O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Lady

Lady P.

 

69 recenzji | 18. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Conundrum

  Conundrum
  Magnum
  Gdańsk

  Dobra alternetywa

  22.06.2016 0 0

  Pomysł wyjątkowy, wręcz świetny. Trochę gorzej z wykonaniem. To miejsce ma olbrzymi potencjał i wierzę, że zmieni się w coś rewelacyjnego, a nie tylko dobrego :). Niektóre zagadki trochę nie do końca określone, wręcz wprowadzające w błąd swoją treścią, natomiast sam pomysł gry, mnogość pomieszczeń, klimat są zdecydowanie na plus. Mimo wszystko chciałoby się więcej, sporo przestrzeni pozostaje, w moim odczuciu, niewykorzystanej. Mam jednak na względzie, że jest to pierwsze tego typu pomieszczenie w Trójmieście. Polecam wszystkim, którzy lubią adrenalinę (mimo wszystko klimat w jakim przychodzi nam grać trochę ją podnosi ;)), nie boją się brudzić i dobrze się bawią rozwiązując zagadki.

  Plusy:
  - klimat
  - cena
  - pomysł
  Minusy:
  - nie do końca opracowane zagadki
  - sporo niewykorzystanej przestrzeni

 • Escape room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Moja opinia

  22.06.2016 0 0

  Bardzo ciekawy pokój, niewielka przestrzeń ale wszystko ze sobą się zgrywa. Świetnie poprowadzona historia, która trzyma w napięciu. Cały pokój tak naprawdę trzyma w napięciu. Mnóstwo elektroniki na bardzo małej przestrzeni - widać, ze chłopaki musieli się bardzo mocno napracować, żeby wszystko działało jak trzeba. Zagadki o umiarkowanym stopniu trudności ale absolutnie nie umniejsza to frajdzie jaką odczujecie rozwiązując zagadkę morderstw :)

 • Escape room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Po prostu frajda

  22.06.2016 0 0

  Świetnie urządzony pokój, co nie dziwi, bo przecież Escape Time dba o klimat, który tworzy dla graczy. Wszystko fajnie dopasowane i współgrające ze sobą. Zagadki bardzo logiczne i o średnim poziomie trudności. Polecam wszystkim bardzo serdecznie, pokój jest tak świetny, że zarówno starzy wyjadacze jak i "świeżynki" będą się w nim świetnie bawić.

 • Escape room Noc w Las Vegas

  Noc w Las Vegas
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Moja opinia

  31.03.2016 0 0

  Tczew jak zwykle nie zawiódł - pokój cud miód i orzeszki. Fantastyczne rozwiązania, jak zawsze, bardzo dobrze przemyślane zagadki, świetny, klimatyczny wystrój i choć udało nam się go przejść dość szybko jesteśmy zachwycone. Wydaje nam się jednak, że pokój ma wysoki poziom trudności dla graczy początkujących, ci bardziej zaawansowani będą się za to świetnie bawić choć mogą wyjść z zapasem czasu. Bardzo gorąco polecamy i pozdrawiamy właścicieli :)

 • Escape room Pokój medyczny

  Pokój medyczny
  Escape Room Starogard Gdański
  Starogard Gdański

  Moja opinia

  31.03.2016 0 0

  Fantastyczny pokój medyka! Pierwszy taki z prawdziwego zdarzenia - ze sprzętem jaki powinien się w takim pomieszczeniu znaleźć. Poziom trudności średni ale zabawa gwarantowana. Oba pokoje były warte wycieczki.

 • Escape room Pokój majsterkowicza

  Pokój majsterkowicza
  Escape Room Starogard Gdański
  Starogard Gdański

  Moja opinia

  31.03.2016 0 0

  Pokój bardzo ciekawy, mocno nastawiony na przeszukiwanie pomieszczenia. Pomysł oryginalny w swej prostocie. Taki pokój majsterkowicza wydaje się przecież na pozór zwyczajny, a jednak Escape Room Starogard udowadnia nam jak wiele można w takim pomieszczeniu ukryć i jak ciężko zarazem odnaleźć niektóre rzeczy w królestwie majsterkowicza. Poziom trudności raczej średni, co absolutnie nie umniejsza zabawy :). Polecam gorąco.

 • Escape room Pogrzebane Tajemnice

  Pogrzebane Tajemnice
  No Way Out
  Gdańsk

  Moja opinia

  31.03.2016 0 0

  Pokój bardzo fajny i klimatyczny. Zdecydowanie wart polecenia, No Way Out trzyma poziom :). Kilka bardzo ciekawych rozwiązań, mrocznie i ciekawie pod względem tła fabularnego. Dzięki fantastycznej obsłudze bawić się tu mogą grupy o każdym poziomie zaawansowania - początkujący zostaną świetnie poprowadzeni przez Mistrza Gry, zaawansowani odkryją na nowo radość escapowych ucieczek pośród mroku i lekkiego strachu jaki wywołuje sama historia.

 • Escape room Alchemia

  Alchemia
  Try to Escape
  Gdańsk

  Moja opinia

  31.03.2016 0 0

  Po twórcy Amnezji nie spodziewałam się niczego mniej - pomimo niewielkiej przestrzeni świetnie umiejscowione i dograne zagadki. Klimat - cudo, dopieszczony w każdym calu. Zdecydowanym plusem są warianty trudności, dzięki temu gracze o każdym stopniu zaawansowania mają szansę odkryć kamień filozoficzny. Zdecydowanie polecam - ocenę poziomu trudności wystawiam wedle tego, na którym my grałyśmy. Zaznaczam, że na łatwym poziomie ta ocena z pewnością byłaby inna :) No i Pan Obsługujący już nie jest bufonem ;)

 • Escape room Krwawy wódz

  Krwawy wódz
  Escape Time
  Gdańsk

  Moja opinia

  31.03.2016 0 0

  Świetnie zrobiony pokój. Poziom trudności, moim zdaniem, średni, mocne 3,5. Może nawet 4. Rewelacyjna zabawa i dla świeżych graczy i dla starych wyjadaczy. Bawiłyśmy się tam bardzo dobrze, kilka oryginalnych rozwiązań - sama budowa pokoju bardzo zaskakująca. Zdecydowanie polecam wszystkim.

 • Escape room Kto uratuje święta?

  Kto uratuje święta?
  Can U Escape?
  Toruń

  Moja opinia

  25.01.2016 0 0

  Pokój bardzo ciekawy i bardzo pracochłonny. Jest tam tak dużo zagadek, że zdecydowanie nie można się nudzić. Pewne rozwiązania - wyjątkowo oryginalne i mimo, że pokój był równo 60, który przechodziłam udało mu się jeszcze mnie zaskoczyć rozwiązaniami, których nie widziałam. Zagadki nie są najtrudniejsze jeśli się człowiek skupi i dobrze rozejrzy. Trudność stanowi skala - mnogość zagadek sprawia, że trzeba być cały czas w ruchu, cały czas rozwiązywać i panować nad tym, co już się rozwiązało. Zdecydowanie polecam to miejsce - przesympatyczna obsługa, oryginalny pokój i mnóstwo zabawy :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM