Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
mariuszkowalczyk3
 • Escape room Ale Cyrk!

  Ale Cyrk!
  Escape Time
  Gdańsk

  Świetna zabawa

  28.02.2019 | data wizyty: 24.02.2019

  Bardzo fajny escape, naprawdę polecam, sporo zręcznościowych wyzwań, sporo główkowania. Pokój był momentami na tyle trudny że bez podpowiedzi ani rusz , na szczęście udało nam się w 2 osoby go ukończyć i to na 10 minut przed czasem. Jedna zagadka narobiła nieco trudności gdyż w 2 osoby było ciężko ją przejść - polecam iść przynajmniej w trójkę, zwłaszcza że i pewne elementy zabawy sprawią radość pozostałym uczestnikom. Duży plus za możliwość zrobienia na końcu zdjęcia wewnątrz pomieszczenia, zawsze to ciekawsza pamiątka po escapie.

 • Escape room Wyspa Rozbitków

  Wyspa Rozbitków
  No Escape
  Gdańsk

  Ciekawa wyspa

  28.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Bardzo fajny escape room , klimatyczny, dobrze zrobiony i wykończony, momentami wymagający. Trzeba niestety uważać na ostre elementy. Polecam , udało nam się w 2 z małymi podpowiedziami ukończyć pokój na 2 sekundy przed końcem. Najwięcej kłopotu sprawiło nam otwarcie kłódki bez cyferek, kręciliśmy nie w te stronę co trzeba, pomimo że z podpowiedzi na niej można było odczytać właściwą kolejność :) Tak czy inaczej dobra zabawa i radość z ukończenia , tym większa że dosłownie na 2 sekundy przed końcem czasu.

 • Escape room Powrót do przeszłości

  Powrót do przeszłości
  Game Of Locks
  Szczecin

  Można zwiedzić

  23.12.2018 | data wizyty: 14.12.2018

  Mam mieszane uczucia względem tego pokoju. Przeszedłem już kilka escape - roomów i nie przypuszczałem że poziom łatwy okaże się zbyt trudny dla naszej doświadczonej już nieco ekipy. Z jednej strony niestety sami byliśmy sobie winni przez źle odczytane zagadki i nim skapnęliśmy się że coś jest nie tak i poprosiliśmy o pomoc minęło zbyt dużo czasu. Niestety sporo czasu tez zajęło nam załapanie niby prostej obrotowej kłódki - gdyż wbrew początkowemu instruktażowi - prawo lewo prawo trzeba było przekręcić o całą długość żeby załapało odpowiednią liczbę . Podpowiedź niestety także i tu przyszła nieco zbyt późno , gdyż byliśmy przekonani że po prostu niezbyt dokładnie wbijamy liczby a nie że wykonujemy źle obroty - wszak robiliśmy to jak nas na początku poinstruktowano. Zwracam na to uwagę by zapytać i poprosić o pokazanie jak zakręcić kłódką by ktoś - jak my , nie stracił na tym za wiele czasu. Suma sumarum kilka błędnie odczytanych, źle zrozumianych zagadek i nie wyszliśmy z pokoju przed czasem. A szkoda. Pokój generalnie na pewno dla tych którzy mają z 30 - stkę na karku , niektóre elementy na pewno wywołają uśmiech na twarzy, choć - jak już ktoś pisał, można byłoby dorzucić trochę klimatycznych elementów. Padająca bateria w telefonie która wymusiła dodatkowe wejście prowadzącego nieco zepsuła klimat, zwłaszcza że drzwi wejściowe otwierały się łącznie 3 razy - raz gdy doszedł spóźniony kolega ( to już nasza wina, aczkolwiek szkoda że nie było możliwości poczekania na niego z rozpoczęciem gry ) a drugi raz gdy próbowałem mu odtworzyć nagranie z wstępu aby załapał klimat - czym bardzo zdenerwowałem prowadzącego. Ogólnie pokój jest ok , nie jest wybitny , ale na solidną 7 zasługuje.

 • Escape room Tajemnicza Komnata

  Tajemnicza Komnata
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Super pokój na początek

  16.11.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  3 graczy zmierzyło się z pokojem, byliśmy już nieco doświadczeni innymi lock roomami - od 2 do 5 pokoi na łepka, niemniej ten pokój z jednej strony stanowił dla nas wyzwanie z drugiej był to pierwszy pokój który przeszliśmy bez żadnych podpowiedzi :) Z czego jesteśmy dumni :) Logiczne fajne zagadki. nie wiem jak udało nam się jakoś rozwiązać jedną troche po omacku ale grunt że przeszliśmy dalej. Końcówka pokoju wymiata :D Było z tym zabawy. Kto stoi na bakier z matematyką niech się podszkoli nim tu przyjdzie :)

 • Escape room Chata guślarki

  Chata guślarki
  Escape Time
  Gdańsk

  Ciekawy pokój

  30.10.2018 | data wizyty: 14.10.2018

  Fajny pokój z efektami specjalnymi dla chemików :) Niektóre zagadki bardzo zaskakujące inne łatwiejsze ale sprawiające manualny kłopot. Nie obyło się bez pewnych minusów - stąd pomniejszona ocena. Napiszę o tym właścicielowi pokoju żeby nikogo nie zniechęcać i mam nadzieje że na przyszłość poprawią drobne mankamenty. Wystrój co prawda nie powalał na kolana, ale nie było za to pokój nadrabiał niektórymi elektro-technicznymi zagadkami. Polecam dla nieco bardziej rozwiniętych grup bo niektóre momenty ostro nas przyblokowały no ale udało się z sukcesem opuścić pokój. Dla tych paru zagadek i efektów specjalnych myślę że warto.

 • Escape room Złoto Lannisterów

  Złoto Lannisterów
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Polecam ładnie i ciekawie

  30.10.2018 | data wizyty: 26.10.2018

  Fajny pokój, ładnie wykończony , oddający klimat. Zagadki różne - nie wiem czy w sam raz dla początkujących, ale z podpowiedziami szliśmy do przodu. 3 osobowa ekipa wciąż świerzaków, ale po kilku pokojach już. Niektóre zagadki proste ale przyjemne , inne wymagające - a przynajmniej my mieliśmy kłopot z załapaniem takiej jednej :) Polecam.

 • Escape room Gniew Wulkanusa

  Gniew Wulkanusa
  ROOMBREAKER
  Poznań

  Polecam

  07.10.2018 | data wizyty: 07.10.2018

  Byliśmy w 2 jako początkujący. 2 i 3 lockroom. Było fajnie. Momentami trudno zwłaszcza jedna zagadka reszta już dużo łatwiejsze logiczne przyjemne. Z podpowiedzi ami w sam raz dla swierzaków. Fajny wystrój. Polecam.

 • Escape room Zasypani

  Zasypani
  ESC Room
  Szczecin

  Wiarygodna opinia

  Polecam

  26.09.2018 | data wizyty: 25.09.2018

  Drugi lockroom w którym byłem. Wystrój mega :) Naprawdę się postarali. Zagadki - część prosta ale pojawiały się tez trudniejsze. Bez pomocy byśmy utknęli w ekipie w której dwóch było zupełnie początkujących. Zresztą polecam dla tych co nie mają doświadczenia lub mają niewielkie ale i dla wytrawnych graczy na pewno będzie miło zwiedzić ten scenariusz, rekwizyty , wystrój. Miła profesjonalna obsługa i fajne wprowadzenie. Zaskakujące - pod względem "efektów specjalnych" :) zakończenie. Może nie mam za wielkiej skali porównawczej, ale mi się po prostu podobało i nie mam się do czego przyczepić.

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM