Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Tesla
Partner lockme

Tesla

Warszawa | Mazowieckie | Dom Kluczy

10.0/10
Warszawa: 102. miejsce | Mazowieckie: 103. miejsce | Polska: 695. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 75 minut
 • Przygodowy

Jest 6 marca 1943 roku. Dwa miesiące temu w swoim nowojorskim pokoju hotelowym w wieku 87 lat zmarł genialny serbski wynalazca Nikola Tesla. Już następnego dnia na miejscu znaleźli się dziwni ludzie plądrując apartament i zabierając z sejfu wszystkie dokumenty. Dziś ci sami ludzie zjawili się pod osłoną nocy w jednej z warszawskich kamienic.

Jesteście członkami Domu Kluczy, tajnej organizacji broniącej ludzkości przed stworami niewyobrażalnymi dla zwykłych śmiertelników, Przeprowadzacie właśnie eksperyment na jednym z takich stworzeń w celu przetransferowania części jego mocy na jednego z członków Zakonu. W trakcie tej procedury pada nagle zasilanie w całym laboratorium, a Wy zostajecie w nim zamknięci.

Dzięki notatkom z sejfu Tesli pewnej grupie ludzi udało się zlokalizować Dom Kluczy i przybyć tu aby wykraść największą tajemnicę Nikoli Tesli - Źródło Kosmicznej Energii. Złodzieje wystraszeni konsekwencjami wydarzeń towarzyszących odłączeniu Źródła Energii zbiegli, gubiąc po drodze to po co przybyli. Zasilanie awaryjne co prawda działa, ale Waszym zadaniem jest umieścić Źródło Kosmicznej Energii z powrotem w reaktorze zanim dojdzie do tragedii... Musicie ustabilizować jego gwałtowną naturę odciągając z niego nadmiar energii i przywracając dzięki temu zasilanie niesamowitych wynalazków Nikoli Tesli.

 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres

Dom Kluczy

ul. Zgoda 5 lokal U5 (18 na domofonie) - Brama przy carrefour express

Strona WWW +48 731 959 799 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Cennik

2 os - 140
3 os - 160
4+ os - 180

Godziny otwarcia

9 - 21

Dane właściciela
Dom Kluczy Adrian Gołębiewski
Poznańska 24 lokal 25
00-685 Warszawa
NIP: 5342440785

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 1 opinię o tym pokoju

10.0/10

Warszawa: 102. miejsce
Polska: 695. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 9.0/10

0

0

1

0

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • lukwych l.

  lukwych l.

  Liczba recenzji: 170 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Nicolai, lykantropia i tajne bractwo

  18.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  Teslę odwiedziliśmy z entuzjazmem, bo dawno odwiedzony Testament bardzo przypadł nam do gustu i liczyliśmy na podobny pozom i zapowiadaną kontynuację. Byliśmy we dwójkę ze względu na kategorię 16+ (zupełnie niepotrzebna nadgorliwość - nasze dzieciaki na pewno do Tesli wyślemy). Tematycznie jest OK, zarówno wystrój jak i zagadki budują klimat. Wyposażenie pokoju w sam raz - nie za dużo, nie za mało, jedynie jeden element trochę mi nie pasował "nowoczesnością". Listy wprowadzają delikatną narrację - trochę zabrakło mi głębszego wejścia w temat. Łamigłówki raczej proste. Zawiesiliśmy się dwa razy - raz w wyniku złej komunikacji i drugi przy jednej z zagadek, która wyraźnie odstawała zarówno sposobem podania, jak i trudnością. Jest kilka nietypowych pomysłów co również doceniam. Obsługa sympatyczna i gadatliwa, czyli w moim guście. Ocena końcowa w mojej nowej podwójnej skali:
  - lokalnie - 10/10 (ocena w serwisie)
  - ogólnopolska - 9/10 (sam nie wiem czego, ale czegoś mi tu zabrakło).
  Na powyższe oceny może wpływać mój stan psychofizyczny w jakim odwiedzałem Teslę (silny atak migreny), ale nadal uważam, że będąc w Warszawie musicie odwiedzić Teslę. Polecam!!!

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM