Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
D3BT
 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  petarda

  15.05.2019 | data wizyty: 14.05.2019

  To była nasza 3 wizyta w ER Tick-Tacka, który jest dla nas punktem odniesienia dla innych ER które odwiedzamy. W Lokalizacji również możecie się spodziewać świetnego wprowadzenia w klimat gry od przekroczenia progu, dbałości o szczegóły, niebanalnych zagadek, zaskakujących rozwiązań, świetnego klimatu. Słowem benchmark ER. Co ważne dla niektórych gości, my bawiliśmy się świetnie całą rodziną z najmłodszym 7 latkiem. Jeśli zastanawiasz się czy iść z dziećmi - nie ma problemu, w takim przypadku najlepiej rezerwować telefonicznie, żeby obsługa mogła dostosować scenariusz do potrzeb dnajmłodszych.

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Godne polecenia

  07.05.2019 | data wizyty: 05.05.2019

  Są pokoje wyjątkowe, w których gra toczy się wartko, wszyscy mają co robić, a autorom udało się stworzyć klimat, który pozwala przenieść się w czasie i przestrzeni. Do takich pokoi należy z pewnością ten. Nawet najmłodszy, 7 letni obywatel miał co robić. Zagadki były nie liniowe, różnorodne, znalazły się też takie rozwiązania których nie znaliśmy. No i efekt WOW, o którym więcej ani słowa. Zdecydowanie miejsce z gatunku " musisz tam być". Pokój przeszliśmy w wyznaczonym limicie będąc w składzie rodzice + chłopaki w wieku 14, 12 i 7. Oceniamy trudność na trudny, patrząc przez pryzmat składu.

 • Escape room Cicha Noc

  Cicha Noc
  DO NOT ENTER
  Rybnik

  Rodzinna Cicha Noc

  02.01.2019 | data wizyty: 28.12.2018

  Świetna atmosfera od samej poczekalni, bardzo dobre prowadzenie moderatora. A pokój... dopieszczony w każdym calu, utrzymujący nastrój przez całą wizytę. detali i rekwizytów nie jest zbyt dużo, ale... wszystkie są ważne. Przyda się też dobry wzrok i słuch!! Zadania urozmaicone, naszej piątce nie udało się przebrnąć bez podpowiedzi, nie mniej daliśmy radę i możemy pokój polecić gorąco wszystkim mającym trochę doświadczenia. Pokój może nie jest 16+, ale 10+ z pewnością. I nie tylko o trudność zagadek tu chodzi. Więcej nie napiszę, żeby nie spoilerować ;)

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  rodzinna wyprawa

  28.12.2018 | data wizyty: 27.12.2018

  Świetne miejsce na wypad z dziećmi. Nasz wspólny 3 pokój, wszyscy mieli co robić, nawet 6 latek był zaangażowany. Dbałość o szczegóły, zróżnicowane zagadki, szalenie miła obsługa i ... co najmniej jedna spoora niespodzianka. Miejsce godne polecenia i dla dużych i dla małych

 • Escape room Śląskie Opowieści: Bebok

  Śląskie Opowieści: Bebok
  Can you escape?
  Bytom

  Wiarygodna opinia

  Łatwo, miło i przyjemnie

  28.12.2018 | data wizyty: 04.12.2018

  Odwiedziny były prezentem dla naszego 6 latka i patrząc w ten sposób na pokój możemy go zdecydowanie polecić, zwłaszcza dzieciakom i osobom początkującym. Myślę, że może być idealnym pomysłem na pierwszy raz, choć warto pamiętać, że zwykle zagadki są bardziej zróżnicowane niż w Beboku. Dziękujemy za miła pogawędkę przed i po wizycie.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  pierwszy raz

  28.12.2018 | data wizyty: 26.01.2018

  To był pierwszy odwiedzony przez nas pokój, nie mieliśmy więc żadnego porównania. Dzisiaj po kilku odwiedzonych pokojach mogę tylko napisać to co wszyscy, Tick Tack to po prostu jakość w dziedzinie ER. Co ważne bawiliśmy się wszyscy świetnie, rodzice, 12, 10 a nawet 5 latek. Choć to oczywiście pokój raczej dla osób z doświadczeniem świetna obsługa sprawiła że wyszliśmy na czas, mając mnóstwo frajdy.

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM