O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Łukasz

Łukasz Z.

 

78 recenzji | 16. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Zaginiony skarb

  Zaginiony skarb
  ThinkMaze
  Kraków

  Loftogame na tropie skarbu dziadka

  21.01.2017 | data wizyty: 21.01.2017 0 0

  To jest pokój dla ekspertów. Naprawdę. Ale jak macie już trochę większe doświadczenie w pokojach to KONIECZNIE się tam wybierzcie! Pokój wykonany jest genialnie, poza drobnymi szczegółami, które są delikatne przez co się niszczą, jest naprawdę dopracowany tak, że szok. Zagadki są bardzo fajnie skonstruowane i są dużym wyzwaniem. W naszym odczuciu ostatnia część jest trochę zbyt przekombinowana, ale wymaga lekkich zmian, bo sam koncept jest świetny. Bardzo polecamy doświadczonym ekipom, bo zdecydowanie warto.
  PS. Tym pokojem dzisiaj Loftogame zamknęło listę dostępnych pokoi w Krakowie. Otwórzcie coś nowego ;)

 • Escape room Cyrk Dziwaków

  Cyrk Dziwaków
  LOST BAR
  Kraków

  Loftogame w cyrku, czyli dziwacy u dziwaków

  21.01.2017 | data wizyty: 21.01.2017 0 0

  Drugi pokój w tym miejscu, który odwiedziliśmy. W odstępie ponad pół roku. Hostel podobał nam się bardziej ze względu na złożoność zagadek i ich rozmieszczenie, ale Cyrk też jest całkiem ciekawą propozycją. Pokój całkowicie nieliniowy, więc można się spokojnie podzielić zagadkami, aczkolwiek zagadka "gwóźdź" naprawdę nas zabiła i trochę ujmuje z przyjemności rozgrywki. Natomiast pokój generalnie całkiem przyjemny - bez fajerwerków i bez zawodu.

 • Escape room Twin Peaks

  Twin Peaks
  LetMeOut
  Kraków

  Loftogame przepada w Twin Peaks

  08.01.2017 | data wizyty: 08.01.2017 0 0

  To była jakaś masakra... Pomroczność jasna nas dopadła czy coś i... to historycznie chyba 3 pokój, z którego nie wyszliśmy w wyznaczonym czasie.
  Ale do rzeczy - pokój utrzymuje klimat Twin Peaks. I w sumie to tyle. Zagadki nie są trudne, ale są męczące, niedokładne i choć są logiczne (szczególnie z perspektywy znajomości rozwiązania), to sprawiają wrażenie . Nasza "ulubiona" nas tak zirytowała, że staliśmy przy niej ponad 30 minut już się z niej śmiejąc, zamiast wziąć podpowiedź i po prostu wyjść. W sumie jak minął czas, to byliśmy w trakcie odczytywania ostatniego kodu, więc ja bym nam pozwolił dokończyć (nie było kolejnej ekipy do pokoju), ale co tam - zasady to zasady ;)
  Generalnie pokój nie był tragiczny (bywaliśmy w gorszych), ale nas zmęczył i zirytował.

 • Escape room Laboratorium

  Laboratorium
  LetMeOut
  Kraków

  Loftogame ucieka z lekcji chemii

  08.01.2017 | data wizyty: 08.01.2017 0 0

  Pokój również należy do raczej prostych i dla początkujących bardziej niż na 1 raz. Oczywiście my (głąby) zawiesiliśmy się na jednej zagadce i tak sobie robiliśmy analizę struktury tynku... nie zmienia to faktu, że generalnie pokój logicznie ułożony, raczej liniowy, ale momentami zaskakujący. Czasowo poszło gorzej, ale bardzo fajne doświadczenie. Uwaga, bo jest tam trochę za dużo pierdół w środku bez specjalnego zastosowania, a niektórymi można się ubrudzić.

 • Escape room Royal

  Royal
  LetMeOut
  Kraków

  Loftogame opuszcza komnatę... szybko ;)

  08.01.2017 | data wizyty: 08.01.2017 0 0

  Pokój należy do escape'ów z kategorii "schabowy klasyk", logiczne liniowe zagadki, bardzo proste i sensowne, zdecydowanie na pierwszy raz i nie dla zaawansowanych ekip, chyba, że ktoś chce się pościgać. Dla nas to był najszybciej opuszczony pokój w historii ekipy (17 minut). Bez fajerwerków, ale całkiem przyjemnie.

 • Escape room Tajny pokoj w bazie wojskowej

  Tajny pokoj w bazie wojskowej
  Escape Challenge
  Kraków

  Loftogame ucieka z tajnej bazy

  30.12.2016 | data wizyty: 30.12.2016 0 0

  Ostatni pokój w tym miejscu i przyznajemy, że jest tutaj naszym ulubionym. Zagadki fajnie dopracowane, przemyślane, bardzo ciekawe rozwiązania techniczne, niektóre zagadki może za słabo powiązane logicznie, ale z drugiej strony, nie można zarzucić braku związku, więc może to nasza niedomyślność. Świetna zabawa, jak zwykle super obsługa i widać zwyżkujący poziom pokoi. Czekamy na kolejne!

 • Escape room Legendy PRL-u

  Legendy PRL-u
  REAL ESCAPE KRAKÓW
  Kraków

  Loftogame i playlista z kaseciaka

  27.12.2016 | data wizyty: 27.12.2016 0 0

  Pokój w bardzo starym stylu, zagadki stosunkowo proste, dość liniowe, bez fajerwerków, ale to najstarszy pokój Real Escape i z tego co wiemy, to jedna z ostatnich szans, żeby z niego wyjść. Prosta fabuła, bez ekscesów, na pierwszy raz - jak najbardziej, choć w tym momencie patrząc na nowe escape'y (również w tej firmie), to pokój powinien być opatrzony klauzulą "old-style-ER" ;) Bawiliśmy się świetnie przede wszystkim dzięki świetnej muzyce i obejściu jednej zagadki w turbo niestandardowy sposób ;)
  Obsługa na medal :)

 • Escape room Napad na bar

  Napad na bar
  REAL ESCAPE KRAKÓW
  Kraków

  Loftogame i wypad do baru

  27.12.2016 | data wizyty: 27.12.2016 0 0

  Wpadasz do baru, chcesz go rasowo obrobić, a tam... No właśnie, było trochę komplikacji i trochę dziwnych akcji, ale generalnie pokój dość ciekawy. Miejscami rozwiązania lekko irytujące (ale zgodnie z planem), a miejscami trochę zbyt liniowo, ale poza tym pokój całkiem przyjemny w odbiorze. Trochę nowoczesnych rozwiązań, trochę starszych, nie był specjalnie trudny, ale wymaga uwagi, bo wyłożyliśmy się na banalnych rzeczach. Obsługa jak zwykle przemiła, czekamy na nowe pokoje :)

 • Escape room Tajemnica Hrabiego Cromwell'a

  Tajemnica Hrabiego Cromwell'a
  It's a Trap
  Kraków

  Loftogame odbiera spadek Cromwella

  27.12.2016 | data wizyty: 27.12.2016 0 0

  Cromwell był dziwakiem, ale nie aż takim. Pokój bardzo przyjemny i ładnie wykonany, zagadki ciekawe, nie bardzo trudne, ale też nie był to banał, wszystko ciekawie wykonane, z pomysłem i w klimacie. Nie było specjalnie zaskakujących rozwiązań, ale te co są w pokoju dadzą satysfakcję  z zabawy zarówno tym bardziej doświadczonym ekipom, jak i bardziej początkującym. Miła obsługa, zaskoczona, że my to my ;)
  Serdecznie polecamy :)

 • Escape room Więzienie

  Więzienie
  Arena Zoltar
  Kraków

  Loftogame ucieka z więzienia... ledwo

  08.12.2016 | data wizyty: 07.12.2016 0 0

  Pokój przeniesiony, więc nie sugerujcie się lokalizacją na LockMe - są na os. teatralnym 10. Pokój dość mały, na 3-4 osoby max. My byliśmy we dwóch dzisiaj i było spoko. Ciekawe rozpoczęcie, zagadki dość ciekawe, choć de facto było ich mało i nie wszystkie były przekazane wprost. Klasycznie już wysypaliśmy się na przeszukiwaniu pokoju. Pokój ma kilka ciekawych rozwiązań - jedno to zagadka, szkoda, że nie do końca dokładna, a drugie to system podpowiedzi - dobrze rozwiązane. Generalnie warty polecenia bez względu na poziom ekipy.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM