Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Draukharu
 • Escape room Wstęp wzbroniony

  Wstęp wzbroniony
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Chata na końcu świata

  12.07.2019 | data wizyty: 05.06.2019

  Ten pokój okazał się bardzo miłym zaskoczeniem. Spodziewaliśmy się czegoś przeciętnego, co wypełni nam chwilę wolnego czasu, a bawiliśmy się naprawdę fantastycznie!
  Przede wszystkim ten ER tylko tak niepozornie wygląda. Na miejscu okazuje się, że diabeł tkwi w szczegółach. Ciekawa historia łączy się ze sporą ilością zagadek, a to wszystko przeplata się z atmosferą starej, leśnej chatki... Wszystko razem daje efekt całkiem sporego WOW po zakończeniu gry i niewielkiego zawodu, że to już koniec. Poza tym ogromny plus za Mistrzynię Gry - od wejścia do poczekalni, po pożegnanie cały czas nam towarzyszyła i pomagała. Myślę, że Wstęp wzbroniony to jeden z tych pokoi, w których można swobodnie rozpocząć swoją przygodę z ER, ale jest to też pokój, w którym świetnie mogą bawić się też ci, którzy mają za sobą już całkiem długą escape'ową listę.

 • Escape room Prosektorium

  Prosektorium
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Atak serca

  12.07.2019 | data wizyty: 05.06.2019

  Bardzo klimatyczny pokój. Tak bardzo, że zostanie na długo w pamięci i w zszarganych nerwach :) Ogromnym plusem był klimat, szczegóły wystroju i spójne zagadki - idealnie dopasowane do tematyki. Mistrz Gry okazał się bardzo czujnym obserwatorem i bardzo dobrze naprowadzał, gdy potrzebowaliśmy pomocy. Samych zagadek było sporo i każdy znalazł coś dla siebie. Zdecydowanie polecam dla tych, którzy mają mocne nerwy i lubią się bać - to miejsce, które zagwarantuje silne emocje :)

 • Escape room Hostel na Paharganju

  Hostel na Paharganju
  House of game
  Wrocław

  Indie w pełnej krasie

  12.07.2019 | data wizyty: 02.07.2019

  Pierwsza weryfikacja uczestników następuje na etapie poszukiwania budynku, w którym znajduje się ER. Jest w dość niezwykłym miejscu. Pierwszy rzut oka na pokój Mistrza Gry sprawia, że powoli pojawiają się wątpliwości, czy to aby dobry wybór. A później następuje wystrzał petardy!
  Mistrz Gry okazuje się niesamowicie pozytywnie zakręconym człowiekiem, który powala na kolana swoją energią. Następuje interesujące wprowadzenie i... jesteśmy w Indiach.
  Pokój to majstersztyk! Logiczny, spójny, bardzo ciekawy i wciągający. Chwilami zaskakuje, chwilami zaskakuje jeszcze bardziej :) Proste zagadki mieszają się z tymi bardziej wymagającymi i jest ich sporo... Pokój polecamy - jest naprawdę fantastyczną i bardzo ciekawą podróżą do Indii...

 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Przerwa na quidditch

  12.07.2019 | data wizyty: 04.07.2019

  Pokój od początku robi ogromne wrażenie – jest zrobiony z wielką dbałością o szczegóły – zarówno wizualne, jak i słuchowe. To miejsce, w którym można poczuć się jak bohater książek o Harrym Potterze. Zagadki ciekawe, spójne i dopasowane do klimatu pokoju. Byliśmy 4-osobową ekipą i w sumie nikt z nas się nie nudził, choć zdarzały się przestoje na niesamowitą pracę umysłu. Polecamy pokój dla fanów HP, bo to miejsce ma dużo smaczków, które powinny ucieszyć przede wszystkim tych, którzy mieli już styczność z Harrym. Dodatkowym – bardzo mocnym – atutem miejsca są dwa, przecudowne koty, przez które było nam bardzo ciężko skupić się zarówno na wprowadzeniu, jak i na podsumowaniu gry.

 • Escape room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  70 minut pod ziemią

  12.07.2019 | data wizyty: 08.07.2019

  Gdy wybierałyśmy się do tego pokoju, nie miałyśmy wielkich oczekiwań - o wyborze zadecydował wyłącznie zwiastun i zdjęcia. Tymczasem pokój okazał się świetny! Fantastycznie oddany klimat kopalni, który czuć przez całą grę. Ciekawe i zróżnicowane zagadki, które w kilku miejscach bardzo nas zaskoczyły.
  Duch kopalni nie należy do najłatwiejszych ER, ale zgrana ekipa, która dobrze się komunikuje, będzie w stanie wydostać się o czasie :) Pokój warto odwiedzić i przeżyć 70 emocjonujących minut pod ziemią.

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Czarujące spotkanie

  27.05.2019 | data wizyty: 21.05.2019

  Rewelacyjny, bardzo dopracowany wystrój! Gdyby nie świadomość upływającego czasu, chętnie obejrzelibyśmy niespiesznie cały pokój, żeby nacieszyć oczy poszczególnymi elementami. Zagadki bardzo spójne, ciekawe, zróżnicowane i... chwilami zaskakujące. Nekromanta zdecydowanie stawia na współpracę i komunikację w grupie. Obsługa bardzo uprzejma, rzeczowa i pomocna. Polecamy zarówno tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ER, jak i tym, którzy mają już na koncie niejeden pokój.

 • Escape room Pokój babci

  Pokój babci
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Wyzwanie u babci

  10.05.2019 | data wizyty: 08.05.2019

  Nastawiłyśmy się na prostą i przyjemną rozrywkę. Nie zawiodłyśmy się :) Był to bardzo przyjemnie spędzony czas, ale prosto nie było - kilka zagadek okazało się dla nas wyzwaniem, a czas mijał błyskawicznie. Pomimo swojego wieku (babcinego :)) wszystko w ER działało bez zarzutu. Pan z obsługi kompetentny, uprzejmy i pomocny. Pokój oznaczony jako miejsce dla 2-5 osób, ale u nas przy 4 graczach było już dość tłoczno i jedna osoba zwykle nie miała co robić, więc polecamy to miejsce dla 3 osób.

 • Escape room Tożsamość

  Tożsamość
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wojenna tożsamość

  16.04.2019 | data wizyty: 12.01.2019

  Tożsamość to nasz pierwszy pokój. Żeby wydostanie się z niego było jeszcze trudniejsze, wybraliśmy się 4-osobową ekipą laików, którzy nigdy nie byli w żadnym ER. Wielki ukłon w stronę obsługi, bo wprowadziła nas w meandry gry bardzo szybko i wyjaśniła wszystko tak, że na żadnym etapie zabawy nie mieliśmy poczucia zawodu czy zagrożenia. Zagadki bardzo ciekawe i zróżnicowane, klimat pokoju surowy, ale idealnie dopasowany do historii. Zdecydowanie polecam osobom, które nigdy nie miały kontaktu z ER, ale myślę, że będzie też fantastycznym wyborem dla tych, którzy kilka pokoi mają już na swoim koncie.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Obłędnie fantastyczny

  16.04.2019 | data wizyty: 17.03.2019

  Pokój przygotowany z rozmachem i dbałością o każdy szczegół. Fantastyczne wprowadzenie, które sprawia, że strach pojawia się jeszcze przed wejściem do ER. W środku czekało na nas mnóstwo bardzo ciekawych i zróżnicowanych zagadek - byliśmy w piątkę i żadne z nas nie miało szans na nudę. Ten pokój powalił nas na kolana! Polecam każdemu, który lubi odrobinę strachu i intensywną pracę umysłu.

 • Escape room Więzienie

  Więzienie
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Więzienie dla kooperacyjnych

  16.04.2019 | data wizyty: 14.04.2019

  Ogromnym plusem pokoju jest spora ilość zróżnicowanych zagadek oraz więzienny klimat. Obsługa bardzo miła i z poczuciem humoru. Ten ER wymaga od uczestników stałego kontaktu, współpracy i ciągłej komunikacji. Zabawę popsuły nam elementy gry, które nie działały prawidłowo i przez które straciliśmy sporo czasu. Ze względu na nieliniowość i trudność niektórych zagadek, nie jest to pokój dla osób, które odwiedzają ER po raz pierwszy.

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM