Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Waleczne Kotlety
 • Escape room Program Goździk

  Program Goździk
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Dzieci uratowane!

  21.05.2019 | data wizyty: 21.05.2019

  Po długich poszukiwaniach dzieci, które zaginęły w tajemniczy sposób, docieramy w końcu do tajemniczej fabryki chemikaliów, jednakże to, co tam się odbywa, chyba niewiele ma wspólnego z chemią...
  Pokój świetny, z ciekawą fabułą i dobrze budowanym klimatem. Duży plus za powiązanie fabularne między różnymi pokojami tej firmy. Odwiedzając je chronologicznie buduje się bardzo wciągająca, pełna historia. Zagadki niezbyt skomplikowane, choć raczej jednak dla doświadczonych graczy, wymagały logiki i spostrzegawczości. Obsługa bez zarzutów. Na pewno wpadniemy do pozostałych pokoi, aby w pełni poznać wszystkie wydarzenia :)

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Oficer... znaleziony?

  21.05.2019 | data wizyty: 21.05.2019

  Strachliwi żołnierze nie poradzili sobie z rozwiązaniem zagadki zniknięcia jednego z oficerów - nam się to udało, choć odpowiedź na tę zagwozdkę była bardziej zaskakująca, niż się spodziewaliśmy!
  Świetny pokój, w którym wielką rolę odgrywa klimat oraz fabuła z zaskakującym i satysfakcjonującym zakończeniem. Zagadki były zróżnicowane i dla nas niezbyt trudne, w jednym miejscu tylko się zgapiliśmy ;) choć myślę, że mimo wszystko początkujące osoby mogą mieć problem - lepiej będą bawić się doświadczeni, którzy skupią się na "smaczkach" :) Obsługa sympatyczna i profesjonalna :)
  Polecamy :)

 • Escape room Olimp

  Olimp
  ENIGMA
  Poznań

  Boska impreza ;)

  09.04.2019 | data wizyty: 09.04.2019

  Ech, troszku zabalowaliśmy i od razu bogowie nas wypędzają na ziemię, kapryśne to takie..
  No nic, trzeba im pokazać, że bez nas się nie obejdzie!
  Misja udowodnienia bogom naszym cnót poszła pomyślnie i udało nam się powrócić do ich świata ;) pokój, chyba na równi z Alchemikiem, oba walczą o pierwsze miejsce na podium przygód od Enigmy :) dużo mechanizmów i elektroniki, ładny wystrój i ciekawe nawiazania do mitologii greckiej bardzo urozmaicały nam przeprawę :) zagadki ciekawe, logiczne i wymagające współpracy :) jedynie kabelki można by lepiej poukrywać ;) obsługa sympatyczna i profesjonalna :)

 • Escape room Lądowanie na Księżycu

  Lądowanie na Księżycu
  ENIGMA
  Poznań

  Houston, mamy problem!

  09.04.2019 | data wizyty: 09.04.2019

  Żądni pozaziemskich podróży wyprawiliśmy się z misją na księżyc! Jednak ta wyprawa okazała się trochę inna, niż przypuszczaliśmy... ;)
  Pokój zrobiony całkiem ciekawie, z przyjemnym dla oka wystrojem, szczególnie budującym klimat na początku zabawy :) przydałoby się jednak może troszkę więcej zagadek, bądź wystroju, bo niektóre miejsca wydawały się pustawe, a miały potencjał na podkręcenie zabawy :) zagadki liniowe, połączenie klasycznych z mechanizmami i elektroniką, nie za trudne, przyjemnie się rozwiązywało :) obsługa sympatyczna i profesjonalna :)

 • Escape room Misja: Lodówka

  Misja: Lodówka
  ENIGMA
  Poznań

  Atak na lodówkę

  29.03.2019 | data wizyty: 28.03.2019

  Głodni wrażeń i smakołyków zapuściliśmy się do babcinej kuchni, słynącej z najlepszych potraw. Jakież było nasze zdumienie, gdy okazało się, że babcia, poirytowana naszymi wybrykami, zamknęła lodówkę na cztery spusty! Nie pozostało nic innego, jak wywiązać się z obowiązków i wypracować sobie drogę do jedzonka... :)
  Misja lodówka w pierwszej chwili cieszy oko wystrojem. Lepiej klimatu babcinej kuchni nie można było oddać i za to ogromny plus :) zagadki klasyczne, kłódkowe, trochę do pogłówkowania, czasami było ciężko zorientować się, od czego "ugryźć" problem. Obsługa bardzo sympatyczna i pozytywna :)

 • Escape room Alicja w Krainie Czarów - na pomoc!

  Alicja w Krainie Czarów - na pomoc!
  ENIGMA
  Poznań

  Z wizytą w Krainie Czarów

  29.03.2019 | data wizyty: 28.03.2019

  Alicja została skazana na ścięcie! Nie było chwili do stracenia, pomogliśmy jej oczyścić się z zarzutów i uchronić przed gniewem Królowej Kier! :)
  Alicja jest już starszym pokojem na mapie Poznania, klasycznym, kłódkowym. Trochę nagromadzeniem zagadek od kłódki do kłódki bywało już momentami męczące, choć na plus jest to, że starano się to wpleść w scenariusz i prowadzić fabułę. Bardzo ładny wystrój, kolorowy i radosny, z wieloma "szalonymi" gadżetami :) Brakowało jednakże wprowadzenia tego "szaleństwa" i magii w samym pokoju, w zagadkach, za pomocą jakiś np. mechanizmów; niestety pod tym względem nieco pokój zawodził. Zadania proste, szybko się z nimi uporaliśmy, bez podpowiedzi :) generalnie pokój raczej dla początkujących, doświadczeni gracze mogą czuć niedosyt. Obsługa sympatyczna i wesoła, bardzo pozytywna :)

 • Escape room Dzieciństwo - nigdy nie dorosnę

  Dzieciństwo - nigdy nie dorosnę
  ROOMBREAKER
  Poznań

  Powrót do dzieciństwa

  15.03.2019 | data wizyty: 15.03.2019

  Ach, dzieckiem być :) pokój niczym plac zabaw, każdego dorosłego skusi do zabawy, skutecznie odciągając od prób ucieczki - stamtąd nie chce się wcale wychodzić ;) zagadki satysfakcjonujące, połączenie klasyki i nowoczesności, niekiedy wymagały nieszablonowego myślenia, bądź dziecięcego spojrzenia na problem :) obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna :) bawiliśmy się fantastycznie :)

 • Escape room Gniew Wulkanusa

  Gniew Wulkanusa
  ROOMBREAKER
  Poznań

  Uwolnieni od gniewu Wulkanosa

  15.03.2019 | data wizyty: 15.03.2019

  Zabłąkani w jaskini boskiego Wulkanosa, stoczyliśmy ciężki bój, aby odnaleźć jego artefakty i uwolnić się z pułapki :)
  Pokój bardzo dobry, z ciekawym, klimatycznym wystrojem. Zagadki zarówno klasyczne, jak i mechanizmy, z różnym poziomem trudności, wymagały spostrzegawczości, aby nie utknąć :) Obsługa bardzo sympatyczna :) bawiliśmy się świetnie :)

 • Escape room Skarby Majów

  Skarby Majów
  Key To Be Free
  Poznań

  Wyprawa po starożytny skarb

  27.02.2019 | data wizyty: 26.02.2019

  Jako zapaleni podróżnicy i poszukiwacze skarbów, tym razem wybraliśmy się na przygodę w odmętach dżungli.. :)
  Pokój klasyczny, w większości kłódkowy, ale zdarzyły się różne smaczki, w tym jeden element, który wymagał od nas sporo zręczności i zajął trochę czasu ;) Wystrój był całkiem ładny, choć czuliśmy pewien niedosyt - przydałoby się podkręcić klimat poprzez dźwięki, więcej gadżetów i ozdób itp.
  Poziom trudności oceniamy na średni - co prawda potrzebowaliśmy podpowiedzi, ale wynikała ona bardziej z naszej gapowatości i niedokładnego przeszukiwania ;) w tym pokoju trzeba koniecznie być spostrzegawczym!
  Obsługa bardzo sympatyczna, dziękujemy za długą i ciekawą rozmowę po grze :)
  Ogólnie zabawa była udana, fajny powrót do escape roomowej klasyki :)
  Na pewno wrócimy do kolejnych pokoi tej firmy :)

 • Escape room Sala Tortur

  Sala Tortur
  Key To Be Free
  Poznań

  Na kolacji u Hannibala

  27.02.2019 | data wizyty: 26.02.2019

  Zaproszeni na uroczą kolacyjkę, nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie nam walczyć o to, aby nie stać się głównym daniem!
  Pokój klasyczny, raczej kłódkowy, choć znalazło się kilka fajnych mechanizmów. Wystrój, szczególnie na ścianach, budował klimat, można by go jednak troszkę podkręcić o jakieś straszne gadżety, budujące większe napięcie :)
  Mieliśmy też sporo zabawy już na samym początku, aby się oswobodzić z początkowej pułapki - Lecter chyba byłby zaskoczony, jakby zobaczył, że jego więźniowie zamiast ze strachu, to umierają ze śmiechu :P
  Poziom trudności trudny - zdarzyły się momenty, gdzie skorzystaliśmy z podpowiedzi, nad zagadkami musieliśmy sporo pogłówkować, aby znaleźć rozwiązanie.
  Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM