Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Piramida
Partner lockme

Piramida

Warszawa | Mazowieckie | Dom Zagadek

9.6/10
Warszawa: 25. miejsce | Mazowieckie: 25. miejsce | Polska: 113. miejsce

 • 2-6 osób
 • początkujący
 • 60 minut
 • Przygodowy

Grupa młodych archeologów odkryła nieznaną wcześniej Piramidę, która kryje w sobie wiele tajemnic. Słyszeliście niezliczone plotki o jej nadprzyrodzonych właściwościach i postanowiliście na własnej skórze sprawdzić jak jest naprawdę.
Przed wami wyjątkowa wyprawa a droga do wyjścia nie jest prosta, Piramida broni swoich tajemnic...

Zapraszamy na wielką przygodę.

Pokój stworzony w klimacie starożytnej piramidy, dopracowany pod względem scenariusza, zaskakuje licznymi rozwiązaniami technicznymi. Do stworzenia wykorzystaliśmy prawie pół kilometra kabli, mnóstwo elementów elektronicznych i mechanicznych. W tym pokoju liczy się umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia faktów, przyda się również nieco zdolności manualnych i oczywiście umiejętność pracy w zespole - z tego pokoju nie wyjdziesz bez pomocy towarzyszy...

Jeśli wolisz zapłacić gotówką na miejscu zapraszamy do rezerwacji na stronie: http://domzagadek.pl/rezerwacja/#piramida lub telefonicznie: (+48) 884-884-839

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
 • Pokój klimatyzowany
Adres
Dane właściciela
Dom Zagadek sp. z o.o.
ul. Przyrynek 28
00-219 Warszawa
NIP: 5252551452

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 468 opinii o tym pokoju

9.6/10

Warszawa: 25. miejsce
Polska: 113. miejsce

Obsługa 9.6/10

Klimat 9.5/10

0

29

146

198

95

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 241 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Wszystko, co najlepsze

  20.10.2015 0 0

  Jeden escape room, a łączy w sobie wszystko, co w tej rozrywce najlepsze. Ciekawe mechanizmy, rozwiązania techniczne, bardzo dopracowany scenariusz, elementy zaskoczenia, dobrze poukrywane wskazówki... I tak można by wymieniać i wymieniać. Od razu widać ogrom pracy włożonej w ten pokój i dbałość o każdy detal.

  Choć pokój przemawia formą najbardziej do grup początkujących, to każdy weteran równie dobrze będzie się bawił. Jadąc do Warszawy mieliśmy sygnały, że ten jeden trzeba odwiedzić. Potwierdzamy i przekazujemy tę informację dalej.

 • drLogan

  drLogan

  Liczba recenzji: 50 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Antyczny Egipt w pigułce

  13.08.2017 | data wizyty: 09.08.2017 0 0

  Do pokoju wybraliśmy się w 4 osoby - 2 średniodoświadczone i 2 początkujące. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, jednak nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem, że jest to pokój dla początkujących.
  Zagadki bardzo pomysłowe i dające dużo satysfakcji po ich rozwiązaniu, jednak jak na klimaty antycznego grobowca, trochę za dużo kłódek.

 • Adamoos

  Adamoos

  Liczba recenzji: 24 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Egipska tajemnica

  10.08.2017 | data wizyty: 09.08.2017 0 0

  Wakacje to dobry czas na odwiedziny escape room. Tym razem nasz wybór padł na firmę Dom Zagadek i pokój Piramida. Wybraliśmy go ponieważ nasz standardowy team był tym razem ograniczony tylko do dwóch osób, więc nie chcieliśmy uderzać do jakiegoś bardzo trudnego pokoju.

  Piramida opisana jest jako pokój dla początkujących. Zagadki nie są może ekstremalnie trudne. Bardzo logiczne, spójne i pomysłowe. Jednak wymagają sporo spostrzegawczości, logicznego myślenia i troszkę doświadczenia. Dlatego naszym zdaniem pokój ten jest raczej pokojem dla średnio zaawansowanych grup, chcociaż początkujący napewno też dadzą radę po skorzystaniu z podpowiedzi. Nam udało się wyjść minimalnie przed czasem, z jedną małą wskazówką.

  Jak już wspomniałem, zagadek jest całe mnóstwo. Można coś policzyć, jest trochę elementów zręcznościowych i bardzo, bardzo dużo takich, które trzeba po prostu logicznie do siebie dopasować. Całość utrzymana jak najbardziej w klimacie egispkiej piramidy, włącznie z egipskim sposobem zapisu cyfr!

  Wykonanie pokoju również stoi na najwyższym poziomie. Wprawdzie jest tutaj sporo kłódek, ale nie psują one zabawy. Napewno nie są elementem dominującym, a znajdowanie kolejnych kodów poprzez rozwiązywanie zagadek sprawia dużą frajdę. Niektóre zagadki i elementy pokoju wykonane są napewno jako dedykowane i tutaj wielkie brawa za pomysłowość i wykonanie. Mechanika finalnej zagadki to przysłowiowa wisienka na torcie :)

  Obsługa - miła, sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna. Śledząca rozgrywkę i służąca pomocą jeśli trzeba. Trochę nietypowo rozwiązany system pamiątkowego zdjęcia, my wolimy jednak fotkę na fejsa ;-)

  Reasumując bardzo udana ucieczka i chętnie wrócimy ponownie do pozostałych pokoi!

 • Drużyna R.

  Drużyna R.

  Liczba recenzji: 32 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Eksploracja piramidy

  17.06.2017 | data wizyty: 15.06.2017 0 0

  Pokój posiada wiele ciekawych rozwiązań, z którymi nie spotkaliśmy się wcześniej. Dobrze dopracowany wizualnie i technicznie. Nadaje się zarówno dla grup początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Polecam!

 • Aleksandra W. 8

  Aleksandra W. 8

  Liczba recenzji: 58 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Przygoda w grobowcu!

  23.05.2017 | data wizyty: 23.05.2017 0 0

  Świetny pokój, godny polecenia :) Dużo zagadek, ale niezwykle ciekawych i przemyślanych. Polecam raczej większym grupom. Byliśmy w dwie osoby i trochę sporo zagadek jak na dwójkę, ale do przejścia :) Obsługa również sympatyczna. Polecam!

 • Biedrona

  Biedrona

  Liczba recenzji: 60 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Piramida i ...

  09.04.2017 | data wizyty: 09.04.2017 1 0

  ...i co? No właśnie. Brak w tym pokoju fabuły, wprowadzenia, historii do rozwiązywania naprawdę fajnych zagadek. To minus tego ER, ale na szczęście tylko jedyny, bo najważniejszy element pokoju, czyli właśnie zagadki były super: zróżnicowane, tak pod względem trudności, jak i sposobu ich rozwiązania, rodzaju, umiejętności potrzebnych do ich przejścia. Poza tym było ich naprawdę sporo, tyle by bez większych problemów wyjść przed czasem i tyle by za wcześnie nie skończyć. Klimat pokoju też zachowany, idealny podkład muzyczny, nie przeszkadzał a dopełniał całości. Ilość kłódek proporcjonala do ilości innych technicznych rozwiązań, wszystko spójne i korespondujące ze sobą. Generalnie polecam każdemu, bo naprawdę warto ten pokój odwiedzić. Obsługa bardzo sympatyczna

 • Robert W. 1

  Robert W. 1

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Zemsta Faraona nie jedno ma imię...

  30.07.2017 | data wizyty: 29.07.2017 0 0

  Kolejny escape room za nami, ale pierwszy w Domu Zagadek. Pierwsza myśl po wejściu do pokoju: "Jak tu pusto, gdzie tu mogą być ukryte zagadki?". Jednak wszyscy wiemy, że "pierwsze wrażenie" często płata figle :)
  Wyścig z czasem, powrót do czasów straożytnych, rozwikłanie zagadek z hieroglifów "dały nam w kość". Miejcie oczy szeroko otwarte i ćwiczcie zręczność - ta na pewno Wam się przyda. Polecam!

  BTW: bardzo sympatyczna i pomocna obsługa klienta :)

 • Piotr K. 32

  Piotr K. 32

  Liczba recenzji: 12 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Świetny pokój.

  30.05.2017 | data wizyty: 28.05.2017 0 0

  Jak w tytule. Super zagadki, zwłaszcza manualne - pod tym względem Dom Zagadek bije konkurencję. Jak dla mnie może trochę zbyt dużo kłodek, ale poza tym dla nas było to 50 minut świetnej zabawy. Dzieci też się nie nudziły więc polecam jako rzeczywiście jeden z najlepszych pokoi w Warszawie.

 • Basia G.

  Basia G.

  Liczba recenzji: 3 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bardzo fajny pokój

  13.10.2017 | data wizyty: 13.10.2017 0 0

  Dobry dla początkujących, ale ciekawy również dla osób bardziej zaawansowanych. Bardzo fajny klimat pokoju i wiele rzeczy, których się nie spodziewaliśmy.

 • Meganeiro

  Meganeiro

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Gorączka egipska!

  17.07.2017 | data wizyty: 13.07.2017 0 0

  Pokój bardzo fajny, w klimacie egipskim (nawet temperatura pomieszczenia), pełen zagadek dobrze przemyślanych (niektóre manualne, zręcznościowe, niektóre oparte na elektronice - wszystkie równie świetne). Było kilka kłopotów technicznych przy niektórych zagadkach przez co zabawa trwała nieco dłużej, ale nie uprzykrzyło nam to wypadu do grobowca :)

  Bardzo ciepło polecam pokój i życzę powodzenia w wydostaniu się z niego.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 45 46 47

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM