Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
robertszw
 • Escape room Midnight Killer MK II

  Midnight Killer MK II
  Piwnica Quest
  Wrocław

  Mrozi krew....

  19.06.2019 | data wizyty: 19.06.2019

  Fabuła i wystrój pokoju genialny, bardzo realistyczny. Sam klimat faktycznie potrafi zmrozić krew w żyłach i trzyma przez cały czas w napięciu. W pokoju jest co robić dla każdego. Byliśmy w trójkę i faktycznie trzeba było dużo myśleć i się nachodzić pamiętając o wszystkim co się już widziało. Zaskakujące końcowe rozwiązanie.... Pokój na pewno nie dla początkujących, dość trudny, ale koniecznie trzeba to przeżyć.

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Bardzo realny stary Breslau

  13.06.2019 | data wizyty: 12.06.2019

  Idąc po raz kolejny do exit19 oczekiwaliśmy wiele i się nie rozczarowaliśmy. Wystrój pokoju i fabuła rewelacyjnie przeprowadzają przez grę. Każdy szczegół precyzyjnie dopasowany. Zagadki może nie tyle są jakoś szczególnie trudne ale jest ich dość dużo i trzeba się faktycznie spieszyć. Byliśmy w trójkę i każdy miał co robić przez cały czas. Czwórka wydaje się być optymalną liczbą graczy, choć w trójkę też sobie poradziliśmy. Pokój dobry dla grup się w miarę znają i razem współpracują. Dużo różnego typu, świetnie wkomponowanych w fabułę. Obsługa na najwyższym poziomie, świetne wprowadzenie, naprowadzenie w podpowiedziach i rozmowa po całości. Gorąco polecamy!

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Scooby.... I nie wiem jak to się pisze dalej

  05.06.2019 | data wizyty: 05.06.2019

  Jedno słowo: rewelacja! Po prostu genialne, atmosfera trzyma cały czas. Wystrój jak najbardziej z bajki, finezja. Można się przestraszyć, ale trzeba być odważnym. Zagadki może nie tyle trudne w sposobie ich rozwiązywania, ale w ich ilości i w tym, że warto pamiętać o tym, co się zostawiło. Dla początkujących za trudny, można iść w kilka osób i będzie co robić. Świetna obsługa, fantastyczne wprowadzenie w grę i fajna rozmowa. To nasz ostatni, na razie zapewne, pokój w tym miejscu, który potwierdza naprawdę doskonałą dbałość o to, by klient się świetnie bawił.

 • Escape room Plugawy HOTel

  Plugawy HOTel
  Lock House
  Kraków

  Chyba nie chciałbym tu nocować...

  29.05.2019 | data wizyty: 29.05.2019

  Pokój bardzo ciekawy, zawiera w sobie przeróżne zagadki, od łatwych, gdzie nie trzeba dużo myśleć do tych trudniejszych, kilka zagadek manualnych, niektóre nawet bardzo ciekawe. Jedna taka, w którą wygrałem pierwszy raz a już tyle razy grałem w coś podobnego ☺️ duży plus dla obsługi, celne podpowiedzi, wystrój do tematyki bardzo rzeczywisty.

 • Escape room Jumanji

  Jumanji
  HURRY UP
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Ta gra naprawdę wciąga

  25.05.2019 | data wizyty: 24.05.2019

  Pokój rewelka!!! Jeśli chodzi o wszystko. Świetne oparcie się na filmie Jumanji, choć i dla tych, co go nie oglądali, nie stanowi żadnego problemu. Wystrój naprawdę świetny i dopracowany do każdego szczególiku. Zagadki średnio trudne, z kilkoma naprawdę trudnymi i dającymi do myślenia. Zagadki odkrywane po kolei bardzo łatwo i fajnie prowadzą przez cały czas gry. Byliśmy w trójkę i każdy coś robił, mogłaby być jeszcze jedna osoba, choć trójka to też dobra liczba na ten pokój. Zagadki typu różnego, są i kłódki i elektryka. Pokój naprawdę wart odwiedzenia i pozwolenia by wciągnęła się gra w prawdziwą dżunglę. Obsługa świetnie przygotowana, z dobrym wprowadzeniem, pomocą w podpowiedziach i rozmowie po grze. Gorąco polecamy i czekamy na kolejny, nowy pokój!

 • Escape room Opuszczona Piwnica

  Opuszczona Piwnica
  Open The Lock
  Gorzów Wielkopolski

  Czuć jak w prawdziwej piwnicy

  25.05.2019 | data wizyty: 22.05.2019

  Ten pokój zrobiliśmy zaraz po Na skraju lasu i powiem szczerze utwierdziliśmy się, że pomysł dobry, ale obsługa zagadek i wykonanie nie do końca. Dużo elektroniki ale po wykonaniu niektórych nie wiesz nawet, bo nie ma żadnego sygnału, że coś zadziałało, coś się otworzyło. Raz okazało się, że otworzyło się za dużo. A raz potrzeba było wejścia obsługi. Jedna z zagadek może nie odświeżana, bo trudno było cokolwiek wyłapać a podpowiedź polegała na podaniu prawidłowego rozwiązania.
  Jeśli się dopracuje i bardziej dopilnuje świetnego, a nie tylko dobrego, funkcjonowania elektryki, będzie super.
  Ogólnie wygląd, klimat i fabuła super pomysł, ale dopracowanie szczegółów jest baaardzo ważne, w końcu chodzi o świetną zabawę.

 • Escape room Na Skraju Lasu

  Na Skraju Lasu
  Open The Lock
  Gorzów Wielkopolski

  Wiarygodna opinia

  Rycerze i gdzie ten król?

  25.05.2019 | data wizyty: 22.05.2019

  Po wizycie w Gorzowie mam dziwnie mieszane uczucia. Jesteśmy z Wrocławia i w porównaniu z tamtymi, którąkolwiek firmą, pozostawia jeszcze dużo do nauczenia się.
  Jeśli chodzi o sam pokój to wystrój świetny, fabuła lekko zaskakuje w kilku punktach. Pojawiają się zagadki dość trudne do rozwiązania i kilka takich, że po ich rozwiązaniu nie za bardzo wiesz co się stało. Jest i taka, że chyba bez podpowiedzi nie rozbierzesz, co potwierdza ekipa, że raczej tego nikt nie robi, to może warto pomyśleć jak ją oznaczyć, żeby ktoś zaskoczył.
  Ogólnie wygląd i pomysł świetny, ale warto dopracować szczegóły, bo chyba bardziej chodzi o zabawę, niż o udowodnienie, że świetnie trudno ułożyliśmy zagadki.

 • Escape room Piraci

  Piraci
  Trapped
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Zaskoczenie

  09.05.2019 | data wizyty: 08.05.2019

  W związku z tym pokojem same zaskoczenia. Pierwsze: wchodzimy, a tam fantastyczna ekipa znana nam z Tkalni Zagadek, więc pierwsza radość. Następne zaskoczenie, to cały pokój, choć wydaje się, że niby mały, to do roboty jest bardzo dużo. Zagadki są momentami dość trudne, nawet jeśli faktycznie wiele podpowiedzi wskazuje na ich rozwiązywanie, trzeba się nagłówkować. Raczej nie polecamy na pierwszy raz. Są momenty, w których można utknąć, bo coś się przeoczyło i są momenty w których potrzeba osób ze zręcznością :) W rozwiązywaniu raczej zalecamy spokój i opanowanie niż bieganie i szukanie co jeszcze :) Myślenie tutaj góruje nad szybkością. Pokój w wystroju dopracowany, trzy osoby to chyba dobry skład, na wspólne myślenie i znalezienie dla każdego coś do pracy. Może i nie ma wielkiego łał na końcu, ale głowa boli, że się trochę myślało :) Polecamy i wpadniemy na pewno do następnego i wyczekiwać będziemy nowego pokoju.

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Nudno (? )

  01.05.2019 | data wizyty: 30.04.2019

  Od razu tłumaczę, dlaczego nudno? Bo jak zawsze u fox rewelacja! 😀 Wystrój pokoju w najwyższej precyzji, dbałość o każdy szczegół.
  Zagadki prowadzone są przez genialnie ułożoną fabułę, trzeba myśleć, pracować zespołowo. Byliśmy w trójkę i to chyba optymalny skład, było co robić dla każdego. Bardzo fajny pomysł na podpowiedzi. I wiele zaskakujących i niepowtarzalnych rozwiązań.
  Ekipa pracująca w Fox jak zawsze genialna. Miła atmosfera, świetny kontakt i czas na rozmowę po grze.
  Gorąco polecamy i został nam jeszcze Dooby Doo, a potem czekać będziemy na nowe.

 • Escape room Pinokio

  Pinokio
  Fox O'clock
  Wrocław

  Prawdziwy świat Gepetta

  11.04.2019 | data wizyty: 10.04.2019

  Pokój zrobiliśmy od razu po Czarnym Motylku. Tak nas wciągnął sposób zagadek i wystrój Motylka, że postanowiliśmy za ciosem zrobić Pinokia i zdecydowanie trzeba powiedzieć: nie zawiedliśmy się. Pokój ze swoim wystrojem fenomenalny - prawdziwy świat z bajki. Zagadki średnio trudne, świetnie prowadzą przez cały pokój. Byliśmy we troje i było co robić dla każdego, choć wyszliśmy dość przed czasem, raczej dla początkowych nie polecamy. W pokoju ogromna dbałość o szczegóły i wiele ciekawych rozwiązań z zabawnym rozwiązaniem ostatniej zagadki, ale ciii.....
  Gorąco polecamy: świetny wystrój, świetne zagadki i ich rozwiązania i świetna obsługa, to trzeba przeżyć i koniecznie wpadniemy na pozostałe pokoje!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM