Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Kasia Matysiak
 • Escape room Tajemnicza Komnata

  Tajemnicza Komnata
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Hogwart na wyciągnięcie ręki!

  06.04.2019 | data wizyty: 04.04.2019

  Pokój utrzymuje klimat Hogwartu w 100%. Rekwizyty- rewelacja. Zagadki na wysokim poziomie. Jeżeli chcesz się przenieść do świata Harrego Pottera i jego przyjaciół to strzał w 10. A czy Tobie uda się odnaleźć to czego szukasz ? Polecam!

 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Więzień z celi nr 4.

  06.04.2019 | data wizyty: 05.04.2019

  Pokój inny niż pozostałe w których byłam dotychczas. Zagadki trzymają poziom, nie są zbyt trudne, ale nie należą też do banalnych. Dużo rekwizytów, które potrafią zmylić. Wzrok, słuch - trzeba wiedzieć kiedy użyć odpowiedniego narządu. Wystrój fenomenalny, obsługa też.

 • Escape room Kolonizacja Marsa

  Kolonizacja Marsa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Kosmos

  06.04.2019 | data wizyty: 04.04.2019

  To był mój 6 pokój. Od momentu wejścia już wiedziałam, że nie będzie to takie proste - chemia i fizyka nigdy nie były moja najmocniejsza stroną. Zagadki logiczne, wymagające myślenia, jednak nie są tak trudne, żeby ich nie wykonać - nie ukrywam, ze trzeba było skorzystać z podpowiedzi. Klimat gry fantastyczny. Wchodząc do niego rzeczywiście można poczuć się jak w laboratorium. Obsługa bardzo sympatyczna, uśmiechnięta!

 • Escape room Ultimatum

  Ultimatum
  House Escape
  Warszawa

  .

  06.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Mocne przeżycia. Początek gry wprowadza dodatkowo dreszczyk grozy. Klimat, wystrój, obsługa - trzy razy tak! No i to ultimatum na końcu. Polecam!

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Woow

  06.04.2019 | data wizyty: 05.04.2019

  Idąc do tego pokoju byłam sceptycznie nastawiona. Jednak to co w środku zastałam - zapiera dech w piersi! Nie bez powodu pokój ma tak fantastyczne oceny. Wygląd - na najwyższym poziomie, zagadki - niesamowicie wyszukane, wymagające logicznego myślenia, pracy zespołowej, klimat - niepowtarzalny. Efekty dźwiękowe, wizualne. Każdy szczegół dopracowany na ostatni guziczek. Obsługa przesymparyczna, zafascynowana tył co robi i przedewszystkim zespołem, który jest w środku. Zakończenie bardzo oryginalne. W pozostałych pokojach, w których byłam czegoś mi brakowało, w piramidzie znalazłam wszystko, a przedewszystkim EFEKT WOW!!! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM