Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Łowca Głów
Partner lockme

Łowca Głów

Warszawa | Mazowieckie | Amazeing

10.0/10
Warszawa: 3. miejsce | Mazowieckie: 3. miejsce | Polska: 8. miejsce

 • 1-4 osób
 • eksperci
 • 75 minut
 • Thriller

To już kolejne porwanie młodej kobiety. Tym razem zaginęła 21-letnia Iza. Jej rodzice szukali odpowiednich ludzi, którzy zdobędą jakiekolwiek informacje o ich córce. Zgłosili się do was, w was cała nadzieja na uratowanie Izy. Spieszcie się, każda sekunda zwłoki może oznaczać najgorszy scenariusz.

UWAGA!
Pokój ze względów fabularnych jest klaustrofobiczny - (co nie oznacza, że zagadki na tym cierpią!). Pomieszczenie i zagadki zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać sytuację w której znajduje się drużyna, a otoczenie było jak najbardziej wygodne. Zalecamy ubiór adekwatny do wykonywanego zadania, zdecydowanie odradzamy szpilki i stroje galowe! :)

 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres

Amazeing

Myśliborska 53
Warszawa 03-185
(Najlepiej kierować się
mapą z Lockme)

Strona WWW 502 571 335 510 497 847 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Dane właściciela
Amazeing Escape Room Łukasz Rodzoś
Reymonta 21/193
01-840 Warszawa
NIP: 1182150182
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 104 opinie o tym pokoju

10.0/10

Warszawa: 3. miejsce
Polska: 8. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 10.0/10

0

0

6

79

19

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 283 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Uważajcie na mordercę!

  15.03.2018 | data wizyty: 01.10.2017

  Rzeczywiście jest tak jak w opisie pokoju! Pomieszczenie jest tak zaprojektowane aby móc w pełni odczuwać sytuację w której się znaleźliśmy za sprawą fabuły. Dzięki takiemu zabiegowi po pierwsze pokój nie jest tylko zbiorem zagadek a w pełni przemyślanym spektaklem.

  Zagadkowo pokój jest wymagający dlatego też jeśli nie macie na koncie przynajmniej kilku escape roomów to poczekajcie chwilę z wizytą. Wystrój odpowiednio nawiązuje do tematyki i wzmaga zaprojektowaną atmosferę.

  Polecamy każdemu kto po pierwsze lubi mocno horrorowe klimaty a drugie czerpie dziką satysfakcję z rozwiązywania ambitnych zagadek.

 • Q

  Q

  Liczba recenzji: 104 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  #88

  14.04.2018 | data wizyty: 12.04.2018

  Po opisie pokoju i przeczytaniu opinii, byłem pewny, że Łowca namiesza konkretnie w moim osobistym top ER i stracę dla niego głowę. I mimo że tak się nie stało, bo top pozostał niezmienny a głowę stracili inni [ ;) ], to jest to naprawdę solidnie zrealizowany scenariusz o seryjnym mordercy. Zadanie tym trudniejsze, że to prawdopodobnie najbardziej eksploatowany motyw escapowy (lub na równi z więziennymi celami). Realizacja Łowcy jest jednak daleka od sztampy czy banału – począwszy od przestrzeni a na zagadkach kończąc. Te ostatnie, nawet jeśli na pozór wyglądają znajomo, do rozwiązania wymagają bardzo nietuzinkowego podejścia. Co tu dużo pisać – jest po prostu trudno, a dla dwóch graczy arcytrudno. Zdarzyło się nam to po raz drugi, ale szło nam tak opornie, że 5 minut przed upływem regulaminowego czasu, przerwaliśmy grę, choć potem okazało się, że byliśmy już na ostatniej prostej. Cóż, scenariusz Łowcy naprawdę zasługuje na escapowego Oscara :) Z racji tego, że nie jesteśmy z Warszawy a grafik późno popołudniowy był już zapełniony na kilka dni do przodu, pokój „zrobiliśmy” w pewne upalne południe (timing lepszy pewnie pod Wyspę…). Kto jednak tu trafi wieczorem, a najlepiej takim chłodnym, jesienno-zimowym, zyska dwukrotnie!

 • Tomasz S. 3

  Tomasz S. 3

  Liczba recenzji: 11 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Łowca głów

  12.03.2018 | data wizyty: 11.03.2018

  WOW!!! Rewelacja.

  Historia wciągnęła nas od samego początku. Bardzo chcieliśmy uratować Izę (oraz siebie) z tych warunków w których się znaleźliśmy.

  Klimat pokoju rewelacyjny. Cały czas trzymali byliśmy w napięciu, przez różne odgłosy które dobiegały z każdej strony. Zagadki cały czas trzymały poziom, a do tego były bardzo logiczne i utrzymane w klimacie. Każdy drobny szczegół tego pokoju był przemyślany. Niektóre zastosowane rozwiązania bardzo daleko odbiegają od "standardowej kłódki", co jest bardzo dużym plusem.

  Z niecierpliwością czekamy na kolejne pokoje od Amazeing.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • drLogan

  drLogan

  Liczba recenzji: 71 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Odnaleźć Izę i przeżyć

  12.01.2018 | data wizyty: 11.01.2018

  Po tym jak wyszliśmy z fantastycznej Wyspy, trafiliśmy do jeszcze lepszego Łowcy Głów! Przedstawiona w pokoju historia wciąga i naprawdę chcieliśmy się dowiedzieć jak się skończy. Pokój to prawdziwy thriller z doskonale zbudowanym klimatem - wciąż byliśmy trzymani w napięciu ale brak było "jump scare-ów", co uważam za duży plus. Wystrój - pierwsza klasa; nie był zbyt nachalny i doskonale pozwalał się wczuć w historię. Zagadki nietuzinkowe i przemyślane. Wymagające zastanowienia i pogłówkowania, a przy tym nagradzające logiczne myślenie.
  Załoga Amazeing, to czysta rewelka. Nie ma co pisać, trzeba ich po prostu poznać.
  Pokój odwiedziliśmy w 3 osoby i każde z nas miało co do roboty, nikt się nie nudził i każdy był potrzebny.
  Nie czekać, odwiedzać!

 • Karol K. 23

  Karol K. 23

  Liczba recenzji: 9 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Łowca głów

  29.05.2018 | data wizyty: 13.05.2018

  Wszystko super, udało nam się wyjść z paroma niewielkimi podpowiedziami. Strasznie nie jest, chyba, że ktoś bardzo wczuwa się w klimat, to może być różnie :) Bardzo nam się podobało i byliśmy bliscy rozwiązania, gdyby nie nasze bałaganiarstwo, to może dalibyśmy radę. Polecam każdemu, satysfakcja mega!

 • fabijanskaa

  fabijanskaa

  Liczba recenzji: 8 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dawka adrenaliny

  23.05.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  BYŁO NIESAMOWICIE!!!! Z pełną szczerością mogę powiedzieć, że ten pokój jest na 1 lub 2 miejscu ze wszystkich odwiedzonych przeze mnie pokoi. Obsługa REWELACYJNA, czuć, że tworzą pokoje z zaangażowaniem, bije od nich wiarygodnosc przez to, że sami są zapalonymi escaperami. W samym pokoju zagadki były logiczne, niesamowicie wykonane - wszystko było spójne, nie czuć było, że to escape room tylko to, że faktycznie jesteśmy w pokoju osadzonym w fabule. Super użycie przestrzeni do zagadek. Chapeux bas dla twórców!!! Polecam wszystkim takie doznanie jakim jest ten pokój! Sama chciałabym go przejść jeszcze raz :D

 • Mr.

  Mr.

  Liczba recenzji: 167 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Mr. & Mrs.: Prawdziwy sztos

  09.11.2017 | data wizyty: 04.11.2017

  Przed Łowcą odwiedziliśmy Wyspę więc myślałem że wiem mniej więcej czego można się spodziewać po Amazeing a i moje oczekiwania mocno wzrosły. No i cóż.. okazało się że wcale nie wiedziałem a dodatkowo moje wyobrażenia zostały wgniecione w ziemię z dodatkowo odciętą głową. To co twórcy zrobili to absolutne mistrzostwo i myślę że spokojnie top 3 w prywatnym rankingu.

  Teoretycznie mamy tutaj do czynienia z tematyką jakich wiele ale to w jaki sposób ta historia jest przedstawiona i jak mocno udało się właścicielom pójść w kierunku maksymalnie realistycznych odczuć zasługuje na brawa.
  Sama fabuła pomimo prostoty jest świetna i bez problemu można się wczuć od pierwszych sekund i dodatkowo wszystko jest jej podporządkowane od początku do końca.
  Wystrój także idealnie oddaje sytuację w której się znaleźliśmy i na początku nie specjalnie pieści się z graczem co tylko buduje atmosferę a dalej jest już tylko lepiej.
  Zagadki także zostały starannie wkomponowane w historię. Poziom trudności rzeczywiście jest wysoki lecz miłym urozmaiceniem jest fakt że do poszczególnych rozwiązań da się dojść na różne sposoby.
  Nie można też zapomnieć o zakończeniu. Perfekcyjne zamknięcie świetnej historii. Najlepsze jakie do tej pory widziałem w escape roomach. Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał.

  Szkoda jedynie że rozgrywki nie rozpoczyna się w opaskach (workach?) co dało by idealny efekt na początku ale rozumiem że ze względu na kubaturę pomieszczenia mogło by być ciężko wprowadzić graczy.

  Obsługa mega sympatyczna :)

  Podsumowując. Pod względem klimatu pokój powala. Fabuła i wykonanie na topowym poziomie. Z pokoi które widzieliśmy w Warszawie zdecydowanie najlepszy. Pozycja więcej niż obowiązkowa.

 • Aleksandra W. 8

  Aleksandra W. 8

  Liczba recenzji: 57
  Wiarygodna opinia

  Łowca nam (nie) straszny!

  17.10.2017 | data wizyty: 17.10.2017

  Pierwsze co przychodzi na myśl to słowo rewelacja! Nie jest to typowy ER co jest wielkim plusem. Klimat utrzymany na najwyższym poziomie, ciągle podczas gry towarzyszyła nam nutka strachu ( a może nawet więcej ), do tego nieszablonowe zagadki. Obsługa również bardzo miła. Zdecydowanie polecam ten pokój!

 • Małkoś

  Małkoś

  Liczba recenzji: 47 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Izaa! Gdzie jestes!

  22.10.2017 | data wizyty: 13.10.2017

  Pokój nas nie zawiódł oraz Chłopaki z Amazeing. Jak tylko zobaczyliśmy że jest drugi pokój, od razu wiedzieliśmy, że musimy tutaj przyjść!

  Pokój zdecydowanie powinien mieć etykietę EKSPERCKI.

  Zagadki bardzo bardzo różnorodne, od kłódek poprzez mechanizmy.

  Sam pokój trzyma w nas w mrocznym klimacie. I to nie prawdą że jest tutaj nisko bez możliwości swobodnego poruszania;)

  Nam się udało uciec! A czy Wam się uda? Mimo późnej pory z lekka podpowiedzią udało się!

  PS: Obsługę też czasem uda się wystraszyć:)))) Gorące Pozdrowienia od całej drużyny

 • desperatka

  desperatka

  Liczba recenzji: 43 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Udane łowy :)

  25.09.2017 | data wizyty: 23.09.2017

  Zagadki pomysłowe, nieszablonowe :) Wystrój pokoju dopięty na ostatni guzik. Polecam ten pokój jednak nieco bardziej odważnym. Strachliwe grupy mogą stracić głowę ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 9 10 11

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM