Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Sherlocked
Partner lockme

Sherlocked

Warszawa | Mazowieckie | Escape Plan

8.0/10
Warszawa: 85. miejsce | Mazowieckie: 86. miejsce | Polska: 482. miejsce

 • 2-6 osób
 • początkujący
 • 60 minut
 • Kryminalny

Jesteście szajką najlepszych złodziei. Słyszeliście plotkę, że Sherlock Holmes odnalazł najdroższe diamenty na świecie i ukrył je w swoim gabinecie. Wpadacie na pomysł zarobienia mnóstwa pieniędzy dzięki kradzieży tychże diamentów. Pod nieobecność detektywa napadacie na jego gabinet i szukacie ukrytych skarbów... Czy uda Wam się je odnaleźć przed powrotem Sherlocka ??

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku

Promocje

 • 2 lub 3 pokoje na raz

  Ważny od 01.10 do 31.10

  Każdy kolejny zamówiony pokój z tej firmy w ramach promocji będzie tańszy o 30,00 zł

 • STUDENCI CZAS UCIEKA!!!

  Ważny od 24.09 do 30.09

  W ramach tej promocji cena każdej wizyty zostanie obniżona o 50,00 zł

Adres
Cennik

2 osoby 99 zł
3-6 osób 149 zł

Godziny otwarcia

pon-pt 12.00 - 21.15
sob-nd 10.00 - 20.45

Dane właściciela
Escape Plan S.C.
Nowogrodzka 48/33
00-695 Warszawa
NIP: 7010436754
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 77 opinii o tym pokoju

8.0/10

Warszawa: 85. miejsce
Polska: 482. miejsce

Obsługa 8.5/10

Klimat 7.5/10

5

14

33

20

5

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Braton

  Braton

  Liczba recenzji: 40 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dzień w którym okradliśmy Sherlocka

  02.05.2018 | data wizyty: 01.05.2018

  Liczba złodziei: 2
  Status misji: wykonany
  Czas wykonania zadania: "na styk"

  Raport:
  Była to intensywna godzina zmagań. Zagadki proste wręcz przyjemnie same się rozwiązywały tylko początek mieliśmy niemrawy (tutaj zawiodła nasza spostrzegawczość). Klimat pokoju mógłby być lepszy (jest kilka nawiązań do historii Sherlocka lecz dalej czegoś brak).

 • kamil192

  kamil192

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Może nie diament, ale ciekawa opcja na początek ;-)

  24.08.2018 | data wizyty: 23.08.2018

  Ogólnie pokój z prostymi zagadkami, ale jego sporą zaletą jest ich ilość. Niewiele elektroniki (w zasadzie elektryki), choć nawet w takiej ilości w moim odczuciu psuje ona klimat tego pokoju.
  W dwie osoby spokojnie można wyjść z pokoju ze sporym zapasem czasu na pozbawienie Sherlock'a skarbu.
  Pokój wymaga małych poprawek wyposażenia, które swoje dobre dni mają już za sobą.

 • Effelinaa

  Effelinaa

  Liczba recenzji: 10
  Wiarygodna opinia

  Szału nie ma

  21.03.2018 | data wizyty: 21.03.2018

  Pokój w porządku, zagadki dosyć proste, ale zróżnicowane. Zdecydowanie dla początkujących grup, byliśmy we dwójkę, bez pośpiechu wyszliśmy w 45 minut bez żadnej podpowiedzi. Zagadek trochę jest, ale że są praktycznie liniowe, to znacznie ułatwia sprawę, przez co nie odczuwa się jakiejś dużej satysfakcji z rozwiązywania ich. Ale ok, wiedzieliśmy, że jest to pokój łatwy, więc nie traktujemy tego jako wady ;) Raczej jako radę dla zaawansowanych grup, by nie nastawiać się na trudne zagadki tylko na zabawę ;)

  Bardzo duży plus za komunikację przez krótkofalówki, naprawdę fajne rozwiązanie.

  Co do wystroju pokoju, no cóż...Do najnowszych nie należy, rozumiem, że XIX wiek, że mieszkanie miało być stylizowane na stare, ale poza rozpadającym się praktycznie wszystkim, średnimi dekoracjami i widać zużytymi już zagadkami. Nie czuć tam tego klimatu. Jakiś pokój z jakimiś zagadkami, niewiele wspólnego z Sherlockiem, a szkoda.

  Obsługa...była. Chyba jest to odpowiednie określenie, ogólnie miła, temu nie można zaprzeczyć, ale raczej średnio zainteresowana nami. Bardziej chyba telefonem. Jestem przyzwyczajona troszkę do innego poziomu, pierwszy raz spotkałam się z tym, że nikt po nas nie przyszedł, gdy udało nam się wydostać, sami poszliśmy sobie do poczekalni, gdzie Pani siedząc czekała na nas. Dodatkowo miło by było, gdyby Obsługa próbowała chociaż nawiązać z nami jakiś kontakt, cokolwiek, zapytać jak się podobało, a tu nic... Mam wrażenie, że to my bardziej musieliśmy zagadywać, dzielić się wrażeniami, a Pani była najszczęśliwsza, gdy zamknęły się za nami drzwi wyjściowe... Troszkę chyba nie o to chodzi...

  Podsumowując, szału nie ma, ale jak już skończą wam się rewelacyjne pokoje to warto tu wpaść.

  Escape Plan

  Odpowiedź Escape Plan

  Bardzo przepraszamy jeżeli odebraliście Państwo naszą obsługę jako niezainteresowaną. Dowiedzieliśmy się od pracownika, że mieliście Państwo dwie gry pod rząd oraz w innym pokoju grała także grupa dlatego musiała zarówno obserwować ich jak i Państwa. Przy takich sytuacjach pracownik też zawsze stara się żeby w pierwszej kolejności przygotować Państwu kolejny pokój na grę dlatego nie poświęca czasu na rozmowę itp. Byliście Państwo grać także w dniu na który ustawiona była duża promocja więc od rana było sporo telefonu i wiadomości odnośnie dostępności pokoi więc też niestety pochłaniało to uwagę pracownika. Nad wystrojem pokoju i klimatem ciągle staramy się pracować więc mamy nadzieję że uda nam się go doprowadzić po pożądanego stanu.

 • Patrycja C. 9

  Patrycja C. 9

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Stary pokój w kamienicy, mało Sherlockowy

  09.07.2018 | data wizyty: 08.07.2018

  Skorzystaliśmy z chłopakiem z promocji lipcowej -50 zł za pokój i -30 zł za rezerwację 2 lub 3 pokoi, więc w rezultacie za Szpital i Sherlocked zapłaciliśmy 68 zł (49 + 19) w niedzielę, więc cena mega okazyjna.

  Sherlocked to pokój detektywa, jednak oprócz czapki, fajki, lupy, walizek i laski raczej średnio nawiązuje do Holmsa. Ponadto jedna w jednej z walizek zabezpieczonych kłódką niestety rozpadło się mocowanie na tyle, że wysypała się zawartość, choć nie mieliśmy jeszcze do niej dostępu - takie rzeczy wymagają naprawy.
  Jako świeżaki w grach typu ER za bardzo na początku skupiliśmy się na 1 rzeczy, która nie była akurat potrzebna i eliminowała oznaczenie pokoju jako 'przyjazny dla dzieci', ale człowiek uczy się na błędach. Miła obsługa, ciekawe zagadki. Podpowiedzi są udzielane przez krótkofalówkę, co daje nieco zniekształcony głos - takie dodatkowe utrudnienie. Niestety pani z obsługi udzieliła nam mylnej podpowiedzi, do czego się przyznała, ale ten fakt + nadmiar czasu, który straciliśmy na początku upierając się przy jednym punkcie spowodował, że zabrakło nam kilku minut do wyjścia. Niestety nie zaproponowano nam dokończenia pokoju (przeciwnie do Questroom w Sopocie), od razu przeszliśmy do drugiego, który zaliczyliśmy ok 10 minut przed czasem.

 • Agnieszka R. 9

  Agnieszka R. 9

  Liczba recenzji: 29 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Niezły ale bez efektu wow

  28.01.2018 | data wizyty: 15.01.2018

  Pokój który nie do konca spełnił moje oczekiwania. Przemiła obsługa ale sama scenografia i sposób działania niektórych elementów pozostawia wiele do życzenia.
  Byliśmy mała grupą i wyszliśmy równo w czasie.

 • przemek.bro

  przemek.bro

  Liczba recenzji: 8 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Porządny pokój

  03.03.2018 | data wizyty: 03.03.2018

  Zacznijmy od tego, że sam pokój poza paroma akcentami (skrzypce, czapka, lupa) nie ma wiele klimatu Sherlocka Holmesa, ale w żaden sposób to nie przeszkadza w zabawie! Zagadki są liniowe- każda prowadzi do kolejnej, ale przy tym nie są banalne i z przyjemnością się je rozwiązuje. Parę razy zdarzyło nam się utknąć, ale wynikało to głównie z naszego przeoczenia, więc jeśli na spokojnie wszystko sprawdzicie i wszystkiemu się przyjrzycie to nie powinniście mieć problemu z tym pokojem. Nastawcie się na dużo kłódek i szyfrów. Widać, że pokój jest nastawiony bardziej na same zagadki niż na klimat i historię, ale może z biegiem czasu uda się go trochę bardziej wzbogacić. Niestety naszej dwójce nie udało się go ukończyć, zabrakło nam dosłownie paru minut na ostatnią zagadkę, więc pozostał pewien niedosyt... Myślę, że więcej niż trzem osobom może być już trochę ciasno. Obsługa bardzo miła- trafiliśmy na dwóch panów chętnych do pomocy i zaangażowanych i za to duży plus. Ogólnie polecam!

 • OlaGo

  OlaGo

  Liczba recenzji: 26 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pokój Sherlocka

  29.10.2017 | data wizyty: 28.10.2017

  Pokój bardzo przyjemny. Super sprawa, że każda następna zagadka wynika z poprzedniej, tworzą one ciąg. Dużo kłódek, ciekawe rozwiązania. Dla dwójki już troszkę doświadczonych escape roomowiczów nie był zbyt trudny, ale baaardzo nam się podobał ?. Jedyny minus to obsługa, mam wrażenie średnio zaangażowana... No niestety, pani nie zrobiła na nas dobrego wrażenia... :(

 • kajka_em

  kajka_em

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bez efektu WOW

  21.02.2018 | data wizyty: 14.02.2018

  Niestety... pokój nie rzucił nas na kolana i wyszliśmy lekko rozczarowani. Escape plan odwiedziliśmy we dwójkę przy okazji walentynek. Pokój sam w sobie jest mało klimatyczny, ponadto niestety słychać wszystko co dzieje się poza nim. Zagadki są łatwe i liniowe jednak można znaleźć w nim kilka ciekawych rozwiązań. Do dyspozycji są tylko 3 podpowiedzi a za każdą kolejną odejmowany jest czas - z czym spotkaliśmy się po raz pierwszy

  Pani, która nas obsługiwała była niestety mało przyjemna i niezbyt zaangażowana w obsługę. Poczuliśmy się nieco jak intruz, co odebrało nam chęci do zabawy.
  Dodatkowo nie zostaliśmy poinformowani o trwającej loterii walentynkowej, w której można wziąć udział jedynie podczas pobytu w escape roomie.
  Myślę, że nie wrócimy ponownie do tego miejsca.

 • SylwiaKurylak

  SylwiaKurylak

  Liczba recenzji: 6 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pokój i historia warte dopracowania.

  29.01.2018 | data wizyty: 24.11.2017

  Jako fanka postaci Sherlocka Holmes’a nie wyobrażałam sobie, by nie odwiedzić pokoju Sherlocked.
  Troche się zawiodłam.
  Pokój był całkiem ciekawy choć niezwiązany z detektywem. Był to raczej ciąg zagadek które można było rozwiązywać bez kontekstu.

  Zagadki dość proste ale było kilka fajnych rozwiązań.

  Brakowało klimatu, było za jasno, niezasloniete okno nie dawało poczucia zamknięcia. Bardzo dużo kłódek.
  Brak wprowadzenia i historii.

  Rozwiązaliśmy zagadkę i nie wiedzieliśmy ze to JUŻ i możemy powiedzieć ze możemy wyjść.

  Pokój dla osób początkujących lub „na rozgrzewkę”.

 • Arrow ER

  Arrow ER

  Liczba recenzji: 31 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Mamo! Tato! Idźmy do Sherlocka!

  16.08.2017 | data wizyty: 08.08.2017

  Takie słowa powinien usłyszeć rodzic którego dzieci interesują się escape roomami :) Pokój ciekawie zrobiony, ale jest jedna uwaga :p w tej szparze się może się zmieścić małe dziecko :p u nas tak było ;p

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM