Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
newyorkcity18 - PoWROmcy Escape
 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Potwór zdemaskowany!

  21.04.2018 | data wizyty: 21.04.2018

  Kiedyś, gdy oglądało się kreskówki o Scoobym, Kudłatym, Velmie, Fredzie i Dafne myślałem, jakby to było stanąć oko w oko ze straszydłami, zjawami i innymi potworami. Kto by pomyślał, że Fox O'Clock spełni marzenia z dzieciństwa <3 W tym escape roomie można po kolei odhaczać
  punkty z listy tego, czego można się spodziewać po pokoju w tej tematyce. Zagadki - oczywiście z górnej półki, wystrój z jeszcze wyższej.. A wielki finał... zobaczcie czym prędzej, bo to wielka frajda nie tylko dla najmłodszych ;)

 • Escape room Wioska Smerfów

  Wioska Smerfów
  HURRY UP
  Wrocław

  Niebieski sztos w Wiosce Smerfów

  21.04.2018 | data wizyty: 19.04.2018

  La, la, lalala..i tak dalej. W końcu dotarliśmy do smerfnej krainy, żeby wysmerfować eliksir i uratować wioskę przed Gargamelem. W tym escape roomie największa robotę robią detale, niby niepozorne, ale jednak świetnie wpasowane w klimat. Do tego zagadki, które niejednokrotnie potrafią zaskoczyć, a nawet odkryć w niektórych ukryte talenty ;) Dla wtajemniczonych mogę powiedzieć z ręką na sercu, że pokój jest w pełni GRYWALNY <3

 • Escape room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Legenda Ducha Kopalni

  20.03.2018 | data wizyty: 20.03.2018

  Są takie firmy, gdzie czujesz się jak u siebie w domu. W Time of Mysteries serdeczność właścicieli przebija chyba wszystkie inne odwiedzone przez nas miejsca ;) Rozmawiać przed wejściem można by w nieskończoność, ale wiadomo, że przyszliśmy do długo wyczekiwanego Ducha Kopalni, by sprawdzić czy legenda okaże się prawdziwa i jakie tajemnice skrywa pokój. Oj skrywa i to nie jedną ;) Oczywiście nie zawiedliśmy się. Ten escape to klasa sama w sobie. Przede wszystkim różnorodność i (nasze ulubione słowo) grywalność zagadek sprawia, że wyścig z czasem to czysta przyjemność. Wszystko jest absolutnie logiczne i przemyślane. Jak to zwykle z nami bywa, okazało się, że jesteśmy ... ślepi, także bądźcie uważni i rozglądajcie się! Jeśli chodzi o klimat, to jest oddany w 200 procentach ;) zapraszamy i polecamy!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Najlepszy z najlepszych

  13.03.2018 | data wizyty: 13.03.2018

  Jeśli doskonałym pokojom daje się trzy dziesiątki, to w tym przypadku końca skali nie widać. Wyszliśmy stamtąd parę chwil temu, dalej jesteśmy kompletnie rozwaleni (oczywiście absolutnie pozytywnie). Rozwaleni zagadkami, rozwaleni klimatem, a przede wszystkim wykonaniem każdego jednego elementu. Jest to najlepszy escape room, w jakim byliśmy do tej pory. Po wyjściu kompletnie nie widzieliśmy, co powiedzieć. Nigdy nie byliśmy w tak wielkim szoku.
  O B Ł Ę D N I E!!!! Wrocław to stolica escape roomów, na szczycie których stoi i długo będzie na samym szczycie Obłęd i firma exit19. Wielki, wielki szacun!

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  House Of Crime
  Wrocław

  Sekret Nekromanty

  07.03.2018 | data wizyty: 06.03.2018

  To na pewno będzie ścisła czołówka we Wrocławiu. Jeden z graczy, "poświęcony", na pewno długo będzie wspominać swoją ofiarę :D doskonale przygotowane zagadki, ktore idealnie pasują do mrocznego klimatu i fabuły zaskoczą wszystkich miłośników escape roomów, nawet tych, którzy już wiele widzieli.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Escape room Noc żywych trupów

  Noc żywych trupów
  Trap Jungle
  Wrocław

  Człowiek człowiekowi ZOMBIE

  06.03.2018 | data wizyty: 05.03.2018

  Pokój na pewno nie dla grup początkujących. Zagadki trudne, wymagające czasem hmm.."ekstremalnej" spostrzegawczości, ale świetnie przygotowane i dopracowane. Klimat ściśle współgra z dobrze poprowadzoną fabułą, utrzymany w stylu zbliżającej się zagłady zombiaków :D Mimo bardzo późnej pory i oddechu żywych trupów na plecach udało nam się uciec. Właściciele także bardzo mili, pomocni w chwili zwątpienia, za co dziękujemy ;)

  Odpowiedź

  Dziękujemy za odwiedziny! Miło nam było Was gościć :)

 • Escape room Tajemnica Backsville

  Tajemnica Backsville
  OUTROOM
  Wrocław

  Na pewno 19 osób?....

  23.02.2018 | data wizyty: 22.02.2018

  Pokój niewielki i mogłoby się wydawać, że ubogi w zagadki, ale nic bardziej mylnego. Zagadki są dosyć trudne, na pewno nie dla początkujących. Pojawia się nutka grozy i mrocznego klimatu. Jedna zagadka naprawdę extra, będziemy ją na pewno długo wspominać.

 • Escape room Night Club

  Night Club
  Come Come
  Kraków

  Klub nocny z krwi i kości

  08.02.2018 | data wizyty: 08.02.2018

  Rozmaite [spoiler], cicha muzyka w tle, [spoiler] gdzieś w kącie, a nawet różne gadżety wpasowywujące się w klimat miejsca. Gdzieś wśród tego wszystkiego kształtuje się naprawdę dobry escape room. Zagadki od prostych do dość wymagających, wzbudzających uśmiech na naszych twarzach. Oryginalne mechanizmy to duży plus tego pokoju. Obsługa także w porządku.

 • Escape room Koszmar z Ulicy Długiej

  Koszmar z Ulicy Długiej
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Zły sen, bardzo zły sen...

  08.02.2018 | data wizyty: 08.02.2018

  Po zdjęciu opasek zastanawiasz się, co się stało i co tutaj robisz. Spostrzegawczość to podstawa, trochę na niej polegliśmy. Zagadki przyjemne, wymagające różnych, nawet "zmysłowych" umiejętności. Na szczęście udało nam się uciec ze SZPONÓW koszmaru. Obsługa również na duży plus ;)

 • Escape room Tajemnica Hrabiego Cromwell'a

  Tajemnica Hrabiego Cromwell'a
  It's a Trap
  Kraków

  Skarb ukryty, skarb zdobyty

  08.02.2018 | data wizyty: 08.02.2018

  Kolejna ciekawa krakowska propozycja. Duży nacisk położony jest na spostrzegawczość i kojarzenie faktów. Ciekawe mechanizmy, niespotykane nigdzie wcześniej, co będziemy na pewno długo wspominać. Udało się nam poznać mroczny sekerket hrabiego Cromwella!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM