Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Maciej R.
 • Escape room Death silence

  Death silence
  Look Around
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  W oczekiwaniu na rzeźnika

  19.03.2018 | data wizyty: 17.03.2018

  Pokój surowy ale przez to dość klimatyczny - 2 latarki na 4 osoby też nie ułatwiają sprawy, a pomagają wczuć się w klimat. Zagadki dość trudne, my chodzimy do pokoju 1-2 na rok więc nie mamy tego myślenia co starzy wyjadacze, szperanie by Nam lepiej poszło.Utknęliśmy na jednej zagadce (ponoć dużo osób miało z nią problem) i było już za mało czasu by rozwiązać pozostałe - a szkoda bo każdy pisał o super finałowej. Wiem, że pokój będzie kompletnie zmieniony, także życzę powodzenia z nowym pokojem - oby był bardziej straszny bo jedyne co mi zabrakło w tym pokoju to grozy, oczekiwałem, że będzie okazja się przestraszyć, ale niestety praktycznie takowej nie było.

 • Escape room Szaleńczy sentyment

  Szaleńczy sentyment
  Whisper
  Poznań

  Mocny i klimatyczny thriller

  09.10.2017 | data wizyty: 07.10.2017

  Pokój super, naprawdę polecam - żeby nie spoilerować napiszę, że jest dużo zagadek, dużo szperania - kilka razy udało Nas się wystraszyć więc to na wielki plus bo niby człowiek wie, że to zabawa a podskakuje i krzyczy - bomba :D Klimat tworzy mało światła a także super dobrana muzyka i odgłosy w tle! Zagadki różnej trudności, dostaliśmy kilka podpowiedzi i udało Nam się wyjść 10s przed czasem - także emocje do ostatniej sekundy, mega sprawa.

 • Escape room Grave

  Grave
  Tajemniczy Pokój
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Pogrzebani żywcem...

  03.04.2017 | data wizyty: 31.03.2017

  Idealny pokój dla tych co boją się pokoi typu horror ale mimo wszystko chcieliby poczuć trochę klimatu grozy. Fajne zagadki, dość nietypowe, dzięki temu ciekawe. Zaskakujący początek (wielki plus za to!). Podobało mi się również to, że każda zagadka prowadziła do kolejnej w dość logicznej kolejności. Pokój polecam, ale tak jak Pan w pokoju na wstępie zaznaczył - nie jest to pokój horror i to trzeba mieć na uwadze.

  Odpowiedź Tajemniczy Pokój

  Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że podobało się Państwa grupie i fajnie jest usłyszeć po wyjściu z pokoju miłe słowa na temat urządzenia pokoju i logiczności zagadek. Czujemy się jednak trochę pokrzywdzeni dość słabą oceną 7/10 z powodu braku elementów grozy. Pokój Grave z założenia nigdy nie miał być strasznym pokojem. Dlatego oznaczony jest jako thriller a nie horror. Na przyszłość sugerujemy uważniejsze dobieranie kategorii pokoju. Jeżeli wolą Państwo horrory i tych w Poznaniu nie brakuje. W inny sposób twórcy pokojów o innej tematyce mogą czuć się pokrzywdzeni za dostanie słabej noty ze względu na inne upodobania konkretnych klientów.

  Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w zwiedzeniu innych Escape roomów już w tematyce horrorów.

  Tajemniczy Pokój

 • Escape room Smakosz

  Smakosz
  Quest
  Poznań

  Chcesz się poczuć jak w filmie grozy? Idź na spotkanie ze Smakoszem!

  28.03.2017 | data wizyty: 25.03.2017

  Postaram się streszczać bo mógłbym wiele o tym pokoju dobrego napisać a nie chcę spoilerować - pokój jak dla mnie to REWELACJA. Już samo wprowadzenie to super sprawa, potem klimat (straszenie) i wystrój robiły swoje, człowiek rozwiązywał zagadki w pośpiechu i poczuciu, że w każdej chwili może wrócić Smakosz. Wystrój i rozplanowanie pokoju fantastyczne, pozwalające idealnie wczuć się w klimat grozy, niepokoju. Pokój NIE dla ludzi o słabych nerwach, naprawdę :)
  Zagadki, fajne czasem dość trudne ale sprytny system podpowiedzi sprawnie pomaga je rozwiązać z poczuciem satysfakcji. Był to mój 1szy pokój typu horror i już teraz wiem, że kolejne będą głownie takie. POLECAM - bo jeszcze chyba 1-2h z ekipą rozmawialiśmy o nim rozemocjonowani :)

 • Escape room Sapper

  Sapper
  Black Box
  Poznań

  Dużo zabawy na dużej przestrzeni

  28.03.2017 | data wizyty: 06.09.2016

  Nie chcąc spoilerować, powtórzę tylko to co w tytule - dużo zabawy, zagadek na dużej przestrzeni. Jest to niestandardowy pokój bo czas wyjścia to 90min nie jak zawsze 60 min. Pod tym względem wielki plus. Wystrój ciekawy, taki trochę PRL ...ale szału nie ma. Udało nam się wyjść w ostatnich sekundach, oczywiście po drodze jakieś podpowiedzi dostaliśmy bo zagadki były czasem naprawdę ciężkie. Ogółem polecam, bo 90 min zleciało meega szybko.

 • Escape room Indiana Jones

  Indiana Jones
  Mysterious Room
  Łódź

  Gratka dla fanów Indiany Jonesa

  28.03.2017 | data wizyty: 18.03.2017

  Zacznę od tego, że jakimś wielkim fanem Indiana Jonesa nie jestem więc od razu poprzeczka do mojej oceny została podniesiona - pokój w klimacie przygody, trochę mały..ale na szczęście było coś (nie opiszę co, wiadomo) co podniosło moją ostateczną ocenę. Zagadki dość trudne, musieliśmy urządzić szybciutkie burzę mózgów w wielu przypadkach..ale logiczne. Generalnie polecam ale jakbym miał kolejny raz iść do Mysterious, wybrałbym jakiś bardziej klimatyczny pokój (mam na myśli thriller/horror).

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM