O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Escape room Piramida
Partner Lockme

Piramida

Warszawa | Dom Zagadek

9.7/10 | 10. miejsce w Warszawie | 24. miejsce w Polsce

 • 2-6 osób
 • początkujący
 • 60 minut
 • Przygodowy

Pokój stworzony w klimacie starożytnej piramidy, dopracowany pod względem scenariusza, zaskakuje licznymi rozwiązaniami technicznymi. Do stworzenia wykorzystaliśmy prawie 400m kabli i mnóstwo elementów elektronicznych i mechanicznych. W tym pokoju liczy się umiejętność logicznego myślenia, kojarzenia, przyda się również nieco zdolności manualnych i oczywiście umiejętność pracy w zespole - z tego pokoju nie wyjdziesz bez pomocy towarzyszy...

Jeśli wolisz zapłacić gotówką na miejscu to zapraszamy do rezerwacji na stronie: http://domzagadek.pl/rezerwacje/
lub telefonicznie: (+48) 884-884-839

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
 • Pokój klimatyzowany

Obowiązujące promocje

Adres

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 413 opinii o tym pokoju

9.7/10

10. miejsce w Warszawie
24. miejsce w Polsce

Obsługa 9.6/10

Klimat 9.5/10

0

18

118

184

94

Wystaw opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 205 Profil FB
  Opinia Lockme.pl

  Wszystko, co najlepsze

  20.10.2015 0 0

  Jeden escape room, a łączy w sobie wszystko, co w tej rozrywce najlepsze. Ciekawe mechanizmy, rozwiązania techniczne, bardzo dopracowany scenariusz, elementy zaskoczenia, dobrze poukrywane wskazówki... I tak można by wymieniać i wymieniać. Od razu widać ogrom pracy włożonej w ten pokój i dbałość o każdy detal.

  Choć pokój przemawia formą najbardziej do grup początkujących, to każdy weteran równie dobrze będzie się bawił. Jadąc do Warszawy mieliśmy sygnały, że ten jeden trzeba odwiedzić. Potwierdzamy i przekazujemy tę informację dalej.

 • Bartosz

  Bartosz M.

  Liczba recenzji: 73 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Do Wrocławia doszły słuchy...

  21.02.2017 | data wizyty: 18.02.2017 0 0

  ...że Piramida jest warta odwiedzenia. Pierwsze słuchy doszły ponad rok temu, ale w końcu nam udało się tu przyjechać i rzeczywiście było warto :)

  Klimat jest atutem pokoju, w szczególności jego wystrój, gdzie znajdziemy mnogość elementów nawiązujących do starożytnego Egiptu. Na wyróżnienie zasługują zagadki manualne, które wymagają współpracy i co tu więcej mówić - można poczuć się jak dziecko ;) Osobiście przy pierwszej zagadce wymieniłbym "wsad", bo niektórzy sportowcy mogą zwrócić uwagę na element niepasujący do tej epoki ;) Oceniłbym ten pokój dla początkujących - jest liniowy i bardzo logiczny, choć znajduje się w nim kilka rozpraszaczy. Dodam, że grupy doświadczone też będą się dobrze bawić :)

  Obniżam trochę ocenę za obsługę - Pani po wizycie nie za bardzo chciała wdać się w dłuższe dyskusje i nie udokumentowała nas zdjęciowo, chyba jej zależało na szybkim posprzątaniu pokoju, choć ponoć byliśmy jedną z lepszych grup i wyszliśmy dużo przed końcem czasu. Uczciwie dodam, że Pani była bardzo miła i wprowadziła nas w języku angielskim (mieliśmy w drużynie osobę z zagranicy).

  Podsumowując - Piramida jak najbardziej zasługuje na swoje wysokie miejsce w rankingu i jest to dobre miejsce, żeby złapać zajawkę na escape roomy :)

 • Beata

  Beata C.

  Liczba recenzji: 13 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Duuuużoo rozwiązań technologicznych, duuuużooo zagadek

  21.12.2016 | data wizyty: 19.12.2016 0 0

  Czasami podglądam na youtube stolarzy z U.S.A., którzy robią ekstra rozwiązania dla escape room'ów i jest takie jedno, które .... :):).... szczególnie mi się podoba - i właśnie tu je znalazłam. Ale był czad!!!!

  Byliśmy w trójkę - ja po kilku escape roomach i 2 świeżaków, wyszliśmy przed czasem po 2 podpowiedziach, więc oceniam pokój na max średnio trudny. Tylko sprawdzajcie się czy dobrze liczycie, bo my zrobiliśmy kilka błędów (tu przydały się dodatkowe podpowiedzi).

  Trochę zwlekałam z pójściem do tego escape room, bo mimo opisów o ilości wykorzystanych kabli, sznurków itd. wciąż widziałam na zdjęciach płytę pilśniową i wydawało mi się, że to coś jakby pudełko z zapadniami i kłódkami. A tymczasem..... BYŁO ZUPEŁNIE INACZEJ! Wystrój klimatyczny, czujesz się jak w piramidzie. Światło, dodatki, pojedyncze elementy bardzo w temacie.

  Mnie powaliły rozwiązania techniczne, ale ja to po prostu uwielbiam, więc mogę być nieobiektywna:)

  Na plus logika zagadek, ich sekwencja, to że trzeba zebrać kilka danych żeby rozwiązać zagadkę, a nie na głupa otwierać kłódkę po kłódce.

  Jest w tym ER jakaś szczególna atmosfera, trudna do podrobienia. Przygotowano dla nas bardzo dużo zagadek, wystarczyłoby na dwa escape roomy - więc każda minuta jest naszpikowana emocjami, bo co chwila coś odkrywacie i jeszcze bardziej się nakręcacie i jeszcze mocniej się motywujecie i chcecie jeszcze więcej.

  Konieczna kooperacja, niezbędna zręczność, przebiegłość też się przyda.

  Fajnie było:>

 • 5kapcio5

  5kapcio5

  Liczba recenzji: 6 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  W odwiedzinach u Nabuchodonozora

  15.02.2017 | data wizyty: 28.08.2016 0 0

  Największym plusem pokoju jest spójność zagadek oraz jego wystrój.
  Polecamy

 • Justyna

  Justyna P.

  Liczba recenzji: 31 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bardzo ciekawy pokój ;)

  29.05.2016 1 0

  W ramach trójmiejskich odwiedzin Warszawy wybraliśmy się między innymi do słynnego pokoju jakim jest Piramida ;) w związku ze sławą tejże wyłuskaliśmy z portfeli 160 zł (weekend - opłata za grę). Byliśmy w duecie - stąd pierwsza rzecz, której nawet nie nazwałabym uwagą, że płaci się za grę a nie za ilość osób - co boli szczególnie dwójki a szkoda - rozumiemy, że biznes to biznes, ale można wprowadzić jakieś godziny mniej sprzedajne a ciut tańsze właśnie dla dwóch osób ;) szczególnie, że po przejściu pokoju okazało się, że dwie/trzy osoby na ten pokój w zupełności wystarczają.

  Wracając do samego pokoju! Pokój na bardzo wysokim poziomie, elementy dopracowane, zagadki (w zdecydowanej większości) których nie widzieliśmy w żadnych innych escaperoomach, choć troszkę już za nami. Pokój bardzo promuje współpracę pomiędzy graczami ;) liczy się spostrzegawczość, zręczność. Nie da się ukryć, że wyszliśmy z pokoju będąc pod mega wrażeniem rozwiązań. Wiele momentów, w których wpadnięcie na rozwiązanie prowokowało szeroki uśmiech od ucha do ucha i dużą satysfakcję.

  Na minus: brak wprowadzenia do fabuły a wystarczyłoby jakoś ciekawie opowiedzieć, że jesteśmy podróżnikami, którzy przyszli okraść grobowiec - aby uniknąć klątwy i zemsty faraona musimy rozwiązać szereg zagadek, które ostatecznie doprowadzą nas do bezpiecznego wyjścia z piramidy. Wtedy też współczesny rekwizyt, o którym mowa w niektórych komentarzach miałby swoje uzasadnienie.....

  Wyszliśmy 17 minut przed czasem i zero podpowiedzi - pokój polecam raczej dla grup początkujących/średniozaawansowanych.

  Podsumowując bardzo polecam, bo naprawdę warto odwiedzić Piramidę w Warszawie i zdecydowanie wybierzemy się do innych pokoi następnym razem ;) uwagi mają na celu jedynie zwrócenie uwagi na możliwość dopracowania drobnych szczegółów, na które zwrócili uwagę także inni gracze - także...może coś w tym jest ;p w końcu miano Lidera zobowiązuje

 • Olga

  Olga M.

  Liczba recenzji: 6 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Warto zajrzeć!

  28.07.2016 0 0

  Choć pokój raczej dla początkujących i średniozaawansowanych to jestem pod wrażeniem rozwiązań technicznych i mechanizmów, które pojawiły się w pokoju. Zagadki choć nie najtrudniejsze to rzadko spotykane w innych pokojach. Byłyśmy w trójkę, wyszłyśmy 6 minut przed czasem. Polecam!

 • Uciekinier2000

  Uciekinier2000

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Egipski grobowiec

  31.08.2016 | data wizyty: 31.08.2016 0 0

  Pokój klimatyczny, wizyta udana. Wielkim plusem tego pokoju jest duża ilość zagadek zręcznościowych. Polecam

 • marcingosciu

  marcingosciu

  Liczba recenzji: 7
  Wiarygodna opinia

  Jest klimatycznie i ciekawie

  11.05.2016 0 0

  Było bardzo fajnie. Ciekawy pokój, interesujące, choć dość proste zagadki i dużo tych zagadek! Plus za to, że zagadki układały się w miarę liniowo, dzięki czemu żadne z nas nie przegapiło tak niezwykłych łamigłówek i ich rozwiązań. Brakowało nam tylko jakiegoś rozpoczęcia i zakończenia. Była sama zabawa w pokoju - który jest świetny i baaardzo go polecam!

 • tomasz.misiejuk

  tomasz.misiejuk

  Liczba recenzji: 12
  Wiarygodna opinia

  Rewelacja

  31.03.2016 0 0

  Nieprzypadkowo ten pokój zajmuje pierwszą lokatę w Warszawie. Jest dopracowany, zagadki są oryginalne, kłódki są, ale innych sposobów otwierania czy rozwiązywania zagadek jest też dużo. Wiele rozwiązań zagadek robi wrażenie. Polecam z całą odpowiedzialnością.

 • Magdale

  Magdale T.

  Liczba recenzji: 21 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Przemyślane logiczne zagadki i super rozwiązania

  20.02.2016 0 0

  Byliśmy w 5 osób (jeden nowicjusz i nasza czwórka po 3 pokojach) i nie zawiedliśmy się! Każdy miał co robić, wiele zadań wymagało współpracy zespołowej, pewnych zdolności manualnych. I spostrzegawczości! Wyszliśmy bez podpowiedzi 13 minut przed czasem - zaskoczeni, że tak szybko :) - ale pozostał taki fajny niedosyt i dlatego od razu skorzystaliśmy z "Powrotu do przyszłości" :)

  na +:
  Bardzo fajnie przygotowany pokój. Dbałość o szczegóły, logiczne zagadki, ładne wykonanie, świetny pomysł. Miła i bardzo pomocna obsługa.

  Ale... byliśmy już wcześniej w Team Exit - w Piratach z Karaibów, gdzie było rewelacyjne wprowadzenie w klimat pokoju i tam naprawdę wydawało nam się, że jesteśmy w grze komputerowej i że uciekamy ze statku. Tu zabrakło wprowadzenia, czuło się, że jest to po prostu pokój. I pewnie, gdybyśmy zaczynali od Piramidy, to bylibyśmy totalnie zachwyceni. A tak jest 5 z minusem.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 40 41 42

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM