O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Lady

Lady P.

 

81 recenzji | 16. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Jigsaw

  Jigsaw
  Anagram Escape Rooms
  Gdynia

  Piła

  27.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Ten pokój podobał nam się zdecydowanie mniej niż Magik. Również zaznaczam, że w Anagramie gościłyśmy dosyć dawno więc sporo mogło się tam zmienić i wrażenia dzisiejszych graczy niekoniecznie muszą pokrywać się z naszymi. Pomimo, że pokój był poprawny - nas nie urzekł. Mimo wszystko potencjał miał duży więc może wkrótce wybierzemy się ponownie, żeby zobaczyć czy nasze odczucia się zmienią :)

  Odpowiedź

  Bardzo dziękujemy za komentarz:) Pamiętamy tą wizytę Lady P, odbyła się prawie rok temu, gdy stawialiśmy pierwsze kroki. Jesteśmy zaskoczeni, że komentarz wystawia Pani po tak długim czasie. Zapraszamy serdeczne raz jeszcze. Bardzo możliwe, że Pani odczucia się zmienią. Mogę na Panią liczyć ?

 • Escape room Magic Room

  Magic Room
  Anagram Escape Rooms
  Gdynia

  Magic

  27.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Wykonanie pokoju bardzo fajne. Zagadki dość typowe, warto zaznaczyć jednak, że byłyśmy tam dość dawno (po prostu gdzieś nam się zawieruszyła opinia i wstawiamy ją z duuuuużym opóźnieniem) więc pewnie niektóre rzeczy mogły się już zmienić. Dla nas pokój był poprawny :) nie załamał nas ani nie zachwycił. Był po prostu kolejnym miejscem, przyjemnej gry :)

 • Escape room Powrót

  Powrót
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Powrót do przyszłości

  27.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Bardzo dobrze urządzony pokój, zagadki dopasowane, zachowany klimat. Poziom trudności średni. Bardzo dobrze nadaje się do gry zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących. Ci pierwsi zdecydowanie zobaczą kilka oryginalnych rozwiązań, Ci drudzy będą mogli złapać bakcyla w fantastycznym miejscu.

 • Escape room Pełnia

  Pełnia
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Pełnia

  27.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Moim zdaniem najsłabszy ze wszystkich proponowanych przez Dom Zagadek co absolutnie nie oznacza że jest słaby. Jest jednak bardzo klimatyczny i też, na swój sposób, oryginalny. Bardzo spójnie i przyjemnie minęła nam cała gra :)

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Piramida

  27.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Jak to mówią - nie taki diabeł straszny jak go malują. Piramidą straszyli nas prawie wszyscy, że trudna, że pogrom i w ogóle. Pokój jest bardzo przyjemny, świetnie wykonany, ale zdecydowanie nie jest trudny :). Grało się przyjemnie a zagadki manualne dostarczyły nam wiele radości. Zdecydowanie można polecić to miejsce.

 • Escape room Chatka Hagrida - Gdynia

  Chatka Hagrida - Gdynia
  Escape Me
  Gdynia

  Chatka Hagrida

  27.01.2017 | data wizyty: 24.01.2017 0 0

  Wybranie takiego tematu to jednak jakaś forma odwagi - w końcu któż dzisiaj nie ma wyobrażonego w głowie całego uniwersum Pottera :), ale klimat oddany rewelacyjnie. Miejsce naprawdę jest pełne magii, dobrze dobrane światła, oryginalne rozwiązania, ciekawe zagadki i nietypowy sposób podawania podpowiedzi i czasu sprawiają, że człowiek przenosi się całkowicie w świat magii i realizuje zadanie najlepiej jak potrafi. Polecam wszystkim, to bardzo istotny punkt na mapie każdego escapowicza :)

 • Escape room Przeklęta Twierdza - Gdynia

  Przeklęta Twierdza - Gdynia
  Escape Me
  Gdynia

  Twierdza

  27.01.2017 | data wizyty: 24.01.2017 0 0

  Pokój bardzo dobrze wykonany - klimatyczny i mroczny, czyli dokładnie taki, jaki powinien być. Same zagadki są logiczne i spójne. Dla nas trudność polegała bardziej na szukaniu rzeczy niż rozwiązywaniu zagadek. Tak się kończy zabieranie do ciemnych pokoi kurzej ślepoty ;). Kilka bardzo fajnych rozwiązań i przemiłą obsługa sprawiają, że z czystym sumieniem można to miejsce polecić innym graczom.

 • Escape room Zagubione zamówienie

  Zagubione zamówienie
  Spichlerz Tajemnic
  Gdańsk

  Zamówienie

  27.01.2017 | data wizyty: 26.01.2017 0 0

  Na wstępie warto zaznaczyć, że pokój ma olbrzymi potencjał jednak w swojej obecnej formie zdecydowanie jest on do "przelecenia" w dość krótkim czasie. Wystarczy tylko kilka utrudnień i będzie się już nad czym głowić. Wystrój ok - tak jak można by się spodziewać po sali restauracyjnej. Zagadki ok, matematyczne, logiczne i spójne. Trochę brakuje takiego efektu "wow", czyli czegoś czym można się w trakcie gry zachwycić. Jest on w tej formie po prostu poprawny - z chęcią odwiedziłabym go drugi raz jeśli będą wprowadzone zmiany mające na celu utrudnić. Dla początkujących - zdecydowanie polecam, dobry pokój na obycie się z grą :)

 • Escape room Zatruty miodek

  Zatruty miodek
  Spichlerz Tajemnic
  Gdańsk

  Zatruty Miodek

  27.01.2017 | data wizyty: 26.01.2017 0 0

  Bardzo pozytywne zaskoczenie klimatem. Pokój nie należy do najtrudniejszych ale potrafi zaskoczyć niektórymi rozwiązaniami oraz właśnie fabułą i klimatem dotyczącym stumilowego lasu. Mistrz Gry to fantastyczny, uśmiechnięty i pełen pomysłów człowiek. Gorąco polecam wszystkim - i początkującym i zaawansowanym graczom :)

 • Escape room Ciemnia Fotograficzna

  Ciemnia Fotograficzna
  LetMeOut
  Gdańsk

  Ciemnia

  27.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Bardzo sympatyczny pokój ale po LMO niczego innego bym się nie spodziewała :) pomimo niewielkiego pomieszczenia znajduje się tam sporo zagadek, które skutecznie wypełniają czas. Klimat ciemni oddany rewelacyjnie, a obsługa, jak zawsze, na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM