Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Paulina Z. 24
 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Uważać na czarownicę :)

  23.02.2019 | data wizyty: 09.02.2019

  Jakiś czas temu odwiedziliśmy słynną chatkę czarownicy. Pokój bardzo fajny. Zastosowane różne rozwiązania, nie tylko tradycyjne kłódki. Choć jest oznaczony jako pokój dla doświadczonych poszło nam b. dobrze :) zagadki intuicyjne i przy odrobinie doświadczenia w ERach powinno pójść gładko :D Pokój jak najbardziej polecam!

 • Escape room Pracownia fałszerza

  Pracownia fałszerza
  No Exit Room Katowice
  Katowice

  Gdzie jest obraz?

  05.02.2019 | data wizyty: 04.02.2019

  Pokoj bardzo fajny. Poziom początkujący jednak myślę że każda z ekip znajdzie coś dla siebie. Zagadek dużo, bardzo osadzone w klimacie. Byliśmy w 3 osoby i myślę że to wystarczająca ilość. Bawiliśmy się dobrze :)

 • Escape room Speed

  Speed
  Break The Code
  Katowice

  Kzk GOP?

  05.02.2019 | data wizyty: 03.02.2019

  Pokój w 100 % przypomina autobus! Zagadki ciekawe, jedne łatwe inne mniej. Klimat w pokoju super, pomimo iż pokój jest bardzo mały zabawy dużo :D polecam

 • Escape room Po drugiej stronie...

  Po drugiej stronie...
  Activity Escape Room
  Katowice

  Po drugiej stronie...

  19.01.2019 | data wizyty: 19.01.2019

  Według mnie pokój bardzo średni. Głównie zagadki manualne, zero większego myślenia nad czymkolwiek. Wystrój ok, jednak stroje które dostaliśmy bardziej denerwowaly niż urozmaicały grę. Dodatkowo ominelismy sporą część gry, a nie powinno być takiej możliwości. Pokój mozna odwiedzić, jednak z pewnością takie pokoje nie dla mnie :)

 • Escape room Kaplica Egzorcysty Ks. Leona

  Kaplica Egzorcysty Ks. Leona
  No Exit Room Katowice
  Katowice

  Pamiętajcie gdzie jesteście!

  14.01.2019 | data wizyty: 14.01.2019

  Pokój na pierwszy rzut oka bardzo surowy. Jednak po chwili zaskakuje! Ciekawe zagadki, ściśle powiązane z tematem :) trochę kłódek oraz elektroniki. Trzeba dobrze szukać i łączyć ze sobą elementy. Nie spotkaliśmy wcześniej niektórych zagadek, za to duży plus. Jedna zagadka zajęła nam dość dużo czasu, trzeba pamiętać żeby nie przekombinować. Atmosfera w pokoju oddaje klimat kaplicy. Ogólnie pokój dobry, warto do niego zajrzeć. Z pewnością każdy będzie miał co robić, również grupy które mają na koncie jakieś doświadczenie.

 • Escape room Reaktor 404: powrót atomu

  Reaktor 404: powrót atomu
  Quest Cage
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  ciągłe szukanie i "rozkręcanie"

  13.01.2019 | data wizyty: 13.01.2019

  Długo zastanawialiśmy się nad odwiedzeniem tego pokoju. Jednak po sukcesie "Moriarty" zdecydowaliśmy się z nim zmierzyć. Niestety musimy stwierdzić, że zabawa w tym pokoju nie przypadła nam do gustu. Dodatkowo nie spodobał nam się motyw z szukaniem "pewnych elementów", których z resztą nie mogliśmy znaleźć. Pani z obsługi podawała dokładną lokalizację elementów gry. Jednak nie przynosiło to efektu , ponieważ albo już tam znaleźliśmy albo ich tam po prostu nie było. Po czasie Pani weszła do pokoju i wkładając rękę we wcześniej przeszukaną przez kilka osób skrytkę magicznie wyciągnęła pożądany element, chociaż mimo wszystko powinno być tego więcej. Jedną "zagadkę" zaczęliśmy rozwiązywać (jak można się domyślić) zanim pewien mechanizm na to pozwolił. Uważam, że pokój nie był do końca przygotowany, gdyż było to robione troszkę na biegu po innej grupie. Na koniec trzeba tez dodać, że sam klimat pokoju był fajny. Wystrój bardzo pasował do całej historii. Pokój oraz sama zabawa w tym ER może się podobać :). Pomimo jak dla nas niepowodzenia tego pokoju chętnie odwiedzimy inne :D

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Wysłaliśmy cv i co dalej?

  12.01.2019 | data wizyty: 11.01.2019

  Zostaliśmy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną a proces rekrutacji był jasny i czytelny. Trzeba wykonać misję tak, aby przekonać do siebie przyszłego pracodawcę i ewentualnie dostać pracę :) zadanie nie jest łatwe i mamy na nie 75 minut. Pokój już od wejścia oddaje klimat. Rozwiązując kolejne zagadki byliśmy coraz bardziej zszokowani. Bardzo ciekawe rozwiązania, a rozwiązywanie zagadek sprawiało wielka radość i satysfakcje :D powierzchnia pokoju bardzo duża, przejścia mega zaskakujące. Byliśmy ekipa 5 osobowa i każdy miał co robić. Podsumowując : pokój rewelacyjny, udało się wyjść bez podpowiedzi przed czasem. Myślę że dostaliśmy tę robotę :)!

 • Escape room Upiorny Teatrzyk Lalek

  Upiorny Teatrzyk Lalek
  No Exit Room Katowice
  Katowice

  Przedstawienie musi się odbyć

  12.01.2019 | data wizyty: 10.01.2019

  Pokój dosyć fajny. Zagadki zróżnicowane, znajdziemy kłódki i rozwiązania elektroniczne. Powierzchnia pokoju nie jest duza. Co do samych zagadek : nie są zbyt trudne, myślę że pokój dobry na początek zabawy z ER. 60 minut gry to wystarczająca ilość czasu. Ogólnie pokój fajny, dobry na spędzenie czasu. Na koniec troszkę brakuje efektu wow kiedy uda wykonać się misję, dlatego też ocena 8 :)

 • Escape room Grota Mocy

  Grota Mocy
  Open The Lock
  Zabrze

  Klejnoty nie błyszczą tylko zalamuja światło

  07.01.2019 | data wizyty: 07.01.2019

  Pokój jak najbardziej na plus. Wystrój, klimat, powierzchnia - extra. Zagadki nie są bardzo trudne, jednak niektóre bardzo pomysłowe. W pokoju znajdują się tradycyjne kłódki oraz rozwiązania mechaniczne. Dla nas pokój nie byl trudny i jedna zagadkę sami wyprzedzilismy :) polecam wszystkim grupom, każdy znajdzie coś dla siebie. Pomysł na pokój świetny, minimalnie dopracować i będzie rewelacja!

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Rewelacja!

  06.01.2019 | data wizyty: 06.01.2019

  Jak narazie najlepszy pokój jaki odwiedziliśmy. Super klimat, powierzchnia gry bardzoooo duża. Praktycznie przez całą grę wymagana współpraca. Właściciele bardzo mili, z pasją do tego co robią. Zagadki liniowe, więc gra się bardzo przyjemnie :)
  w 100 % polecam!!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM