Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Paweł Prugar
 • Escape room Szeol - Schron Ostateczny

  Szeol - Schron Ostateczny
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Uwaga na potwory!

  19.05.2019 | data wizyty: 19.05.2019

  Szeol to przygoda, która przypadnie do gustu największym fanom ER. Zabawa z każdą chwilą się rozkręca i robi się coraz bardziej ciekawa. Po pierwsze pokój stawia bardzo na współpracę, która jest niezbędna już na samym początku rozgrywki. Klimat odpowiedni, fajne rekwizyty, jednak raczej tylko do pooglądania. Bardzo spójna historia i pomysłowe połączenie elektroniki ze standardowymi kłódkami. Myślę, że grupa 3-4 osobowa będzie się tam dobrze czuć. Gorąco polecam.

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Pełne zaskoczenie

  06.05.2019 | data wizyty: 05.05.2019

  Historia zaginionego oficera wciąga bardzo mocno. Pokój wiernie oddaje tematykę zabawy. Powojenne rekwizyty, meble, obrazy itp. Idealny dla 4 osobowej grupy. [Spojler] to ciąg logicznych łamigłówek. Pokój nie jest liniowy dlatego podział zadań jest tutaj bardzo ważny. Zagadki zróżnicowane choć wszystkie utrzymane w klimacie lat wojennych. Gratka dla miłośników militariów. Ostatni etap rozgrywki bardzo emocjonujący i ciekawy. Szczerze to nie spodziewaliśmy się tego. Zabawa przednia. Gratulację dla Mistrza Gry za stworzenie takiego ER.

 • Escape room Spętani w raju

  Spętani w raju
  Escape Room Tczew
  Tczew

  Boski plan

  06.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  Pokój inny niż wszystkie. Tematyka na pewno oryginalna, jak na ER. Zadania na łatwym lub średnim poziomie. Nas zaskoczyły dwa z nich. Na pewno szkoda, że całość odbywa się w dość ograniczonym obszarze. Wątki multimedialne zdecydowanie na korzyść. Obsługa bardzo miła, pomocna i super przygotowana.

 • Escape room Tajemnica 61. Kilometra

  Tajemnica 61. Kilometra
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  Złoto jest nasze!

  06.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Drugim pokojem odwiedzonym w Gdańsku była przygodówka od Zorkout ER. Tematyka złotego pociągu jest nam mniej więcej znana, ale dzięki przybyciu do tego pokoju zagadek poznaliśmy jej alternatywną wersję. Na pierwszy plan widoczna tematyka wojskowości itp. Zadania bardzo ciekawe, widać ogrom pracy włożony w szczegóły, które czasami mogą umknąć nawet doświadczonej grupie. Choć jak się okazało w naszym przypadku, warto w drużynie mieć mniej doświadczonego gracza, który ma inne spojrzenie na otaczające go warunki gry. Generalnie pokój kłódkowy, ale jest także kilka innych rozwiązań. Końcówka zdecydowanie na korzyść. Gdańskie ER słyną chyba z miłej i profesjonalnej obsługi, bo po raz kolejny pod tym względem nie zawiedliśmy się. Gorąco polecam.

 • Escape room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Kryminalna sprawa

  06.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Majówkowy wypad połączyliśmy z odwiedzeniem kilku ER na pomorzu. Szukaliśmy pokoju gdzie preferowana ilość graczy jest raczej mniejsza niż standardowe 4/5 i się udało. Pokój 5 morderstw bardzo przypadł nam do gustu. Zagadki, mimo niewielkiej powierzchni na prawdę ciekawe rozlokowane. Sporo pracy nawet dla doświadczonej pary. No i co ważne - wszystko spięte w logiczną, spójną historie. Super pomysł z oświetleniem, było parę rozwiązań (przyrządów), które zaskoczyły nawet doświadczonych graczy. Przemiła obsługa, to ważne kiedy mistrz gry wie kiedy i czy potrzebujesz pomocy ( nam nie była potrzeba na szczęście). Pokój na duży plus.

 • Escape room Alladyn

  Alladyn
  EXODUS
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Kraina baśni

  28.04.2019 | data wizyty: 27.04.2019

  Bardzo przyjemny pokój. który zaskakuje przede wszystkim tematyką i klimatem. Zagadki nie są wymagające, ale bardzo oryginalne, no i ten brak kłódek zdecydowanie na plus. Zadań w sam raz dla grup 3-4 osobowych. Obsługa miła i kompetentna. Polecam.

 • Escape room Program Goździk

  Program Goździk
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Niezła historia!

  22.04.2019 | data wizyty: 22.04.2019

  Jako 4 osobowa doświadczona grupa wyszliśmy grubo przed czasem, biorąc jedną podpowiedź. Pokój bardzo logiczny, po ruszeniu z miejsca jest raczej łatwiej niż trudniej, a wszystko zbiera się w logiczną całość. Na pewno nie dla grup początkujących. W pokoju wykorzystano wszystkie znane nam elementy ukrycia zagadek, ale końcowa "misja" to nietuzinkowe, bardzo przyjemne zadanie. Obsługa super, jak i miejsce tego ER.

 • Escape room Manewry Kartelu

  Manewry Kartelu
  GameOver Escape
  Poznań

  Biały proszek

  20.04.2019 | data wizyty: 19.04.2019

  Bardzo ciekawy pokój zagadek utrzymany w klimacie kolumbijskich porachunków narkotykowych. Nasza 4-osobowa grupa poradziła sobie dość sprawnie z bardzo logicznymi i różnorodnymi zagadkami. Na pewno pokój dla nieco bardziej doświadczonych grup. My bawiliśmy się świetnie. A na koniec bardzo miły prezent na nas czekał.

 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Money, money, money!

  08.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Wspaniała przygoda z super klimatem. Mnogość zadań (nawet dla naszej 6-osobowej grupy) oraz ich różnorodność jest tu zauważalna. Ostatni "etap" zabawy najlepszy, z mechanizmami, urządzeniami nieznanymi dla większości graczy. Widać w tym ER dużo pasji, zaangażowania właścicieli, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Jeden z moich ulubionych pokojów zagadek, dlatego polecam każdemu.

 • Escape room Dżungla Azteków

  Dżungla Azteków
  Malta Escape Room
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Tropikalna przygoda

  08.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Przyjemny pokój, myślę, że maks. dla grupy 3 osobowej. Bardzo schludny, zadbany ER. Multimedialne zagadki, dlatego bardzo przystępne dla młodszych odbiorców. Poziom niewygórowany, raczej zadania łatwe lub średnie. Historia ciekawa i bardzo spójna. Polecam grupom początkującym.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM