O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Zygmuntix

Zygmuntix

 

59 recenzji | 32. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Pełnia

  Pełnia
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Ciekawy pokój w nietypowym klimacie :)

  28.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Pokój bardzo klimatyczny, wygląda na osadzony w klimacie pomiędzy średniowieczem, a epoką kamienia (niestety nie znam mitologii Słowian, więc takie porównania przychodzą mi na myśl). Fajne rozwiązania i zagadki. Jak zazwyczaj, musiała się trafić jedna zagadka, którą szybciej rozwiążą dzieci niż programiści (do której przez to potrzebowaliśmy podpowiedzi) :D Mankamentem była już prawie wypisana kreda do pisania, proszę ją uzupełniać :) Ogólnie bardzo ciekawe mechaniki i ciekawa realizacja. Pokój jest jednak (dla mnie, bo kolega z mojej ekipy przeszedł przez niego jak burza) trudny.

 • Escape room Więzień Czasu

  Więzień Czasu
  Escape Gdynia
  Gdynia

  Dosyć ciekawa podróż w czasie...

  10.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Klimat tego pokoju jest rozbudowany najbardziej dopiero pod koniec fabuły. Wystrój mógłby zawierać więcej elementów związanych z podróżami w czasie. Zagadki są ciężkie, ale jak najbardziej logiczne i można je rozwiązać :) Ta ze zdjęciem jednego mężczyzny była myląca, ale też jak najbardziej poprawna :) Razem z moimi znajomymi udaliśmy się do tego pokoju na Halloween. Plus za wystrój dopasowany bardzo do tego święta, było ciekawie :)
  Obsługa jest miła, bez problemu można z nią porozmawiać i dowiedzieć się wszystkiego co potrzebne. Dostaliśmy też wiele informacji na temat tego jakie specyficzne kłódki możemy w tym pokoju znaleźć i jak je otwierać (ludziom z naszej ekipy, którzy wcześniej nie byli w escape roomach ta wiedza była przydatna).
  Polecam, chociaż naprawdę fajnego klimatu tego escape roomu można doświadczyć dopiero pod koniec.

 • Escape room Schron

  Schron
  Podziemna pułapka
  Gdańsk

  Schron jak się patrzy :)

  28.10.2016 | data wizyty: 27.10.2016 0 0

  Kiedy wchodzi się do tego escape room'u od razu czuć, że jest się w schronie :) Atmosfera jest odpowiednio zbudowana - choć tak teraz myślę, że mogłoby być w tle trochę komunikatów (wiadomości) na temat tego co się dzieje na zewnątrz. Mogłoby to jednak mocno zmylić gracza, a tak idzie się od nitce do kłębka po fabule :)
  Niestety jedna kłódka była tak wyrobiona, że nie zaskakiwała :( - próbowaliśmy z 3 razy wpisywać właściwy szyfr, ale nie udawało się go otworzyć. Dopiero po otrzymaniu podpowiedzi i wpisaniu ponownie tego szyfru kłódka zaskoczyła. Klimat jest stopniowo budowany, z przechodzeniem coraz dalej uruchamiają się całkiem fajne efekty specjalne :) Myślę, że można by dodać jeszcze jakieś elementy charakterystyczne do schronu w tym escape roomie. Poziom trudności tego pokoju jest średni. Niestety jednak przez to że zaklinowaliśmy się na wspomnianej kłódce później musieliśmy myśleć szybciej i w sumie skorzystaliśmy ze zdaje się 3 podpowiedzi.
  Pokój szczerze polecam :)

 • Escape room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Bardzo fajny pokój :)

  18.07.2016 0 0

  Kolejna bardzo fajna wizyta w pokoju firmy Escape Time. Fajnie przygotowana historia. Świetne efekty specjalne na końcu gry ;) Minusem był kluczyk, którego nie mogliśmy wydostać, pomimo, że powinniśmy :( Musiałem zadzwonić do obsługi, żeby nam z nim pomogli. Umiarkowany poziom trudności.

 • Escape room Tajny ośrodek badawczy

  Tajny ośrodek badawczy
  Outscape
  Gdynia

  Jesteście obiektem eksperymentu...

  22.06.2016 0 0

  Pokój zrobiony w klimatach filmu "Cube" i gry "Portal". Wspaniale odwzorowany klimat, trzeba do tego pokoju koniecznie wpaść właśnie ze względu na niego :D Wnętrze jest sterylne, ale to właśnie powoduje, że czujemy się jak obiekty eksperymentu badawczego :) Plus również za świetnie przygotowane zagadki. Do minusów zaliczam pewien problem z telefonem oraz to, że w pokoju jest bardzo duszno i gorąco (może dałoby się dać więcej wywietrzników? Fajnie byłoby coś z tym zrobić. Poziom trudności pokoju jest wysoki, ale jest parę trudniejszych pokojów w Trójmieście. Pewne szafki w pokoju nie otwierają się wystarczająco, żeby to zauważyć - i to jest największy minus tego pokoju (utrudnia przejście do następnych etapów gry). Wszystkie pozostałe elementy są maksymalnie dopracowane. POLECAM!!! :)

 • Escape room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Zadziwiająca tajemnica morderstw...

  02.06.2016 0 0

  Plus za ciekawą historię dotyczącą morderstw - temat ten w escape roomach jest już raczej oklepany (przerabiany wielokrotnie niestety :( ), ale udało się tutaj go ciekawie rozwiązać. Zagadki są jak najbardziej logiczne, nie trzeba zbyt wiele szukać, wystarczy wiązać dostępne elementy gry ze sobą (jeden element jest jednak czysto na szukanie i dostrzeżenie go może sprawić naprawdę duże problemy). Na znalezienie rzeczy, która była niby wciąż na widoku, ale nieaktywna straciliśmy mnóstwo czasu :D Wielki plus za zaskakujące zakończenie! :)

 • Escape room Magic Room

  Magic Room
  Anagram Escape Rooms
  Gdynia

  Zaczyna się magicznie...

  02.06.2016 0 0

  Fajnie zrobiony pokój. Odpowiednie rekwizyty dla magika, całkiem fajny wystrój. Zagadki na odpowiednim poziomie. Problem mieliśmy z zagadkami wymagającymi szukania, jedna skrytka jest w niby prostym, ale tak naprawdę nie tak trywialnym miejscu jak może się zdawać... Całkiem dobrze oceniam ten pokój :)

 • Escape room Sekret Białej Damy

  Sekret Białej Damy
  Outscape
  Gdynia

  Nie tak strasznie...

  13.05.2016 0 0

  Spodobał mi się pomysł z chodzeniem w ciemnościach, to dodaje klimatu. Jedna zagadka zablokowała moją grupę na całe pół godziny! W tym pokoju trzeba czytać bardzo dobrze ze zrozumieniem ;) Poza tą jedną zagadką - pozostałe są proste i można je szybko/bardzo szybko rozwiązać. Z powodu jednak tej jednej było naprawdę ciężko. Jedna skrzynia jest niebezpieczna - prawdę mówiąc niestety prawie przytrzasnąłem mojemu koledze na niej palce. Oczywiście to moja nieuwaga, ale przydałoby się ją wymienić. Zagadki są jak najbardziej logiczne. Klimat niestety nie jest jednak tutaj zbyt mocno zbudowany. Są pojedyncze straszne elementy i muzyka - brakuje większej ilości elementów budujących klimat. Ogólnie jednak polecam ten pokój :)

 • Escape room Wyspa Rozbitków

  Wyspa Rozbitków
  No Escape
  Gdańsk

  Fajny wystrój, ale pokój niedopracowany.

  05.04.2016 0 0

  Od razu gdy wchodzi się do tego pokoju widać, że znaleźliśmy się na wyspie. Jest bardzo klimatycznie i za to plus.
  Niestety wiele elementów jest mylących. W niektórych dziurach widziałem metalowe elementy i nie wiedziałem, czy powinienem ich dotykać - bałem się, że może to być część metalowa dla twórców pokoju, której nie powinienem ruszać. Podobnie z pojedynczymi innymi elementami pokoju - niektóre są zniszczone i powinny zostać wymienione (to też trochę psuje klimat). Bałem się, że jeszcze bardziej je zniszczę, już były w słabym stanie. Co prawda tylko powiedzmy 5% elementów jest poniszczonych, ale to wystarczy by zastanawiać się czy powinno się je ruszać... Przez to ciężko było przejść dalej. Zagadki były ciekawe, niestety jednak jedna skrzynia była od początku otwarta (powinna być zamknięta). Dziękuję za dodatkowy czas na dokończenie ostatniej zagadki (plus dla obsługi, jest miła).
  Pokój oceniam więc średnio.

 • Escape room Oddział psychiatryczny

  Oddział psychiatryczny
  WALKOUT
  Gdynia

  Jeden z najprostszych pokojów w Trójmieście.

  23.03.2016 0 0

  Wyszedłem z tego escape roomu z moją grupką znajomych (razem było nas 3 doświadczonych escape-roomowiczów) w około 30 minut (brakowało nam chyba chyba z 1 minutę do rekordu).
  Wszystkie zagadki były bardzo logiczne i rozwiązywaliśmy je bardzo szybko (wszystko logicznie do siebie pasuje, idzie się tutaj jak burza, gdy jest się już doświadczonym, w przeciwieństwie do wielu innych pokojów). Wystrój raczej na plus, im dalej się przechodzi tym jest ciekawiej i bardziej klimatycznie (myślę, że można by jednak dodać jeszcze parę rekwizytów, żeby go jeszcze lepiej zbudować). Był niestety problem z jedną maleńką kłódką (nigdy nie widziałem tak małej kłódki!), którą niestety strasznie ciężko było otworzyć bez pomocy (powodem był problem z jednym mechanizmem w pokoju). Do pokoju wszedł wtedy Mistrz Gry i odblokował mechanizm (który się zaciął). Był to właściwie jedyny problem jakiego w tym escape roomie doświadczyliśmy. W tym pokoju jest ciekawa zagadka, w której trzeba wykorzystać proste reguły matematyczne.
  Polecam dla początkujących i baardzo początkujących escape-roomowiczów. Nam po przejściu tego pokoju w 30 minut zostało niestety lekkie poczucie niedosytu (kwestia dużego doświadczenia, ale pokój naprawdę jest prosty...). Plus za miłą obsługę.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM