O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Łukasz

Łukasz Z.

 

86 recenzji | 14. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Pogrzebani

  Pogrzebani
  SHOW ESCAPE
  Warszawa

  Loftogame pogrzebane

  07.02.2017 | data wizyty: 05.02.2017 0 0

  Jesteśmy absolutnie zachwyceni tym pok... tymi skrzyniami :) Po pierwsze nie ma się czego bać, powietrza jest tam ogrom, miejsca też, można się spokojnie obracać i przemieszczać i jest przycisk bezpieczeństwa. Po drugie zagadki są logiczne i wymagające kojarzenia i świetnej komunikacji z 2 osobą, a to jest niesamowite, jak z rozmów wszystko składa się w całość :) Po trzecie jest naprawdę trudno, choć wszystko jest bardzo logiczne, to zagadki wymagają mocnego uruchomienia myślenia. Natomiast pokój jest też w sumie bezwysiłkowy, w końcu można leżeć i myśleć ;) Dla osób, które nie mają skrajnej klaustrofobii i lubią wyzwania logiczne bardzo polecamy!

 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Loftogame i check-out

  07.02.2017 | data wizyty: 05.02.2017 0 0

  Pokój, który ma trudną sytuację, bo jest bardzo zdolnym bratem geniusza ;) Obok grobowiec smoka, który przyćmiewa hotel, ale nie można powiedzieć, że bardzo odstaje. Zagadki w hotelu są również bardzo dobrze przemyślane, bardzo ciekawe, a zastosowane rozwiązania zaskakują złożonością. Bardzo fajny klimat opuszczonego hotelu. I problem z oceną, bo 10/10 jest tutaj zasłużone, ale obok grobowiec podobał nam się bardziej i jak to zróżnicować :) Polecamy!

 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Loftogame bawi się ze smokiem

  07.02.2017 | data wizyty: 05.02.2017 0 0

  Ten pokój jest na pierwszy miejscu absolutnie zasłużenie. Zostaliśmy wyrwani z butów jakością wykonania, zastosowanymi rozwiązaniami, ułożeniem i dobrze zbalansowanym poziomem trudności zagadek. To była wielka przyjemność zobaczyć się z tym smokiem. Pokój na najwyższym poziomie. Brakuje mi skali w ocenach, bo 10/10 nie oddaje naszego odbioru pokoju. Zdecydowanie polecamy!

 • Escape room Szyfr Da Vinci

  Szyfr Da Vinci
  Uwięzieni
  Warszawa

  Loftogame z wizytą u Leonarda

  04.02.2017 | data wizyty: 04.02.2017 0 0

  Pokój z kategorii "klasyka ERów". Zagadki z kłódkami, liczeniem, logicznym łączeniem faktów itd. I szczerze mówiąc... ja czułem się jak w domu :) Czasem takich właśnie logiczno-matematycznych wyzwań brakuje mi w pokojach naszpikowanych technologią i niesamowitymi rozwiązaniami. Pokój jest stosunkowo łatwy i jest mały, dlatego dla max. 2 osób, ale dla osób lubiących zagadki od dziecka, możecie spokojnie iść sami i się świetnie bawić :)
  Brakowało tylko kalkulatora - naprawdę warto go tam podrzucić :)
  Do tego świetna obsługa. Polecamy!

 • Escape room Powrót Smoków

  Powrót Smoków
  Uwięzieni
  Warszawa

  Loftogame w poszukiwaniu smoków.

  04.02.2017 | data wizyty: 04.02.2017 0 0

  To nie jest pokój o smokach. Tzn. trochę jest, ale bardziej jest w klimacie Gry o Tron i to moim zdanim jest plus. Poza małym problemem technicznym (w sumie chyba z naszej winy), pokój naprawdę dopieszczony w drobnych szczegółach. Świetne rozwiązania technologiczne, bardzo ładne wykonanie, zagadki wymagające myślenia, kojarzenia faktów, spostrzegawczości - generalnie wyzwaniowy i ciekawy escape room, ale większość rozwiązań kwitowana jest czymś spektakularnym. Do tego świetna obsługa, która szybko i sprawnie reagowała na wszelkie problemy. Zdecydowanie warto polecić ten pokój.

 • Escape room Pokój Czarodziejki

  Pokój Czarodziejki
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Loftogame w pokoju jakiejś wróżki

  04.02.2017 | data wizyty: 04.02.2017 0 0

  No dobra - ten pokój wywołał w nas bardzo mieszane uczucia. Zagadki, które niby mają logiczny sens, a tak naprawdę regularnie go tracą. Mocno naciągana "logika" jednego z zadań i bardzo mocno naciągane wyjście. Szczerze mówiąc pokój trochę nas zmęczył i sfrustrował. Nie poprawił niczego fakt zachowania części obsługi, która pewna swojego punktu widzenia stwierdziła, że skoro wszystko wg niego jest jasne to znaczy, że pokój jest spoko. No z perspektywy ponad 80 pokoi, powiem krótko - nie. Za to pani z obsługi i szefowa - bardzo miłe i fajne :)

 • Escape room Wiedźman

  Wiedźman
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Loftogame w poszukiwaniu amuletu wilka

  04.02.2017 | data wizyty: 04.02.2017 0 0

  Ten pokój jest naprawdę świetny. Klimat powala, rozpoczęcie jak lubimy, zagadki przemyślane i dobrze podobierane. Oczywiście spieprzyliśmy przeszukiwanie pokoju, ale w 2 osoby zajawione klimatem to się zdarza :) Jedna zagadka "na spostrzegawczość" naszym zdaniem może być poddana w wątpliwość, szczególnie w 2 osoby, ale poza tym świetna zabawa! Zdecydowanie warty polecenia.

 • Escape room Wyspa

  Wyspa
  Amazeing
  Warszawa

  Loftogame opuszcza wyspę

  04.02.2017 | data wizyty: 04.02.2017 0 0

  To jest wyspa na naprawdę odległym krańcu Warszawy... ale zdecydowanie warto się tu wybrać! Pomysł na pokój bardzo ciekawy i świetnie wykonany. Zagadki bardzo dobrze połączone z fabułą, logicznie poukładane, choć jedna zaskoczyła nas dwuznacznością interpretacji. Generalnie byliśmy w 2 osoby i pokój jest do ogarnięcia, choć polecamy wybrać się w więcej osób (3-4 spokojnie).
  Do tego świetna obsługa, z którą fajnie można było porozmawiać po wszystkim i gratulujemy szybkiej reakcji na FBku.

 • Escape room Zaginiony skarb

  Zaginiony skarb
  ThinkMaze
  Kraków

  Loftogame na tropie skarbu dziadka

  21.01.2017 | data wizyty: 21.01.2017 0 0

  To jest pokój dla ekspertów. Naprawdę. Ale jak macie już trochę większe doświadczenie w pokojach to KONIECZNIE się tam wybierzcie! Pokój wykonany jest genialnie, poza drobnymi szczegółami, które są delikatne przez co się niszczą, jest naprawdę dopracowany tak, że szok. Zagadki są bardzo fajnie skonstruowane i są dużym wyzwaniem. W naszym odczuciu ostatnia część jest trochę zbyt przekombinowana, ale wymaga lekkich zmian, bo sam koncept jest świetny. Bardzo polecamy doświadczonym ekipom, bo zdecydowanie warto.
  PS. Tym pokojem dzisiaj Loftogame zamknęło listę dostępnych pokoi w Krakowie. Otwórzcie coś nowego ;)

 • Escape room Cyrk Dziwaków

  Cyrk Dziwaków
  LOST BAR
  Kraków

  Loftogame w cyrku, czyli dziwacy u dziwaków

  21.01.2017 | data wizyty: 21.01.2017 0 0

  Drugi pokój w tym miejscu, który odwiedziliśmy. W odstępie ponad pół roku. Hostel podobał nam się bardziej ze względu na złożoność zagadek i ich rozmieszczenie, ale Cyrk też jest całkiem ciekawą propozycją. Pokój całkowicie nieliniowy, więc można się spokojnie podzielić zagadkami, aczkolwiek zagadka "gwóźdź" naprawdę nas zabiła i trochę ujmuje z przyjemności rozgrywki. Natomiast pokój generalnie całkiem przyjemny - bez fajerwerków i bez zawodu.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM