Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Escape room Dom Śmierci

Dom Śmierci

UWAGA! Oficjalnie informujemy, że system rezerwacji ponownie został otwarty ;) Nocni mieszkańcy Domu Śmierci obudzili się po przerwie zimowej i na pewno... [więcej]

54

54 opinie

|

15

Warszawa: 15 miejsce

|

Mazowieckie: 15. miejsce

|

PL 60

Polska: 60. miejsce

|

9.9/10

2-4 osoby

120' minut

Horror

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

UWAGA!
Oficjalnie informujemy, że system rezerwacji ponownie został otwarty ;) Nocni mieszkańcy Domu Śmierci obudzili się po przerwie zimowej i na pewno będą chcieli Wam przewodzić w rozwijaniu tajemnicy nawiedzonego domu 3:)

Na pierwszy rzut oka jest to zwykły dom. Jego wnętrze kryje jednak wiele zagadek i nieodkrytych tajemnic. To tutaj w latach dziewięćdziesiątych doszło do licznych zbrodni związanych ze składaniem ofiary przez zamieszkującą ten dom tajemniczą rodzinę. Na budynek w Falenicy natrafiła grupa ciekawych studentów, którzy jako pasjonaci zjawisk paranormalnych postanowili wejść do środka i zmierzyć się z własnymi słabościami. Duch to nie jedyna zagadka, która czeka przybyszów.

Dom Śmierci jest opuszczonym budynkiem, w którym spotkać można duchy osób zmarłych podczas składania ofiar. Po zmroku uwydatnia się przerażający klimat prosto z horroru. Oni budzą się wraz z ciemnością i chcą pokazać ci prawdziwy bieg wydarzeń z przeszłości. Chcą, byś usłyszał. Chcą, byś zobaczył.
Dom Śmierci jest pierwszym obiektem na terenie Warszawy, w którym gra odbywa się na ok. 800 m2.

Odwiedź Dom Śmierci i rozwiąż największą tajemnicę tego miejsca. Uważaj jednak, by nie zostać tam na zawsze i nie stać się samemu tą tajemnicą...


• od 16 lat
• pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
• pokój nieodpowiedni dla osób z klaustrofobią
• pokój nieodpowiedni dla osób z chorobami serca i układu oddechowego
• pokój bez klimatyzacji
• obiekt nieogrzewany (należy ubrać się stosownie do warunków pogodowych)

Dodatkowe informacje

Płatność kartą na miejscu

Od 18 lat

Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Pokój zły dla osób z klaustrofobią

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Stały kontakt z mistrzem gry

Drzwi są zawsze otwarte

Adres

Creepy Story - Warszawa Falenica

Regionalna 8
Warszawa

Cennik

300 zł

Godziny otwarcia

15:00-23:00

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 54 opinie

Ocena ogólna 9.9/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 9.9/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 10.0/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Trudny

50

40

30

20

10

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

54 opinie pokoju

Panda Express
Panda Express

Pionier
161 pkt

54 opinie

Strach, tak jak panda, ma wielkie oczy

26.04.2019 | data wizyty: 24.04.2019

Panda Express 54 opinie

Wróciliśmy cali i co najważniejsze żywi!
Nie było jednak lekko.. Po zmroku dotarliśmy do opuszczonego domu w opustoszałej okolicy, aby rozwikłać jego tajemnicę. Jednak już po wejściu do środka dało się bardzo mocno odczuć, że nie jesteśmy tam sami... Mrok, dziwne dźwięki zza ściany i poruszające się przedmioty sprawiły, że poczuliśmy się jak na planie prawdziwego horroru i parę razy zdarzyło się nam krzyczeć i uciekać w popłochu. Mimo to zabawa była świetna, a zagadki bardzo wymagające. Dom Śmierci trafia do naszej czołówki najlepszych pokojów i z pewnością zapamiętamy go na długo!

Idealne miejsce dla każdego kto lubi się bać i przy tym dobrze bawić!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

OneTrickPony
OneTrickPony

Nawigator
121 pkt

40 opinii

Wizjonerstwo w pełnej krasie

29.10.2018 | data wizyty: 28.10.2018

Wiarygodna opinia

OneTrickPony 40 opinii

Do odwiedzenia Domu Śmierci zbieraliśmy się przez dobre 2 miesiące, przez które głównie zbieraliśmy w sobie odwagę i redukowaliśmy płochliwość. Ostatecznie uznaliśmy, że trzeba postawić się przed faktem dokonanym i zrobiliśmy rezerwację. Kości zostały rzucone i w niedzielny wieczór stanęliśmy przed bramą wejściową. Opuszczając teren ponad 2 godziny później byliśmy pod gigantycznym wrażeniem, ale i pewnym niedosytem. Wrażeniem, ponieważ skala tego przedsięwzięcia tworzy kosmiczny efekt - w rozgrywce bierze udział naprawdę CAŁY budynek i teren wokół niego, wystrój jest żywcem wyjęty z horroru i mimo świadomości, że to tylko gra i nic złego stać się nam nie może, dreszczyk napięcia stukał nas w plecy co chwilę. Niedosyt wynika zaś wyłącznie z tego, że stres i strach nie pozwoliły nam ukończyć rozgrywki w czasie - tym niemniej na pewno wrócimy, żeby dograć grę do końca, bo wciągnęła nas niesamowicie. Nie dajcie się strachowi, starajcie się myśleć logicznie, a Dom Śmierci będzie dla Was przygodą życia. Szanujemy bardzo wykonaną pracę i do zobaczenia w niedalekiej przyszłości na dogrywkę :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Kratka
Kratka

Pionier
183 pkt

34 opinie

Brrrr!

02.11.2018 | data wizyty: 02.10.2018

Wiarygodna opinia

Kratka 34 opinie

Prawdziwa gratka dla fanów mocnych wrażeń! Klimat buduje się od przekroczenia bramy: [spojler], ciemny, niewykończony budynek, zarośnięty ogród. Wyglądało to dość zniechęcająco - ale nie dla nas, fanów historii z dreszczykiem. Bez obijania się ruszyliśmy z kopyta na eksplorację terenu i budynku. Do niewątpliwych plusów należy bardzo spójny klimat, który jednak zupełnie się nie nudzi, dzięki różnorodności pomieszczeń i zagadek. Całość rozgrywki dość długa (co dla nas akurat jest plusem), niestety musieliśmy wziąć sporo podpowiedzi, bo zadań było naprawdę dużo, a czas gonił nieubłaganie. Tak czy inaczej - bardzo polecamy wszystkim, którzy poszukują ciekawych, nieco innych "eskejpów" przy dodatkowej sporej dawce adrenaliny - dreszczyk emocji i gęsia skórka gwarantowane!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Joanna G. 10
Joanna G. 10

Zwiadowca
91 pkt

36 opinii

Strach się bać

28.10.2018 | data wizyty: 26.10.2018

Joanna G. 10 36 opinii

Chyba ze 30 razy mówiłam przed wejściem, że nie wchodzę przed samą bramą. Byliśmy o 21 i naprawdę polecam godziny wieczorne, bo miejsce wygląda strasznie! Jeszcze przed samą grą wszyscy trzęśliśmy portkami. Jeszcze w trafiła nam się pełnia i widoczny księżyc.
Później było coraz straszniej, ale warto było. Zagadki fajne i pasujące do klimatu. Klimat surowy i pasujący do historii. Historia od początku do końca spójna. Fajne pomysły na przejścia w domu do innych pomieszczeń.
Ważne, żeby wcześniej przeczytać instrukcje dla gracza.
Wyszliśmy pod pełnym wrażeniem i po wyjściu jeszcze mieliśmy szerokie źrenice ze strachu.
Musiałam poznać ludzi, którzy to wymyślili i muszę przyznać, że to przyjaźni wariaci!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Ewa_L
Ewa_L

Wędrowiec
46 pkt

20 opinii

To nie jest zwykły ER...

12.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

Ewa_L 20 opinii

... i bardzo dobrze!
Trochę zastanawiałam się czy odwiedzić Dom Śmierci, bo jednak trochę strach. Niemniej, ciekawość, pobudzona świetnymi ocenami, wygrała i wreszcie zdecydowałam się na grę. I śmiało przyznaję, że Dom Śmierci to rewelacja! Klimat jest utrzymany od postawienia pierwszego kroku na posesji. Trochę straszno, ale jednak ciekawość, żeby wszędzie wejść, wszystko sprawdzić, jest nie do opisania, tym bardziej, że twórcy pokoju pozwalają dotykać wszystkiego (przepraszamy za bałagan). W całym ER znajdziemy dużo zagadek, które powinny zadowolić graczy o różnych potrzebach. Mi osobiście podobały się wszystkie, uważam ich liczbę za dobrze wyważoną, dodatkowo wszystkie są bardzo logiczne i w klimacie. Wyszliśmy z dwiema podpowiedziami, ale zgadzamy się, że to tylko nasze gapiostwo o tym zdecydowało, nie same zagadki.
Finalnie, słowo o wystroju: cały ER jest fenomenalnie przygotowany, mocno podkręca klimat i zachwyca swoją strasznością. Mega plus za przyłożenie się do dekoracji całej przestrzeni, choć to nie lada zadanie.
Podsumowując, bardzo nam się podobało, myślę, że już dawno nie wyszłam tak zadowolona z pokoju. Dziękujemy też obsłudze za miłą pogawędkę na koniec!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Łukasz P. 9
Łukasz P. 9

Nawigator
148 pkt

45 opinii

Straaaasznie fajny domek

09.11.2018 | data wizyty: 27.10.2018

Łukasz P. 9 45 opinii

Mroczny domek (prawie) na końcu ulicy i tajemnica do odkrycia. Dawno tak dobrze się nie bawiłem w escape roomie. Właściciele idealnie połączyli ER z domem strachu. Gorąco polecam każdemu kto lubi dreszczyk emocji i ceni rozbudowane pokoje. Tutaj akcja toczy się nawet na podwórku. Coś pięknego i niedrogo. Pozdrawiam. Jak tylko pojawi się kontynuacja to wbijamy do Was całą grupą. I koniecznie muszę wspomnieć o właścicielach: przesympatyczni ludzie, z którymi moglibyśmy przegadać całą noc, od razu znaleźliśmy wspólny język. Ominąć Domu Śmierci nie możecie. Tu jest naprawdę fantastycznie. PS Jak jest tylko taka możliwość to po zmroku ;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Ewelina Bitowska
Ewelina Bitowska

Wędrowiec
27 pkt

18 opinii

Tylko zajrzyjmy do środka na chwilkę...

08.11.2018 | data wizyty: 05.11.2018

Ewelina Bitowska 18 opinii

Ach ta nieposkromiona ciekawość ... Ktoś kiedyś opowiedział straszną historię z dawnych lat, później studenci zaginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, a teraz my zwabieni ciekawością, chęcią przeżycia przygody a zarazem udowodnienia że nic tam złego nie ma wybieramy się do Domu Śmierci bo przecież duchy nie istnieją. ;)

I tak jest naprawdę, przecież jesteśmy dorośli, lubimy horrorowe klimaty więc nie będziemy się bali... Idziemy! I tu pierwsze zdziwienie wchodząc na teren tego ER-u zaczyna Ciebie ogarniać niepewność i... właśnie strach! To prawdziwy Dom Śmierci, takiego realizmu naprawdę trudno doświadczyć w escape roomach, zazwyczaj jest świetnie dopasowana sceneria ale w klimat trzeba się wczuć tutaj jest odwrotnie klimatu nie można nie poczuć on tutaj króluje. Zagadki są przemyślane idealnie wpasowanie w fabułę wszystko tworzy jedną wielką, spójną całość. Chapeau bas za tak perfekcyjnie przygotowany pokój, do którego nie da się tylko wejść rozwiązać zlepek zagadek i wyjść, tutaj trzeba rozwikłać tajemnicę i uciec żywym zanim dorwą Cię duchy tego domu.

Polecamy wszystkim fanom horrorów i tym którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę. My byliśmy we trójkę, po zmroku oczywiście i ten pokój ma u nas ocenę 20/10. Poprzeczka dla konkurencji została bardzo wysoko zawieszona, nawet nasza zawzięta wielbicielka hororów stwierdziła że filmów ma dość na dłuższy czas bo właśnie przeżyła jeden z nich na własnej skórze. A obsługa po prostu genialna, widać że to ludzie z pasją, życzymy kolejnych tak udanych projektów.
Ten ER wprost trzeba odwiedzić!!!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Woncky W.
Woncky W.

Wędrowiec
43 pkt

11 opinii

"Dzień dobry, ja z Domu Śmierci"

26.09.2018 | data wizyty: 25.09.2018

Wiarygodna opinia

Woncky W. 11 opinii

Jeszcze dobrze nie zaparkowaliśmy, a już w powietrzu zaczął unosić się "ten" klimat. Mimo, że byliśmy bojowo nastawieni i w głowach cały czas powtarzaliśmy sobie "masz się nie bać", to i tak każdemu z nas przynajmniej kilka razy podskoczyło ciśnienie.

Żeby zbyt dużo nie zdradzać - przestrzeń jest ogromna i mimo, że na pierwszy rzut oka zdawało nam się w jakiej kolejności będziemy zwiedzać dom, to eksploracja całego terenu parę razy nas zaskoczyła. Zagadki można powiedzieć, że są na średnim poziomie, ale sporo trudności dodaje panująca ciemność (posługiwanie się wyłącznie latarkami) oraz ogólnie pojęta obecność duchów. Fabuła jest dopracowana, a zadania dobrze łączą się z mroczną historią, co dodatkowo podkreśla klimat.

Może nie do końca pasował nam "dość surowy" wystrój, ale myślę, że to bardziej kwestia oczekiwań po przeczytanych opiniach niż faktycznie coś, co przeszkadza. Coś, co nam również nie przeszkadzało w rozgrywce, ale myślę, że warto wziąć pod uwagę planując wizytę to temperatura - nie ma ogrzewania i trzeba trochę pobyć na zewnątrz. Trafiliśmy na zimną noc (w okolicach 6 stopni) i całe szczęście, że byliśmy przygotowani, bo można naprawdę zmarznąć. Ponadto pod koniec września o 19.40 już była noc, także klimatu zbyt dużo w porównaniu do 22 myślę, że nie straciliśmy ;)

Bardzo dziękujemy za dodatkowy czas, który pozwolił nam rozwikłać tajemnicę tego miejsca, bo szło nam dość opornie. Chciałbym również podkreślić wspaniałą formę podpowiedzi, które same w sobie są również zagadkami, nic nie jest mówione wprost. Obsługa jest przesympatyczna, niestety nie mogłem zbyt długo porozmawiać, bo ojciec chciał wracać oglądać mecz :)

Podsumowując - jest to totalnie inny pokój niż te, w których byłem dotychczas i zarówno dla bywalców ER, jak i wielbicieli horrorów jest to pozycja obowiązkowa. Ode mnie zasłużone 10/10!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Magda K. 25
Magda K. 25

Wędrowiec
45 pkt

13 opinii

Idealna kombinacja bania się, myślenia i działania!

02.09.2018 | data wizyty: 01.09.2018

Wiarygodna opinia

Magda K. 25 13 opinii

Co by tu napisać, żeby nie było spoilerów... Hhmmm... Po prostu chodźcie i oceńcie sami! Jeśli lubicie od czasu do czasu obejrzeć jakiś horrorek, to tutaj klimat jest genialny! Nie sposób się nie bać :) Powiem nawet więcej - ja sama poczułam się, jak bohater filmu grozy, głównie dzięki temu, że akcja rozgrywa się na całej powierzchni działki, a także dzięki temu, że od momentu przyjazdu na miejsce jesteśmy sami. [spojler] Wchodzicie za bramę i zabawa zaczyna się! Bardzo, bardzo, bardzo polecam.
My byliśmy w 4 osoby, ale spokojnie w 2 czy 3 można dać sobie radę i wyjść przed czasem. Trzeba tylko trzymać się wskazówek i naprawdę być spostrzegawczym ;) Takiego połączenia bania się, myślenia i działania zdecydowanie brakowało mi we wcześniej odwiedzanych pokojach. Tutaj mamy kombinację idealną. Strasznie żałuję, że nie można wymazać przejścia z pamięci i pójść jeszcze raz :) Chętnie pobałabym się jeszcze trochę :D

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Bolesław G.
Bolesław G.

Zwiadowca
85 pkt

20 opinii

Nowy poziom.

29.11.2018 | data wizyty: 26.10.2018

Bolesław G. 20 opinii

Całe doświadczenie w tym domu było na niespotykanym poziomie. Nie zapomniane przeżycie. Wraz z całą grupą bawiliśmy się świetnie chociaż z zabawą czasem nie miało to nic wspólnego, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Momentami aż paraliżujacy strach. Momentami czuliśmy się jak bohaterowie filmu grozy. Uczucie nie pokoju i obecności czegoś czego nie widać, ale gdzieś się tam czai było niesamowite.
Mistrzowie gry pozytywnie zakreceni szkoda, że czekała na nas taxi, bo byłaby kolejna godzina spędzona na rozmowie.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM