Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Dom mordercy
Partner lockme

Dom mordercy

Warszawa | Mazowieckie | Black Cat Escape Room

9.5/10
Warszawa: 10. miejsce | Mazowieckie: 10. miejsce | Polska: 49. miejsce

 • 2-6 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Thriller

Na tropie seryjnego mordercy z Long Island. Anonimowy informator przekazuje informację o rzekomym miejscu przebywania nieuchwytnego mordercy, który zabił i wypatroszył 11 kobiet. Udajcie się tam jak najszybciej - być może ostatnia porwana jeszcze żyje...

Idealny pokój dla osób lubiących detektywistyczne i kryminalne zagadki.

 • Pokój przyjazny niepełnosprawnym
 • Możliwość gry po angielsku
 • Pokój klimatyzowany
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Promocje

Adres
Cennik

2 osoby - 120 zł
3 osoby -140 zł
4 osoby - 160 zł
5 osób 180 zł
6 osób 210 zł

Godziny otwarcia

Od 10:30 do 22:45

Wejścia o godzinach:

10:30
12:15
14:00
15:45
17:30
19:15
21:00
22:45

Dane właściciela
The Black Cat Escape Room Łukasz Rynkowski
Aleje Jerozolimskie 155/77
02-326 Warszawa
NIP: 9532536349
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 1098 opinii o tym pokoju

9.5/10

Warszawa: 10. miejsce
Polska: 49. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.6/10

2

19

400

596

81

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Aleksandra W. 8

  Aleksandra W. 8

  Liczba recenzji: 56 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Na tropie mordercy

  15.09.2017 | data wizyty: 15.09.2017 0 0

  Fajny, klimatyczny pokój ciągle trzymający w napięciu. Oczekiwaliśmy dobrego pokoju i się nie zawiedliśmy. Wszystko wygląda bardzo realistycznie do tego logiczne, ciekawe zagadki. Polecam!

 • Paweł M

  Paweł M

  Liczba recenzji: 26 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pokój dla osób o mocnych nerwach

  04.11.2017 | data wizyty: 24.09.2017 0 0

  Pokój bardzo klimatyczny, świetnie odzwierciedla mieszkanie mordercy. Zagadki nietrudne, ale ciekawe i dość zróżnicowane, a niektóre wręcz obrzydliwe, jednak fajnie wpisywało się to w klimat.
  Obsługa bardzo sympatyczna aczkolwiek strasznie zalatana i trochę musieliśmy czekać na wejście. Nie podobało mi się też, że po wyjściu podeszła do nas osoba z tabletem z prośbą o wystawienie pozytywnej oceny na lockme.
  Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Ili P.

  Ili P.

  Liczba recenzji: 29 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Oddech mordercy

  30.07.2017 | data wizyty: 30.07.2017 0 0

  Ten ER na pewno na długo pozostanie w mojej pamięci :) Wszystko przez bardzo realistyczną scenografię i muzykę, która była w tle. Zagadki są bardzo logiczne i co jest super idealnie spójne ze scenariuszem, który jest genialny!!! Nic dodać i nic ująć. Brawa za zakończenie, bardzo mi się podobało :) Generalnie była to bardzo emocjonująca rozgrywka, choć jedynym minusem jest to, że pokój był trochę za łatwy jak na poziom średnio zaawansowany.
  Duży plus za obsługę, że po zakończeniu pokoju wróciliśmy do niego i mogliśmy dopytać się o jakieś nie do końca jasne dla nas rzeczy :)
  Bardzo i to bardzo polecam :)

 • mym

  mym

  Liczba recenzji: 6 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Zbrodnia niedoskonała

  03.11.2017 | data wizyty: 02.11.2017 0 0

  Morderca chyba chciał, żebyśmy odkryli jego tajemnice. Mimo ciekawie zaaranżowanego, mrocznego, może trochę makabrycznego pokoju w klimatycznym stylu same zagadki nie były zbyt trudne i było ich trochę za mało.
  Wcześniej byliśmy w sex roomie, który wydał nam się trudniejszy, mimo że jest dla początkujących.
  Mimo wszystko emocji nie brakowało i możemy śmiało polecić ten pokój.

 • Dominik O.

  Dominik O.

  Liczba recenzji: 9 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Na tropie szaleńca!

  11.09.2017 | data wizyty: 18.08.2017 0 0

  Zdecydowanie ciekawy wybór w Warszawie. Mam troche dylemat czy pokój był bardziej średni czy bardziej trudny ale w 2 osoby wyszliśmy z drobnym zapasem czasu. Sama zlozonosc zagadek może nie jest bardzo trudna ale raczej czerpie z zasobu trudniejszych i średnich. Bardzo dobre zbalansowanie elektroniki oraz standardowych zagadek. Jedynym obiektywnym minusem (dla nas plusem) jest "to nie pokój dla każdego". Faktycznie jeśli ktoś nie lubi drastycznych zdjęć, być może dla niektórych niesmacznych, może być problem. Dla nas to plus ponieważ to tworzy klimat i realność a tego tez w pokojach szukamy. Są zaskoczenia, a to dla nas ważne oraz elementy "tak dobrze schowane na widoku". Jeśli chodzi o poziom zabawy związany z wyjściem - super. Jeśli ktoś dobrze czuje się w takim klimacie, z pewnością jest to świetny wybór.

 • Tomasz G. 2

  Tomasz G. 2

  Liczba recenzji: 28 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Morderca nie taki straszny

  20.07.2017 | data wizyty: 20.07.2017 0 0

  Po opiniach pokoju spodziewałem się, że w pokoju będzie trochę strasznie. Jednak tak nie do końca było. Pokój po prostu został wyposażony stosownie do tematu. Ciekawe zagadki, miła obsługa, to wszystko wpłynęło na satysfakcję z wyjścia z pokoju. Jedyne co mnie odrobinę rozczarowało, to końcówka, tuż przed wyjściem z pokoju, ale to już kwestia scenariusza :)

 • monika.kolodziej

  monika.kolodziej

  Liczba recenzji: 61 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Morderstwa na Long Island

  09.07.2017 | data wizyty: 08.07.2017 0 0

  Fajny kryminalny pokój. Udało się umknąć mordercy w bez podpowiedzi. Może trochę więcej dreszczyku - choć to nie ER horror. Polecam

 • Julia C.

  Julia C.

  Liczba recenzji: 6 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Opinia

  03.09.2017 | data wizyty: 03.09.2017 0 0

  Super obsługa, pokój bardzo klimatyczny, ale trochę mało rozbudowana zabawa z małą ilością zagadek logiczno-numerycznych. Dla nas zakończenie średnie, ale to kwestia gustu. Zdecydowanie bardziej polecilibyśmy osobom, które dopiero zaczynają przygodę z er.

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 295 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dom Mordercy

  17.05.2017 | data wizyty: 14.05.2017 0 0

  Kolejny pościg za psychopatycznym mordercą zakończony sukcesem. Trzeba przyznać, że pokój zostaje w pamięci. Jest to spowodowane bardzo realistycznym wystrojem i mocnymi w przekazie rekwizytami. Jest to miejsce, które buduje klimat spójny z fabułą i wykorzystuje ciekawe elementy, by zbudować atmosferę grozy i przekonanie o bezwzględności oprawcy, z którym odważyliśmy się zagrać w ryzykowną grę. Kilka ciekawych rozwiązań nadało tempo całej naszej rozgrywce, a wszystkie zagadki wpisywały się w spójną fabułę. To była ucieczka, która wzbudziła w nas dużo emocji, co jest na pewno zaletą tego pokoju. Pozdrawiamy!

 • Marta W. 18

  Marta W. 18

  Liczba recenzji: 3 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Morderstwa z życia wzięte

  10.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017 0 0

  Udało nam się opuścić pokój w porę, z jedną drobną podpowiedzią, którą (jak się okazało, gdy ją usłyszeliśmy) byłybyśmy w stanie wypracować same, gdyby nie było nas aż 6, a tym samym chaotyzm poszukiwania podpowiedzi nie wprowadziłby nas w błędne wnioski.

  Dopracowany, przemyślany pokój, w którym jedynym rozwiązaniem (na szczęście) nie są wyłącznie kłódki. Tych na całe szczęście jest naprawdę niewiele. Pokój obfituje w wiele ciekawych i przemyślanych rozwiązań, wymaga współpracy i niezwykłej czujności. Byłam pod wrażeniem elektroniki i idealnego bilansu pomiędzy nią, a kłódkami. Wykorzystanie wielu fantastycznych sposobów na zdobycie wskazówek i podpowiedzi, zamiast wiecznych łańcuchów, kłódek, szafek i ukrytych w szufladach przedmiotów. Przy kilku trzeba naprawdę pomyśleć, zdecydowanie pomaga obycie w świecie ER i świadomość, co może się jeszcze w nich czaić. Dla osób doświadczonych pokój nie powinien stawiać problemu, dla początkujących i nie wiedzących czego ewentualnie można się spodziewać zdecydowanie tak.

  Plusem i jednocześnie minusem (niewielkim) tego miejsca jest to, że część z ukrytych wskazówek można znaleźć bez pomocy, lub rozwiązania innych. Naprawdę dobre przeszukanie pokoju na początku pozwala na dość szybkie wyłowienie połowy z tego, co potrzebne, aby wyjść z pokoju. Plus tego jest taki, że utknąwszy przy jednej zagadce można iść dalej, ewentualnie do niej wrócić, gdy okaże się niezbędna. Minus jest taki, że czasem można tracić czas na rozwiązywanie łamigłówki, która już została odkryta na początku. To jednak niewielki koszt takiej przygody.

  Świetny klimat! Dopracowany pod względem fabuły, robi wrażenie. Zdecydowanie nie dla osób wrażliwych. Odrobinę brakowało mi Mistrza Gry. Przy takim pokoju, próbą uzyskania podpowiedzi dobrym pomysłem wydawałby mi się kontakt (np. telefon) do samego mordercy. O wiele bardziej trzymałoby to w napięciu i klimacie pokoju.

  Optymalną ilością osób wydają mi się 3-4. Dla większej ilości nie polecam, chyba, że będziecie się wyjątkowo słuchać i pomagać sobie wzajemnie zamiast szukać indywidualnie odpowiedzi. Wtedy też wiele przyjemności może Was ominąć.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 108 109 110

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM