O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Minion

Minion

 

67 recenzji | 22. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Trap Jungle
  Wrocław

  Niesamowity :)

  26.02.2017 | data wizyty: 24.02.2017 0 0

  Pokój przygotowany rewelacyjnie w każdym calu. Każda zagadka przemyślana i dopracowana. Nie ma tutaj niczego z czym byśmy się wcześniej nie spotkali jednak ilość i jakość zagadek sprawia że jest to jeden z najlepszych pokojów w jakich kiedykolwiek byliśmy. Klimat jest po prostu nie do podrobienia. Trudność pokoju nie jest jakaś ogromna (we dwójkę wyszliśmy chwilę przed końcem z dwoma podpowiedziami) ale sprawia niesamowitą frajdę. Ze względu na wielkość swobodnie będą się tutaj dobrze bawiły nawet cztery osoby. Polecam każdemu z czystym sumieniem :)
  Minusy
  - brak
  Plusy
  - klimat
  - jakość i zróżnicowanie zagadek
  - widać ilość czasu włożoną w przygotowanie pokoju
  - to "coś" (nie napiszę żeby nie spojlerować :P)
  - towarzysz obsługi witający gości :)

 • Escape room Studio muzyczne

  Studio muzyczne
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Poprawnie

  26.02.2017 | data wizyty: 24.02.2017 0 0

  Pierwsze co uderza nas po wejściu do pokoju to... cisza - niby jest to studio muzyczne a niestety nie ma kompletnie żadnego podkładu muzycznego. Jest to podyktowane jedną zagadką jednak przy odrobinie chęci naprawdę dałoby się to zorganizować tak aby te dwie rzeczy sobie nie przeszkadzały. Same zagadki? Właściwie bardzo proste, tylko ostatnia sprawiła nam trochę zagwozdki. Generalnie parę mechanicznych rozwiązań, trochę kombinowania i szczypta spostrzegawczości. Sam wystrój pokoju jednak zbyt hermetyczny - studio muzyczne raczej kojarzy się z mnóstwem plakatów na ścianach kolorach, płytach i klimatowi wokół. Rzecz jest zdecydowanie jednak do nadrobienia. Obecnie pokój oceniamy na solidnego średniaka :) W sam raz na pierwszy raz :)
  Minusy
  - zbyt hermetycznie
  - można pomyśleć o jeszcze większym zróżnicowaniu zagadek
  - brak muzyki o która aż się prosi
  Plusy
  - mimo wszystko bardzo sympatyczne miejsce :)

 • Escape room Przyjęcie urodzinowe Tommy'ego

  Przyjęcie urodzinowe Tommy'ego
  Try To Leave
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Sympatyczny ale nie porywający

  26.02.2017 | data wizyty: 25.02.2017 0 0

  Zacząć trzeba od tego, że stawiliśmy się 20 minut przed czasem i niestety zostaliśmy odprawieni z kwitkiem (bo za wcześnie) - no ale myślimy: dobra, może nie ma gdzie usiąść. Jak się potem okazało, było - nawet cały pokój z kanapą. Także za te 20 minut siedzenia na schodach taka słaba ocena za obsługę. A sam pokój? Zupełnie prościutki i można by rzecz trochę nawet infantylny. Dla grup, które dopiero zaczynają swoją przygodę w ER nada się w sam raz. Natomiast dla doświadczonych w boju - no można by oczekiwać czegoś więcej -czego? Nie da się do końca sprecyzować po prostu nie zagrała chemia i nie było kompletnie żadnego efektu wow. Nie polecam również grupom większym niż 2 osobowe ze względu na stosunkowo niewielki rozmiar samego pomieszczenia.
  Minusy
  - czekanie na korytarzu
  - brak możliwości skorzystania z podpowiedzi przez pierwsze 15 minut (nie było to potrzebne ale irytują takie poczyniane z góry założenia)
  - brak efektu wow
  - niektóre przedmioty trochę zużyte
  - brak oznaczenia na domofonie
  Plusy
  - w sumie niespotykany temat

 • Escape room Przygody Johna Huntera

  Przygody Johna Huntera
  Spichlerz Tajemnic
  Gdańsk

  Omijać z daleka

  05.02.2017 | data wizyty: 05.02.2017 0 0

  Pokój ten należy do najsłabszych jakie udało nam się odwiedzić w naszej karierze (zgodna opinia całej ekipy). Przede wszystkim nie polecam osobom wrażliwym na los zwierząt - pełno futer (których nawet ja nie chciałem dotykać ;)) oraz osobom uczulonym na kurz. Pierwszy raz zdarzyło nam się z własnej inicjatywy otworzyć w okno bo nie dało się wytrzymać. Zagadki mocno średnie, bardziej z kategorii tych co autor miał na myśli. Jedno wykorzystanie elektroniki okazało się bardzo ale to bardzo wątpliwe technicznie - trzeba było użyć znaczącej siły (czego nigdy nie robimy ze zrozumiałych względów) i lekko popieściło prądem jednego z nas ;) Skończyło się na tym, że musiała wpaść Pani z obsługi i zrobić to za nas - mimo iż oczywiście wiedzieliśmy co i jak. Temu pokojowi zdecydowanie brakuje klimatu, zwykłe pomalowane ściany, stare meble i żadnego elementu zaskoczenia - tak jak w pierwszym odwiedzonym pokoju kable pomaskowane tylko plastikiem co już na wstępie nam mówi przy której półce i co otworzymy elektronicznie. Brakuje tez jakiegokolwiek podkładu muzycznego dla urozmaicenia. Nie polecam tego pokoju absolutnie nikomu - chyba że zajdą w nim rewolucyjne zmiany, no ale my się już o tym nie dowiemy :)
  Minusy
  - kurz
  - zaduch
  - mało logiczne zagadki
  - szwankujące rozwiązanie techniczne
  - można wyjść nie znajdując wszystkich wskazówek
  Plusy
  - zdecydowany brak

 • Escape room Zatruty miodek

  Zatruty miodek
  Spichlerz Tajemnic
  Gdańsk

  No mogło być lepiej

  05.02.2017 | data wizyty: 05.02.2017 0 0

  To co nas uderza po wejściu do pokoju to trochę brak wystroju. Wysokie ściany po prostu zostały pomalowane i trochę obryzgane. Również kable przykryte tylko zwykłym plastikiem naokoło pokoju zdecydowanie nie pasowały do klimatu. Po wejściu niestety okazało się, że jedna z szafek do której mieliśmy mieć dostęp później była otwarta a jedną skrytkę można było otworzyć nie używając kodu. Same zagadki były bardzo proste a rozwiązanie ich (o ile wszystko znajdziemy) nie powinno doświadczonym ekipom zając więcej jak 20-25 minut. System podpowiedzi można by również ulepszyć ( wyświetla się w czasie rzeczywistym to co pisze Pani z obsługi). Sam pokój zdecydowanie ma potencjał jednak na dzień dzisiejszy jest to mocno średnio.
  Minusy
  - pokój nieprzygotowany (jedna szafka otwarta a nie powinna)
  - można było otworzyć jedną skrytkę bez kodu/kluczyka
  - wystrój do poprawy
  - plastikowe oprawy kabli w całym pokoju
  - niczym nie zaskakuje
  Plusy
  - świetne obrazy wiszące w pokoju

 • Escape room Mr Heisenberg

  Mr Heisenberg
  Scopeout
  Gdynia

  Mocna półka średnia

  05.02.2017 | data wizyty: 02.02.2017 0 0

  Po wejściu do pokoju mamy się poczuć (podobno) jak bohaterowie jednego z seriali. Nie było mi się o tym przekonać ponieważ nie BB nigdy nie widziałem ale domyślam się że chodzi o jakieś laboratorium chemiczne ;). Jest to tak naprawdę mówiąc pokój jednej zagadki - świetnie wymyślonej, ciekawej i niespotykanej nigdzie indziej. Okazało się jednak, że rozwiązaliśmy ją dobrze a mimo to nie wydarzyło się to co powinno. Rozmontowaliśmy system i złożyliśmy ponownie - niestety nie pomogło więc straciliśmy na tej operacji dobrych 10 minut, co moim zdaniem oznacza że wymaga to dopracowania. Na plus można zaliczyć to, że jeszcze przed oficjalnym otwarciem mogliśmy wziąć udział w turnieju firm - za to zdecydowany plus. Pokój średniej trudności, można się w nim fajnie bawić o ile się przyjdzie ze zgraną ekipą.
  Minusy
  - można utknąć na głównej atrakcji pokoju
  - monitor gubił obraz
  - nie ma nic co mogłoby zaskoczyć
  Plusy
  - całkiem przyjemny wystrój
  - logiczne zagadki
  - małe "urozmaicenia"
  - zorganizowanie turnieju jeszcze przed oficjalnym otwarciem

 • Escape room Przeklęta Twierdza - Gdynia

  Przeklęta Twierdza - Gdynia
  Escape Me
  Gdynia

  Bardzo klimatyczny

  07.01.2017 | data wizyty: 07.01.2017 0 0

  Wchodząc do tego pokoju przenosimy się może nie do twierdzy ale na pewno do starej opuszczonej przez świat chaty, z której przyjdzie nam się wydostać. Całe pomieszczenie jest niesamowicie wykonane i klimat bije z każdego fragmentu. Bardzo cieszy to, że twórcom udało się przemycić kilka technicznych rozwiązań nie psując przy tym frajdy i klimatu - za to ogromny plus. Jedyne do czego można się przyczepić to poziom trudności - pokój jest bardzo łatwy i przeszliśmy go w składzie trzyosobowym ponad 20 minut przed upływem czasu. Zabawę można jak najbardziej polecić wszystkim fanom ER :)
  Minusy
  - za łatwy
  Plusy
  - klimat
  - zagadki
  - podpowiedzi i czas bez klasycznego monitora
  - technika nie psująca klimatu

 • Escape room Kanibal

  Kanibal
  Busters Escape Rooms
  Sopot

  Rewelacja !

  06.01.2017 | data wizyty: 30.12.2016 0 0

  Pierwsze co rzuca się po wejściu do tego pokoju to jego świetny, ciężki klimat. Twórcom udało się osiągnąć co czego nie ma w innych pokojach tego typu czyli przeładowania przestrzeni różnym "śmieciem". Prawie wszystko co znajdziemy jest potrzebne i w jakiś sposób fabularnie uzasadnione. Zagadki są dopracowane i naprawdę logiczne. A niesamowitej satysfakcji dostarczyło nam to że wyszliśmy z pokoju kilkanaście minut przed czasem bez absolutnie żadnej podpowiedzi za co zostaliśmy uhonorowani przez właścicieli całkiem fajnym prezentem. Także za obsługę ogromy plus! Pokój można polecić wszystkim fanom ER zarówno tym mniej jak i bardziej zaawansowanym.
  Minusy
  - brak
  Plusy
  - niesamowity klimat
  - bardzo logiczne zagadki
  - prezent niespodzianka za pobicie rekordu pokoju :)

 • Escape room KAC SOPOT

  KAC SOPOT
  Busters Escape Rooms
  Sopot

  Działo się oj działo :)

  06.01.2017 | data wizyty: 30.12.2016 0 0

  Pokój ten jest dokładnie tym czego możemy się spodziewać po jego opisie. Jakiś taki pokój w akademiku - mnóstwo ubrań, porozrzucanej bielizny i butelek po wódce ;). Same zagadki ciekawe i zróżnicowane a satysfakcja z wyjścia całkiem duża. Pokój idealny - może i tak ale jest jeden problem otóż w Gdańsku mamy ER o nazwie Śmierć w Bractwie - tematyka dokładnie taka sama jednak zagadki ich ilość, ciekawość i skomplikowanie to trochę wyższa półka niż tutaj stąd brak maksymalnej oceny :). Pokój można polecić wszystkim z czystym sumieniem.
  Minusy
  - jednak trochę za "sterylnie" jak na pokój studencki po imprezie
  Plusy
  - klimat
  - różnorodność zagadek

 • Escape room Więzień Czasu

  Więzień Czasu
  Escape Gdynia
  Gdynia

  Wiarygodna opinia

  Zupełnie zwyczajny

  06.01.2017 | data wizyty: 01.01.2017 0 0

  Po wejściu do tego pokoju zostajemy zaskoczeni pierwszą zagadką, która miała urozmaicić nam zabawę już od samego początku jednak u nas spowodowało to małą frustrację. Później było już trochę lepiej. Zagadki są całkiem fajnie zrobione ale niestety nie do końca przemyślane - jedną "skrytkę" można otworzyć nie znając w ogóle kodu do niej a inna nie jest wymagana do wyjścia z pokoju - warto byłoby pomyśleć nad udoskonaleniem tych dwóch rzeczy. Ogólnie do pokoju można się wybrać jednak po odwiedzeniu już wszystkich innych, które są wyżej w rankingu.
  Minusy
  - brak efektu wow
  - możliwość opuszczenia pokoju bez rozwiązania wszystkich zagadek
  - pierwsza zagadka tylko jako wydłużacz
  Plusy
  - sama końcówka całkiem fajna
  - lista uciekinierów na korytarzu

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM