Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Łowca Głów
Partner lockme

Łowca Głów

Warszawa | Mazowieckie | Amazeing

10.0/10
Warszawa: 2. miejsce | Mazowieckie: 2. miejsce | Polska: 6. miejsce

 • 1-4 osób
 • eksperci
 • 75 minut
 • Thriller

To już kolejne porwanie młodej kobiety. Tym razem zaginęła 21-letnia Iza. Jej rodzice szukali odpowiednich ludzi, którzy zdobędą jakiekolwiek informacje o ich córce. Zgłosili się do was, w was cała nadzieja na uratowanie Izy. Spieszcie się, każda sekunda zwłoki może oznaczać najgorszy scenariusz.

UWAGA!
Pokój ze względów fabularnych jest klaustrofobiczny - (co nie oznacza, że zagadki na tym cierpią!). Pomieszczenie i zagadki zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać sytuację w której znajduje się drużyna, a otoczenie było jak najbardziej wygodne. Zalecamy ubiór adekwatny do wykonywanego zadania, zdecydowanie odradzamy szpilki i stroje galowe! :)

 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres

Amazeing

Myśliborska 53
Warszawa 03-185
(Najlepiej kierować się
mapą z Lockme)

Strona WWW 502 571 335 510 497 847 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Dane właściciela
AMAZEING ESCAPE ROOM ŁUKASZ RODZOŚ EMANUEL BĄK SPÓŁKA CYWILNA
MYŚLIBORSKA 53
03-185 Warszawa
NIP: 5242865924
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 121 opinii o tym pokoju

10.0/10

Warszawa: 2. miejsce
Polska: 6. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 10.0/10

0

0

7

94

20

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 286 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Uważajcie na mordercę!

  15.03.2018 | data wizyty: 01.10.2017

  Rzeczywiście jest tak jak w opisie pokoju! Pomieszczenie jest tak zaprojektowane aby móc w pełni odczuwać sytuację w której się znaleźliśmy za sprawą fabuły. Dzięki takiemu zabiegowi po pierwsze pokój nie jest tylko zbiorem zagadek a w pełni przemyślanym spektaklem.

  Zagadkowo pokój jest wymagający dlatego też jeśli nie macie na koncie przynajmniej kilku escape roomów to poczekajcie chwilę z wizytą. Wystrój odpowiednio nawiązuje do tematyki i wzmaga zaprojektowaną atmosferę.

  Polecamy każdemu kto po pierwsze lubi mocno horrorowe klimaty a drugie czerpie dziką satysfakcję z rozwiązywania ambitnych zagadek.

 • dkow

  dkow

  Liczba recenzji: 40 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Uwaga na głowy!

  22.07.2018 | data wizyty: 21.07.2018

  Prawie 24h temu opuściliśmy pokój z głowami na miejscu!

  Fakt opuszczenia go bez podpowiedzi i w czasie pozwala na ocenę jego poziomu jako średni. Gdybyśmy byli początkującą ekipą zapewne sytuacja wyglądałaby inaczej, dlatego zdecydowanie polecam drużynom, które liznęły już temat :)

  Klimat jest i można się nakręcić... sama co chwilę zerkałam czy się coś lub "ktoś" nie czai obok :D
  Fanom horrorów z pewnością przypadnie do gustu.

  Zagadki logiczne, a oprócz tego fabuła pokoju jest ciekawa i sensowna. Bardzo często zdarza nam się, że przestajemy się na niej skupiać, a tu było zupełnie inaczej...

  Tutaj czas "nie ma znaczenia" i za to naprawdę mega plus :)

  Polecam odwiedzić będąc w Warszawie.

  Obsługa super! :)

 • Paweł M

  Paweł M

  Liczba recenzji: 43 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Na ratunek Izie

  30.07.2018 | data wizyty: 24.07.2018

  Pokój ze świetnym klimatem, który dodatkowo potęguje czyhający gdzieś w pobliżu łowca głów sprawiając, że każdy ruch i dźwięk wzbudza ciarki.
  Zagadki bardzo fajne, nie raz wymagały sporo główkowania i grupowej współpracy. Jedna zagadka nas pokonała, ale winą było nasze gapiostwo, bo po uzyskaniu podpowiedzi wszystko miało już sens.
  Obsługa super, świetnie buduje klimat w trakcie gry, a po można porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z ER.
  Super!

 • Q

  Q

  Liczba recenzji: 125 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  #88

  14.04.2018 | data wizyty: 12.04.2018

  Po opisie pokoju i przeczytaniu opinii, byłem pewny, że Łowca namiesza konkretnie w moim osobistym top ER i stracę dla niego głowę. I mimo że tak się nie stało, bo top pozostał niezmienny a głowę stracili inni [ ;) ], to jest to naprawdę solidnie zrealizowany scenariusz o seryjnym mordercy. Zadanie tym trudniejsze, że to prawdopodobnie najbardziej eksploatowany motyw escapowy (lub na równi z więziennymi celami). Realizacja Łowcy jest jednak daleka od sztampy czy banału – począwszy od przestrzeni a na zagadkach kończąc. Te ostatnie, nawet jeśli na pozór wyglądają znajomo, do rozwiązania wymagają bardzo nietuzinkowego podejścia. Co tu dużo pisać – jest po prostu trudno, a dla dwóch graczy arcytrudno. Zdarzyło się nam to po raz drugi, ale szło nam tak opornie, że 5 minut przed upływem regulaminowego czasu, przerwaliśmy grę, choć potem okazało się, że byliśmy już na ostatniej prostej. Cóż, scenariusz Łowcy naprawdę zasługuje na escapowego Oscara :) Z racji tego, że nie jesteśmy z Warszawy a grafik późno popołudniowy był już zapełniony na kilka dni do przodu, pokój „zrobiliśmy” w pewne upalne południe (timing lepszy pewnie pod Wyspę…). Kto jednak tu trafi wieczorem, a najlepiej takim chłodnym, jesienno-zimowym, zyska dwukrotnie!

 • Karol K. 23

  Karol K. 23

  Liczba recenzji: 14 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Łowca głów

  29.05.2018 | data wizyty: 13.05.2018

  Wszystko super, udało nam się wyjść z paroma niewielkimi podpowiedziami. Strasznie nie jest, chyba, że ktoś bardzo wczuwa się w klimat, to może być różnie :) Bardzo nam się podobało i byliśmy bliscy rozwiązania, gdyby nie nasze bałaganiarstwo, to może dalibyśmy radę. Polecam każdemu, satysfakcja mega!

 • Kacd

  Kacd

  Liczba recenzji: 17 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Fantastyczny

  14.08.2018 | data wizyty: 30.06.2018

  Pokój naprawdę godny polecenia dla doświadczonych ekip. Liczyłem na trochę więcej strachu (przykładowo, gdy musisz włożyć rękę, a nie widzisz co znajduje się w środku i nagle ktoś ją łapie bądź muska - było by czadowo! ale zgaduje, że nie każdemu by się to podobało : D). Pokój wymagający od drużyn żeby ze sobą współpracowały i nie chodzi tu tylko o wymianę zdań, co kto sądzi o danej zagadce :)

 • fabijanskaa

  fabijanskaa

  Liczba recenzji: 8 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dawka adrenaliny

  23.05.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  BYŁO NIESAMOWICIE!!!! Z pełną szczerością mogę powiedzieć, że ten pokój jest na 1 lub 2 miejscu ze wszystkich odwiedzonych przeze mnie pokoi. Obsługa REWELACYJNA, czuć, że tworzą pokoje z zaangażowaniem, bije od nich wiarygodnosc przez to, że sami są zapalonymi escaperami. W samym pokoju zagadki były logiczne, niesamowicie wykonane - wszystko było spójne, nie czuć było, że to escape room tylko to, że faktycznie jesteśmy w pokoju osadzonym w fabule. Super użycie przestrzeni do zagadek. Chapeux bas dla twórców!!! Polecam wszystkim takie doznanie jakim jest ten pokój! Sama chciałabym go przejść jeszcze raz :D

 • Dawid K. 11

  Dawid K. 11

  Liczba recenzji: 6 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Nie trać głowy i czujności.

  20.07.2018 | data wizyty: 19.07.2018

  Po kolei, zacznijmy od obsługi. Rewelacyjna obsługa, która nie przychodzi do pracy z przymusu tylko pasji. Dobra atmosfera od samego wejścia jeszcze bardziej wzmacnia chęć wejścia do pokoju.
  Sam pokój od początku pokazuje ogrom włożonej pracy i staranność przy tworzeniu. Różnorodność łamigłówek, zagadek zarówno logicznych jak i zręcznościowych napędza do działania. Wyjście nie jest proste, więc osoba początkująca może mieć kilka problemów. Nie rozpisując się, bo mogłoby to zrodzić już pierwsze spoilery. Bardzo polecam ten pokój i już nie mogę doczekać odwiedzenia kolejnych pokoi firmy Amazeing Escpae Room.

 • Tomasz S. 3

  Tomasz S. 3

  Liczba recenzji: 11 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Łowca głów

  12.03.2018 | data wizyty: 11.03.2018

  WOW!!! Rewelacja.

  Historia wciągnęła nas od samego początku. Bardzo chcieliśmy uratować Izę (oraz siebie) z tych warunków w których się znaleźliśmy.

  Klimat pokoju rewelacyjny. Cały czas trzymali byliśmy w napięciu, przez różne odgłosy które dobiegały z każdej strony. Zagadki cały czas trzymały poziom, a do tego były bardzo logiczne i utrzymane w klimacie. Każdy drobny szczegół tego pokoju był przemyślany. Niektóre zastosowane rozwiązania bardzo daleko odbiegają od "standardowej kłódki", co jest bardzo dużym plusem.

  Z niecierpliwością czekamy na kolejne pokoje od Amazeing.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • drLogan

  drLogan

  Liczba recenzji: 76 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Odnaleźć Izę i przeżyć

  12.01.2018 | data wizyty: 11.01.2018

  Po tym jak wyszliśmy z fantastycznej Wyspy, trafiliśmy do jeszcze lepszego Łowcy Głów! Przedstawiona w pokoju historia wciąga i naprawdę chcieliśmy się dowiedzieć jak się skończy. Pokój to prawdziwy thriller z doskonale zbudowanym klimatem - wciąż byliśmy trzymani w napięciu ale brak było "jump scare-ów", co uważam za duży plus. Wystrój - pierwsza klasa; nie był zbyt nachalny i doskonale pozwalał się wczuć w historię. Zagadki nietuzinkowe i przemyślane. Wymagające zastanowienia i pogłówkowania, a przy tym nagradzające logiczne myślenie.
  Załoga Amazeing, to czysta rewelka. Nie ma co pisać, trzeba ich po prostu poznać.
  Pokój odwiedziliśmy w 3 osoby i każde z nas miało co do roboty, nikt się nie nudził i każdy był potrzebny.
  Nie czekać, odwiedzać!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 11 12 13

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM