Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Łowca Głów
Partner lockme

Łowca Głów

Warszawa | Mazowieckie | Amazeing

10.0/10
Warszawa: 2. miejsce | Mazowieckie: 2. miejsce | Polska: 12. miejsce

  • 1-4 osób
  • eksperci
  • 75 minut
  • Thriller

To już kolejne porwanie młodej kobiety. Tym razem zaginęła 21-letnia Iza. Jej rodzice szukali odpowiednich ludzi, którzy zdobędą jakiekolwiek informacje o ich córce. Zgłosili się do was, w was cała nadzieja na uratowanie Izy. Spieszcie się, każda sekunda zwłoki może oznaczać najgorszy scenariusz.

UWAGA!
Pokój ze względów fabularnych jest klaustrofobiczny - (co nie oznacza, że zagadki na tym cierpią!). Pomieszczenie i zagadki zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać sytuację w której znajduje się drużyna, a otoczenie było jak najbardziej wygodne. Wysokość pokoju wynosi 170 cm. Zalecamy ubiór adekwatny do wykonywanego zadania, zdecydowanie odradzamy szpilki i stroje galowe! :)

  • Od 16 lat
  • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
  • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
  • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres

Amazeing

Myśliborska 53
Warszawa 03-185
(Najlepiej kierować się
mapą z Lockme)

Strona WWW 502 571 335 510 497 847 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Dane właściciela
Amazeing Escape Room Łukasz Rodzoś
Reymonta 21/193
01-840 Warszawa
NIP: 1182150182
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 77 opinii o tym pokoju

10.0/10

Warszawa: 2. miejsce
Polska: 12. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 10.0/10

0

0

6

59

12

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

  • drLogan

    drLogan

    Liczba recenzji: 52 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Odnaleźć Izę i przeżyć

    12.01.2018 | data wizyty: 11.01.2018 5 1

    Po tym jak wyszliśmy z fantastycznej Wyspy, trafiliśmy do jeszcze lepszego Łowcy Głów! Przedstawiona w pokoju historia wciąga i naprawdę chcieliśmy się dowiedzieć jak się skończy. Pokój to prawdziwy thriller z doskonale zbudowanym klimatem - wciąż byliśmy trzymani w napięciu ale brak było "jump scare-ów", co uważam za duży plus. Wystrój - pierwsza klasa; nie był zbyt nachalny i doskonale pozwalał się wczuć w historię. Zagadki nietuzinkowe i przemyślane. Wymagające zastanowienia i pogłówkowania, a przy tym nagradzające logiczne myślenie.
    Załoga Amazeing, to czysta rewelka. Nie ma co pisać, trzeba ich po prostu poznać.
    Pokój odwiedziliśmy w 3 osoby i każde z nas miało co do roboty, nikt się nie nudził i każdy był potrzebny.
    Nie czekać, odwiedzać!

  • Mr.

    Mr.

    Liczba recenzji: 150 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Mr. & Mrs.: Prawdziwy sztos

    09.11.2017 | data wizyty: 04.11.2017 3 1

    Przed Łowcą odwiedziliśmy Wyspę więc myślałem że wiem mniej więcej czego można się spodziewać po Amazeing a i moje oczekiwania mocno wzrosły. No i cóż.. okazało się że wcale nie wiedziałem a dodatkowo moje wyobrażenia zostały wgniecione w ziemię z dodatkowo odciętą głową. To co twórcy zrobili to absolutne mistrzostwo i myślę że spokojnie top 3 w prywatnym rankingu.

    Teoretycznie mamy tutaj do czynienia z tematyką jakich wiele ale to w jaki sposób ta historia jest przedstawiona i jak mocno udało się właścicielom pójść w kierunku maksymalnie realistycznych odczuć zasługuje na brawa.
    Sama fabuła pomimo prostoty jest świetna i bez problemu można się wczuć od pierwszych sekund i dodatkowo wszystko jest jej podporządkowane od początku do końca.
    Wystrój także idealnie oddaje sytuację w której się znaleźliśmy i na początku nie specjalnie pieści się z graczem co tylko buduje atmosferę a dalej jest już tylko lepiej.
    Zagadki także zostały starannie wkomponowane w historię. Poziom trudności rzeczywiście jest wysoki lecz miłym urozmaiceniem jest fakt że do poszczególnych rozwiązań da się dojść na różne sposoby.
    Nie można też zapomnieć o zakończeniu. Perfekcyjne zamknięcie świetnej historii. Najlepsze jakie do tej pory widziałem w escape roomach. Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał.

    Szkoda jedynie że rozgrywki nie rozpoczyna się w opaskach (workach?) co dało by idealny efekt na początku ale rozumiem że ze względu na kubaturę pomieszczenia mogło by być ciężko wprowadzić graczy.

    Obsługa mega sympatyczna :)

    Podsumowując. Pod względem klimatu pokój powala. Fabuła i wykonanie na topowym poziomie. Z pokoi które widzieliśmy w Warszawie zdecydowanie najlepszy. Pozycja więcej niż obowiązkowa.

  • Aleksandra W. 8

    Aleksandra W. 8

    Liczba recenzji: 58 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Łowca nam (nie) straszny!

    17.10.2017 | data wizyty: 17.10.2017 2 1

    Pierwsze co przychodzi na myśl to słowo rewelacja! Nie jest to typowy ER co jest wielkim plusem. Klimat utrzymany na najwyższym poziomie, ciągle podczas gry towarzyszyła nam nutka strachu ( a może nawet więcej ), do tego nieszablonowe zagadki. Obsługa również bardzo miła. Zdecydowanie polecam ten pokój!

  • desperatka

    desperatka

    Liczba recenzji: 37 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Udane łowy :)

    25.09.2017 | data wizyty: 23.09.2017 1 0

    Zagadki pomysłowe, nieszablonowe :) Wystrój pokoju dopięty na ostatni guzik. Polecam ten pokój jednak nieco bardziej odważnym. Strachliwe grupy mogą stracić głowę ;)

  • Małkoś

    Małkoś

    Liczba recenzji: 31 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Izaa! Gdzie jestes!

    22.10.2017 | data wizyty: 13.10.2017 2 1

    Pokój nas nie zawiódł oraz Chłopaki z Amazeing. Jak tylko zobaczyliśmy że jest drugi pokój, od razu wiedzieliśmy, że musimy tutaj przyjść!

    Pokój zdecydowanie powinien mieć etykietę EKSPERCKI.

    Zagadki bardzo bardzo różnorodne, od kłódek poprzez mechanizmy.

    Sam pokój trzyma w nas w mrocznym klimacie. I to nie prawdą że jest tutaj nisko bez możliwości swobodnego poruszania;)

    Nam się udało uciec! A czy Wam się uda? Mimo późnej pory z lekka podpowiedzią udało się!

    PS: Obsługę też czasem uda się wystraszyć:)))) Gorące Pozdrowienia od całej drużyny

  • lukwych l.

    lukwych l.

    Liczba recenzji: 154 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Ktoś tu stracił głowę

    04.09.2017 | data wizyty: 02.09.2017 3 1

    Wyspa od ekipy Amazeing długo była na samym szczycie moich ulubionych ER i nadal pozostaje w Top5. Oczekiwania co do Łowcy były więc duże i dodatkowo spotęgowane ciągłym brakiem czasu w wakacje. Czy pokój sprostał wyobrażeniom? Zdecydowanie tak. Klimat - niesamowity, wystrój - świetny, a rekwizyty - czapki z głów:). Fabuła i zakończenie - majstersztyk. W naszym odczuciu jest na tyle "krwawo" i "strasznie" na ile powinno być - dla dzieci raczej nie, ale nastolatki i dorośli nawet Ci omijający pokoje w takich tematach powinni tu zajrzeć. Zagadki dość trudne, zdecydowanie niestandardowe i bardzo spójne z klimatem. Kilka można "oszukać/zgadnąć", ale są liniowe, więc nie przeszkadza to w ucieczce. My polegliśmy na 2 pierdołach biorąc dwa razy podpowiedź (choć jedną mogliśmy oszukać, a drugą zgadlibyśmy gdybyśmy byli w większym gronie). Obsługa jedna z najlepszych w Warszawie, dzień przed wizytą dostaliśmy mejla z wprowadzeniem, na miejscu można pogadać o hobby i nie tylko, a po wyjściu weszliśmy jeszcze raz aby zobaczyć niuanse pokoju i zamierzenia twórców. Pokój zdecydowanie dla dwóch/trzech osób z doświadczeniem. Samemu będzie trudno (ale można co jest ogromnym plusem i jednocześnie wyjątkiem wśród ER), natomiast dla 4 osób raczej za ciasno. I tym mikro pseudominusikiem chciałbym zakończyć i jednocześnie zachęcić Was do odwiedzenia Łowcy. Polecam!!!

  • Ili P.

    Ili P.

    Liczba recenzji: 29 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Coś się czai za rogiem...

    08.08.2017 | data wizyty: 07.08.2017 2 1

    Efekt wow został osiągnięty!!! Niesamowity klimat, aż strach po plecach chodził. Chyba jeszcze w żadnym pokoju nie było takiego klimatu. Postarali się!
    Pokój jest idealny dla dwóch osób zaawansowanych z powodu ich małej ilości aczkolwiek są dość trudne i nieszablonowe. Zagadki są liniowe i łączą się w logiczną całość. Choć brakuje trochę zagadek na współpracę. Jeśli chodzi o budowę pokoju to bardzo zaskakuje i szokuje ;)

    Tylko niestety pech chciał, że były dwa niedociągnięcia. Na samym początku gry zapomniano o jednej rzeczy i obsługa musiała wkroczyć do akcji i poprawiać, siedzieliśmy w pokoju z zamkniętymi oczami i czekaliśmy na poprawienie niedociągnięcia. Potem niestety jedna z łamigłówek nie działała, przez co znowu obsługa musiała wkroczyć i naprawiać. Bardzo to zepsuło zabawę, bo trochę wypadliśmy z rytmu. (Choć trzeba też wziąć pod uwagę iż pokój jest młody) Ale to co się zepsuło zostało szybko naprawione i znów mogliśmy grać. Więc gdyby nie to , to pokój by dostał 10/10 i chyba bym go ocenił jako jeden z najlepszych w Warszawie . Ale właśnie dlatego obsługa jest 10/10 bo zachowała się wręcz idealnie i nie dosyć że zwrócili nam pieniądze, to jeszcze drugi pokój dostaliśmy gratis :) na prawdę podziw dla obsługi!!!

    Podsumowując, tak czy siak polecam. Podkreślam, jeśli wszystko będzie działało w 100% to ten pokój bardzo szybko znajdzie się w pierwszej trójce!!!

  • Radek

    Radek

    Liczba recenzji: 3 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Straciliśmy głowy!

    07.02.2018 | data wizyty: 07.02.2018 3 1

    Ciężko jest znaleźć słowa, które w pełni opisywałyby wrażenia po wizycie w tym pokoju. Klimat czuć od pierwszych chwil, zagadki są przemyślanie, nieliniowe, logiczne i zmuszają uczestnika do głębszego zastanowienia. Ponadto jeszcze bardziej pozwalają wczuć się w scenariusz.
    O ekipie już inni pisali zasłużone pochwały - ja dodam, iż widać że to ich prawdziwa pasja i robią to z wielką przyjemnością.
    W mojej skromnej opinii Amazeing wyznacza trendy w tej branży. Z bólem serca tylko "10" bo chętnie dałbym więcej!

  • filip.maksymow

    filip.maksymow

    Liczba recenzji: 2 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Nowe oblicza

    09.02.2018 | data wizyty: 09.02.2018 3 1

    Czego można spodziewać się po escape roomie? Klimat? Niesamowity wystrój wnętrza, rekwizyty z prawdziwego zdarzenia. Zero technicznych kłódek psujących atmosferę miejsca, wszystko mozna dotknąć i poprzestawiać. Człowiek zapomina że to tylko gra! Zagadki? Zlożone, przemyślane, zaskakujące. Wszystko głęboko obmyślone. Obsługa bardzo miła. Nie dość że został nam przedłużony czas, to zmarnowaliśmy dodatkowe 20 minut na rozmowę, więc z godziny zrobiły się dwie. Ale do rzeczy. Magia tego pokoju polega na tym że dzieją się w nim rzeczy niespodziewane, nigdy nie wiesz kiedy skończysz grę, a obsługa nie próżnuje pomagając robić klimat. Dodatkowo nie ma odgłosów otwieranych drzwi i ciągłego chodzenia co często psuje pokoje. Dla mnie najleoszy ER w jakim byłem.

  • r.kamila1

    r.kamila1

    Liczba recenzji: 2 Profil FB
    Wiarygodna opinia

    Odnaleźć Izę

    17.02.2018 | data wizyty: 10.02.2018 1 0

    Najlepszy pokój z dotychczas odwiedzonych. Świetny klimat, trzymający w napięciu, bardzo dużo zróżnicowanych zagadek i świetna obsługa.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM