O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room Piramida
Partner lockme

Piramida

Warszawa | Mazowieckie | Dom Zagadek

9.7/10
Warszawa: 13. miejsce | Mazowieckie: 13. miejsce | Polska: 47. miejsce

 • 2-6 osób
 • początkujący
 • 60 minut
 • Przygodowy

Grupa młodych archeologów odkryła nieznaną wcześniej Piramidę, która kryje w sobie wiele tajemnic. Słyszeliście niezliczone plotki o jej nadprzyrodzonych właściwościach i postanowiliście na własnej skórze sprawdzić jak jest naprawdę.
Przed wami wyjątkowa wyprawa a droga do wyjścia nie jest prosta, Piramida broni swoich tajemnic...

Zapraszamy na wielką przygodę.

Pokój stworzony w klimacie starożytnej piramidy, dopracowany pod względem scenariusza, zaskakuje licznymi rozwiązaniami technicznymi. Do stworzenia wykorzystaliśmy prawie pół kilometra kabli, mnóstwo elementów elektronicznych i mechanicznych. W tym pokoju liczy się umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia faktów, przyda się również nieco zdolności manualnych i oczywiście umiejętność pracy w zespole - z tego pokoju nie wyjdziesz bez pomocy towarzyszy...

Jeśli wolisz zapłacić gotówką na miejscu zapraszamy do rezerwacji na stronie: http://domzagadek.pl/rezerwacja/#piramida lub telefonicznie: (+48) 884-884-839

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
 • Pokój klimatyzowany
Adres
Dane właściciela
Dom Zagadek sp. z o.o.
ul. Przyrynek 28
00-219 Warszawa
NIP: 5252551452

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 448 opinii o tym pokoju

9.7/10

Warszawa: 13. miejsce
Polska: 47. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.5/10

0

25

137

192

94

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  Liczba recenzji: 236 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Wszystko, co najlepsze

  20.10.2015 0 0

  Jeden escape room, a łączy w sobie wszystko, co w tej rozrywce najlepsze. Ciekawe mechanizmy, rozwiązania techniczne, bardzo dopracowany scenariusz, elementy zaskoczenia, dobrze poukrywane wskazówki... I tak można by wymieniać i wymieniać. Od razu widać ogrom pracy włożonej w ten pokój i dbałość o każdy detal.

  Choć pokój przemawia formą najbardziej do grup początkujących, to każdy weteran równie dobrze będzie się bawił. Jadąc do Warszawy mieliśmy sygnały, że ten jeden trzeba odwiedzić. Potwierdzamy i przekazujemy tę informację dalej.

 • Drużyna R.

  Liczba recenzji: 30 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Eksploracja piramidy

  17.06.2017 | data wizyty: 15.06.2017 0 0

  Pokój posiada wiele ciekawych rozwiązań, z którymi nie spotkaliśmy się wcześniej. Dobrze dopracowany wizualnie i technicznie. Nadaje się zarówno dla grup początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Polecam!

 • Biedrona

  Liczba recenzji: 48 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Piramida i ...

  09.04.2017 | data wizyty: 09.04.2017 1 0

  ...i co? No właśnie. Brak w tym pokoju fabuły, wprowadzenia, historii do rozwiązywania naprawdę fajnych zagadek. To minus tego ER, ale na szczęście tylko jedyny, bo najważniejszy element pokoju, czyli właśnie zagadki były super: zróżnicowane, tak pod względem trudności, jak i sposobu ich rozwiązania, rodzaju, umiejętności potrzebnych do ich przejścia. Poza tym było ich naprawdę sporo, tyle by bez większych problemów wyjść przed czasem i tyle by za wcześnie nie skończyć. Klimat pokoju też zachowany, idealny podkład muzyczny, nie przeszkadzał a dopełniał całości. Ilość kłódek proporcjonala do ilości innych technicznych rozwiązań, wszystko spójne i korespondujące ze sobą. Generalnie polecam każdemu, bo naprawdę warto ten pokój odwiedzić. Obsługa bardzo sympatyczna

 • Aleksandra W. 8

  Liczba recenzji: 24 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Przygoda w grobowcu!

  23.05.2017 | data wizyty: 23.05.2017 0 0

  Świetny pokój, godny polecenia :) Dużo zagadek, ale niezwykle ciekawych i przemyślanych. Polecam raczej większym grupom. Byliśmy w dwie osoby i trochę sporo zagadek jak na dwójkę, ale do przejścia :) Obsługa również sympatyczna. Polecam!

 • Bartosz M.

  Liczba recenzji: 86 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Do Wrocławia doszły słuchy...

  21.02.2017 | data wizyty: 18.02.2017 0 0

  ...że Piramida jest warta odwiedzenia. Pierwsze słuchy doszły ponad rok temu, ale w końcu nam udało się tu przyjechać i rzeczywiście było warto :)

  Klimat jest atutem pokoju, w szczególności jego wystrój, gdzie znajdziemy mnogość elementów nawiązujących do starożytnego Egiptu. Na wyróżnienie zasługują zagadki manualne, które wymagają współpracy i co tu więcej mówić - można poczuć się jak dziecko ;) Osobiście przy pierwszej zagadce wymieniłbym "wsad", bo niektórzy sportowcy mogą zwrócić uwagę na element niepasujący do tej epoki ;) Oceniłbym ten pokój dla początkujących - jest liniowy i bardzo logiczny, choć znajduje się w nim kilka rozpraszaczy. Dodam, że grupy doświadczone też będą się dobrze bawić :)

  Obniżam trochę ocenę za obsługę - Pani po wizycie nie za bardzo chciała wdać się w dłuższe dyskusje i nie udokumentowała nas zdjęciowo, chyba jej zależało na szybkim posprzątaniu pokoju, choć ponoć byliśmy jedną z lepszych grup i wyszliśmy dużo przed końcem czasu. Uczciwie dodam, że Pani była bardzo miła i wprowadziła nas w języku angielskim (mieliśmy w drużynie osobę z zagranicy).

  Podsumowując - Piramida jak najbardziej zasługuje na swoje wysokie miejsce w rankingu i jest to dobre miejsce, żeby złapać zajawkę na escape roomy :)

 • Damian J. 1

  Liczba recenzji: 8 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Świetny klimat!!!

  04.07.2017 | data wizyty: 25.06.2017 0 0

  Bardzo dopracowany pokój! Super rozwiązania techniczne, zagadki, przy których trzeba naprawdę pomyśleć oraz niepowtarzalny klimat. Dopiero zaczynamy naszą przygodę z ER, gdyż jest to nasz trzeci pokój, ale w 4 osoby wyszliśmy 17 minut przed czasem przy jednej podpowiedzi. Polecamy każdemu!

 • Meganeiro

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Gorączka egipska!

  17.07.2017 | data wizyty: 13.07.2017 0 0

  Pokój bardzo fajny, w klimacie egipskim (nawet temperatura pomieszczenia), pełen zagadek dobrze przemyślanych (niektóre manualne, zręcznościowe, niektóre oparte na elektronice - wszystkie równie świetne). Było kilka kłopotów technicznych przy niektórych zagadkach przez co zabawa trwała nieco dłużej, ale nie uprzykrzyło nam to wypadu do grobowca :)

  Bardzo ciepło polecam pokój i życzę powodzenia w wydostaniu się z niego.

 • Beata C.

  Liczba recenzji: 14 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Duuuużoo rozwiązań technologicznych, duuuużooo zagadek

  21.12.2016 | data wizyty: 19.12.2016 0 0

  Czasami podglądam na youtube stolarzy z U.S.A., którzy robią ekstra rozwiązania dla escape room'ów i jest takie jedno, które .... :):).... szczególnie mi się podoba - i właśnie tu je znalazłam. Ale był czad!!!!

  Byliśmy w trójkę - ja po kilku escape roomach i 2 świeżaków, wyszliśmy przed czasem po 2 podpowiedziach, więc oceniam pokój na max średnio trudny. Tylko sprawdzajcie się czy dobrze liczycie, bo my zrobiliśmy kilka błędów (tu przydały się dodatkowe podpowiedzi).

  Trochę zwlekałam z pójściem do tego escape room, bo mimo opisów o ilości wykorzystanych kabli, sznurków itd. wciąż widziałam na zdjęciach płytę pilśniową i wydawało mi się, że to coś jakby pudełko z zapadniami i kłódkami. A tymczasem..... BYŁO ZUPEŁNIE INACZEJ! Wystrój klimatyczny, czujesz się jak w piramidzie. Światło, dodatki, pojedyncze elementy bardzo w temacie.

  Mnie powaliły rozwiązania techniczne, ale ja to po prostu uwielbiam, więc mogę być nieobiektywna:)

  Na plus logika zagadek, ich sekwencja, to że trzeba zebrać kilka danych żeby rozwiązać zagadkę, a nie na głupa otwierać kłódkę po kłódce.

  Jest w tym ER jakaś szczególna atmosfera, trudna do podrobienia. Przygotowano dla nas bardzo dużo zagadek, wystarczyłoby na dwa escape roomy - więc każda minuta jest naszpikowana emocjami, bo co chwila coś odkrywacie i jeszcze bardziej się nakręcacie i jeszcze mocniej się motywujecie i chcecie jeszcze więcej.

  Konieczna kooperacja, niezbędna zręczność, przebiegłość też się przyda.

  Fajnie było:>

 • Magda Z. 1

  Liczba recenzji: 3 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Wystrój pokoju 10/10

  01.04.2017 | data wizyty: 01.04.2017 0 0

  Bardzo dobrze urządzony, czuć klimacik :)

 • Piotr K. 32

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Świetny pokój.

  30.05.2017 | data wizyty: 28.05.2017 0 0

  Jak w tytule. Super zagadki, zwłaszcza manualne - pod tym względem Dom Zagadek bije konkurencję. Jak dla mnie może trochę zbyt dużo kłodek, ale poza tym dla nas było to 50 minut świetnej zabawy. Dzieci też się nie nudziły więc polecam jako rzeczywiście jeden z najlepszych pokoi w Warszawie.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 43 44 45

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM