O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Zygmuntix

Zygmuntix

 

63 recenzje | 25. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Przeklęta Twierdza - Gdynia

  Przeklęta Twierdza - Gdynia
  Escape Me
  Gdynia

  Fajny klimat fantasy :)

  24.01.2017 | data wizyty: 18.01.2017 0 0

  Pokój jest bardzo klimatyczny :) Wystrój jest przyjemny dla oka i bardzo dopracowany, w klimatach średniowiecznych. Na dodatek przez dość długi czas nie widzimy ani jednej kłódki, co też zaliczam na plus :) Brakuje tylko kartek ze ścieżką fabularną (co się dzieje po kolei, fabuła zostaje przedstawiona tylko na początku). Zagadki są fajne i przemyślane. Niestety sporo rzeczy jest ukrytych, trzeba bardzo dobrze szukać. To właśnie odnalezienie niezbędnych elementów zajmuje najwięcej czasu i jest najtrudniejsze.
  Obsługa jest bardzo miła i pomocna :)

 • Escape room KAC SOPOT

  KAC SOPOT
  Busters Escape Rooms
  Sopot

  Widać, że pokój po imprezie

  24.01.2017 | data wizyty: 21.12.2016 0 0

  Brawo za wystrój pokoju :) Jest miły dla oka i przyjemnie się chodzi po tym escape roomie. Dodatkowo dostajemy w środku pokoju pewien prezent :) Zagadki również trzymają poziom. Pod koniec zablokowaliśmy się na jednej zagadce, ale po uzyskaniu podpowiedzi wydostaliśmy się z pokoju. Polecam :)

 • Escape room Ciemnia Fotograficzna

  Ciemnia Fotograficzna
  LetMeOut
  Gdańsk

  Escape room o nietypowej tematyce

  24.01.2017 | data wizyty: 12.01.2017 0 0

  Nie pamiętam zbyt wiele z fabuły tego pokoju, więc jak widać nie zapada ona mocno w pamięć. Niewiele jest escape roomów o tematyce ciemni fotograficznej. Gdy wchodzi się do pomieszczenia od razu widać, że jest się w ciemni fotograficznej. W pokoju jest parę rzeczy, które trudno znaleźć, co podnosi poziom trudności tego pokoju. Poza tym jedna liczba na końcu jest tak napisana, że można ją pomylić z inną i tkwić 10 minut albo więcej na rozwiązywaniu tej zagadki tak jak my :D Pokój jest w miarę fajny, ale nie wyróżniający się.

 • Escape room Tajemnica zniknięcia znanego dziennikarza

  Tajemnica zniknięcia znanego dziennikarza
  Strefa Zoltar
  Gdynia

  Dość typowy pokój dziennikarza

  24.01.2017 | data wizyty: 15.12.2016 0 0

  Ten escape room nie wyróżnia się tematyką. Podobnie jak wiele innych początkowo wygląda jak biuro. Im jednak dalej tym robi się ciekawiej. Niestety na początku mimo, że wiedzieliśmy co zrobić z pewną kamerą, to niezwykle ciężko było manualnie wykonać tą zagadkę. Za to minus. Ogólnie zagadki były logiczne, a końcówka escape roomu bardzo ciekawa :) Pokój jest w miarę trudny przez liczbę zagadek do rozwiązania.

 • Escape room Pełnia

  Pełnia
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Ciekawy pokój w nietypowym klimacie :)

  28.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Pokój bardzo klimatyczny, wygląda na osadzony w klimacie pomiędzy średniowieczem, a epoką kamienia (niestety nie znam mitologii Słowian, więc takie porównania przychodzą mi na myśl). Fajne rozwiązania i zagadki. Jak zazwyczaj, musiała się trafić jedna zagadka, którą szybciej rozwiążą dzieci niż programiści (do której przez to potrzebowaliśmy podpowiedzi) :D Mankamentem była już prawie wypisana kreda do pisania, proszę ją uzupełniać :) Ogólnie bardzo ciekawe mechaniki i ciekawa realizacja. Pokój jest jednak (dla mnie, bo kolega z mojej ekipy przeszedł przez niego jak burza) trudny.

 • Escape room Więzień Czasu

  Więzień Czasu
  Escape Gdynia
  Gdynia

  Dosyć ciekawa podróż w czasie...

  10.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Klimat tego pokoju jest rozbudowany najbardziej dopiero pod koniec fabuły. Wystrój mógłby zawierać więcej elementów związanych z podróżami w czasie. Zagadki są ciężkie, ale jak najbardziej logiczne i można je rozwiązać :) Ta ze zdjęciem jednego mężczyzny była myląca, ale też jak najbardziej poprawna :) Razem z moimi znajomymi udaliśmy się do tego pokoju na Halloween. Plus za wystrój dopasowany bardzo do tego święta, było ciekawie :)
  Obsługa jest miła, bez problemu można z nią porozmawiać i dowiedzieć się wszystkiego co potrzebne. Dostaliśmy też wiele informacji na temat tego jakie specyficzne kłódki możemy w tym pokoju znaleźć i jak je otwierać (ludziom z naszej ekipy, którzy wcześniej nie byli w escape roomach ta wiedza była przydatna).
  Polecam, chociaż naprawdę fajnego klimatu tego escape roomu można doświadczyć dopiero pod koniec.

 • Escape room Schron

  Schron
  Podziemna pułapka
  Gdańsk

  Schron jak się patrzy :)

  28.10.2016 | data wizyty: 27.10.2016 0 0

  Kiedy wchodzi się do tego escape room'u od razu czuć, że jest się w schronie :) Atmosfera jest odpowiednio zbudowana - choć tak teraz myślę, że mogłoby być w tle trochę komunikatów (wiadomości) na temat tego co się dzieje na zewnątrz. Mogłoby to jednak mocno zmylić gracza, a tak idzie się od nitce do kłębka po fabule :)
  Niestety jedna kłódka była tak wyrobiona, że nie zaskakiwała :( - próbowaliśmy z 3 razy wpisywać właściwy szyfr, ale nie udawało się go otworzyć. Dopiero po otrzymaniu podpowiedzi i wpisaniu ponownie tego szyfru kłódka zaskoczyła. Klimat jest stopniowo budowany, z przechodzeniem coraz dalej uruchamiają się całkiem fajne efekty specjalne :) Myślę, że można by dodać jeszcze jakieś elementy charakterystyczne do schronu w tym escape roomie. Poziom trudności tego pokoju jest średni. Niestety jednak przez to że zaklinowaliśmy się na wspomnianej kłódce później musieliśmy myśleć szybciej i w sumie skorzystaliśmy ze zdaje się 3 podpowiedzi.
  Pokój szczerze polecam :)

 • Escape room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Bardzo fajny pokój :)

  18.07.2016 0 0

  Kolejna bardzo fajna wizyta w pokoju firmy Escape Time. Fajnie przygotowana historia. Świetne efekty specjalne na końcu gry ;) Minusem był kluczyk, którego nie mogliśmy wydostać, pomimo, że powinniśmy :( Musiałem zadzwonić do obsługi, żeby nam z nim pomogli. Umiarkowany poziom trudności.

 • Escape room Tajny ośrodek badawczy

  Tajny ośrodek badawczy
  Outscape
  Gdynia

  Jesteście obiektem eksperymentu...

  22.06.2016 0 0

  Pokój zrobiony w klimatach filmu "Cube" i gry "Portal". Wspaniale odwzorowany klimat, trzeba do tego pokoju koniecznie wpaść właśnie ze względu na niego :D Wnętrze jest sterylne, ale to właśnie powoduje, że czujemy się jak obiekty eksperymentu badawczego :) Plus również za świetnie przygotowane zagadki. Do minusów zaliczam pewien problem z telefonem oraz to, że w pokoju jest bardzo duszno i gorąco (może dałoby się dać więcej wywietrzników? Fajnie byłoby coś z tym zrobić. Poziom trudności pokoju jest wysoki, ale jest parę trudniejszych pokojów w Trójmieście. Pewne szafki w pokoju nie otwierają się wystarczająco, żeby to zauważyć - i to jest największy minus tego pokoju (utrudnia przejście do następnych etapów gry). Wszystkie pozostałe elementy są maksymalnie dopracowane. POLECAM!!! :)

 • Escape room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Zadziwiająca tajemnica morderstw...

  02.06.2016 0 0

  Plus za ciekawą historię dotyczącą morderstw - temat ten w escape roomach jest już raczej oklepany (przerabiany wielokrotnie niestety :( ), ale udało się tutaj go ciekawie rozwiązać. Zagadki są jak najbardziej logiczne, nie trzeba zbyt wiele szukać, wystarczy wiązać dostępne elementy gry ze sobą (jeden element jest jednak czysto na szukanie i dostrzeżenie go może sprawić naprawdę duże problemy). Na znalezienie rzeczy, która była niby wciąż na widoku, ale nieaktywna straciliśmy mnóstwo czasu :D Wielki plus za zaskakujące zakończenie! :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM