Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Agnieszka M. 48
 • Escape room Se7en

  Se7en
  ESC Room
  Szczecin

  Super fabuła

  02.10.2018 | data wizyty: 30.09.2018

  Naprawdę dobry pokój! Żaden inny w którym byłam, nie miał tak intrygującej fabuły. Thrillerowy klimat na piątkę. Niekiedy mocne słowa, momentami nieco wulgarnie, odważnie, ale naprawdę z klasą (pokój nie bez powodu jest dla dorosłych). Dla mnie genialnie. Zagadek jest dużo, a ani jedna nie jest taką zagadką „byle by była”, żadna się nie powtórzyła. Wskazówki do rozwiązań zagadek, które się odnajduje w pokoju są skonstruowane w super przemyślany sposób, który jeszcze bardziej dodaje klimatu. Szczerze polecam!

 • Escape room Harry Potter - Lekcja Zielarstwa

  Harry Potter - Lekcja Zielarstwa
  Komnata Escape Room
  Dziwnów

  Typowo wakacyjnie

  11.09.2018 | data wizyty: 02.09.2018

  Tak jak w tytule- typowo wakacyjny escaperoom. Troszeczkę oszczędny wystrój, dlatego nieco traci na klimacie, ale generalnie całokształt przyjemny. Zagadki w porządku, jest ich całkiem sporo, jednak dosc proste. We dwójkę wyszliśmy po 40 minutach.

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Szczecin

  Dość zaskakujący

  11.09.2018 | data wizyty: 10.09.2018

  Paradoksalnie pokój ten sprawił nam troszczkę problemów w porównaniu z pozostałymi trzema EscapeMe. Po pozostałych trzech pokojach weszliśmy dosc wyluzowani do Chatki, wydawało nam się, że będzie najłatwiejsza, a jednak wcale nie! Zagadki baaaardzo fajne, nietuzinkowe. Klimacik fajny, muzyczka fajna. Niby kłódkowy, a prawie można uwierzyć w magię. Obsługa przemiła jak zazwyczaj w tym miejscu.

 • Escape room Kuźnia Krasnoluda

  Kuźnia Krasnoluda
  Escape Me
  Szczecin

  Drugi (albo moze i nawet pierwszy) najfajniejszy pokój EscapeMe

  11.09.2018 | data wizyty: 10.09.2018

  Tak jak w tytule, dalej nie mogę zdecydować się, czy Kuźnia czy Komnata jest lepsza. Naprawdę warty polecenia pokój. Bez dwoch zdań. Cały czas cos sie dzieje, zagadka na zagadce, nudzić się nie mozna. Jedno co warto wiedzieć to to, że pokój metrażowo nie jest za duży, dlatego moim zdaniem 3 osoby to max. My bylismy w trójkę i troszeczkę chodziliśmy sobie po piętach. Ale generalnie super! Pobiliśmy nawet rekord!

 • Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

  Piracka Skrzynia Umarlaka
  Escape Me
  Szczecin

  Naprawdę fajne rozwiązania

  11.09.2018 | data wizyty: 09.09.2018

  Tak jak w tytule- bardzo fajne rozwiązania zastosowane w pokoju. Cała rozrywka przebiega w bardzo wesołej atmosferze dzieki pijanemu piratowi (a warto z nim współpracować), nie tylko zreszta. Wystrój dopracowany. Mimo że według mojej opinii nie jest to najfajniejszy pokój EscapeMe (najfajniejszy to Komnata albo kuźnia, nie moge dalej się zdecydować) to zabawa była naprawdę świetna. Byliśmy w trójkę i jest to chyba najbardziej optymalna liczba osob jak na ten pokój.

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Bardzo spoko

  11.09.2018 | data wizyty: 09.09.2018

  Nic do zarzucenia. Wystrój, muzyka, fabuła ekstra. Zagadki bardzo zróżnicowane. Podpowiedzi do chyba każdej zagadki w trzech wersjach, podawane od tej najbardziej ogólnej do najbardziej szczegółowej. Na szczęście nie musielismy korzystać z żadnych oprócz kilku najbardziej ogólnych, mimo że wybraliśmy sobie poziom zaawansowany. Apropos poziomu- przed wejściem obsługa informuje, że jest to ich pokój poziomowany, co oznacza tyle, że mozemy wybrać sobie ławy, średni lub zaawansowany. Zagadki na każdym poziomie sa te same, tyle że w zależności od poziomu mogą pojawić sie ułatwienia lub utrudnienia np. w znalezieniu czegos. Trudno to dokładniej wyjaśnić tak, aby nie zaspoilerowac niczego. Myślę jednak, że początkujący mogą spokojnie wziac poziom średni, a tacy troszeczkę bardziej doświadczeni poziom zaawansowany.

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM