Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Oliwia Paprocka
 • Escape room Statek Piracki

  Statek Piracki
  Find The Key
  Grudziądz

  Arrrr

  14.08.2019 | data wizyty: 12.08.2019

  Dużo łatwiejszy niż Laboratorium, ale klimat tak samo GENIALNY. Pokój dopracowany w każdym zakamarku. Świetne rozwiązania, fabuła, misja do wykonania. Bez zadnej podpowiedzi udało się wyjść w 42 min, ale kilka zagadek nas zaskoczyło i musieliśmy chwile pomyśleć. Polecamy!

 • Escape room Laboratorium strachu

  Laboratorium strachu
  Find The Key
  Grudziądz

  Strach ma wielkie oczy

  14.08.2019 | data wizyty: 12.08.2019

  Genialny, genialny pokój. Klimat czuć od wejścia. Nie chcąc zdradzać żadnych szczegółów napisze tylko, ze polecamy grupom doświadczonym. My byliśmy w 3 osoby i zostały nam 2 minuty do końca czasu. Jest co robić w tym pokoju, a klimat i wystrój tylko dodają dreszczyku emocji. Pan właściciel przesympatyczny.

 • Escape room Tajemnica Strefy 51

  Tajemnica Strefy 51
  Bunkier51
  Toruń

  Poważna misja

  09.08.2019 | data wizyty: 08.08.2019

  Pozytywnie zaskoczyła nas nowa propozycja w Toruniu. Kilka zagadek bylo dla nas nowością. Pokoj głównie opiera sie na ciekawie wykonanych zagadkach elektronicznych. W 4 osoby udało nam się wyjść 16 min przed czasem. Jednak każda minuta w srodku była mega ciekawa. Samo wprowadzenie już było genialne, a Pan właściciel przesympatyczny. Zdecydowanie polecam!

 • Escape room Powrót Piły

  Powrót Piły
  Let's Play The Game
  Bydgoszcz

  Zagrajmy w grę

  21.07.2019 | data wizyty: 15.07.2019

  Długo zastanawiałam się co napisać. Miałam mieszane uczucia. Jako ogromna fanka filmu spodziewałam się czegoś lepszego, niestety tego nie doznałam. Jedna zagadka bardzo nam się podobała, była ogromnie oryginalna. Niestety jedna z kłódek otworzyła się przypadkiem, co trochę zepsuło grę ponieważ nie wiedzieliśmy co powinno zostać użyte do jej otworzenia. Nie czułam takiego napięcia, strachu, który towarzyszy ER o tematyce horroru. Należy jednak docenić przesympatyczna Panią z obsługi, która każda cześć pokoju omówiła z nami po wyjściu. Z kilkoma podpowiedziami wyszliśmy minute przed końcem czasem.

 • Escape room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  Piramidy

  21.07.2019 | data wizyty: 18.07.2019

  Klimat super, pokój logiczny, zagadki bardzo bardzo ciekawe. Wszystko ze sobą współgra. Lubię takie pokoje gdzie nic nie znajduje się tam bez powodu. Polecam! W dwie osoby wyszliśmy 7 min przed czasem, żal było wychodzić.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Podwodna przygoda

  15.07.2019 | data wizyty: 10.07.2019

  Prawdziwa morska przygoda. Klimat i wystrój trzyma poziom. Jednak żałujemy ze najpierw byliśmy w piramidach bo nic nie może ich przebić. Byliśmy w trójkę, wyszliśmy 10 sekund przed czasem. Zagadki dość trudne. Polecam doświadczonym grupom.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wszędzie piramidy

  10.07.2019 | data wizyty: 07.07.2019

  To było zaskoczenie, szok, niedowierzanie!
  W życiu nie spotkaliśmy się z czymś tak genialnym w każdym centymetrze pokoju!
  Każda zagadka dopracowana, klimat i wystrój pokoju powala na kolana! Gdybym mogła dałabym 12/10. We dwie osoby było nam ciężko, ale udało się. Pokój jest logiczny, tezeba się jednak wykazać spostrzegawczością.

 • Escape room Golden Hajs

  Golden Hajs
  Clue Room Poznań
  Poznań

  To jest napad!

  06.07.2019 | data wizyty: 02.07.2019

  Po wielkich trudach związanych z dotarciem do ER (z powodu naszej słabej orientacji w Poznaniu) trafiliśmy do genialnego pokoju, którego tematyka była jak najbardziej w naszym guście. Zagadki logiczne, raczej dla graczy średnio zaawansowanych. Udało nam się wyjść kilka sekund przed końcem czasu w dwie osoby. Widać ogrom pracy włożonej w stworzenie pokoju. Nie było nic do czego możnaby się przyczepić. Sam wystrój wprowadza w genialny klimat. Właściciele przesympatyczni! Mój nowy numer 1!

 • Escape room Manewry Kartelu

  Manewry Kartelu
  GameOver Escape
  Poznań

  Prawdziwy kartel

  03.07.2019 | data wizyty: 03.07.2019

  Klimat, wystrój, pomysły na pokój genialne. Pokój jest nieliniowy wiec każdy ma co robić. Udało nam się wyjść w 2 osoby przed czasem, ale nie było to łatwe zadanie. Równowaga pomiędzy elektroniką a kłódkami co bardzo nam się podoba. Zdecydowanie polecamy! Pani przesympatyczna!

 • Escape room Plan na włam

  Plan na włam
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Kasyno

  28.06.2019 | data wizyty: 27.06.2019

  To nasz pierwszy pokój Wyjścia Awaryjnego i na 100% nie ostatni. Decyzja spontaniczna, ale jak najbardziej na plus. Zagadki logiczne, ale ciekawe. Wiele zagadek i rozwiązań nas zaskoczyło - zdecydowanie pozytywnie! Byliśmy we dwie osoby, mieliśmy co robić. Zdecydowanie polecamy graczom z doświadczeniem. Przesympatyczny Pan z obsługi. Pozdrawiamy z Torunia!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM