Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
giakeap
 • Escape room Pegazus

  Pegazus
  Dom Zagadek
  Warszawa

  warszawski trip

  12.08.2019 | data wizyty: 10.08.2019

  ostatnim pokojem sobotniego maratonu po warszawskich ERach był Pegazus. zajawkowy jak nie wiem co, można się poczuć serio jak w środku gry.
  nie podobał mi się jedynie środkowy etap pokoju, twórcy chyba niezbyt mieli na niego pomysł. ale wszystko rekompensuje początek i koniec - są mega!
  na dodatkowy plus - pani, która była naszym Mistrzem Gry. prowadziła nas dzielnie przez 3 pokoje, które odwiedziliśmy tego dnia. pozytywna i przemiła, wytrwałości życzymy :)

 • Escape room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  #92

  08.08.2019 | data wizyty: 07.08.2019

  Przede wszystkim chcemy podziękować za stworzenie tak genialnego pokoju! Gra w takich miejscach to prawdziwa przyjemność. Zwłaszcza, że po 90 pokojach myślisz, że nic cię nie zaskoczy - wprost przeciwnie. Zagadki i rozwiązania zastosowane w Szumie są tak inne i nigdzie indziej niespotykane, że aż ciężko nie docenić wysiłku włożonego w tworzenie tego pokoju!
  Zagadki są oczywiście spójne i logiczne, fajnie prowadzą przez fabułę. Wystrój mega klimatyczny i jakkolwiek to zrozumiecie - zróżnicowany.
  Nie będę się już rozpisywać - jeżeli myślicie czy odwiedzić Szum, czy nie - jest to must see na mapie Poznania!

 • Escape room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  #91

  05.08.2019 | data wizyty: 03.08.2019

  Chyba najbardziej czarujący i bajkowy pokój, w jakim byłam! Klimat i wystrój pokoju jest dopracowany w każdym calu, sprawia, że rzeczywiście można wczuć się w scenariusz.
  Zagadki są łatwe, ale zróżnicowane - trochę zagadek typowo na kminienie i trochę takich zadaniowych - idealnie wyważone. Dzięki tej mieszaninie płynie się przez fabułę pokoju bardzo przyjemnie.
  Pokój idealny dla początkujących grup - przez takie pokoje łapie się jeszcze większego bakcyla!
  Pozdrawiamy właścicieli oraz gwiazdę firmy - Simbę :D

 • Escape room Testament Czarodzieja - Escape Box

  Testament Czarodzieja - Escape Box
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  #89

  30.07.2019 | data wizyty: 28.07.2019

  boże, jakie to było wspaniałe! nie dajcie się zwieść, ta skrzyneczka skrywa w sobie dużo dobrych, solidnych i logicznych zagadek! nie są trudne, ale zmuszają do logicznego myślenia. graliśmy jak zawsze we dwójkę i wyszliśmy usatysfakcjonowani ilością zagadek. wydaje mi się, że większa ilość osób to byłby już tłum.
  grało się bardzo przyjemnie i lekko bez kombinowania, czekamy na więcej projektów od Ligi Odkrywców! :D

 • Escape room Złoto Lannisterów

  Złoto Lannisterów
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  #87

  29.07.2019 | data wizyty: 28.07.2019

  Kto by pomyślał, że w takim małym i niepozornym pokoiku będzie tyle ciekawych zagadek? Mimo, że pokój mały, to wystrój jest fenomenalny i same zagadki są spójne i logiczne. I do tego pobiliśmy rekord (nasz pierwszy) we dwie osoby, co myślę, że jest idealną liczbą osób do tego pokoju. Nie wchodziliśmy sobie w drogę mimo, że pokój należy do bardzo liniowych.
  Właścicielka jest przemiłą i kochaną osobą, dziękujemy też za pogaduszki po grze :)

 • Escape room Kopalnia Złota

  Kopalnia Złota
  Strych
  Chorzów

  #85

  16.07.2019 | data wizyty: 14.07.2019

  Dla mnie jeden z najlepszych pokoi, w jakim byliśmy! Klimat, zagadki, wystrój, prowadzenie gry, dostosowanie jej do graczy - wszystko idealnie!
  Mimo, że jesteśmy na strychu, to czujemy się, jakbyśmy byli kilkaset metrów pod ziemią, Ponadto, jeżeli macie w grupie niską osobę, to możecie jej zazdrościć, bo zacznie grę z najfajniejszy sposób :D
  Zagadki były proste, ale ciekawe. Bardzo przyjemnie płynęło się razem z fabułą pokoju i bardzo płynnie przechodziło się przez etapy. Zwłaszcza wielkie podziękowanie dla pana właściciela za dostosowanie sposobu rozgrywki do preferencji gracza :)
  Pokój zdecydowanie godny polecenia, dopracowany w każdym calu! :)

 • Escape room Odmęty Angkor Wat

  Odmęty Angkor Wat
  EGO
  Bydgoszcz

  #73

  09.07.2019 | data wizyty: 07.07.2019

  Niepozorny pokój okazał się być świetną zabawą. Z pewnością dla mnie jest to jeden z najlepszych w Polsce pokoi o tematyce starożytnych świątyń.
  Pokój jest metrażowo niewielki, ale kryje dużo świetnych zagadek! Dla naszej dwuosobowej drużyny był w sam raz.
  Wystrój bardzo starannie wykonany. Aż miło było w nim grać.
  Zagadki dosyć łatwe, ale zrobione w przyjemny sposób. Płynęliśmy razem z nimi i fabułą pokoju.
  Z pewnością pozycja godna polecenia też dzięki Mistrzowi Gry. Bardzo miłe wprowadzenie i pogawędka po zakończeniu gry :)

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  #72

  09.07.2019 | data wizyty: 07.07.2019

  Trochę nam zajęło czasu, żeby w końcu się wybrać do mekki ERów. Byliśmy tylko na jeden dzień, ale bankowo tam wrócimy!
  Jeżeli chodzi o sam pokój, to starałam się nie czytać żadnych opinii, żeby nie nastawiać się na nie wiadomo co. Nawet nie wiedziałam zbytnio o czym dokładnie jest pokój - i dobrze! Zaskoczenie goniło zaskoczenie.
  Byliśmy jak zwykle w dwie osoby i uważam, że jest to idealna ilość osób do rozwiązywania zagadek w tym pokoju. Zagadek jest wyważona ilość o idealnym poziomie trudności - nie za trudne i nie za proste. Poza jedną zagadką, która była tak banalnie prosta, że nie mieliśmy przy niej zawiechę, aż wstyd :D
  Wystrój pokoju na najwyższym poziomie, wszystkie efekty były tak dopracowane, że poszłabym tam jeszcze raz, tylko po to, żeby pooglądać wszystkie szczegóły.
  Pokój jest pełen smaczków dla fanów superbohaterów, polecamy gorąco!

 • Escape room Obcy: Operacja Aurelia

  Obcy: Operacja Aurelia
  Action Escape
  Poznań

  aurelia

  02.07.2019 | data wizyty: 28.06.2019

  mega zajawkowy pokój! już od samego wprowadzenia możemy poczuć się jak prawdziwa jednostka specjalna, zwłaszcza, że każdy ma przydzieloną rolę, [spojler] :D kto by pomyślał, że banda dorosłych ludzi będzie [spojler] gdzie popadnie słysząc tajemniczego obcego.
  zagadki nie są trudne, wystarczy trochę współpracy i bez trudu wszystko rozwiążecie :)
  bardzo podobał mi się system podpowiedzi - jest bardzo konsekwentny. bo skąd ma wiedzieć niektóre rzeczy dowódca, którego tam nie ma? trzeba sobie jakoś radzić :)
  ogółem pokój mega klimatyczny i zajawkowy, chętnie przeszłabym jeszcze raz :)

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  #38

  29.05.2019 | data wizyty: 28.05.2019

  Urwać się wcześniej z pracy, żeby iść do nowiuśkiego ER? Why not! Zdecydowanie nie była to decyzja, którą mogłabym żałować. Pokój widać, że robiony z sercem przez ludzi, którzy kochają to, co robią i mają totalną zajawkę na punkcie tematyki ERu. Przemili właściciele, z którymi nie mogliśmy się nagadać na wiele tematów. No i jest koteł - miziak. Wszystkie ERy, które mają koty dostają dodatkowy plus :D
  Dziękujemy za świetny wieczór w świetnym pokoju - wprowadzenie do historii niedługo będzie na językach poznańskiej sceny ERów, musi tak być!

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM