Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Wyrocznia
Partner lockme

Wyrocznia

Warszawa | Mazowieckie | Escape Plan

6.4/10
Warszawa: 106. miejsce | Mazowieckie: 109. miejsce | Polska: 717. miejsce

 • 1-6 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Przygodowy

Jesteście grupą wędrowców, kiedy nagle jeden z waszych kolegów zaczyna poważnie chorować. Udajecie się więc do magicznej wyroczni, aby spróbować uratować kolegę i znaleźć dla niego lekarstwo... Czy odważycie się igrać z magią? Macie 60 minut ...

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią

Promocje

 • 2 lub 3 pokoje na raz

  Ważny od 01.09 do 30.09

  Każdy kolejny zamówiony pokój z tej firmy w ramach promocji będzie tańszy o 30,00 zł

 • PROMOCYJNY SIERPIEŃ

  Ważny od 21.08 do 24.08

  W ramach tej promocji cena każdej wizyty zostanie obniżona o 50,00 zł

 • WYZWANIE WYROCZNI!!!

  Ważny od 27.06 do 30.09

  W czasie trwania tej promocji pokój dostępny jest w specjalnej wersji lub ma określoną promocję

  WYZWANIE WYROCZNI!!!

  Escape Plan

  Mamy dla Was wyzwanie! Spróbujcie wydostać się z naszej Wyroczni w czasie krótszym niż 40 minut, a za grę zapłacicie JEDYNIE 10 ZŁOTYCH !!! Czekamy na Was!

  Rezerwuj
Adres
Cennik

Gra dla jednej osoby 50 zł
Gra dla dwóch osób 99 zł
Gra dla grupy od trzech do sześciu osób 149 zł

Godziny otwarcia

Pn-pt 12-21
Sob-Nd 10-21

Dane właściciela
Escape Plan S.C.
Nowogrodzka 48/33
00-695 Warszawa
NIP: 7010436754
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 21 opinii o tym pokoju

6.4/10

Warszawa: 106. miejsce
Polska: 717. miejsce

Obsługa 7.5/10

Klimat 6.1/10

0

10

8

2

1

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Trzy Świnki

  Trzy Świnki

  Liczba recenzji: 156 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Incendio nie zadziałało...

  21.05.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  ...żadna świeca się nie zapaliła.
  No właśnie a przydałoby się jakieś światło. W pokoju panuje półmrok i niestety nie ma wystarczającej ilości latarek. Psuje to zabawę tej części zespołu, która nie posiada latarki, bo nie może nic sama zrobić. Zagadki analogowe, kłódki, kłódeczki. Pare zagadek lekko niedopracowanych. Konieczność rozpoznawania kolorów w półmroku też słabe zwłaszcza, że to odcienie jednego koloru niewiele się różniące...
  Generalnie pokój dla ekip z kilkoma pokojami, ale bez szału. My trochę się wkurzyliśmy na ten brak światła natomiast ostatnia zagadka przysporzyła nam dużo radości.
  Jak za tą cene można wybrać lepszy Warszawski pokój. Plus firmy za fajne promocje, polecam skorzystać!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Anna D. 11

  Anna D. 11

  Liczba recenzji: 21 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Tarot, runy i magiczne eliksiry

  02.05.2018 | data wizyty: 01.05.2018

  Pokój należy do ciekawych. Jest dobry dla dwóch osób. Niestety jest liniowy, co zaś nie jest moim ulubionym sposobem rozwiązywania zagadek: nie lubię być prowadzona za rękę. Ale poza tym drobnym szczegółem pokój jest naprawdę ciekawy. Zadania są różnorodne, trochę kłódek, trochę skojarzeń. Klimat surowy, ale oddający doskonale "chatę wyroczni" pełną magicznych symboli.
  Idealny pokój na majówkę w mieście ;)

 • Kuba B. 12

  Kuba B. 12

  Liczba recenzji: 6
  Wiarygodna opinia

  3/10

  14.02.2018 | data wizyty: 14.02.2018

  Wystrój pokoju bardzo ubogi, nie czuć klimatu chaty starożytnej wieszczki. Wszędzie pełno kurzu, do tego brak światła powodował zmęczenie oczu po 20 minutach. Zagadki 5/10, niektóre były po prostu nielogiczne. OGROMNYM minusem brak zegara w środku i system podpowiedzi - aby ją uzyskać trzeba wyjaśnić "co ostatnie otworzyliście". Co do obsługi - dostępne tylko 3 podpowiedzi, po ich wykorzystaniu i poproszeniu o podpowiedź nr 4 zza drzwi słychać było głos niezadowolenia Pani z obsługi, a z krótkofalówki usłyszeliśmy "nie wiem czego wy nie rozumiecie". Pokój był źle przygotowany przed grą - brak podpowiedzi w miejscu,, w którym być powinna. Brak wyjasnienia działania kłódek przed grą. Gdyby nie to, że nie był to nasz pierwszy pokój raczej zrazilibysmy się do całej idei escape roomów.
  Zdecydowanie nie polecam

 • lukwych l.

  lukwych l.

  Liczba recenzji: 170 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Wróżenia z fusów zabrakło

  02.07.2017 | data wizyty: 13.04.2017

  Długo się zastanawialiśmy czy Wyrocznię odwiedzić, a jeszcze dłużej zbierałem się do napisania opinii. Klimat budują tylko i wyłącznie klimatyczne zagadki. Wystrój sprawia wrażenie kilku luźnych elementów, brakuje spójności i ciągłości. Biorąc pod uwagę, że pokój jest nowy to bardzo zaniża to ocenę. Zagadki zdecydowanie lepsze od wystroju, kreatywne i logicznie powiązane (choć bez zamieszania się nie obyło). Obsługa przesympatyczna i czujna. Pokój raczej dla początkujących i nie obytych, stałych bywalców ER wystrój zdecydowanie odstraszy.

 • Damian K. 18

  Damian K. 18

  Liczba recenzji: 1
  Wiarygodna opinia

  A czarownicy brak

  10.07.2017 | data wizyty: 08.07.2017

  Słowem wstępu: z żoną odwiedziliśmy już kilka Escape Roomów w Polsce i nabyliśmy doświadczenia. Może dlatego ten pokój nie zrobił na nas wielkiego wrażenia, ale do rzeczy.
  Wybierając wyrocznię kierowaliśmy się m.in. dostępnością i poziomem trudności. Celowaliśmy w średni pokój, jako że byliśmy tylko we dwójkę. Gdy przyszliśmy na miejsce i zobaczyliśmy, że rekord pokoju (świeżo otwartego) to około 20 min, poczuliśmy się zaskoczeni. No ale co tam, wiele drużyn walczy o czas, nam się nie spieszy, liczy się dobra zabawa, więc może trochę czasu w tym pokoju spędzimy. I rzeczywiście, rekordu nie pobiliśmy, ale niewiele więcej czasu nam to zajęło. Pokój jest bardzo prosty, ciężko jedynie zacząć, bo nie wiadomo od czego. Poza tym jest niewielki i dość minimalistycznie urządzony, ale ma swój klimat. Wystrój przypomina mi halloween. Za to ostatnia zagadka bardzo nam się spodobała i na długo ją zapamiętamy, szczególnie że była idealnie wpasowana w klimat pokoju.
  Ogólne wrażenia mieszane, pewnie dlatego, że spodziewaliśmy się większego wyznania. Polecam jako pokój dla początkujących.

 • SandrexP

  SandrexP

  Liczba recenzji: 25 Profil FB

  Magiczny rytuał

  15.06.2018 | data wizyty: 12.06.2018

  Pierwszy pokój, do którego poszłam zupełnie sama. I tutaj plus: cena - jest niewygórowana.
  Wprowadzenie do pokoju i opis fabularny są średnie.
  Ponadto kompletna cisza w pokoju psuje klimat. Zagadki są dosyć proste, nie są specjalnie oryginalne. Szkoda, że do klucza otwierającego drzwi udało mi się dostać po jakichś 15minutach - wpisując przypadkowy kod.
  Jeśli chodzi o obsługę: pani bardzo miła, niestety widać było, że nie obserwuje gry.

 • OneTrickPony

  OneTrickPony

  Liczba recenzji: 22 Profil FB

  Atutem cena

  25.07.2018 | data wizyty: 21.07.2018

  Po wizycie w Sherlocked wiedzieliśmy mniej więcej jakiego poziomu się spodziewać i w gruncie rzeczy dostaliśmy to czego oczekiwaliśmy. Pokój na trochę niższym poziomie niż ww., więcej przypadkowych zagadek i miejscami brak powiązania logicznego. Mocno kuleje też system podpowiedzi, musieliśmy wyjaśniać co już zrobiliśmy, a z czym mamy problem. Ogólnie za standardową cenę można znaleźć dziesiątki lepszych pokoi, ale na korzyść firmy działa rozbudowany system promocji - w 2 osoby graliśmy za 50zł i jest to cena jak najbardziej uczciwa za otrzymaną jakość.

 • Damian Trzy Świnki

  Damian Trzy Świnki

  Liczba recenzji: 35 Profil FB

  6/10

  03.07.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  Generalnie pokój dla ekip z kilkoma pokojami, ale bez szału. My trochę się wkurzyliśmy na ten brak światła natomiast ostatnia zagadka przysporzyła nam dużo radości.
  Jak za tą cene można wybrać lepszy Warszawski pokój. Plus firmy za fajne promocje.
  W sumie gdyby nie promo to by nas nie było ... 150 zł ? Really ?

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Madzia (Trzy Świnki)

  Madzia (Trzy Świnki)

  Liczba recenzji: 11 Profil FB

  Kolor? Jaki to kolor?

  16.06.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  Na poczatku duzy minus za gre w pólmroku z dwiema latarkami.
  Zagadki srednio dopracowane, średnio logiczne. Wystrój pozostawia wiele do życzenia. Niestety jak za taką cenę spodziewaliśmy się czegoś wow a tu papierowy kominek.... przykre ale prawdziwe.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Magdalena S. 32

  Magdalena S. 32

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Uzdrawiający eliksir

  07.04.2018 | data wizyty: 06.04.2018

  Wystrój pokoju nie zachwyca, jest urządzony dość minimalistycznie. Gra odbywa się w mroku, co było dla nas naprawdę dużym utrudnieniem, po jakimś czasie oczy były już zmęczone. Trudno było zacząć, znaleźć jakiś punkt zaczepienia, ale potem szło już dużo lepiej i sprawniej. Zagadki całkiem trudne, głównie kłódki, trzeba pogłówkować i dobrze rozglądać się, na ogromny plus ostatnia zagadka, najlepszy punkt zabawy w tym pokoju! Pani z obsługi na początku miło wytłumaczyła nam jak grać, czego nie robić, opowiedziała krótką historię pokoju, zapewniła, że będzie informować ile czasu nam zostało, bo w środku nie ma zegara! Jednak nie odezwała się do nas ani razu ?, na szczęście mieliśmy swoje zegarki i osobę od pilnowania czasu. Udało nam się wyjść bez żadnej podpowiedzi, jednak czekając w poczekalni, słyszeliśmy jak pani z obsługi udzielała pomocy innym drużynom. Myślę, że pani nie wiedziała co się dzieje, nie obserwowała gry, była sama i próbowała ogarnąć kilka rzeczy na raz, a jej podpowiedzi zaczynały się z reguły od zdania: "a co już zrobiliście?". Ogólnie wrażenie całkiem w porządku, ale wiele można dopracować.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM