Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
robertszw
 • Escape room Operacja

  Operacja "Wrocław"
  Bermudy Quest
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Znowu wyszliśmy na złodziei...

  28.08.2019 | data wizyty: 27.08.2019

  Udało się ukraść dokumenty... Pokój liniowy więc dla większej liczby osób chyba byłby nudny. Świetne zagospodarowanie miejsca. Zagadki różnego typu. Jest elektryka i są kłódki. Są też zagadki bez zagadek 😉 które potrafią chwilę zatrzymać. Pokój wart odwiedzenia, jednak zostaje myśl, że czegoś brakowało.

 • Escape room Cela

  Cela
  Trapped
  Wrocław

  Można uciec śmierci...

  28.08.2019 | data wizyty: 27.08.2019

  Pokój bardzo fajny, świetny wystrój pasujący do tematu, dużo elektryki i dużo myślenia. Początkowo naprawdę ważna i konieczna jest współpraca. Co do zagadek, w pokoju każdy coś znajdzie dla siebie. Świetny dla początkujących, ale i dla bardziej zaawansowanych fajna rozrywka, choć wyszliśmy dużo przed czasem to została myśl, że fajnie by było jeszcze zostać w środku.

 • Escape room Przeklęty Pierścień

  Przeklęty Pierścień
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Szkoda tego pierścienia

  27.08.2019 | data wizyty: 26.08.2019

  Pokój całkowicie nowy, czyli elektryka i tylko ona górą 😀 wystrój pokoju genialny, choć byliśmy tu jako czwarty pokój z rzędu, to wystrój bardzo różni się od wcześniejszych pokoi firmy. Pokój daje dużo do myślenia. Początek poszedł migiem a potem pojawiły się dwie zagadki, które wstrzymały nas na dłużej. Warto odwiedzić, szczególnie fanom Władcy Pierścieni.

 • Escape room Więzienie

  Więzienie
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Można zwiewać....

  27.08.2019 | data wizyty: 26.08.2019

  Pokój starszy i z wystrojem choć prostym to powiedziałbym realnie odzwierciedla wystrój więzienia. Dla początkujących pokój bardzo fajny. Poszliśmy tam za ciosem po innych pokojach ze względu na naszą sympatię do firmy. Fajnie tam było pójść ze względu na to, że w pokoju konieczne jest sprawdzenie się we wzajemnej współpracy. Dla początkujących świetnych, dla bardziej doświadczonych fajna przerwa w trudnościach. Dlatego też dajemy najwyższą ocenę.

 • Escape room Pokój babci

  Pokój babci
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  Podwójne życie babci

  27.08.2019 | data wizyty: 26.08.2019

  Pokój typowo dla początkujących, choć poszliśmy do niego jako doświadczeni. Pokój sympatyczny, oparty na tradycyjnych kłódkach ale z kilkoma naprawdę fajnymi pomysłami na ukrycie przejścia dalej. Po malutku odkrywamy co za babcię mamy i faktycznie, niezła babka. Bardzo fajna fabuła. Choć wyszyliśmy na dużo przed czasem polecamy wszystkim. Fajnie jest nieraz odświeżyć sobie myślenie na poziomie podstawowym, bez zastanawiania się czy to czasem nie za proste.

 • Escape room Opuszczony Teatr Lalek

  Opuszczony Teatr Lalek
  Secret Room - Brain Code
  Wrocław

  To niby tylko lalki....

  27.08.2019 | data wizyty: 26.08.2019

  Pokój robiliśmy we troje w wersji dla ekspertów i jest faktycznie trudny 😀. Choć pokój nie ma wielkich łał to jest fantastyczny w kwestii nagromadzenie zagadek i sposobów ich przechodzenia. Wymaga dużo spostrzegawczości, choć niektóre rzeczy zdarzyło się nam odgadnąć trochę wcześniej niż odkryliśmy wskazówki. Dla każdego było co robić przez cały czas gry. Pani prowadząca bardzo miła i pomocna. Są kłódki i nie tylko. Dla każdego coś się znajdzie. Na pewno warto odwiedzić wersję ekspert ale trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie.

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Już wiemy co robił oficer

  03.08.2019 | data wizyty: 02.08.2019

  Pokój w bardzo klimatycznym miejscu, które odpowiada również tematyce pokoju, co tylko dodaje plusika do atmosfery. Zagadki nie są aż tak bardzo trudne, wymagają jednak spostrzegawczości i spokoju. Nie wszystko da się rozwiązać od razu, choć tak by się chciało i wydawało. Fabuła spójna, prowadzi przez cały pokój do końca. Polecamy.

 • Escape room Murder House

  Murder House
  Continuum
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Strach ma WIELKIE OCZY

  02.08.2019 | data wizyty: 02.08.2019

  Atmosfera w pokoju, tworzona przez wystrój (i nie tylko) genialna. Pokój liniowy ale każdy może wykazać się spostrzegawczością. Poziom atak średni choć zatrzymało nas przy jednej na dłużej, ale ogólnie pokój wart odwiedzenia i odczucia klimatu na swojej osobie.

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Jak ryba w wodzie

  02.08.2019 | data wizyty: 31.07.2019

  Tacy trochę dziwni chyba jesteśmy, ale niby miał być pokój najtrudniejszy a nam poszedł rewelacyjnie i to bez podpowiedzi. Wystrój genialny, jak w prawdziwej łodzi podwodnej. Zagadki nieliniowe, można rozwiązywać kilka jednocześnie. W kilku miejscach wymagane jest zgranie zespołu, zagadki średniej trudności, potrafią zatrzymać na dłuższą chwilę. Trzeba dobrze patrzeć, słuchać i myśleć. Jak wszystkie pokoje Wyjścia, koniecznie trzeba odwiedzić.

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Pokój z legendą

  02.08.2019 | data wizyty: 31.07.2019

  Ten pokój miał być dla początkujących, a nam z wszystkich czterech Wyjścia, poszedł chyba najwolniej. Początek poszło a potem.... zwolniło. Chyba gubił nas fakt doszukiwania się zagadek typowych, które widzieliśmy w wielu innych pokojach. Dlatego warto, nawet tym bardziej doświadczonym odwiedzić co jakiś czas te "prostsze" by przekonać się, że nie warto nastawiać się na jeden typ myślenia. Jeśli chodzi o sam pokój: wspaniała fabuła, wystrój i zagadki. Są zagadki, które potrafią na chwilę zatrzymać ze względu na brak spostrzegawczości. Ale ogólnie przez pokój przechodzi się miło i logicznie. W kilku zagadkach bardzo fajne rozwiązania do przejścia dalej. Polecamy i życzymy, by miecz Artura wylądował w Waszych rękach.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM