O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room Dom mordercy
Partner lockme

Dom mordercy

Warszawa | Mazowieckie | Black Cat Escape Room

9.5/10
Warszawa: 5. miejsce | Mazowieckie: 5. miejsce | Polska: 27. miejsce

 • 2-6 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Thriller

Na tropie seryjnego mordercy z Long Island. Anonimowy informator przekazuje informację o rzekomym miejscu przebywania nieuchwytnego mordercy, który zabił i wypatroszył 11 kobiet. Udajcie się tam jak najszybciej - być może ostatnia porwana jeszcze żyje...

Idealny pokój dla osób lubiących detektywistyczne i kryminalne zagadki.

 • Pokój przyjazny niepełnosprawnym
 • Możliwość gry po angielsku
 • Pokój klimatyzowany
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Promocje

Adres
Cennik

2 osoby - 120 zł
3 osoby -140 zł
4 osoby - 160 zł
5 osób 180 zł
6 osób 210 zł

Godziny otwarcia

Od 10:30 do 22:45

Wejścia o godzinach:

10:30
12:15
14:00
15:45
17:30
19:15
21:00
22:45

Dane właściciela
The Black Cat Escape Room Łukasz Rynkowski
Aleje Jerozolimskie 155/77
02-326 Warszawa
NIP: 9532536349
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 885 opinii o tym pokoju

9.5/10

Warszawa: 5. miejsce
Polska: 27. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.7/10

2

8

270

527

78

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 245 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dom Mordercy

  17.05.2017 | data wizyty: 14.05.2017 0 0

  Kolejny pościg za psychopatycznym mordercą zakończony sukcesem. Trzeba przyznać, że pokój zostaje w pamięci. Jest to spowodowane bardzo realistycznym wystrojem i mocnymi w przekazie rekwizytami. Jest to miejsce, które buduje klimat spójny z fabułą i wykorzystuje ciekawe elementy, by zbudować atmosferę grozy i przekonanie o bezwzględności oprawcy, z którym odważyliśmy się zagrać w ryzykowną grę. Kilka ciekawych rozwiązań nadało tempo całej naszej rozgrywce, a wszystkie zagadki wpisywały się w spójną fabułę. To była ucieczka, która wzbudziła w nas dużo emocji, co jest na pewno zaletą tego pokoju. Pozdrawiamy!

 • monika.kolodziej

  Liczba recenzji: 54 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Morderstwa na Long Island

  09.07.2017 | data wizyty: 08.07.2017 0 0

  Fajny kryminalny pokój. Udało się umknąć mordercy w bez podpowiedzi. Może trochę więcej dreszczyku - choć to nie ER horror. Polecam

 • Tomasz G. 2

  Liczba recenzji: 24 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Morderca nie taki straszny

  20.07.2017 | data wizyty: 20.07.2017 0 0

  Po opiniach pokoju spodziewałem się, że w pokoju będzie trochę strasznie. Jednak tak nie do końca było. Pokój po prostu został wyposażony stosownie do tematu. Ciekawe zagadki, miła obsługa, to wszystko wpłynęło na satysfakcję z wyjścia z pokoju. Jedyne co mnie odrobinę rozczarowało, to końcówka, tuż przed wyjściem z pokoju, ale to już kwestia scenariusza :)

 • Ili P.

  Liczba recenzji: 27 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Oddech mordercy

  30.07.2017 | data wizyty: 30.07.2017 0 0

  Ten ER na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci :) Wszystko przez bardzo realistyczną scenografię i muzykę, która była w tle. Zagadki są bardzo logiczne i co jest super idealnie spójne ze scenariuszem, który jest genialny!!! Nic dodać i nic ująć. Brawa za zakończenie, bardzo mi się podobało :) Generalnie była to bardzo emocjonująca rozgrywka, choć jedynym minusem jest to, że pokój był trochę za łatwy jak na poziom średnio zaawansowany.
  Duży plus za obsługę, że po zakończeniu pokoju wróciliśmy do niego i mogliśmy dopytać się o jakieś nie do końca jasne dla nas rzeczy :)
  Bardzo i to bardzo polecam :)

 • Biedrona

  Liczba recenzji: 51 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Z wizytą u psychopaty

  10.03.2017 | data wizyty: 10.03.2017 0 0

  Pokój zdecydowanie w klimacie, dla każdego kto chciałby poczuć się jak detektyw w opuszczonej?;-) kryjówce psychopatycznego mordercy. Przez całą grę z tyłu głowy miałam lekki niepokój i wrażenie, że za chwilę coś się stanie, że nie jesteśmy w pokoju sami. Nie był to jednak strach paraliżujący i wyłączający logiczne myślenie, które jest konieczne do rozwiązywania ciekawych zagadek. Z uwagi na rekwizyty i wystrój nie jest to pokój dla osób wrażliwych, ale każdy kto lubi ER z dreszczykiem śmiało powinien ten pokój odwiedzić, nie będzie zawiedziony.

 • Tyśka

  Liczba recenzji: 15 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dreszczyk emocji...

  13.04.2017 0 0

  Pokój ten jest niezwykle klimatyczny. Jeżeli ktoś nie lubi się bać, to prawdopodobnie nie będzie dobrze czuł się w tym pokoju. Jednakże zdecydowanie warto się przemóc, bo pokój jest na prawdę niesamowity! Polecam wszystkim, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji...

 • Artur L.

  Liczba recenzji: 26 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Jest klimat, jest dreszczyk emocji - jest zabawa !

  02.03.2017 | data wizyty: 01.03.2017 0 0

  Klimat w domu mordercy został genialnie podany. Po wejściu naprawdę miałem wrażenie, że coś konkretnego tam się wydarzyło. I chociaż nie było miło, to można się wczuć w rolę ... W trakcie rozwiązywania kolejnych zagadek napięcie zbudowane po otwarciu pokoju nie opadało, a w dwóch momentach zabawy było bardzo konkretne Wow! :)

  W pokoju zastosowano małą ilość kłódek. Jest za to elektronika - wszystko zostało jednak podane w odpowiedniej do tego pokoju ilości. Słowem, wszystko na swoim miejscu, bardzo fajnie zróżnicowane zadania.

  Pokój wymagający spostrzegawczości i kojarzenia faktów. Mniej zadań typowo znajdź i użyj, więcej zadań typu znajdź, zrozum, zastosuj. Nam, tego typu zagadki bardzo przypadły do gustu.

  Pokój dość trudny. W jednym momencie nie do końca zrozumieliśmy zagadkę i straciliśmy dużo czasu, ale do samego końca zabawy pokój był dla nas interesujący.

  Wystrój pokoju konkretny .... uff ! Dla osób wrażliwych może być "mocno ostry". Zdjęcia podane w pokoju - nieodpowiednie dla osób wrażliwych. My jednak ten pokój bardzo polecamy. Jeśli chodzi o klimat - jest po prostu genialnie.

 • Evennat

  Liczba recenzji: 21 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Nie aż taki straszny

  15.02.2017 | data wizyty: 12.02.2017 0 0

  Wybraliśmy się w 4 os. i wyszliśmy po ok. 40 min z dwoma podpowiedziami. Pokój nie jest wcale aż taki straszny. Jedyne co przyprawiało o ciarki to obrzydliwe zdjęcia na ścianie (nie dla ludzi o słabych nerwach). Trochę szkoda, że pokój był mały i niezbyt rozbudowany. Mimo wszystko było pełno szczegółów i wydawało się całkiem realistycznie.

 • Monika M. 7

  Liczba recenzji: 9 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Super

  05.03.2017 | data wizyty: 05.03.2017 0 0

  Pokój bardzo klimatyczny, na prawdę przypominał dom mordecy z filmów kryminalnych. Zagadki logiczne. Mało kłódek co według mnie jest plusem bo mimo to jest bardzo dużo ciekawych rozwiązań elektronicznych. Jedynym minusem może być to ze było mało pomieszczeń dodatkowych. Bardzo polecam

 • Martyna C.

  Liczba recenzji: 10 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Straszna przygoda i dobra zabawa

  05.03.2017 | data wizyty: 05.03.2017 0 0

  Klimat tego pokoju wywarł na nas ogromne wrażenie. Jak pisało tutaj wiele osób, atmosfera jest wyjątkowa i niepowtarzalna.
  Kolejnym atutem pokoju mordercy jest to, że jest to jeden z niewielu pokoi przemyślanych od początku do końca. Zagadki nie "prowadzą za rękę", a jednak nie są też nielogiczne. Każda jest spójna i do rozwiązania przy odrobinie spostrzegawczości, uwagi i logicznym myśleniu.
  Doceniamy również wkład pracy w przygotowanie łamigłówek pod względem nie tylko trudności, ale i estetyki.
  Faktycznie pokój ten może nie być najszczęśliwszym wyborem dla osób wrażliwych i o słabych nerwach, jednak nas pod żadnym pozorem wymieniane w niektórych opiniach elementy wystroju nie zgorszyły i nie przeraziły.
  Chcemy wspomnieć też o tym, że pokój i zawarte w nim zagadki są dobrze przemyślane w stosunku do ograniczonego czas, jaki ma się na wyjście. Wyjadacze wyjdą chwilę przed czasem, a mniej wprawieni gracze powinni poradzić sobie tuż przed upływem godziny.
  Jednym słowem: super!
  Gorąco polecamy każdej drużynie, która nie boi się wyzwań i ma ochotę na odrobinę horroru połączoną z fantastyczną zabawą rozwiązywania zagadek. :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 87 88 89

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM