Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
weronikaaborek
 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Utoniemy?

  28.10.2018 | data wizyty: 26.10.2018

  Zaczynając od kilku słów podsumowania - obsługa wspaniała, pokój piękny, zagadki nieziemskie.
  Nie dość, że naprawdę mogliśmy poczuć się jak na łodzi podwodnej, to sama struktura pokoju była mocno powiązana z tematyką, a same zagadki niezwykle oryginalne. Sądzę, że mogłabym spędzić tam dodatkową godzinę tylko po to, żeby wszystkiemu jak najdokładniej się przyjrzeć.

 • Escape room Skarbiec

  Skarbiec
  Twierdza Tajemnic
  Poznań

  A na początku była pustka.

  07.10.2018 | data wizyty: 11.03.2018

  Po wejściu przez dobrych kilka minut zastanawiałam się, gdzie w tym pomieszczeniu można było cokolwiek ukryć. Mimo pierwszego wrażenia, całokształt okazał się ciekawy, chociaż większość zagadek była raczej niewymyślna. Wystrój pokoju jak najbardziej adekwatny do tematyki.

 • Escape room Tajemnice Templariuszy

  Tajemnice Templariuszy
  Twierdza Tajemnic
  Poznań

  Bez kłódek? Da się!

  07.10.2018 | data wizyty: 11.03.2018

  Zdecydowanie najlepszą rzeczą w pokoju były zagadki - nie napotkaliśmy ani jednej kłódki, ale ręcznie robione (jak się później dowiedzieliśmy) mechanizmy były świetne. To właśnie one sprawiały, że można było zapomnieć, że jest się w pokoju i to jedynie gra, a zamiast tego poczuć się jak w filmie przygodowym z rodzaju tych o Indianie Jones. Również samo wprowadzenie sprawiało, że czuło się jak zegary cofają się do czasów Templariuszy.

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Strach się bać

  07.10.2018 | data wizyty: 06.10.2018

  Zafascynowała mnie tak nazwa, jak i historia tego pokoju. Jak się okazało - zdecydowanie słusznie. Po wejściu można było poczuć się jak w horrorze, a sama delikatna dziecinność tylko to wzmagała (przecież wszyscy doskonale wiemy, że dziecięce postaci w filmach są najbardziej przerażające). Mimo wszystko, zadaniem pokoju nie jest jednak przerażać. Jest dopracowany po najmniejsze szczegóły, dekoracje potrafią przerazić, ale to zagadki stanowią o jego wartości. One również podtrzymują klimat oraz samą tematykę, a w dodatku są interesujące i niebanalne. Zdecydowanie warto!

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Nie strzelać!

  07.10.2018 | data wizyty: 06.10.2018

  Przyznaję, że głównym powodem wycieczki do Porwanego Samolotu była informacja, że znajduje się on w autobusie. Nie oznacza to jednak, że po wejściu (i wyjściu) traci on na wartości. Wnętrze utrzymane jest w dobrym klimacie, chociaż niektórym dekoracjom nieco brakuje dokładności. Zagadki trudnością wahają się od wprost oczywistych do trudnych i zaskakujących (w bardzo pozytywny sposób). Obsługa porządna, znająca się na rzeczy i dobrze wprowadzająca w historię.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Ten klimat, te efekty!

  07.10.2018 | data wizyty: 06.10.2018

  Gdybym pisała opinię zaraz po wyjściu z pokoju, dosłownie zabrakłoby mi słów. Teraz mogę powiedzieć - mistrzostwo. Poczynając od obsługi zaznajomionej z tematyką escape roomów, miłej, konkretnej i świetnie wprowadzającej w klimat, przez niesamowitą historię powiązaną z pokojem, aż po wystrój. To właśnie on robił największe wrażenie: dokładne, niesamowite dekoracje wspaniale podtrzymujące klimat, urządzenie samego pokoju i rozplanowanie wszystkiego. Nawet jeżeli ktoś nie czuje się dobrze w klimatach horrorowo - thillerowych, warto przemóc się, żeby to zobaczyć!

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM