O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Escape Maniac

Escape Maniac

 

81 recenzji | 16. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Komnata Tajemnic

  Komnata Tajemnic
  Komnata Tajemnic
  Moszna

  Escape the Castle :)

  27.04.2016 0 0

  Okupowaliśmy grupą Zamek w Mosznie to i od razu zawitaliśmy do Escape jak to my :) Klimat złapaliśmy już w zamku. Tutaj było jeszcze ciekawiej bo mogliśmy wejść w większą interakcję :) Super escape roomik na uboczu - no i w zamku ! ! !

 • Escape room Pokój babci

  Pokój babci
  Secret Room
  Wrocław

  Babcia 2 bez pilota :)

  27.04.2016 0 0

  Na babcie poszliśmy z sentymentu :) Byliśmy już na jednej babci ! Tamta jednak była zupełnie inna i śmieszniejsza :) Tu z olei klimatycznie i na spokojnie. Ale podobało się dajemy mocną 4 :)

 • Escape room Sala Kinowa

  Sala Kinowa
  Trap Jungle
  Wrocław

  Incepcja czyli kino w kinie :)

  27.04.2016 0 0

  Olbrzymi escape ! Naprawdę klimatu nie można odmówić. Bo akcja Kina dzieję się w..... Kinie :) Zagadki fajne i fabuła również. Z pewnością odwiedzimy jeszcze Candy Shop i Night Club w przyszłości ! Polecamy :)

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Breslau 1938 !

  27.04.2016 0 0

  Jadąc do konferencję do Niemiec zatrzymaliśmy się we Wrocławiu na weekend i postanowiliśmy odwiedzić kilka Escape Roomów. Ten był naszym pierwszym i wysoko ustawił poprzeczkę. Nie dość, że idealnie odwzorował wystrojem epokę, to jeszcze na dodatek fabuła i zagadki były świetne. Polecamy każdemu zaawansowanym, początkującym. Szkoda, że tylko jeden pokój. Zróbcie więcej :) Jesteśmy tam średnio raz na dwa miesiące :)

 • Escape room Bez Instrukcji

  Bez Instrukcji
  Splot Zagadek
  Łódź

  Klossik :)

  27.04.2016 0 0

  Dla fanów Hansa Klossa ! Polecamy każdemu. Super pokoik i super obsługa. Niestety ostatni na chwilę obecną nasz pokój w Łodzi! Niebawem znowu zawitamy do Łodzi i obskoczymy kolejne pokoje czekajcie na nas :)

 • Escape room Alcatraz

  Alcatraz
  Twierdza Pełna Szyfrów Łódź
  Łódź

  Prison break 4

  27.04.2016 0 0

  Zgadzamy się z Martyną w 100% To drugi w Łodzi escape room nawiązujący do ucieczki z więzienia i o niebo lepszy i bardziej klimatyczny od tego drugiego. Aczkolwiek polecamy odwiedzić oba :)

 • Escape room Redrum

  Redrum
  ExitRoom ™
  Łódź

  Redrum Creepy

  27.04.2016 0 0

  Drugi nasz pokój w tej firmie :) Bardzo mroczny i tajemniczy. Mnie osobiście lepiej się podobał niż klimaty baśniowe. Polecam wszystkim tą firmę ! Ja jeszcze na pewno wrócę z grupą kiedyś na Matrix ( jak byliśmy jeszcze nie było :/ ). Do zobaczenia !

 • Escape room Cela

  Cela
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  Prison break 3

  27.04.2016 0 0

  Cela jak cela :) Kolejna nasza ucieczka z celi (która to już? 3?) Pokój całkiem dobry. Jednak w porównaniu z Gdańskim Questrooms np. był słabszy. Bawiliśmy się dobrze. Stąd wystawiamy ocenę dobrą :) Pozdrawiamy. Odwiedzimy jeszcze pokoje w innych miejscowościach jak będziemy przejazdem :)

 • Escape room W krainie czarów

  W krainie czarów
  ExitRoom ™
  Łódź

  Super baśniowo :)

  27.04.2016 0 0

  Odwiedziliśmy ze względu na wysoką opinię oraz na prośbę jednej członkini naszej grupy :) Klimat nie mój aczkolwiek pokój jest świetny. Fajna koncepcja z jedną rzeczą (ci co byli to wiedzą co mam na myśli). Polecam zarówno dla świeżaków jak i zaawansowanych grup !

 • Escape room Wehikuł czasu

  Wehikuł czasu
  Enigma Rescue
  Kraków

  Wehikuł czasu x2

  27.04.2016 0 0

  Room Escape w Warszawie mają o wiele lepszy Wehikuł Czasu. Jednak i tutaj udało nam się dobrze bawić. Konwencja trochę inna. Nie ma przenosin w czasie. Bardziej przyglądamy się co jegomość zebrał w trakcie tych podróży. Spotkaliśmy się już z czymś podobnym w Pokoju Hrabiego w Radomiu. Polecamy i jeszcze na pewno iedyś odwiedzimy :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM