Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
katia8906
 • Escape room Dwa Oblicza Klauna

  Dwa Oblicza Klauna
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Klaun x 2

  14.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  Dobre wprowadzenie! Ścieżka dźwiękowa pomaga zbudować odpowiedni klimat. Zagadki są logiczne i pozwalają "iść za ciosem" :) dobrze skorzystać z podpowiedzi :)

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Pełnia wrażeń!

  13.06.2019 | data wizyty: 13.06.2019

  Duża powierzchnia gry robi wrażenie. Klimat jest idealny i fani StarWars na pewno będą doceniać wszystkie detale. Bardzo płynna rozgrywka z ciekawymi rozwiązaniami. Elementy zaskoczenia tworzą efekt WoW. Pokój zasługuje na czołową pozycję na liście poznańskich ERów.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Bezapelacyjnie genialny!

  10.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  Ten pokój to nowa jakość!Mimo dużego doświadczenia zaskoczyło nas niemal wszystko. Z każdym kolejnym rozwiązaniem czerpaliśmy klimat wszystkimi zmysłami. Efekt WOW to mało, by opisać to, co tam się wyprawia. Kopara nam opadała wielokrotnie :) To rozgrywka którą, aż żal było kończyć!

 • Escape room Golden Hajs

  Golden Hajs
  Clue Room Poznań
  Poznań

  Bang ! Bang!

  08.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

  Co zrobisz, gdy dostaniesz broń do ręki? My czuliśmy się jak w filmie. Misja do wykonania, a my lubimy wyzwania. Zagadki bardzo ciekawe. Dobry klimat. Zastąpienie zwykłych kłódek nowinkami technologicznymi na duży plus. Przyjemna zabawa, choć ostatni element spędził nam sen z powiek, gdyż doświadczenie nie pomogło :)
  Super właściciele! Czekamy na nowe pokoje :)

 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Pranie brudnych pieniędzy :)

  08.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

  Przy sporej ilości pokoi na koncie jest nas ciężko zaskoczyć. Tutaj pojawił się element, którego próżno szukać gdzie indziej. Zagadki były logiczne choć standardowe. Super wykorzystana przestrzeń, parę fajnych rozwiązań. Bardzo przyjemna liniowa rozgrywka z creepy akcentami.
  Gdyby zasady przyznawania ocen zależały tylko od obsługi to zasługuje na 11/10 :) Cieszymy się, że właściciele ERów biorą pod uwagę, że ważne jest aby ludzie się dobrze bawili i nie patrzyli na zegarek z ciśnieniem :) Na pewno już niedługo pojawimy się w Waszej nowej produkcji! Uwielbiamy ludzi z pasją do naszej ukochanej rozrywki!

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Tajemnica

  09.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Jak na pokój, który istnieje już kilka lat na rynku ER, rozgrywka była zaskakująco dobra. Rozwiązania różnego rodzaju. Sporo główkowania, logiczne rozwiązania. Końcówka gry jakiej się nie spodziewaliśmy. Dobrze dopracowany scenariusz spowodował, że stwierdziliśmy, iż historyczny pokój też może fajną przygodówką :)

 • Escape room Prezydent

  Prezydent
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  House of cards

  25.02.2019 | data wizyty: 24.02.2019

  Pokój ten jest dość wymagający. Polecam grupom z doświadczeniem. Ważna jest tu spostrzegawczość, logiczne myślenie, trochę szukania. Znajdziecie tu zarówno rozwiązania kłódkowe, manualne, jak i elektroniczne. Zdecydowanie czas gry wydłużyłabym do 60min, bo jest co robić i gdzie utknąć :) Fajny poziom pokoju i nawet wyjadacze będą czerpać przyjemność z gry.

 • Escape room Antidotum

  Antidotum
  Tajemnicza Kraina
  Poznań

  Magiczna mikstura

  04.02.2019 | data wizyty: 03.02.2019

  Pokój na naprawdę fajnym poziomie. Zróżnicowane zagadki. Nad niektórymi trzeba trochę pogłówkować, inne bardzo intuicyjne. Przyjemnie zbudowany klimat w całości spójny z tematyką pokoju.

 • Escape room Klątwa Zbójów

  Klątwa Zbójów
  LetMeOut
  Zakopane

  Wiarygodna opinia

  Zakopiański podbój

  31.12.2018 | data wizyty: 27.12.2018

  Wydawałoby się, że pokoje w miejscowościach turystycznych nie mogą być wyjątkowe, a JEDNAK! Klątwa Zbójów to pokój na miarę dzisiejszych pokoi. Znajdziecie tu wszystko: kłódki, elektronikę, "magiczne rozwiązania". Logiczne rozwiązania prowadzą przez całą rozgrywkę. Pokój naprawdę wart odwiedzenia! Z racji na poziom pokoju poleciłabym grupom z przynajmniej kilkoma pokojami na koncie.

 • Escape room Odmęty Angkor Wat

  Odmęty Angkor Wat
  EGO
  Bydgoszcz

  Pokój kompletny

  16.12.2018 | data wizyty: 15.12.2018

  Warto było przyjechać tu z Poznania. Trzeba zacząć od miłego przywitania. Przygotowany pokój w klimacie Indiany Jonesa idealnie przenosi Cię do jego świata. Są elementy zaskoczenia, jeden robi ogromne wrażenie i nie spotkaliśmy go jeszcze nigdzie indziej. Zagadki też są wyjątkowe. Trochę główkowania, trochę szukania. Wszystko to zasługuje zdecydowanie na maksymalną ocenę.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM