Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Grzegorz M. 14
 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  W cieniu Faraona

  12.04.2019 | data wizyty: 11.04.2019

  Przed wizytą w Egipcie miałem duże oczekiwania odnośnie zagadek, mechanizmów oraz klimatu. Nie zawiodłem się! Mistrz gry rewelacyjnie wprowadził nas w klimat gry i po przekroczeniu Wrót Czasu przenieśliśmy się we wnętrze grobowca. Pokój jest trudny - zagadki nieliniowe - już od początku otrzymujemy mnóstwo informacji. W naszej grupie powstało małe zamieszanie, ale udało się wszystko usystematyzować. Był to nasz wspólny 5 ER i musieliśmy wytężyć nasze umysły, aby podołać przygotowanym zagadkom.

 • Escape room Kopalnia

  Kopalnia
  Open The Lock
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Rozczarowanie

  05.04.2019 | data wizyty: 04.04.2019

  Przed odwiedzeniem pokoju przeczytałem komentarze które mnie skutecznie zniechęciły do odwiedzenia tego miejsca, jednak w naszej grupie jest górnik - tak więc na jego prośbę podjęliśmy wyzwanie! Miałem jednak nadzieję, że pod wpływem negatywnych opinii właściciele coś w nim zmienią. Niestety - nic się nie zmieniło! Pokój wygląda jak szatnia sztygara, a nie chodnik górniczy! Zagadki nie mają nic wspólnego z tematem górnictwa! Jesteśmy na śląsku - ten pokój powinien być wręcz idealny, a jest po prostu nudny! Zagadki nie sprawiają większych problemów - jedynie przy ostatniej trzeba się więcej naliczyć. Z pokoju wyszliśmy 13 min przed czasem - niestety bez satysfakcji! Nie ma w nim elementów zaskoczenia i tego wow! A na dodatek została tam użyta [spojler].... Pokój przeznaczony zdecydowanie dla grup mocno początkujących. Póki co to najgorszy pokój w jakim byłem.

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Zdążyć przed Olafem!

  29.03.2019 | data wizyty: 28.03.2019

  Ten pokój zareklamowała nam konkurencyjny ER co sprawiło, że nie mogliśmy się doczekać, aby rozwiązać Serię Niefortunnych Zagadek. Czytając tutaj pozytywne opinie - napięcie wciąż rosło! Po przekroczeniu progu kina już weszliśmy w klimat zabawy! Wszystko to dzięki właścicielom, którzy z wielkim zaangażowaniem wprowadzili nas w scenariusz gry! Już na samym początku niespodzianka - rewelacyjne rozwiązanie (musicie się sami przekonać)! Klimat intro rewelacyjny - od razu weszliśmy w świat okrutnego Olafa. Pokój zdecydowanie wymaga dobrej współpracy, komunikacji i zaufania całej grupy. Świetnie przygotowane zagadki, wspaniały wystrój i mnóstwo niespodzianek przysporzył nam wiele radości. Jeżeli jeszcze tu nie byliście - obowiązkowo musicie odwiedzić ten pokój! Tu naprawdę poczujecie klimat pokoju zagadek.

 • Escape room Baza Agenta SB

  Baza Agenta SB
  Open The Lock
  Żory

  Wiarygodna opinia

  Witajcie w komunie!

  20.03.2019 | data wizyty: 16.03.2019

  Pokój bardzo duży dlatego śmiało można wybrać się tu większą paczką. Zagadki ciekawe, proponuje tu skupić się na bardzo prostych rozwiązaniach - przy próbie zbytniego pochylenia się nad tematem możecie przekombinować i stracić dużo czasu. Miejsca ukrycia podpowiedzi bardzo zaskakujące i wywołujące dużą dawkę uśmiechu. Pokój ma świetny klimat i naprawdę przenosi w czasie do nieboszczki komuny. Polecam!

 • Escape room Szalony naukowiec

  Szalony naukowiec
  Open The Lock
  Żory

  Wiarygodna opinia

  Powrót chemii!

  20.03.2019 | data wizyty: 17.03.2018

  Miłe i zwięzłe powitanie z uwagi na kolejną wizytę w tym ER. Pokój nie jest za duży - na max 4 os. Zagadki ciekawe, choć mieliśmy mały problem ze składnikami - pomimo poprawnego "kodu" nie zadziałało - po dwóch kolejnych próbach się udało. W pokoju brakuje klimatu - jest poprawnie. Przy odrobinie szczęścia można nawet w połowie gry odgadnąć pin do drzwi jednak proponuje wykonać wszystkie zagadki, żeby nie stracić zabawy.

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM