Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Cosette
 • Escape room Ciemnia fotografa

  Ciemnia fotografa
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Od kuchni u fotografa.

  15.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Teraz już wiem, jak wygląda praca fotografa, przede wszystkim ciemność, no może nie aż tak, ale wystarczyła żeby zaliczyć parę razy główką w poddasze. Bądźcie ostrożni. Odpowiedź Mistrza Gry, że trzeba uważać nie pomoże, kiedy w emocjach próbuje się walczyć z zagadkami. A pokój ma bardzo dużo tych zagadek, bardzo dużo kłódek, bardzo dużo dodatkowych elementów i bardzo trzeba się spieszyć, żeby to wszystko ogarnąć. Zagadki niezbyt trudne, ale dały nam w kość i bez podpowiedzi się nie obyło. Znajomość fotograficzna może się przydać. Ogólnie pokój do przejścia, nie polecam dużych grup, bo się nie pomieścicie.

 • Escape room Afrykański skarb

  Afrykański skarb
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Afryka, tajemniczy kraj.

  15.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Wybraliśmy się do tego pokoju w ramach akcji "Toruń za pół ceny". Pokój bardzo surowy w wyposażeniu, znikoma ilość przedmiotów, więc nie można było za bardzo przekombinować (co akurat jest dobre), ale także już mocno zużyty i trochę w tyle za innymi tego typu pokojami. Zagadki dosyć ciekawe, system podpowiedzi bez zastrzeżeń. Jeśli chodzi o obsługę, to trochę szkoda, że byliśmy potraktowani jakoś mało przyjemnie. Żadne nasze sugestie nie zostały odebrane z entuzjazmem, a problemy techniczne, które napotkaliśmy w pokoju pozostały bez reakcji. Wyszliśmy trochę zmieszani, bo pokoje niby ok, ale to Mistrz Gry buduje w graczach ogromne poczucie udanej zabawy, a tego nam zabrakło.

 • Escape room Koszmary Zasną Ostatnie

  Koszmary Zasną Ostatnie
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Poszukiwania przynoszą efekty.

  06.03.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Cisza, spokój, już po wszystkim, zostaję tylko ciało... ale ono właśnie kryje w sobie wiele tajemnic. Jako oddział musimy działać prężnie, dokładnie przeszukać każdy zakamarek, ale i patrzeć na rzeczy z pozoru oczywiste trochę bardziej wnikliwie. Pokój był bardzo klimatyczny, przydała by się jednak lepsza latarka, zagadki logiczne, ciekawie umiejscowione, nawet z efektem Wow. Udało nam się uciec przed czasem, ale w sumie nie do końca wiedzieliśmy czy faktycznie już mamy rozwiązanie i można wyjść czy coś jeszcze nas czeka. Obsługa sympatyczna, Pani robiła, co mogła, bo sama musiała ogarnąć kilka grup. System podpowiedzi super, żadnych gotowych rozwiązań, nakierowanie nas było na prawdę świetne. Byliśmy e grupie 4 osobowej, to szczerze powiem trochę był tłok, były momenty, że stałam z boku i nie wiedziałam, co ze sobą zrobić. Polecam pokój raczej na 3 osoby, warto!

 • Escape room Eksperyment

  Eksperyment
  Dom Kłódek
  Toruń

  Jak zatrzymać wirusa??

  06.03.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Kolejny pokój w Domu Kłódek i kolejna przygoda, która zaskakuje. Jako naukowcy mieliśmy doczynienia z dużą dawką "ukochanej" przez wszystkich w szkole chemii, ale spokojnie można sobie z tym poradzić :) Zagadki są na prawdę fajnie skonstruowane, nie zabrakło elementów zaskoczenia, niby laboratorium i niby sterylne, więc, co tam robią.... no właśnie? Niestety kolejny raz były problemy z łącznością, co troszkę zabierało nam czas. Ostatecznie jednak udało się uratować świąt.

 • Escape room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Walka, przetrwanie, presja... STRACH

  09.02.2019 | data wizyty: 02.02.2019

  Po zapoznaniu się z historią już ma się ciarki na plecach, ale to tylko pikuś z tym, co jest dalej. Wystrój pokoju jest niepowtarzalny, dopracowany w każdym szczególe. Zagadki niby nie są, aż tak trudne, aczkolwiek niesamowicie stworzone i niespotykane. No, ale właśnie... ta presja, walka o każdą minutę i przestrzeń zmienia pogląd na wszystko. Klimat pokoju oddany w taki sposób, że dwa dni do siebie dochodziłam i dalej jestem pod wielkim wrażeniem. Mimo lekkiego rozczarowania z rozbrojenia pokoju w 12 min, dostaliśmy kolejną szansę i pokaz WIELKIEGO szacunku do graczy. Obsługa spisała się na bardzo wysokim poziomie, sympatyczni i mega kreatywni. Gorąco polecam ten pokój, można odkryć swoje własne możliwości pracy pod ogromną presją. MEGA!

 • Escape room 007 Misja Toruń

  007 Misja Toruń
  Dom Kłódek
  Toruń

  Zadanie wykonane.

  05.01.2019 | data wizyty: 29.12.2018

  Wskoczyliśmy na Misję zaraz po znalezieniu Skarbu w El Dorado. I było warto! Jakiś szum, jakieś zamieszanie i nagle słychać tylko tykanie... Zagadki o różnym stopniu trudności, które bardzo oddawały nastrój filmu, ale i z super rozwiązania, z którymi spotkaliśmy się pierwszy raz. Zaraz na samym początku rozkminka, potrzebna koniecznie dobra współpraca. Daliśmy radę wyjść 18 min przez czasem i to z tylko jedną podpowiedzia (aż sama jestem w szoku :D). Ten pokój gorąco polecam, to na prawdę bardzo dobra zabawa!

 • Escape room El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota

  El Dorado - w poszukiwaniu zaginionego złota
  Dom Kłódek
  Toruń

  Skarb. Mój skarb!

  05.01.2019 | data wizyty: 29.12.2018

  Pokój odpowiednio urządzony, aby klimacik wciągnął. Zagadki dość łatwe, wiadomo spostrzegawczość gra pierwsze skrzypce w tej rozgrywce. Trochę brakowało mi spójności zagadek, dlatego, że pokój jest mieszany i był moment, że z zagadkami nie udało nam się odnaleźć w czasie. Rozczarowała mnie troszkę ekipa Mistrzów Gry, wołamy o pomoc a tu cisza, cisza i cisza, a potem informacja nie na temat, o który pytamy. Może natłok zdobywców er był zbyt duży tego dnia. Widać chwilowa niedyspozycja. Zdarza się, mimo to daliśmy radę :) Na pierwsze kroczki z er pokój polecam. Łatwy, klimatyczny i przyjemny. Mistrzowie Gry są sympatyczni, to mój kolejny pokój w tym miejscu.

 • Escape room Zakopani żywcem

  Zakopani żywcem
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  Jak to zakopani....?

  19.11.2018 | data wizyty: 17.11.2018

  Mega, mega i jeszcze raz mega. Strasznie się bałam, ale udało mi się wyjść cało :) Faktycznie uczucie zamknięcia jest dość przytłaczające, jeszcze długo szumiało mi w głowie, ale warto. Zagadki nie są jakieś bardzo skomplikowane. Najważniejsze jest to z kim się pójdzie. Trafiłam tam z przyjaciółką, więc kontakt i współpracę miałyśmy rewelacyjnie zgraną. Bez tego nawet nie próbujcie. W skrzyniach spokojnie można było się obracać, a nawet siedzieć po turecku. Polecam każdemu na sprawdzenie swoich umiejętności rozwiązywania zagadek samemu. No i ta końcówka przed wyjściem.... Do dziś nie mogę się otrząsnąć :)
  Takie rzeczy :) Sami sprawdźcie!

 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Spaced-out
  Toruń

  Zawsze chciałam cofnąć się w czasie!

  03.11.2018 | data wizyty: 25.10.2018

  Pokój astronoma dał nam lekcję do przejścia Wehikułu czasu! Dobrze, że od razu tam byliśmy. Połączenie pokoi było niesamowite. Wehikuł czasu nie bez powodu jest na 1 miejscu w Toruniu. Na prawdę warto. Pokój nieliniowy, zagadki rewelacyjne! Patrzysz, nie czaisz, dalej patrzysz i nagle eureka!! Super! W pokoju jest sporo do zrobienia i trzeba dużo szukać, pracować grupowo i mocno się skupić. Wyostrzcie zmysły. I nie zapomnijcie, że musicie trzymać się razem, bo ktoś może zabłądzić w innej czasoprzestrzeni.
  Świetny klimat, Mistrzyni gry bardzo miła. System podpowiedzi mega! Polecam, nie ma żadnego ale!

  P.S. Mamy nadzieję, że pizza kiedyś dojdzie :))

 • Escape room Pokój astronoma

  Pokój astronoma
  Spaced-out
  Toruń

  Planety nam sprzyjały

  03.11.2018 | data wizyty: 25.10.2018

  Pokój mimo, że jest już od paru lat na rynku nie odbiega od reszty. Ma swój klimat, a to się liczy! Poza tym Mistrzyni gry zadbała o wspaniałe wprowadzenie, które dało nam poczucie, że mamy poważną misję przez sobą. A że chcieliśmy przejść obydwa pokoje w tym miejscu, było to bardzo ważne. Super pomysł połączenia pokoi!
  Zagadki, takie których nie spotkałam gdzie indziej, jak na poziom podstawowy nie za trudne, ale czasami trzeba się nagłowić. Pokój nielinowy, więc każdy ma co robić. Daliśmy sobie radę dosyć szybko.
  Pani przesympatyczna, miła i bardzo rozmowna :) Ogromny plusik :)
  Polecam pokój, jak najbardziej, a najlepiej dwa pokoje! Inaczej misja ocalenia świata będzie niekompletna :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM