Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
pop93lina
 • Escape room Tajemnica starej kamienicy

  Tajemnica starej kamienicy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Ciągle w ruchu...

  10.08.2019 | data wizyty: 10.08.2019

  Podobnie jak w chacie wiedźmy musimy najpierw "dostać się-wejść " do zagadek :D wszystko świetnie oddające klimat kamienicy... zastosowano tu naprawdę inne rozwiązania na daną zagadkę niż w innych firmach, na przykład wyjątkowo będziecie musieli użyć trochę siły ale daje to mnóstwo frajdy :D ekipa jak zwykle niezwykle sympatyczna, wprowadzająca swobodną atmosferę. Krótko mówiąc koniecznie musicie odwiedzić ten pokój. Zagadki same w sobie nie są jakieś nielogiczne, wszytko robi się intuicyjnie ale nie oznacza to, że nie bedziecie musieli myśleć ;)

 • Escape room Osadzeni w Bunkrze

  Osadzeni w Bunkrze
  8 Gates Escape Room
  Warszawa

  Meeeegaaa

  27.04.2019 | data wizyty: 30.03.2019

  Już samym plusem jest wejście do pokoju 😂 metraż pokoju ogrooomny. Wprawdzie do pokoju zupełnie inne niż gdzie indziej. Krótko... NAPRAWDĘ WARTO

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Pozytywny szok :)

  03.03.2019 | data wizyty: 02.03.2019

  Wprowadzający Pan od razu robi miłe wrażenie :) wszystko bez spiny, na luzie. Wprowadzenie do pokoju jest niesamowite, zupełnie inne... Naprawdę warto mieć zamknięte oczy :) bo kiedy je otworzyłam... Totalny szok... Myślę sobie "gdzie ja jestem?" :D klimat pokoju jest jak najbardziej w 100% realny. Co do samych zagadek to na pierwszy rzut oka ich nie widać... I bez podpowiezi nie wyszłabym bo nie da się ich intuicyjnie znaleźć. Ale naprawdę warto odwiedzić ten pokój i wziąć opcje EXTRA :D 3 osoby to max na ten pokój.

 • Escape room Dom mordercy

  Dom mordercy
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Super klimat

  17.02.2019 | data wizyty: 09.02.2019

  Po wejściu do pokoju pomyślałam sobie "mała powierzchnia".... Jednak jak się okazało nie jest to przeszkodą do wypełnienia go po brzegi [spojler], zagadkami i mechanizmami :) co do trudności oceniłabym na średni, nie sprawiający aż takich trudności. Owszem w pewnych momentach trzeba się zastanowić ale zagadki są przyjemne a nie irytujące i nielogiczne :) JEDYNY MINUS to faktycznie, tak jak piszą inni obsługa, która jest mocno znudzona i nie potrafi wprowadzić w klimat zabawy. Pod tym względem STRASZNIE SZTYWNO

 • Escape room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Nie zawiodłam się

  30.01.2019 | data wizyty: 26.01.2019

  Podobnie jak pokój chata wiedźmy tej samej firmy, pokój hotelowy jest na wysokim poziomie. Najważniejsze, że zagadki nie irytują. Jeśli jesteśmy skupieni można przez nie spokojnie "płynąć". Mnóstwo rekwizytów i bardzo przyjemnie i realistycznie urządzony pokój :) już nie mogę się doczekać otwarcia kolejnego pokoju :)

 • Escape room Cyrk dziwadeł

  Cyrk dziwadeł
  Escapers
  Warszawa

  Mega trudny

  13.01.2019 | data wizyty: 11.01.2019

  Pokój naprawdę megaa trudny, ale nie ma co się bać prosić o podpowiezi, żeby zobaczyć wszystko co ten pokój oferuje. Obsługa pełna energii. Sam pokój idealnie sprawiał dreszczyk emocji. Zagadki nie należą do łatwych. Jedyny minus za oświetlenie pokoju, zamiast pulsowania światła, mogłoby być po prostu przygaszone, ponieważ to tylko irytuje przy próbach rozwiązania zagadek.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Coś innego

  08.12.2018 | data wizyty: 08.12.2018

  Przede wszystkim przesympatyczna ekipa! Uśmiechnięci młodzi ludzie :) Dziewczyna, która nas wprowadzała, była cały czas uśmiechnięta i pełna energii, widać, że lubi swoją pracę :) Ten pokój jest inny, ponieważ nie znajdziecie tu wielu kłódek. Zagadki są wymagające, bez kilku drobnych wskazówek byśmy nie wyszli, ale na szczęście czuwali nad nami :) rozwiązanie niektórych zagadek wymaga współpracy. Napewno zaskoczą Was rozwiązania.

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Super!!!!

  10.11.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Super nowoczesny pokój :) zagadki do przejścia ale trzeba uważnie "słuchać wyspy" :) po wyjściu piasek w butach przypominał i super zabawie :) :) przesympatyczna obsługa

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  POLECAM

  26.10.2018 | data wizyty: 26.10.2018

  Mega super pokój. [spojler]. Sympatyczna obsługa :) :) POLECAM <3

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM