Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Cosette
 • Escape room Opętanie

  Opętanie
  Dom Kłódek
  Toruń

  To nie tak, jak myślisz

  03.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Po PRL-u przyszedł czas na Opętanie. Niby tak spokojnie, niby niepozornie, żeby potem mogło być wielkie bum! Nastawić się trzeba na współpracę i to dużą, bo inaczej klops. Pokój wywarł na nas duże wrażenie. Zagadek sporo z różnym poziomem trudności, mechanizmy wow. Nie spotkałam jeszcze takich. Mistrzowie duży plusik, bardzo sympatycznie. Mamy wszystkie zaliczone pokoje w Domu Kłódek i czekamy z niecierpliwością na kolejne. Do dzieła!

 • Escape room Czar PRl-u

  Czar PRl-u
  Dom Kłódek
  Toruń

  Powrót do przeszłości

  03.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Czym byłby Dom Kłódek, gdyby nie pokoje wypełnione po brzegi atmosferą danej tematyki? Tak więc mamy pokój kopiuj - wklej z czasów prl-u. Dużo szukania, dużo kłódek, które pasują tu idealnie. Nie banalne rozwiązanie i ogólnie fajny efekt. Trochę brakowało nam zainteresowania w trakcie gry ze strony Mistrzów, dlatego dopiero po 30 min po uzyskaniu podpowiedzi ruszyliśmy do przodu. Mimo to Mistrzowie bardzo sympatyczni i pomocni.

 • Escape room Laboratorium strachu

  Laboratorium strachu
  Find The Key
  Grudziądz

  Ktoś na nas patrzy

  25.06.2019 | data wizyty: 24.06.2019

  Pokój zrobił na mnie duże wrażenie, mocno trzymał mnie w napięciu, aż bałam się czasami poruszać. Wprowadzenie przed grą bardzo emocjonujące. Wystrój idealnie pasujący do historii, zagadki dobrze dobrane i wymagające. Potrzeba sporo komunikacji, żeby ruszyć do przodu. Byliśmy ekipą 4 osobową, a mimo to każdy w tym samym czasie mógł coś robić. Mistrz Gry bardzo symaptyczny i poświęcający uwagę swoim graczom.

 • Escape room Kraina Czarów

  Kraina Czarów
  LetMeOut
  Zakopane

  Prawdziwa kraina

  22.06.2019 | data wizyty: 19.05.2019

  Wybrałam się do tego pokoju z mamą-amatorkiem. Pierwsza skucha :D pokój był wymagający, więc praktycznie jedna osoba go nie ogarnie, ale co tam, warto było. Z początku szło łatwo, ale potem... Wygląd pokoju, no petarda, podejście i pomoc mistrza gry - druga petarda. Nie obyło się bez problemów, dlatego cały czas kontrolujcie czy w waszym otoczeniu nic się nie zmieniło. Co do tej kwesti technicznej mam właśnie mieszane uczucia. Mimo to pokój warty odwiedzenia, więc tak jak ja będąc na urlopie w Zakopanem, wbijajcie do Krainy Czarów :)

 • Escape room Ciemnia fotografa

  Ciemnia fotografa
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Od kuchni u fotografa.

  15.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Teraz już wiem, jak wygląda praca fotografa, przede wszystkim ciemność, no może nie aż tak, ale wystarczyła żeby zaliczyć parę razy główką w poddasze. Bądźcie ostrożni. Odpowiedź Mistrza Gry, że trzeba uważać nie pomoże, kiedy w emocjach próbuje się walczyć z zagadkami. A pokój ma bardzo dużo tych zagadek, bardzo dużo kłódek, bardzo dużo dodatkowych elementów i bardzo trzeba się spieszyć, żeby to wszystko ogarnąć. Zagadki niezbyt trudne, ale dały nam w kość i bez podpowiedzi się nie obyło. Znajomość fotograficzna może się przydać. Ogólnie pokój do przejścia, nie polecam dużych grup, bo się nie pomieścicie.

 • Escape room Afrykański skarb

  Afrykański skarb
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Afryka, tajemniczy kraj.

  15.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Wybraliśmy się do tego pokoju w ramach akcji "Toruń za pół ceny". Pokój bardzo surowy w wyposażeniu, znikoma ilość przedmiotów, więc nie można było za bardzo przekombinować (co akurat jest dobre), ale także już mocno zużyty i trochę w tyle za innymi tego typu pokojami. Zagadki dosyć ciekawe, system podpowiedzi bez zastrzeżeń. Jeśli chodzi o obsługę, to trochę szkoda, że byliśmy potraktowani jakoś mało przyjemnie. Żadne nasze sugestie nie zostały odebrane z entuzjazmem, a problemy techniczne, które napotkaliśmy w pokoju pozostały bez reakcji. Wyszliśmy trochę zmieszani, bo pokoje niby ok, ale to Mistrz Gry buduje w graczach ogromne poczucie udanej zabawy, a tego nam zabrakło.

 • Escape room Koszmary Zasną Ostatnie

  Koszmary Zasną Ostatnie
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Poszukiwania przynoszą efekty.

  06.03.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Cisza, spokój, już po wszystkim, zostaję tylko ciało... ale ono właśnie kryje w sobie wiele tajemnic. Jako oddział musimy działać prężnie, dokładnie przeszukać każdy zakamarek, ale i patrzeć na rzeczy z pozoru oczywiste trochę bardziej wnikliwie. Pokój był bardzo klimatyczny, przydała by się jednak lepsza latarka, zagadki logiczne, ciekawie umiejscowione, nawet z efektem Wow. Udało nam się uciec przed czasem, ale w sumie nie do końca wiedzieliśmy czy faktycznie już mamy rozwiązanie i można wyjść czy coś jeszcze nas czeka. Obsługa sympatyczna, Pani robiła, co mogła, bo sama musiała ogarnąć kilka grup. System podpowiedzi super, żadnych gotowych rozwiązań, nakierowanie nas było na prawdę świetne. Byliśmy e grupie 4 osobowej, to szczerze powiem trochę był tłok, były momenty, że stałam z boku i nie wiedziałam, co ze sobą zrobić. Polecam pokój raczej na 3 osoby, warto!

 • Escape room Eksperyment

  Eksperyment
  Dom Kłódek
  Toruń

  Jak zatrzymać wirusa??

  06.03.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Kolejny pokój w Domu Kłódek i kolejna przygoda, która zaskakuje. Jako naukowcy mieliśmy doczynienia z dużą dawką "ukochanej" przez wszystkich w szkole chemii, ale spokojnie można sobie z tym poradzić :) Zagadki są na prawdę fajnie skonstruowane, nie zabrakło elementów zaskoczenia, niby laboratorium i niby sterylne, więc, co tam robią.... no właśnie? Niestety kolejny raz były problemy z łącznością, co troszkę zabierało nam czas. Ostatecznie jednak udało się uratować świąt.

 • Escape room Freakshow

  Freakshow
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Walka, przetrwanie, presja... STRACH

  09.02.2019 | data wizyty: 02.02.2019

  Po zapoznaniu się z historią już ma się ciarki na plecach, ale to tylko pikuś z tym, co jest dalej. Wystrój pokoju jest niepowtarzalny, dopracowany w każdym szczególe. Zagadki niby nie są, aż tak trudne, aczkolwiek niesamowicie stworzone i niespotykane. No, ale właśnie... ta presja, walka o każdą minutę i przestrzeń zmienia pogląd na wszystko. Klimat pokoju oddany w taki sposób, że dwa dni do siebie dochodziłam i dalej jestem pod wielkim wrażeniem. Mimo lekkiego rozczarowania z rozbrojenia pokoju w 12 min, dostaliśmy kolejną szansę i pokaz WIELKIEGO szacunku do graczy. Obsługa spisała się na bardzo wysokim poziomie, sympatyczni i mega kreatywni. Gorąco polecam ten pokój, można odkryć swoje własne możliwości pracy pod ogromną presją. MEGA!

 • Escape room 007 Misja Toruń

  007 Misja Toruń
  Dom Kłódek
  Toruń

  Zadanie wykonane.

  05.01.2019 | data wizyty: 29.12.2018

  Wskoczyliśmy na Misję zaraz po znalezieniu Skarbu w El Dorado. I było warto! Jakiś szum, jakieś zamieszanie i nagle słychać tylko tykanie... Zagadki o różnym stopniu trudności, które bardzo oddawały nastrój filmu, ale i z super rozwiązania, z którymi spotkaliśmy się pierwszy raz. Zaraz na samym początku rozkminka, potrzebna koniecznie dobra współpraca. Daliśmy radę wyjść 18 min przez czasem i to z tylko jedną podpowiedzia (aż sama jestem w szoku :D). Ten pokój gorąco polecam, to na prawdę bardzo dobra zabawa!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM