Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Paweł Prugar
 • Escape room Murder House

  Murder House
  Continuum
  Poznań

  Strach to tylko myśl

  02.09.2019 | data wizyty: 01.09.2019

  Z lekkim niepokojem wybraliśmy się ponownie na tego typu ER. Okazało się, że strach ma tylko wielkie oczy. Klimat super, zagadki jak na horror wystarczające i jest ich sporo, więc czasowo trzeba się sprężyć. Nasza 3-osobowa grupa bawiła się świetnie, choć momenty zwątpienia były. Jeśli ktoś nie miał nigdy do czynienia z horrorami i ma choć minimalne doświadczenie w ER to Murder House będzie dobrym pomysłem. Gorąco polecam!

 • Escape room Urok

  Urok
  DreamScape
  Poznań

  Niesamowite

  30.08.2019 | data wizyty: 23.08.2019

  Super pokój ekipy DREAMSCAPE. Wysoki poziom wykonania zagadek/zadań. Elektronika bogata, która robi wrażenie na graczach. Gorąco polecam.

 • Escape room Excalibur

  Excalibur
  Key To Be Free
  Poznań

  Udało się!

  15.08.2019 | data wizyty: 11.08.2019

  Pokój Excalibur jest miejscem wartym odwiedzin. Zagadki są dość logiczne, choć czasami można chwile się zawiesić i zastanowić. Klimat pokoju zgodny z opisem. Godny polecenia.

 • Escape room Frankenstein

  Frankenstein
  EXODUS
  Poznań

  Zdumieni

  08.08.2019 | data wizyty: 07.08.2019

  W mojej skromnej opinii najlepszy pokój firmy Exodus. Dobrze, że odwiedziliśmy "Frankensteina" dopiero teraz, gdy mamy już większe doświadczenie. Pokój wymagający, bardzo szybko upływa czas przy super zagadkach, których jest sporo. Zadania są bardzo logiczne i raczej nie sprawiają aż takiej trudności, lecz ich liczba robi wrażenie z resztą jak i wielkość samego ER. No i co dość ważne nie za zbyt wiele kłódek, głównie mechanizmy w różnych wariantach. Kilka ciekawych rozwiązań, które nie pojawiły się na naszej drodze w odwiedzonych już pokojach. Pokój zdecydowanie dla grup doświadczonych, myślę, że 4 osoby to taki standard w tym pokoju. Gorąco polecam.

 • Escape room Mumia

  Mumia
  ESC HOUSE
  Zakopane

  Przeklęta mumia

  04.08.2019 | data wizyty: 31.07.2019

  Mumia to klasyczny pokój w egipskim klimacie, naszpikowany ciekawymi zagadkami. Choć nasz dwuosobowy zespół nie jest miłośnikiem astrologii, hieroglifów czy piramid i spora część zadań była naprawdę wyzwaniem to bawiliśmy się bardzo dobrze. Pokój zdecydowanie dla bardzo doświadczonych grup lub bardzo dobrze orientujących się w klimacie pokoju. Polecam.

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  LetMeOut
  Zakopane

  Podwodna podróż

  04.08.2019 | data wizyty: 30.07.2019

  Super pokój, ale dla większej ilości osób. My wybraliśmy się w dwuosobowym składzie i mimo sporego doświadczenia zagadki stały się dla nas kłopotliwe, choć bardziej doskwierała nam presja czasu. Faktycznie przejście pokoju w 60 min szczególnie w 2-3 osoby jest kłopotliwe. Zagadki są bardzo zróżnicowane i niezmiernie ciekawe. Bardzo polecam, szczególnie doświadczonym grupom escape room'owiczów.

 • Escape room Klątwa Zbójów

  Klątwa Zbójów
  LetMeOut
  Zakopane

  Zbój z Gór

  04.08.2019 | data wizyty: 29.07.2019

  Bardzo przyjemny i dość przewidywalny pokój. Choć chwilowo byliśmy zaskoczeni nagłą zmianą klimatu... to bawiliśmy się bardzo dobrze. Pokój przeszliśmy w dwie osoby, podpierając się 1-2 wskazówkami sympatycznego mistrza gry. Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się aż tak dobrego ER. Gorąco polecamy.

 • Escape room Faraon

  Faraon
  Lock Escape
  Poznań

  Egipska przygoda

  16.07.2019 | data wizyty: 11.07.2019

  Bardzo przyjemny pokój. Widać, że nie jest on z nowej generacji ER, ale przy obranej tematyce pokoju raczej nie powinno się przesadzać z elektroniką. Spoko jeśli chodzi o powierzchnie, czas oraz poziom trudności. Choć warto dodać, że naprawdę trzeba płynnie przechodzić od zadania do zadania, aby później nie ścigać się z czasem. Zadania bardzo nawiązujące do tematyki i sprawiające duża przyjemność z ich rozwiązania. Zdecydowanie dla grup doświadczonych, zgranych, max. dla 4 osób. Polecam.

 • Escape room Ca$ino

  Ca$ino
  Action Escape
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Ciekawe doświadczenie

  01.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Faktycznie od momentu wejścia do tego ER da się zauważyć nieco inny charakter zabawy, niż w klasycznych pokojach zagadek, ale przecież o to chodzi, aby wyróżniać się w tłumie. :) Choć mamy tutaj nie tylko do czynienia z wykonywaniem zadań to śmiało można powiedzieć, że ta część potrzeba do wyjścia z pokoju jest najważniejsza. No chyba, że masz tak zwaną "dobrą kartę" i idzie Ci przy stole, to możesz sobie sporo życie ułatwić. Zdecydowanie pokój na plus. Warto wybrać się do tego ER w min. 3 osoby. Czasowo dla dwóch osób może być problem.

 • Escape room Primadonna

  Primadonna
  Operator Zagadek
  Poznań

  Sztuka przez duże S

  21.06.2019 | data wizyty: 20.06.2019

  Kolejny ER za nami! Primadonna zaskakuje przede wszystkim bardzo ciekawym połączeniem zagadek z tematem samego pokoju oraz powierzchnią całej zabawy. Zadania nie są zbyt skomplikowane, ale z pewnością miłośnicy dużej ilości zagadek nie będą narzekać, bo autorzy przygotowali ich sporo. Czas na przejście tez jest wystarczający i dający dużą swobodę w grze. Pokój na pewno można jeszcze ulepszyć, bo jak to się mówi ma potencjał i sprawić, że jest się w prawdziwej oprze czy teatrze. Czekamy na kolejne pokoje. Przemiła obsługa, która robi to z pasji.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM