Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Fooxied
 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Nein Nein Nein Nein!

  22.05.2019 | data wizyty: 20.05.2019

  Dopracowany do perfekcji. Nigdy nie sprawiało mi takiej przyjemności błędne rozwiązywanie zagadek. Do tego pokój stworzony tak, że większość czasu spędzacie na zachwycaniu się wnętrzem. Oszałamia ogromem pracy i ogromem elementów, i ogromem wszystkiego, i ogromem... ale po kolei.

  Świetne wprowadzenie, genialna fabuła, fenomenalny klimat aż do samego zakończenia. Każdy element sprawia wrażenie, że został stworzony właśnie do tego pokoju i idealnie tam pasuje.

  Mnóstwo różnorodnych i niespotykanych zagadek, a do tego tak przyjemnych, że można je rozwiązywać w nieskończoność i nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.

  Ekipa z TickTacka zna się na tym co robi i wie do czego dążyć. Obsługa odwala kawał dobrej roboty.
  Kto nie był niech zaraz się wybierze, kto był niech z nami czeka na kolejny, kto nie będzie niech żałuje.
  Szkoda, że Hans to taki moczymorda, że nic nie zostawił...

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Łotry, Łajdaki i Łachudry

  22.05.2019 | data wizyty: 20.05.2019

  Na wstępie warto zaznaczyć niewiarygodny klimat panujący w pokoju. Od samego wprowadzenia przez obsługę odnajdujecie się w stworzonym przez nich świecie i chcecie z niego czerpać jak najwięcej - nawet zapach panujący w pomieszczeniu oszałamia. Ogrom roboty włożony w wystrój, który genialnie współgra z z powierzonym nam zadaniem.

  Zagadek jest mnóstwo, nawet większe grupy będą miały co robić i nikt nie będzie się nudził. Można mieć wrażenie, że są liniowe i prowadzą nas za rękę, ale to tylko złudzenie! Genialnie wpasowują się w tematykę pokoju. Zdecydowanie obowiązkowa pozycja do zobaczenia w Gliwicach.

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Ciuf Ciuf

  06.05.2019 | data wizyty: 31.03.2019

  Klimatycznie był to chyba najlepszy pokój w jakim do tej pory byliśmy. Sztandarowy przykład tego jak w pomieszczeniu o niewielkich wymiarach można zrobić taki sztos. Dziewczyna zawsze mi powtarzała, że nie wielkość a jakość :wink:.
  Szczególnie polecamy weekendowe atrakcje. Jeśli lubicie pojeździć pociągiem, a nie za bardzo macie gdzie, to ten zabierze Was własnie tam gdzie powinien.
  Zagadki trzymające klimat, sensowne, logiczne i oryginalne, było parę smaczków, których na pewno nie zapomnimy.
  Obsługa, tak jak już wspomniałem po napadzie na bank, na najwyższym poziomie, bardzo miła i przyjazna.
  Jeśli nie byliście to powinniście, jeśli byliście to pewnie tak jak my czekacie na więcej.

 • Escape room Napad na bank

  Napad na bank
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Skok stulecia

  01.04.2019 | data wizyty: 15.03.2019

  Bardzo ciekawe podejście do zaprojektowania pokoju. Zachowuje koncepcję ER, a dodatkowo ma swój indywidualny smaczek, no i przede wszystkim kusi nagrodą :D
  Zdecydowanie polecam początkującym i średniozaawansowanym grupom, gdyż zagadki są logiczne i przyjemne do rozwiązywania. Nie ma na co czekać, zebrać ekipę, zaplanować wypad i zgarnąć kupę szmalu. Obsługa bardzo przyjemna, wprowadzenie ciekawe i wkręcające w klimat całego pokoju.

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Al Mualim to gałgan.

  13.03.2019 | data wizyty: 07.03.2019

  Może nie byliśmy w wielu pokojach do tej pory, ale odwiedzaliśmy samą Warszawską top'kę, a Asasino uplasowało się w naszym rankingu na pierwszej pozycji i raczej ciężko będzie ją dosięgnąć.
  Fabuła zdecydowanie dopracowana, aranżacja wnętrza na najwyższym poziomie, nie było problemu z wczuciem się w rolę. Dużo smaczków, od ciekawych liścików po przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu.
  Zagadki bardzo logiczne, trzymające się konwencji pokoju, ciekawe i sprawiające pewne trudności, nawet w swojej prostocie. Zdecydowanym plusem jest to, że było ich sporo, a ich mechanika przyprawiała o zachwyt. Jest w co ręce włożyć. Sama lokal bardzo przyjemny, a obsługa zna się na rzeczy. Mistrzyni gry musiała mieć jakieś konszachty z Templariuszami.

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Chata w chacie

  08.02.2019 | data wizyty: 29.01.2019

  Fantastycznie przygotowany pokój, pasujące rekwizyty oraz wszystkie pozostałe elementy. Fajnie zagospodarowana przestrzeń, aczkolwiek miało się wrażenie, że lwia część zabawy znajduje się tylko w jednym pomieszczeniu. Minusem może być tylko zastosowany syntezator mowy, który służył do wprowadzenia i ewentualnych podpowiedzi.

  Zagadki stosunkowo proste, różniące się od siebie oraz masa elementów, które zwracają sobą uwagę. Osobiście niektóre smaczki nie przypadły mi do gustu, ale to tylko moje zdanie.

  Chata przygotowana jak z bajki, mimo że wcale nie była z piernika. :wink:

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Przewyspa

  29.01.2019 | data wizyty: 24.01.2019

  Fenomenalnie wykorzystana przestrzeń i wykonane wnętrze. Już od pierwszego kroku czujesz się jak rozbitek.

  Zagadki są liniowe, ale ich wykonanie sprawia, że jest to zaleta tego pokoju. Jest możliwość wyboru poziomu trudności przed przystąpieniem do samej zabawy, dzięki czemu każda grupa będzie się tam dobrze bawić. Same zagadki są logiczne i nawet niedoświadczona grupa może pokusić się o najtrudniejszy poziom, gdyż mimo wszystko nie są one zbyt trudne.

  System podpowiedzi jest rozwiązany w świetny sposób, dzięki któremu otrzymujemy wskazówki w zależności od tego na jakim poziomie dochodzenia do rozwiązania zagadki jesteśmy. a dodatkowo nie sprawia on, że wychodzimy z roli rozbitków.

  Obsługa na najwyższym poziomie, na pierwszy rzut oka widać, że to ich pasja, więc warto czekać na kontynuację fabuł (lub prequel :wink:).

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Cyrkadeł dziw

  19.01.2019 | data wizyty: 12.01.2019

  Warto podkreślić jak niewyobrażalną rolę w tym pokoju gra klimat. Przed wejściem za kulisy zdajesz sobie sprawę, że nic złego Ci się tam nie może przytrafić, a jednak tracisz tę pewność, gdy tylko przekroczysz próg i Twoje tętno zaczyna mimowolnie przyśpieszać. Wszystkie rekwizyty, zagadki, dźwięki, a nawet gra światłem pozwala Ci się wczuć w fabułę. Elektronika zastosowana w zagadkach jest na naprawdę wysokim poziomie.

  Poziom trudności na stronie może zaburzyć trochę sposób rozumowania w czasie samej gry. Większość zagadek była logiczna i sensowna, chociaż trafiła się też jakaś, która według nas była trochę abstrakcyjna.

  Obsługa jest świetna, po zakończonym spektaklu można zamienić parę słów, dowiedzieć się ciekawostek, zrobić zdjęcie czy omówić sam pokój.

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM