Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Kasia K. 70
 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Wypad do kina czy do ER ? Połączone !

  27.08.2019 | data wizyty: 20.08.2019

  WOW ! To pierwsze co mogę napisać jak myślę o tym pokoju. Na początku zastanawiałam się, dlaczego jest tam tylko jeden dostępny pokój i czy nie opłacałoby się zrobić więcej... Zdecydowanie ten jeden wystarczy żeby przyciągać ludzi i będzie długo siedział w głowie. W zagadki włożono dużo wysiłku i są dopracowane na max. Trzeba przygotować się na chwilę zdezorientowania i [spojler] lecz po paru minutach okazuje się że wszystko jest okej i można bawić się jeszcze lepiej niż się myślało :) Tak jak jest napisane najlepiej bawić się tam w 4 osoby, więc zbierajcie zgraną ekipę i ruszajcie na tą misję !

 • Escape room Ucieczka z Czarnej Perły

  Ucieczka z Czarnej Perły
  Escape House
  Bielsko-Biała

  Ahoj załogo !

  27.08.2019 | data wizyty: 19.08.2019

  Pokój dobry dla początkujących i głównie na spostrzegawczość a nie na głębsze myślenie, od razu wiadomo co z czym się łączy i z jednej strony oszczędza to trochę czasu który poświęca człowiek na szukaniu tej właściwej kłódki do konkretnego kluczyka, a z drugiej strony ma się wrażenie że zabiera to część zabawy. To czego najbardziej brakowało to brak podkładu dźwiękowego, który wzmocniłby klimat pokoju, choć ten jest jak najbardziej udany. Obsługa przemiła, kontakt przed, w, oraz po wyjściu z pokoju bardzo dobry, na pewno jeszcze zawitam do Escape House, ale myślę że wpadnę do któregoś z nowszych pokoi :)

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Podmorska przygoda

  27.08.2019 | data wizyty: 24.08.2019

  Pokój fajny, miło spędza się w nim czas i na pewno dużym plusem jest klimat. Wystrój na medal, od samych drzwi wejściowych po najgłębsze zakamarki wszystko wygląda dokładnie tak jak by się chciało . Zagadki choć widać że przemyślane, nie sprawiały nam większych trudności, mogłoby być ich ciut więcej ;) Po wyjściu czuliśmy lekki niedosyt. Komunikacja z obsługą płynna i pierwszy raz sę spotkaliśmy z takim rozwiązaniem co było ciekawą odmianą.

 • Escape room wyZYSKpol

  wyZYSKpol
  Konsorcjum Czasu
  Bielsko-Biała

  Pierwszy raz w korpo :)

  01.08.2019 | data wizyty: 30.07.2019

  Masa zabawy ! Masa zagadek ! Masa pomysłów ! Bardzo fajny nowoczesny pokój w którym można poczuć się jak prawdziwy pracownik korporacji i jednocześnie tajny agent :) Pierwszy raz spotkałam się z niektórymi rozwiązaniami i uważam że pokój jest na prawdę na wysokim poziomie i warty odwiedzin. Całość dopełnia jeszcze miła i pomocna obsługa. Czekam na więcej pokoi i na pewno tu wrócę !!!

 • Escape room Posterunek 13

  Posterunek 13
  HURRY UP
  Bielsko-Biała

  Wizyta na posterunku

  01.08.2019 | data wizyty: 01.04.2019

  Bardzo fajny pokój z przemyślanymi zagadkami jednak na początku czułam trochę zbyt duży dyskomfort :/ potem już fajnie i zabawa się rozkręca :)

 • Escape room Krakowska Bestia

  Krakowska Bestia
  Combinator Kraków
  Kraków

  Pokonanie smoka zaliczone !

  19.01.2019 | data wizyty: 22.04.2018

  Pokój na prawdę klimatyczny, fajne efekty specjalne i niestandardowe zagadki połączone z tematem pokoju, nikt kto nastawia się na przeżycie przychody w średniowiecznych czasach i próbę pokonania smoka się nie zawiedzie ;)

 • Escape room Gabinet Ignacego Łukasiewicza

  Gabinet Ignacego Łukasiewicza
  Konsorcjum Czasu
  Bielsko-Biała

  Walka z czasem w innych czasach

  10.01.2019 | data wizyty: 03.01.2019

  Super pokój dla każdego kto rozpoczyna swoją przygodę z tego typu rozrywką 👌🤗 Przemiła obsługa i idealnie zrobione wnętrze pokoju sprawiają, że na prawdę czujemy się jakbyśmy cofnęli się w czasie ⏳🕐 Polecam gorąco !

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM