Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
The_Gajos
 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Kapitan Nemo byłby dumny!

  20.05.2019 | data wizyty: 18.05.2019

  To był nasz trzeci pokój Wyjścia Awaryjnego, który odwiedziliśmy. Po wyjściu z Nautilusa, zdecydowanie wszyscy poczuliśmy się spełnieni :)
  Ten ER to jedna wielka petarda! Wcześniej odwiedziliśmy W cieniu piramid i Legendę miecza. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem i nie mogliśmy pozbierać swoich szczęk z podłogi, dlatego uznaliśmy, że Nautilus również musi być nasz :) Wszystko tworzy jedną, spójną całość. Zagadki bardzo ciekawe, moim zdaniem w większości na spostrzegawczość. Uważam, że pokój sam w sobie jest trudny i polecam go grupom, które już posiadają pewne doświadczenie z ER. Koniecznie trzeba go odhaczyć na swojej liście, a rozwiązanie wszystkich zagadek przynosi ogromną satysfakcję :)
  Zdecydowanie polecam ten, jak i każdy inny pokój Wyjścia Awaryjnego. Kawał dobrej roboty i mnóstwo wrażeń! :)

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Kto odnajdzie Excalibur?

  20.05.2019 | data wizyty: 17.05.2019

  Wyjście Awaryjne jak zwykle niezawodne! Wszystko dopięte na ostatni guzik - zagadki, klimat i wystrój pokoju sprawiły, że naprawdę poczuliśmy się jak w średniowieczu. Pomimo tego, że przechodzenie pokoju szło nam dość sprawnie, nie mogliśmy oderwać wzroku od dekoracji i rekwizytów. Zagadki mają różny stopnień trudności, są spójne i logiczne, wymagają również spostrzegawczości. Pomimo tego, że nasze doświadczenie z ER nie jest szczególnie duże, rozwiązywanie zagadek poszło nam dobrze. Myślę natomiast, że na sam początek przygody z ER pokój ten może sprawić trochę trudności. Nie zmienia to faktu, że koniecznie trzeba go odwiedzić, WARTO! :)
  Dziękujemy ekipie za super zabawę i czekamy na nowe wyzwania :)

 • Escape room Zakopani żywcem

  Zakopani żywcem
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Wystarczyło nam tlenu!

  20.05.2019 | data wizyty: 28.04.2019

  Kiedy razem z chłopakiem poczytaliśmy trochę o tym pokoju uznaliśmy, że zdecydowanie trzeba go odwiedzić :) Bardzo ciekawa koncepcja, jeszcze nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkaliśmy. Polecam odwiedzić ten ER z osobą, z którą porozumiewanie się nie stanowi żadnego problemu, ponieważ to właśnie komunikacja jest kluczem do opuszczenia pokoju. Trzeba naprawdę ściśle współpracować ze sobą, aby rozwiązać wszystkie zagadki. Stopień trudności zagadek jest dość zróżnicowany, natomiast na pewno w tym pokoju trzeba wykazać się spostrzegawczością.
  Żadne z nas nie ma klaustrofobii, ale mieliśmy nieco wątpliwości biorąc pod uwagę skrzynie. Uważam natomiast, że nie ma powodów do obaw, ponieważ są one na tyle duże, że można swobodnie usiąść i się poruszać. Rozwiązanie wszystkich zagadek przynosi dużą satysfakcję i moim zdaniem jest to must have na liście odwiedzonych pokoi :)

 • Escape room Tajemnica Strychu

  Tajemnica Strychu
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Widzę ciemność...

  20.05.2019 | data wizyty: 26.04.2019

  To pokój o niesamowitym klimacie! Jest on budowany tak naprawdę od samego początku, a potem jest tylko lepiej. Odwiedziłam wcześniej kilka pokoi stylu horror lub thriller, ale tutaj... Było czego się bać. Zagadki są zróżnicowane, można tutaj znaleźć łatwe i trudne, ale też takie, w których trzeba wykazać się dużą spostrzegawczością. Jest to również ER z niestandardowym systemem podpowiedzi :) Mogliśmy wyjść z pokoju nieco szybciej, natomiast były momenty, że baliśmy się rozwiązywać zagadki, bo każdy się zastanawiał, czym tym razem pokój nas zaskoczy. Dla tych, którzy lubią się przestraszyć i poczuć dreszczyk emocji - zdecydowanie polecam!

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Uwolnić wszystkich czy stać się nieśmiertelnym?

  22.12.2018 | data wizyty: 20.12.2018

  Pokój na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem! Świetne rozplanowanie pokoju, ciekawe zagadki i fantastyczne dekoracje, a wszystko razem w 100% oddaje klimat i tematykę pokoju. Brak kłódek, zagadki czysto mechaniczne i fajne efekty wizualne jak najbardziej na plus. Do tego specyficzne odliczanie czasu i system podpowiedzi. Pracownicy bardzo uprzejmi i otwarci. Jednym słowem - majstersztyk!

 • Escape room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  The greatest show in the world!

  13.12.2018 | data wizyty: 13.12.2018

  Ocena 10/10 to stanowczo za mało! Świetny wystrój pokoju i dekoracje, które w 100% oddają klimat - z jednej strony kolorowo, a z drugiej trochę mrocznie. Jestem pod wrażeniem tego, jak w tak małej przestrzeni można umieścić tak wiele! Każdy kawałek pokoju został maksymalnie zagospodarowany. Bardzo fajne było to, że w pokoju była tylko jedna kłódka, a resztę stanowiły zagadki typowo mechaniczne. Dzięki temu mogłyśmy przejść krok po kroku od jednej łamigłówki do drugiej, a każda kolejna coraz bardziej nas zaskakiwała :) Strachu i krzyku też nie zabrakło, a jeden "szczegół" totalnie nas zaskoczył :) Bawiłyśmy się naprawdę świetnie i uważam, że pokój stawia poprzeczkę naprawdę wysoko. Polecamy z całego serducha i pozdrawiamy ekipę Break the Brain! :)

 • Escape room Złoto umarłych

  Złoto umarłych
  Element
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Człowiek za burtą!

  07.12.2018 | data wizyty: 06.12.2018

  Bardzo przemyślany pokój, rewelacyjny wystrój tworzył naprawdę piracki klimat :) Zagadki fajne i ciekawe, był moment, w których bardzo ich nam przybyło. Z drugiej strony nie jesteśmy doświadczoną grupą w temacie ER, dlatego uważam, że jest to świetny pokój na początek :) Każdy znalazł coś dla siebie i super się bawiliśmy, polecam!!

 • Escape room Gniew Olimpu

  Gniew Olimpu
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Olimp

  02.12.2018 | data wizyty: 01.12.2018

  Pokój bardzo przemyślany. Zarówno wystrój, jak i zagadki dopięte na ostatni guzik. Zagadki kompletnie różne, co jest dodatkowym atutem. Polecam dla osób, które lubią taki klimat :)

 • Escape room Seryjny morderca

  Seryjny morderca
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Polecam!

  02.12.2018 | data wizyty: 28.11.2018

  Na pierwszy rzut oka pokój wygląda zupełnie niepozornie i nie ma w nim nic podejrzanego, natomiast z biegiem czasu kryje więcej niespodzianek, niż mogłyśmy się spodziewać :) Tajemniczy i nie obyło się bez krzyku ;)

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Super!

  02.12.2018 | data wizyty: 13.03.2018

  Pokój bardzo klimatyczny - chwilami naprawdę przechodziły ciarki po plecach, super zagadki. Dla fanów horroru zdecydowanie polecam ;)

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM