Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Szpital
Partner lockme

Szpital

Warszawa | Mazowieckie | Escape Plan

7.6/10
Warszawa: 98. miejsce | Mazowieckie: 99. miejsce | Polska: 611. miejsce

 • 2-6 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Fabularny

Musicie uciec z sali szpitalnej tak jak to kiedyś zrobili złodzieje zamknięci przez lekarza po opatrzeniu ran.

 • Możliwość gry po angielsku

Promocje

 • 2 lub 3 pokoje na raz

  Ważny od 01.10 do 31.10

  Każdy kolejny zamówiony pokój z tej firmy w ramach promocji będzie tańszy o 30,00 zł

 • STUDENCI CZAS UCIEKA!!!

  Ważny od 24.09 do 30.09

  W ramach tej promocji cena każdej wizyty zostanie obniżona o 50,00 zł

Adres
Cennik

2 osoby 99 zł
3-6 osób 149 zł

Godziny otwarcia

pon-pt 12.00 - 21.00
sob-nd 10.00 - 20.30

Dane właściciela
Escape Plan S.C.
Nowogrodzka 48/33
00-695 Warszawa
NIP: 7010436754
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 106 opinii o tym pokoju

7.6/10

Warszawa: 98. miejsce
Polska: 611. miejsce

Obsługa 7.7/10

Klimat 8.3/10

1

10

43

46

6

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Trzy Świnki

  Trzy Świnki

  Liczba recenzji: 156 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bez zmian Siostro pacjent dalej nie oddycha!!!

  21.05.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  Pokój raczej "starszej generacji". Kłódki, kilka elektromagnesów i mocno wysłużony wystrój...
  Nie przepadamy za pokojami gdzie coś otwierasz i w środku jest klucz do kolejnej rzeczy. Dla Graczy pokój raczej słaby, dla osób, które zaczynają zabawę z ER dobry na rozgrzewkę.
  Jedna zagadka jest trochę niedokładna ze względu na małe rozmiary elementów (nie będę spoilerować).
  Najgorsze w Warszawskich pokojach są niestety ceny... My na szczęście załapaliśmy się na fajną promocję, niestety uważamy, że jak za taką jakość pokój jest za drogi. W Warszawie jest mnóstwo pokoi z bardziej dopracowanym wystrojem i fajniejszymi zagadkami w takiej samej cenie.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Arcard

  Arcard

  Liczba recenzji: 15 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Szpital...

  26.08.2018 | data wizyty: 23.08.2018

  Na wstępie dodam że gdybym zaczął moją przygodę z ER od tego pokoju być może zakończyłbym ją bardzo szybko. Sam pokój nie był bardzo zły on był zaniedbany i nie przemyślany. Ale najgorsza niestety w tym wszystkim była obsługa, tutaj muszę przyznać że było to najgorsze moje doświadczenie jeśli chodzi o obsługę w ER, chociaż z początku nic nie zapowiadało dramatu z biegiem czasu było tylko coraz gorzej a na sam koniec zostaliśmy po prostu porzuceni w recepcji bez słowa. Jeśli chodzi o sam pokój pomysł może i był fajny ale w wykonaniu nie poszło już tak bardzo dobrze, niektóre elementy o których nie mogę mówić by nie psuć zabawy tym którzy zdecydują się pójść zostały po prostu rozwiązane tandetnie. Instrukcja obsługi na drzwiach pokoju od środka, reklamy innych ich pokojów czy ulotki innych ER w pokoju z którego mamy uciekać bardzo, ale to bardzo psują klimat gry, dobrze że wystrój minimalnie równoważył te wady. Na połowie przedmiotów były kartki z napisem "nie szarpać, nie otwierać" ja rozumiem że ludzie są różni i warto żeby nikt nic nie zepsuł ale, to była przesada, która również wpłynęła negatywnie na nasz odbiór tego pokoju. W różnych firmach oznacza się przedmioty inaczej tak by uczestnicy nie zepsuli pokoju jednak tutaj rozwiązanie to pokpiwało inteligencję osób biorących udział w zabawie :/
  Rozumiem również że pokój ma już swoje lata, ale byłem w innym równie "starym" i tam przedmioty nie były już tak wysłużone, nie sprawiały również wrażenia jakby miały wkrótce dokonać żywota. Przykręcić włącznik światła czy dokręcić kilka śrub to nawet nie jest serwisowanie to jest kwestia bezpieczeństwa, a także w dużym stopniu wpływa na moją negatywną ocenę tego miejsca. Co do samych zagadek momentami nie były do końca hmmm przemyślane, ale były najmocniejszym aspektem pokoju i wpłynęły na podwyższoną ocenę ogólną tego pokoju

  Pokrótce ja zapewne jeszcze zawitam do tego miejsca dam szanse innemu pokojowi w tym przybytku, mam tylko nadzieje że będzie lepiej pod każdym względem. Ale tego konkretnego pokoju w obecnym stanie z czystym sumieniem polecić niestety nie mogę. Ocenę piszę celowo po kilku dniach, żeby być na tyle obiektywny na ile to oczywiście możliwe w tej sytuacji.

 • Marta B. 37

  Marta B. 37

  Liczba recenzji: 7 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Szpital

  28.05.2018 | data wizyty: 25.04.2018

  Pokój, w którym liczy się głównie spostrzegawczość i dociekliwość. Na plus różnorodność zagadek oraz fabuła motywowana prawdziwymi wydarzeniami. Jednak niektóre zagadki były nieco nieczytelne. Pani z obsługi miła i pomocna, polecam.

 • Effelinaa

  Effelinaa

  Liczba recenzji: 10
  Wiarygodna opinia

  Stary Szpital

  22.03.2018 | data wizyty: 21.03.2018

  Odwiedziliśmy tego samego dnia dwa pokoje, Sherlocked i Szpital. Kontrast pod względem trudności ogromny. Oczywiście na plus ;)

  Zaczęliśmy od łatwiejszego pokoju na rozgrzewkę. Później nadszedł czas na Szpital. Zagadki naprawdę pomysłowe, niektóre bardzo trudne, potrzebowaliśmy kilku podpowiedzi, ale udało się wyjść 2 minuty przed czasem :) Polecam bardzo zgranym grupom, bo tutaj naprawdę liczy się współpraca i umiejętność dostrzegania szczegółów i kojarzenia faktów :D

  Fajnie, że historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, wystrój pokoju robi swoje, faktycznie jak w starym szpitalu ;)

  Pokój zaliczam do tych raczej trudniejszych, chociaż wiadomo, w większej grupie będzie łatwiej:) Ogólnie wrażenia, pomijając zajętą sobą obsługę, jak najbardziej na plus. Zdecydowanie bardziej polecam ten pokój niż Sherlocked :)

 • Wiktor L. 2

  Wiktor L. 2

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  szpital

  16.06.2018 | data wizyty: 16.06.2018

  Wydaje mi się że jest błąd w zadaniu matematycznym, ale mogłam po prostu przekombinować :)
  Pokój jest za mały na szpital, baaaaardzo zabrakło dźwięków, muzyki. Ale zabawa była fajna, zagadki odrobinę przekombinowane.

 • Patrycja C. 9

  Patrycja C. 9

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Stary szpital, trochę medycyny i uciekinierzy

  09.07.2018 | data wizyty: 08.07.2018

  Skorzystaliśmy z chłopakiem z promocji lipcowej -50 zł za pokój i -30 zł za rezerwację 2 lub 3 pokoi, więc w rezultacie za Szpital i Sherlocked zapłaciliśmy 68 zł (49 + 19) w niedzielę, więc cena mega okazyjna.
  W porównaniu do naszego pierwszego pokoju (Czarnobyl- ostatnia godzina/Sopot) rozumiem fakt oceny pokoju jako starego typu - mało elektroniki, więcej kłódek, jednak dzięki temu zaskoczył nas innymi rodzajami zagadek. Spodobały nam się zwłaszcza te, które wymagały współpracy między graczami, których musi być minimum 2.
  Nastrój zdecydowanie buduje historia oparta na faktach o dwóch złodziejach-uciekinierach i przypięcie kajdankami w pokoju - dla mnie mega! Wystrój pokoju to zdecydowanie taki stary gabinet lekarski - niewiele akcesoriów w środku jak to kiedyś było, ale klimatycznie.

  Pokój jak dla mnie łatwiejszy od Sherlocked, choć ekipa Escape Plan twierdzi na odwrót.

 • OlaGo

  OlaGo

  Liczba recenzji: 26 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pokój lekarski

  29.10.2017 | data wizyty: 28.10.2017

  Pokój fajny, zagadki ciekawe i powiązane ze sobą. Ciekawe rozwiązania, super klimat. Nie był bardzo trudny, jednak przez własne gapiostwo potrzebowaliśmy kilku wskazówek :). Jedyny minus - podejście obsługi... Po wejściu do pokoju pani niestety zepsuła totalnie klimat, coś co powinno być zrobione przez panią w otoczce tajemnicy itp itd dla stworzenia klimatu, było "zróbcie sobie to sami"... No niestety.. Na szczęście nie zepsuło nam to klimatu pokoju :)

 • domixon

  domixon

  Liczba recenzji: 21 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Należyta staranność jak u profesjonalnego lekarza!

  16.03.2017 | data wizyty: 15.03.2017

  Wybrałem się do ER "Szpital" wraz z kolegą, również lekarzem, w związku z odwiedzinami stolicy - odbywał się tu kurs do specjalizacji, a pokój wydał nam się wg Lockme jednym z ciekawszych w okolicy, związany z branżą i zarazem odpowiedni dla dwóch osób. "Szpital" firmy Escape Plan nie mieści się już w dawnym budynku szpitala dziecięcego Omega (jak przeczytamy w poprzednich komentarzach na Lockme) - został przeniesiony do innego budynku nieopodal. Zabawa na tym chyba tylko zyskała, wydaje się że pokój został dopieszczony do perfekcji, na co wiele poprzednich komentarzy niekoniecznie wskazywało.
  Pokój zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Dobrze zaaranżowana przestrzeń, zwroty akcji, wiele ciekawych łamigłówek. Dużo satysfakcji z kolejnych rozwiązanych zadań. Uważam, iż niezwykle trudno jest z niego wyjść bez jakiejkolwiek podpowiedzi. Z delikatnym wsparciem znacznie prościej.
  Ogromny plus dla obsługi - pani prowadząca wiedziała dokładnie co robimy, wystarczyło tylko powiedzieć "utknęliśmy" i dostawaliśmy wskazówkę - bynajmniej nie podanie na tacy rozwiązania. Usłyszeliśmy też bardzo cenną wskazówkę techniczną spowodowaną naszymi nieudolnymi staraniami wykonania pewnej czynności.
  Czysto branżowo: znajomość mianownictwa łacińskiego przyspieszyła odrobinę rozwiązanie jednej zagadki, użycie natomiast nazwy tablica Snellena wywołało pewną konsternację ze strony obsługi - zapomnieliśmy się odrobinę.

  Rezultat- wyszliśmy około 5 minut przed czasem (+/- 2min, nie spojrzeliśmy na czas). Podpowiedzi - za pomocą krótkofalówek - potrzebowaliśmy ich sporo - około pięciu, plus malutkie podpowiedzi techniczne
  Ocena końcowa: Mucha nie siada! Fabuła jest. Szukanie, dużo różnorodnych zagadek, zagadka wieloetapowa, zagadka zręcznościowa- jest. Pełna satysfakcja, mogę z ręka na sercu polecić każdemu. Cena za dwie osoby w promocji Tanie Poranki (a obejmowała nawet wejście o 15:00) 70 złotych! Uważam że to naprawdę tanio.

  Masz pociąg z Centralnego dopiero za 2 godziny - idź do Escape Roomu na Nowogrodzkiej!!!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Aleksandra W. 8

  Aleksandra W. 8

  Liczba recenzji: 57
  Wiarygodna opinia

  Mały, ale wymagający pokój :)

  23.02.2017 | data wizyty: 22.02.2017

  Szpital w nowej lokalizacji nadal wygląda świetnie i ma swój klimat. Pomieszczenie jest małe, ale to wcale nie znaczy, że ma mało zagadek, wręcz przeciwnie - jest ich całkiem sporo :)
  Byłam z przyjaciółką i nie dałyśmy rady wyjść(zabrakło nam jednej części do kodu).
  Pokój polecam osobom, które już były w escape roomie i posiadają jakieś pojęcie o uciekaniu z pokojów. :)
  A i zapomniałabym - ŚWIETNA obsługa z którą dało się porozmawiać nawet po samej grze :)

 • Małkoś

  Małkoś

  Liczba recenzji: 47 Profil FB

  Czy jest na sali doktor?

  02.05.2018 | data wizyty: 03.04.2018

  Pokój mały, ale zagadek całkiem sporo. Niektóre niespotykane jak dotychczas w innych ER.

  Jednak czegoś zabrakło, wystrój mógłby bardziej przypominać szpital. Jedna zagadka niestety niebyt przemyslana, a raczej urzadzenie do zagadki...

  Mimo III miejsca w pokoju, pozostal duzy niedosyt...

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 9 10 11

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM