Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Cosette
 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Nie poddamy się

  02.09.2019 | data wizyty: 29.08.2019

  Po wyjściu z Legendy Miecza przesiąknięci emocjami i mega wrażeniami przenieśliśmy się na łódź podwodną. To, co czekało na nas w środku, znów sprawiło, że nam szczęki opadły. Wystrój pokoju idealnie odzwierciedlał łódź podwodną, czuliśmy się, jakbyśmy faktycznie byli pod wodą. Zagadki bardzo różnorodne, od tych "to przecież jest niemożliwe do zrobienia", po te "faktycznie, to było takie proste" (oczywiście po wielu przekombinowaniach). W rozkminianiu trzeba było na prawdę wyostrzyć zmysły, wczuć się w role i działać na najwyższych obrotach, bo pracy mieliśmy sporo. Mistrz Gry po raz kolejny był cały do naszej dyspozycji, mogliśmy spokojnie porozmawiać, pośmiać się i poczuć, że na prawdę jesteśmy traktowani indywidualnie. Jednogłośnie stwierdzam, że po prostu trzeba przyjść do Wyjścia Awaryjnego i przeżyć te emocje, co my, bo WARTO!
  Do zobaczenia za miesiąc :)

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Król byłby z nas dumny ;)

  02.09.2019 | data wizyty: 29.08.2019

  Po przeczytaniu kilku opinii nastawiłam się, na to, że to nie będzie zwykły pokój. Wcale, nawet w najmniejszym gramie się nie zawiodłam. Wprowadzenie, wystój, zagadki były z najwyższej półki, wszystko spójne, zgrane i przede wszystkim wtapiające się w rewelacyjny klimat pokoju oddany w 100% tematyce. Czuliśmy się w pokoju rewelacyjnie, mimo wielkiej odpowiedzialności zdobycia miecza, co za tym idzie mocnego skupienia się na grze, nie zabrakło elementów, które znienacka potrafiły nas rozluźnić. To było na prawdę super. Obsługa na najwyższym poziomie, nasz Mistrz Gry był na prawdę wspaniały, sympatyczny i poświęcił nam sporo czasu po wyjściu z pokoju - DZIĘKUJEMY. Aż chcę się wracać i na pewno tak zrobimy :)
  PS. Jeszcze raz przepraszamy, że nabroiliśmy ze śrubką :)

 • Escape room Mechaniczne Pudełko

  Mechaniczne Pudełko
  ESCR - Escape Room Brodnica
  Brodnica

  Co tam się działo?

  31.07.2019 | data wizyty: 25.07.2019

  Kolejny pokój tego samego dnia. Po pierwszym, gdzie wyszliśmy średnio nastawieni, ruszyliśmy do Pudełka z pełnym wyluzowaniem i poddaliśmy się raczej totalnej zabawie, niż skupianiu się na rozwiązaniach. I to było dobre podejście, już wiemy, że musimy bardziej się wygłupiać, niż brać pokój na serio :D No, ale jeśli chodzi o pokój, to tu było miłe zaskoczenie. Bardzo ciekawa propozycja, zagadki na wyższym poziomie, elektronika jednak zawsze podkręca atmosferę. Mogę śmiało polecić ten pokój. Aczkolwiek znów przykro, że niczego nie dowiadujemy się przed wejściem, a tak to lubimy :( Mistrz Gry sympatyczny, pomocny, zaangażowany. Pudełko pozostawiło po sobie miłe wspomnienia :)

 • Escape room Tajemnica Starej Szafy

  Tajemnica Starej Szafy
  ESCR - Escape Room Brodnica
  Brodnica

  Kiedyś to było.

  31.07.2019 | data wizyty: 25.07.2019

  Pokój zaskoczył nas tym, że był tak banalnie prosty, że aż trudny. Mamy już jakiś staż w ERach dlatego na siłę szukaliśmy trudniejszych rozwiązań. Pokój typowo kłódkowy, ale z racji swojego wystroju i historii tak, po protu najlepiej pasowało. Początek gry super zrobiony, bardzo nas to nastawiło na ciekawszą dalszą część, ale potem czuliśmy się już raczej zmęczeni. Pierwszy raz spotykam się z brakiem wprowadzenia przed wejściem, nie wiedzieliśmy za bardzo, co i dlaczego. Szkoda, bo to zawsze napędza w nas ciekawość i podsyca atmosferę. Mistrz Gry sympatyczny.
  Pokój ma duży potencjał, ale trzeba by było nad nim popracować.

 • Escape room Opętanie

  Opętanie
  Dom Kłódek
  Toruń

  To nie tak, jak myślisz

  03.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Po PRL-u przyszedł czas na Opętanie. Niby tak spokojnie, niby niepozornie, żeby potem mogło być wielkie bum! Nastawić się trzeba na współpracę i to dużą, bo inaczej klops. Pokój wywarł na nas duże wrażenie. Zagadek sporo z różnym poziomem trudności, mechanizmy wow. Nie spotkałam jeszcze takich. Mistrzowie duży plusik, bardzo sympatycznie. Mamy wszystkie zaliczone pokoje w Domu Kłódek i czekamy z niecierpliwością na kolejne. Do dzieła!

 • Escape room Czar PRl-u

  Czar PRl-u
  Dom Kłódek
  Toruń

  Powrót do przeszłości

  03.07.2019 | data wizyty: 29.06.2019

  Czym byłby Dom Kłódek, gdyby nie pokoje wypełnione po brzegi atmosferą danej tematyki? Tak więc mamy pokój kopiuj - wklej z czasów prl-u. Dużo szukania, dużo kłódek, które pasują tu idealnie. Nie banalne rozwiązanie i ogólnie fajny efekt. Trochę brakowało nam zainteresowania w trakcie gry ze strony Mistrzów, dlatego dopiero po 30 min po uzyskaniu podpowiedzi ruszyliśmy do przodu. Mimo to Mistrzowie bardzo sympatyczni i pomocni.

 • Escape room Laboratorium strachu

  Laboratorium strachu
  Find The Key
  Grudziądz

  Ktoś na nas patrzy

  25.06.2019 | data wizyty: 24.06.2019

  Pokój zrobił na mnie duże wrażenie, mocno trzymał mnie w napięciu, aż bałam się czasami poruszać. Wprowadzenie przed grą bardzo emocjonujące. Wystrój idealnie pasujący do historii, zagadki dobrze dobrane i wymagające. Potrzeba sporo komunikacji, żeby ruszyć do przodu. Byliśmy ekipą 4 osobową, a mimo to każdy w tym samym czasie mógł coś robić. Mistrz Gry bardzo symaptyczny i poświęcający uwagę swoim graczom.

 • Escape room Kraina Czarów

  Kraina Czarów
  LetMeOut
  Zakopane

  Prawdziwa kraina

  22.06.2019 | data wizyty: 19.05.2019

  Wybrałam się do tego pokoju z mamą-amatorkiem. Pierwsza skucha :D pokój był wymagający, więc praktycznie jedna osoba go nie ogarnie, ale co tam, warto było. Z początku szło łatwo, ale potem... Wygląd pokoju, no petarda, podejście i pomoc mistrza gry - druga petarda. Nie obyło się bez problemów, dlatego cały czas kontrolujcie czy w waszym otoczeniu nic się nie zmieniło. Co do tej kwesti technicznej mam właśnie mieszane uczucia. Mimo to pokój warty odwiedzenia, więc tak jak ja będąc na urlopie w Zakopanem, wbijajcie do Krainy Czarów :)

 • Escape room Ciemnia fotografa

  Ciemnia fotografa
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Od kuchni u fotografa.

  15.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Teraz już wiem, jak wygląda praca fotografa, przede wszystkim ciemność, no może nie aż tak, ale wystarczyła żeby zaliczyć parę razy główką w poddasze. Bądźcie ostrożni. Odpowiedź Mistrza Gry, że trzeba uważać nie pomoże, kiedy w emocjach próbuje się walczyć z zagadkami. A pokój ma bardzo dużo tych zagadek, bardzo dużo kłódek, bardzo dużo dodatkowych elementów i bardzo trzeba się spieszyć, żeby to wszystko ogarnąć. Zagadki niezbyt trudne, ale dały nam w kość i bez podpowiedzi się nie obyło. Znajomość fotograficzna może się przydać. Ogólnie pokój do przejścia, nie polecam dużych grup, bo się nie pomieścicie.

 • Escape room Afrykański skarb

  Afrykański skarb
  Wejdź i Wyjdź
  Toruń

  Afryka, tajemniczy kraj.

  15.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Wybraliśmy się do tego pokoju w ramach akcji "Toruń za pół ceny". Pokój bardzo surowy w wyposażeniu, znikoma ilość przedmiotów, więc nie można było za bardzo przekombinować (co akurat jest dobre), ale także już mocno zużyty i trochę w tyle za innymi tego typu pokojami. Zagadki dosyć ciekawe, system podpowiedzi bez zastrzeżeń. Jeśli chodzi o obsługę, to trochę szkoda, że byliśmy potraktowani jakoś mało przyjemnie. Żadne nasze sugestie nie zostały odebrane z entuzjazmem, a problemy techniczne, które napotkaliśmy w pokoju pozostały bez reakcji. Wyszliśmy trochę zmieszani, bo pokoje niby ok, ale to Mistrz Gry buduje w graczach ogromne poczucie udanej zabawy, a tego nam zabrakło.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM