Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
pandka
 • Escape room Noc żywych trupów

  Noc żywych trupów
  Trap Jungle
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Ocaleliśmy

  20.05.2019 | data wizyty: 16.05.2019

  Bardzo dobrze zrobiony pokój, zagadki logiczne i niezbyt trudne, wszystko można łatwo ze sobą powiązać. Udało nam się uciec bez podpowiedzi w mniej niż 60 minut. Na dwie osoby było odpowiednio dużo roboty, jednak pokój nie jest za duży i spodziewam się, że w cztery osoby ciężko by było nie obijać się łokciami... Obsługa sympatyczna jak zawsze :) Były chwile grozy ale horrorem bym tego nie nazwała.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Obłędny pokój!

  27.02.2019 | data wizyty: 25.02.2019

  Niesamowity klimat, przesympatyczna obsługa, rewelacyjna gra aktora. Nie dodałabym ani nie odjęła ani jednej rzeczy w tym pokoju. Ilość zagadek, różnorodność, wielkość pokoju i fabuła powalają na kolana. Wykonanie najlepsze na świecie. To była najlepsza gra w moim życiu!

 • Escape room Dziki Zachód: Western Saloon

  Dziki Zachód: Western Saloon
  Lucky Lock
  Kraków

  Rewelacyjny pokój!

  19.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

  Przeklimatyczny, przeciekawy pokój, rewelacyjne zagadki, mnóstwo rekwizytów, dużo niespotykanych motywów, świetna fabuła ze szczęśliwym zakończeniem. Była nas czwórka w pokoju i właściwie nikt z nas się nie nudził przez ani chwilę, jest co robić. Przesympatyczna obsługa, świetnie radząca sobie w języku angielskim. Bardzo się cieszę, że odwiedziłam Wasz pokój!

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Rewelacja

  18.10.2018 | data wizyty: 16.10.2018

  Pokój rewelacyjny, masterpiece - wyposażenie, klimat, zagadki, absolutnie wszystko jest dobrze zrobione. Na 90 minut naprawdę jest co robić. Jedyną uwagę mam do systemu podpowiedzi czyli Pana z obsługi krzyczącego podpowiedzi przez drzwi gdy o nie nie prosimy... To trochę zaburza grę.

  Obsługa sympatyczna, pomogła przy zrobieniu niespodzianki mojemu współgraczowi za co jeszcze raz serdecznie dziękuję :) Czekam na kolejne pokoje Waszej firmy!

 • Escape room Military

  Military
  Escape Leszno
  Leszno

  Klimatycznie

  21.09.2018 | data wizyty: 16.08.2018

  Chociaż klimaty wojskowo-militarne to zupełnie nie moja bajka, to wystrój tego pokoju jest bardzo spójny i dobrze dopracowany i sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Z zagadkami jednak trochę gorzej, jest ich nie za wiele, a zdecydowana większość to zwykłe nudne kłódki... Do myślenia nie ma za dużo, większość to szperanie.

 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Dla fanów i dla nie-fanów

  21.08.2018 | data wizyty: 19.08.2018

  Pokój jest naprawdę rewelacyjny, dzieje się w nim prawdziwa magia. Mnóstwo zagadek wywołuje efekt wow. Jest w nim bardzo dużo powiązań z fabułą Harrego Pottera ale ci, którzy zupełnie nie znają historii też bez problemu odnajdą się w pokoju i będą mieli frajdę. Na pewno nie jest to pokój na pierwszy raz, ale jakiś super trudny też nie jest. Właściwie tylko jedna zagadka zatrzymała nas na dłużej.

  Obsługa przesympatyczna (z kotami włącznie) :)

  Jedyna moja uwaga to: jak na pokój otwarty zaledwie miesiąc temu, wygląda on na strasznie zmasakrowany. Rozumiem, że nie wszyscy gracze rozumieją co znaczy "nie używać siły" ale naprawdę tak dużo elementów było uszkodzonych, że chociaż część powinno się na bieżąco chociaż prowizorycznie podoklejać...

  Odpowiedź Trap Jungle

  Niestety w ostatnim okresie wspomniana zasada była łamana wielokrotnie, dlatego staramy się umocnić newralgiczne miejsca, aby były jeszcze bardziej odporne. Dziękujemy za odwiedziny i serdecznie pozdrawiamy! :)

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Rewelacja!

  30.05.2018 | data wizyty: 27.05.2018

  Niesamowity pokój, klimatyczny, odpowiednio straszny (jeden motyw do teraz budzi we mnie ciarki) i pomysłowy. Zagadek sporo, powiązanych ze sobą i z fabułą i niespotykanych. Już dawno mnie tak nie usatysfakcjonowało wyjście z pokoju!
  50 minut w dwie osoby bez podpowiedzi :)

  Obsługa jak zawsze rewelacyjna, Alex i Kulka jak zawsze dodają klimatu :)

 • Escape room Pinokio

  Pinokio
  Fox O'clock
  Wrocław

  Piękny choć trochę zaniedbany pokój

  30.05.2018 | data wizyty: 29.05.2018

  Obsługa jak zawsze przesympatyczna! Wystrój piękny, większość zagadek bardzo dobra, pomysłowa i doskonale związana z bajką, jednak cały pokój wydawał mi się nieco zaniedbany. Spodziewam się, ze ciężko się dba o drewniane elementy przy tylu grupach odwiedzających pokój i naprawdę potężnej ilości rekwizytów, ale było sporo rzeczy uszkodzonych (poodrywane figurki, warzywka i inne WAŻNE elementy, które zmieniały rozumienie zagadek), które spodziewam się, nie wszystkie zostały zepsute tego dnia przez grupy przed nami...

  Mimo wszystko to mój czwarty pokój w Fox O'clock (licząc te przed zmianą nazwy) i nadal jest to jedna z moich ulubionych firm ER :)

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  62 minuty bez podpowiedzi :)

  17.05.2018 | data wizyty: 16.05.2018

  Pokój bardzo dobry, klimat rewelacja, historia wciągająca chociaż spodziewałam się czegoś bardziej historycznie powiązanego z Wrocławiem, zagadki niezłe, mechanizmy super, wrażenie wow.
  Jedyna moja uwaga dotyczy niesprawiedliwego rozłożenia zagadek przez co część graczy na początku nieszczególnie ma co robić, a potem jest chaos bo nie wiadomo co pozostali gracze już wykorzystali a czego jeszcze nie...

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  Exit19.pl
  Wrocław

  Przeklimatyczny!

  02.05.2018 | data wizyty: 01.05.2018

  Rewelacyjny pokój, klimat 15/10, obsługa przesympatyczna, mnóstwo fajnych mechanizmów, zagadki poza jedną, która nam nie podpasowała, absolutnie super pomyślane. To mój drugi pokój tutaj, drugi raz jestem totalnie zachwycona i z niecierpliwością czekam na kolejny pokój w House of Crime :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM