Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Łowca Głów
Partner lockme

Łowca Głów

Warszawa | Mazowieckie | Amazeing

10.0/10
Warszawa: 3. miejsce | Mazowieckie: 3. miejsce | Polska: 19. miejsce

 • 1-4 osób
 • eksperci
 • 75 minut
 • Thriller

To już kolejne porwanie młodej kobiety. Tym razem zaginęła 21-letnia Iza. Jej rodzice szukali odpowiednich ludzi, którzy zdobędą jakiekolwiek informacje o ich córce. Zgłosili się do was, w was cała nadzieja na uratowanie Izy. Spieszcie się, każda sekunda zwłoki może oznaczać najgorszy scenariusz.

UWAGA!
Pokój ze względów fabularnych jest klaustrofobiczny - (co nie oznacza, że zagadki na tym cierpią!). Pomieszczenie i zagadki zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać sytuację w której znajduje się drużyna, a otoczenie było jak najbardziej wygodne. Wysokość pokoju wynosi 170 cm. Zalecamy ubiór adekwatny do wykonywanego zadania, zdecydowanie odradzamy szpilki i stroje galowe! :)

 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres

Amazeing

Myśliborska 53
Warszawa 03-185
(Najlepiej kierować się
mapą z Lockme)

Strona WWW 502 571 335 510 497 847 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Dane właściciela
Amazeing Escape Room Łukasz Rodzoś
Reymonta 21/193
01-840 Warszawa
NIP: 1182150182
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 61 opinii o tym pokoju

10.0/10

Warszawa: 3. miejsce
Polska: 19. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 10.0/10

0

0

4

48

9

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Mr.

  Mr.

  Liczba recenzji: 121 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Mr. & Mrs.: Prawdziwy sztos

  09.11.2017 | data wizyty: 04.11.2017 1 0

  Przed Łowcą odwiedziliśmy Wyspę więc myślałem że wiem mniej więcej czego można się spodziewać po Amazeing a i moje oczekiwania mocno wzrosły. No i cóż.. okazało się że wcale nie wiedziałem a dodatkowo moje wyobrażenia zostały wgniecione w ziemię z dodatkowo odciętą głową. To co twórcy zrobili to absolutne mistrzostwo i myślę że spokojnie top 3 w prywatnym rankingu.

  Teoretycznie mamy tutaj do czynienia z tematyką jakich wiele ale to w jaki sposób ta historia jest przedstawiona i jak mocno udało się właścicielom pójść w kierunku maksymalnie realistycznych odczuć zasługuje na brawa.
  Sama fabuła pomimo prostoty jest świetna i bez problemu można się wczuć od pierwszych sekund i dodatkowo wszystko jest jej podporządkowane od początku do końca.
  Wystrój także idealnie oddaje sytuację w której się znaleźliśmy i na początku nie specjalnie pieści się z graczem co tylko buduje atmosferę a dalej jest już tylko lepiej.
  Zagadki także zostały starannie wkomponowane w historię. Poziom trudności rzeczywiście jest wysoki lecz miłym urozmaiceniem jest fakt że do poszczególnych rozwiązań da się dojść na różne sposoby.
  Nie można też zapomnieć o zakończeniu. Perfekcyjne zamknięcie świetnej historii. Najlepsze jakie do tej pory widziałem w escape roomach. Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał.

  Szkoda jedynie że rozgrywki nie rozpoczyna się w opaskach (workach?) co dało by idealny efekt na początku ale rozumiem że ze względu na kubaturę pomieszczenia mogło by być ciężko wprowadzić graczy.

  Obsługa mega sympatyczna :)

  Podsumowując. Pod względem klimatu pokój powala. Fabuła i wykonanie na topowym poziomie. Z pokoi które widzieliśmy w Warszawie zdecydowanie najlepszy. Pozycja więcej niż obowiązkowa.

 • lukwych l.

  lukwych l.

  Liczba recenzji: 137 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Ktoś tu stracił głowę

  04.09.2017 | data wizyty: 02.09.2017 1 0

  Wyspa od ekipy Amazeing długo była na samym szczycie moich ulubionych ER i nadal pozostaje w Top5. Oczekiwania co do Łowcy były więc duże i dodatkowo spotęgowane ciągłym brakiem czasu w wakacje. Czy pokój sprostał wyobrażeniom? Zdecydowanie tak. Klimat - niesamowity, wystrój - świetny, a rekwizyty - czapki z głów:). Fabuła i zakończenie - majstersztyk. W naszym odczuciu jest na tyle "krwawo" i "strasznie" na ile powinno być - dla dzieci raczej nie, ale nastolatki i dorośli nawet Ci omijający pokoje w takich tematach powinni tu zajrzeć. Zagadki dość trudne, zdecydowanie niestandardowe i bardzo spójne z klimatem. Kilka można "oszukać/zgadnąć", ale są liniowe, więc nie przeszkadza to w ucieczce. My polegliśmy na 2 pierdołach biorąc dwa razy podpowiedź (choć jedną mogliśmy oszukać, a drugą zgadlibyśmy gdybyśmy byli w większym gronie). Obsługa jedna z najlepszych w Warszawie, dzień przed wizytą dostaliśmy mejla z wprowadzeniem, na miejscu można pogadać o hobby i nie tylko, a po wyjściu weszliśmy jeszcze raz aby zobaczyć niuanse pokoju i zamierzenia twórców. Pokój zdecydowanie dla dwóch/trzech osób z doświadczeniem. Samemu będzie trudno (ale można co jest ogromnym plusem i jednocześnie wyjątkiem wśród ER), natomiast dla 4 osób raczej za ciasno. I tym mikro pseudominusikiem chciałbym zakończyć i jednocześnie zachęcić Was do odwiedzenia Łowcy. Polecam!!!

 • Aleksandra W. 8

  Aleksandra W. 8

  Liczba recenzji: 55 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Łowca nam (nie) straszny!

  17.10.2017 | data wizyty: 17.10.2017 1 0

  Pierwsze co przychodzi na myśl to słowo rewelacja! Nie jest to typowy ER co jest wielkim plusem. Klimat utrzymany na najwyższym poziomie, ciągle podczas gry towarzyszyła nam nutka strachu ( a może nawet więcej ), do tego nieszablonowe zagadki. Obsługa również bardzo miła. Zdecydowanie polecam ten pokój!

 • desperatka

  desperatka

  Liczba recenzji: 26 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Udane łowy :)

  25.09.2017 | data wizyty: 23.09.2017 0 0

  Zagadki pomysłowe, nieszablonowe :) Wystrój pokoju dopięty na ostatni guzik. Polecam ten pokój jednak nieco bardziej odważnym. Strachliwe grupy mogą stracić głowę ;)

 • Małkoś

  Małkoś

  Liczba recenzji: 31 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Izaa! Gdzie jestes!

  22.10.2017 | data wizyty: 13.10.2017 1 0

  Pokój nas nie zawiódł oraz Chłopaki z Amazeing. Jak tylko zobaczyliśmy że jest drugi pokój, od razu wiedzieliśmy, że musimy tutaj przyjść!

  Pokój zdecydowanie powinien mieć etykietę EKSPERCKI.

  Zagadki bardzo bardzo różnorodne, od kłódek poprzez mechanizmy.

  Sam pokój trzyma w nas w mrocznym klimacie. I to nie prawdą że jest tutaj nisko bez możliwości swobodnego poruszania;)

  Nam się udało uciec! A czy Wam się uda? Mimo późnej pory z lekka podpowiedzią udało się!

  PS: Obsługę też czasem uda się wystraszyć:)))) Gorące Pozdrowienia od całej drużyny

 • Ili P.

  Ili P.

  Liczba recenzji: 29 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Coś się czai za rogiem...

  08.08.2017 | data wizyty: 07.08.2017 1 0

  Efekt wow został osiągnięty!!! Niesamowity klimat, aż strach po plecach chodził. Chyba jeszcze w żadnym pokoju nie było takiego klimatu. Postarali się!
  Pokój jest idealny dla dwóch osób zaawansowanych z powodu ich małej ilości aczkolwiek są dość trudne i nieszablonowe. Zagadki są liniowe i łączą się w logiczną całość. Choć brakuje trochę zagadek na współpracę. Jeśli chodzi o budowę pokoju to bardzo zaskakuje i szokuje ;)

  Tylko niestety pech chciał, że były dwa niedociągnięcia. Na samym początku gry zapomniano o jednej rzeczy i obsługa musiała wkroczyć do akcji i poprawiać, siedzieliśmy w pokoju z zamkniętymi oczami i czekaliśmy na poprawienie niedociągnięcia. Potem niestety jedna z łamigłówek nie działała, przez co znowu obsługa musiała wkroczyć i naprawiać. Bardzo to zepsuło zabawę, bo trochę wypadliśmy z rytmu. (Choć trzeba też wziąć pod uwagę iż pokój jest młody) Ale to co się zepsuło zostało szybko naprawione i znów mogliśmy grać. Więc gdyby nie to , to pokój by dostał 10/10 i chyba bym go ocenił jako jeden z najlepszych w Warszawie . Ale właśnie dlatego obsługa jest 10/10 bo zachowała się wręcz idealnie i nie dosyć że zwrócili nam pieniądze, to jeszcze drugi pokój dostaliśmy gratis :) na prawdę podziw dla obsługi!!!

  Podsumowując, tak czy siak polecam. Podkreślam, jeśli wszystko będzie działało w 100% to ten pokój bardzo szybko znajdzie się w pierwszej trójce!!!

 • Brygada ER

  Brygada ER

  Liczba recenzji: 206 Profil FB

  "Wy idźcie, a ja tu posiedzę."

  27.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017 1 0

  Na pokój chcieliśmy wybrać się już dużo wcześniej, aczkolwiek z przyczyn naturalnych musieliśmy się wstrzymać. Więc jak tylko mieliśmy możliwość przyjechaliśmy do stolicy by uratować Izę. Pokój ma swój wyjątkowy klimat. Jest powiewem świeżego powietrza wśród szablonowych ER. Spotkaliśmy wiele oryginalnych zadań z którymi musieliśmy się zmierzyć, do tego doszedł lekki dreszczyk emocji i chęć uratowania dziewczyny i przez całą rozgrywkę każdy z uczestników miał co robić. Cztery osoby to wystarczająca ilość graczy. Ciężko napisać coś, by nie popsuć zabawy innym :) Końcówka - mega! Pierwsze takie zakończenie od 210 pokoi - brawo chłopaki! :) Udało Wam się stworzyć coś nowego, mimo tak rozwiniętego świata ER :) Pozdrawiamy i dziękujemy za zabawę :) Mamy nadzieję - do zobaczenia :)

 • kaska107

  kaska107

  Liczba recenzji: 144 Profil FB

  Oby tylko nie stracić głowy!;)

  13.12.2017 | data wizyty: 10.12.2017 1 0

  Pokój wysoko w rankingu... ale zasłużył na to choćby jakością wykonania;) Widać włożone w to serce...i głowę hehe. Zagadki w sumie nie były trudne, raczej logiczne i dość spójne. Fajne rozwiązania, połączenie elektroniki z innymi. Dzięki rozszerzonej fabule było można zrozumieć położenie ofiar i czuć motywację do ich ratowania. Klimat oczywiście w naszym stylu;) Proponuję tylko dać szansę na 'dreszczyk emocji' dla większej ilości graczy, bo u nas miał taką przyjemność tylko jeden;) I mu zazdrościłam;) Co do pająków...te specjalnie umieszczone jakoś zniosę (mimo fobii;)), ale te co mają dom w pokoju...to aktorzy?:) Zaskakująca końcówka dopełnia całości. Polecam!

 • Mrs.

  Mrs.

  Liczba recenzji: 117 Profil FB

  Czy uda się pomóc?

  09.11.2017 | data wizyty: 04.11.2017 1 0

  Ten pokój zdecydowanie wygrał. Jeden z najlepszych jakie w ogóle odwiedziliśmy. Dobre jest tu po prostu wszystko.

  Sam pomysł jest świetny, a wykonanie jeszcze lepsze. Historia odgrywa najważniejszą rolę, a zagadki są jej rozwinięciem. Znajdziemy tutaj rozwiązania elektroniczne, manualne, trochę kłódek. W czasie gry nieustannie towarzyszy nam lekki niepokój.

  Na każdym kroku nas coś zaskakiwało, a już najbardziej zakończenie. Coś zupełnie nowego, za co brawo.

  Życzymy sobie więcej takich ER, aż szkoda, że ten jest już za nami.

 • Patyczki

  Patyczki

  Liczba recenzji: 37 Profil FB

  11 jak nie więcej :)

  15.10.2017 | data wizyty: 13.10.2017 1 0

  W końcu w Warszawie super ER :) Klimat pokoju: ogień! Zagadki takie jak lubimy najbardziej. Groza, ssssstrach (pan Prowadzący coś może powiedzieć na ten temat ;) wypieki na twarzy przez cały czas :D Super, super i jeszcze raz super! Chłopaki wiedzą co robią i tyle w temacie :) Najlepszy zespół ze stolicy :) pozdrawiamy z Łodzi :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM