Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Ewela (dezERterzy)
 • Escape room Da Vinci

  Da Vinci
  Key To Be Free
  Poznań

  Wizyta w muzeum.

  10.12.2018 | data wizyty: 27.11.2018

  To nie było zwykłe zwiedzanie. Czekało na nas zadanie - znaleźć i wykraść krypteks. Na początku wydało się proste, tym bardziej że pomagał nam kustosz muzeum i mieliśmy godzinę. Szybko okazało się, że to nie będzie takie łatwe. Wśród licznych eksponatów pomysłowo wkomponowano zagadki, które zaskakiwały nieraz. Niewiele brakowało, a zostalibyśmy złapani. Udało nam się w ostatniej chwili.
  Pokój ciekawy pod każdym względem. Polecam doświadczonym uciekinierom!

 • Escape room Pokój Świętego Mikołaja

  Pokój Świętego Mikołaja
  ENIGMA
  Poznań

  Czy wszystko gotowe na Święta?

  09.12.2018 | data wizyty: 27.11.2018

  Czasu jeszcze sporo, ale Mikołaj już szykuje się do najważniejszego dnia w roku. Sprawdza czy wszystko się zgadza. Nagle z przerażeniem stwierdza, że brakuje jednego z reniferów. Prosi nas o pomoc, mając nadzieję, że go odnajdziemy.
  Pogoda za oknem nie świadczy o zbliżającej się Gwiazdce, dlatego warto wybrać się do ER, w którym poczujemy świąteczny klimat. Mimo, że pokój jest prawie taki sam jak rok temu, to nadal jest ciekawą propozycją. Doszły nowe zagadki i specjalny bonus. Od wejścia wita nas sympatyczna obsługa i zapach, kojarzący się z Wigilią.
  Gorąco polecam!

 • Escape room Stary Dwór

  Stary Dwór
  ESCapada
  Szczecin

  Czy tu straszy?

  09.12.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Pokój obfitujący w zaskoczenia. Genialny wystrój, efekty specjalne i działania obsługi - to wszystko sprawia, że jest strasznie klimatycznie. Chociaż momentami bywało zabawnie. A do tego świetne zagadki, które doświadczonym nie przysporzą większych problemów. Całość jest spójna i logiczna.
  Polecam, szczególnie tym, którzy lubią poczuć dreszczyk emocji. Tutaj jest go pod dostatkiem ;-)

 • Escape room Nautilius

  Nautilius
  ESCapada
  Szczecin

  Wrak łodzi podwodnej.

  05.12.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Wyruszyliśmy w niezbadane głębiny, aby dowiedzieć się co kryje wrak zatopionego statku i czy jest to legendarny Nautilius. Po "wejściu" do środka naszym oczom ukazały się prawie nie naruszone wnętrza, kryjące wiele niespodzianek. Odkrycie tajemnicy okrętu nie było łatwe. Byliśmy ciekawi kto za tym stoi i co chciał ukryć przed światem.
  To jest niezwykły pokój, gdzie czujemy się jak w najprawdziwszej łodzi podwodnej. Wszystko co nas otacza nie przypomina dekoracji, sprawia wrażenie jakby było realne. A idealnie wpasowane zadania wprawiają w osłupienie. Wielki plus dla Mistrza Gry - dzięki niemu zabawa jest jeszcze bardziej zaskakująca.
  Świetnie spędzony czas, aż szkoda było wychodzić. Polecam każdemu!

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Magiczne miejsce.

  05.12.2018 | data wizyty: 21.10.2018

  Byłam ciekawa czy ten pokój czymś zaskoczy, bo już parę o tej tematyce mamy odwiedzone. Na początku osłupieliśmy, bo po rozejrzeniu się nie mogliśmy rozpocząć. Może to chwila słabości albo onieśmielenia. Na szczęście z małą pomocą udało się i dalej szło już gładko. Każda zagadka była cudowna, a ich rozwiązanie magiczne. Klimat było czuć wszędzie, a niezwykły wystrój przenosił do innego świata.
  Super zabawa dla małych i dużych czarodziejów! Polecam!

 • Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

  Piracka Skrzynia Umarlaka
  Escape Me
  Szczecin

  Na pokładzie.

  23.11.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Udało nam się dostać na statek. Latający Holender jest niezwykły. Wiele razy byliśmy zaskakiwani, a szczególnie przez [spojler].
  Mieliśmy szansę dowiedzieć się gdzie jest ukryta Skrzynia. Z początku szło nawet gładko, jednak później okazało się, że nie wszystko odbyło się tak jak powinno. Trochę się zagmatwaliśmy. Tak to jest, jak ma się spore doświadczenie i utarte schematy działania. Tutaj należałoby włączyć reset i zacząć prawie od nowa. Jednak sądzę, że jest to niezwykle interesujący escape room i warto go odwiedzić.

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Szczecin

  Pytania na egzamin.

  23.11.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Już niedługo czeka nas egzamin z zielarstwa. Niestety nie zdążyliśmy się do niego przygotować, więc postanowiliśmy zdobyć pytania. Wiemy, że posiada je Hagrid. Wyczekaliśmy moment, gdy opuszczał on swoją chatkę i zakradliśmy się do środka. Nasz plan okazał się trudniejszy do zrealizowania niż zakładaliśmy.
  Wnętrze pokoju przypomina chatkę znanego wielkoluda. Jest ciekawie zaaranżowane i bywa zaskakujące. Przeszukując ten ER, musimy wykazać się spostrzegawczością i kojarzyć różne elementy. Zagadki choć w większości kłódkowe, to mogą stanowić pewne wyzwanie. Fani Harrego Pottera na pewno będą zadowoleni, a inni również będą się dobrze bawić.

 • Escape room Kuźnia Krasnoluda

  Kuźnia Krasnoluda
  Escape Me
  Szczecin

  Mała kuźnia.

  23.11.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Pierwszy pokój w dorobku o tematyce Władcy Pierścieni okazał się niewielkich rozmiarów, ale za to dobrze pomyślany. Ciekawy wystrój, który przenosi nas w fantastyczne miejsce i dość sporo zagadek oraz ciekawych rozwiązań gwarantują super zabawę. Jedyne czego potrzebujecie to zgrana drużyna.
  Polecam!

 • Escape room Złoto Lannisterów

  Złoto Lannisterów
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Sama w pokoju.

  13.11.2018 | data wizyty: 21.10.2018

  Po pirackiej przygodzie, mieliśmy spotkać się z Demonem. Większość ekipy nie mogła się doczekać. Niestety nie ja, gdyż nie przepadam za strasznym pokojami. Zaproponowano mi pójście po Złoto Lannisterów. Postanowiłam spróbować.
  Po wejściu do tajemniczej komnaty było trochę dziwnie, bo nie wiadomo od czego zacząć i ta świadomość, że można liczyć tylko na siebie. Wystrój, rekwizyty i muzyka w tle - wszystko było w klimacie Gry o tron, ale niestety nie ma zbytnio czasu na zachwycanie się, tylko trzeba zakasać rękawy i brać się prędko do zagadek. A tych jest dość sporo i nie tylko kłódkowych. Z jednymi szło mi gładko, z innymi trochę gorzej. Czasem trzeba było kombinować (bo nie ma pomocnej dłoni) albo zdać się na pomoc z zewnątrz. Towarzyszą przy tym różne emocje, od radości i dumy po nerwowość i żal, mimo to warto było się sprawdzić.
  Polecam, ale najlepiej w 2 osoby ;-)

 • Escape room Piraci i Źródło Młodości

  Piraci i Źródło Młodości
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Pirackie klimaty.

  13.11.2018 | data wizyty: 21.10.2018

  Wyruszyliśmy z ekipą w kolejną podróż, tym razem poszukując legendarnego Źródła Młodości. Czekało na nas wiele zadań do wykonania. Były niezwykle logiczne, często zaskakujące i wywołujące wielką radość z rozwiązania. Pokój nieduży, ale pełny pirackich rekwizytów. Wśród panującego rozgardiaszu każda para rąk i oczu się przyda ;-)
  Przybywajcie korsarze, bo warto!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 9 10 11
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM