem kolejnych etapów coraz bardziej szanowaliśmy dopracowanie zagadek, mechanizmów, oraz prowadzenie gry. Widać doświadczenie w tej zabawie w każdej minucie gry.
  Polecam wszystkim, 10/10 bez chwili wahania. :)

 • drLogan

  drLogan

  Liczba recenzji: 40 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Smoki w dżungli z domieszką Avatara i McGuyvera

  17.08.2017 | data wizyty: 14.08.2017 0 0

  Pokó z pewnością godny swojego miejsca w rankingu. Przygotowany i dopieszczony na wysokim poziomie, dostarcza mnóstwo frajdy z rozwiązywania kolejnych zagadek i rodzi dużo emocji.
  Nie należy do najtrudniejszych, ale dostarcza wyzwań.
  Jedynym minusem dla mnie i mojej grupy były lekkie niekonsekwencje fabularne, ale nie przeszkadzają one w dobrej zabawie.

 • DomiKitty

  DomiKitty

  Liczba recenzji: 19 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu legendy...

  31.08.2017 | data wizyty: 30.08.2017 1 0

  Świetny pokój!
  Klimat pokoju - 10/10! Wprost z Warszawy lądujemy w dżungli, a czy smok naprawdę istnieje, polecam samemu się przekonać, bo tego nie da się opisać :)

  Zagadki były różnorodne - jedne łatwiejsze, drugie trudniejsze i co najważniejsze każdy z naszej ekipy znalazł tam coś dla siebie :) Z niektórymi rozwiązaniami, nie spotkaliśmy się jeszcze, co wywołało oczekiwany efekt WOW!

  Obsługa 10/10 - sporo rozmawialiśmy ogólnie o ER i o samych pokojach Escepersów, przemiła Pani! - pozdrawiamy ekipa z Wrocławia :)

 • Konrad M. 3

  Konrad M. 3

  Liczba recenzji: 11 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Smoczny sen

  13.08.2017 | data wizyty: 13.08.2017 1 0

  Pokój ma bardzo fajny klimat ze smokiem w tle. Niektóre zagadki są super pomysłowe i oryginalne, sprawiając olbrzymią frajdę przy ich rozwiązywaniu. Obsługa była ok.

  Byliśmy w tym pokoju we 4 osoby, z czego 2 były nowe w temacie ER. Dla nas pokój był łatwy i daliśmy radę rozwiązać go bez podpowiedzi przed czasem, ale jak się pewnych rzeczy nie zauważy, to można przy niektórych zagadkach posiedzieć dłużej.

  Polecamy ten pokój każdemu :)


 • nell

  nell

  Liczba recenzji: 7 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Smok nie zawiódł

  23.10.2017 | data wizyty: 22.10.2017 0 0

  Bardzo udany pokój. Wystrój pasujący do historii i dopracowany. Zagadki różnorodne i bardzo pomysłowe! Nie lubię gdy zabawa sprowadza się do "Mam jakiś kod! Gdzie jest kłódka na cztery cyfry?". Tutaj zagadki są dużo bardziej ciekawe i wymagające więcej pomysłowości. I spostrzegawczości! Mało co jest podane na talerzu :)

  Nie umiem się zdecydować czy bawiłam się lepiej w Smoku czy u Lenoarda...

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 295 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Smok

  22.04.2017 | data wizyty: 21.04.2017 1 0

  Zostaliśmy bardzo miło przywitani przez właścicieli Escapers. Potrafili nas zaskoczyć kilkoma niespodziankami, co wprowadziło nas w świetny humor do końca dnia. Trzy godziny spędzone w siedzibie firmy upłynęły nam w mgnieniu oka nie tylko dzięki fantastycznym rozmowom na temat ERów ale też dzięki samym pokojom. Grobowiec smoka zachwyca wystrojem i kolejnymi odsłonami w trakcie godziny gry. Wystrój i scenografia sprawiają, że można uwierzyć, że awionetka naprawdę się zepsuła i wylądowaliśmy w mrocznej dżungli, gdzie czycha mityczna smocza istota. Nie tylko oprawa wizualna jest tutaj znakomita, zagadki również stoją na wysokim poziomie. Są różnorodne i każda z nich wpasowuje się w klimat. Szukanie, główkowanie i łączenie faktów jest tutaj niezbędne. Będziemy wspominać cały wypad z wielką frajdą. Dziękujemy!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 39 40 41

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM