Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Monika K. 69
 • Escape room Korporacja

  Korporacja
  SkillHill
  Warszawa

  No i co z tym deadlinem?

  05.07.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  Pewnego dnia z pracy trafiliśmy... Prosto do pracy! Biurko, komputer i kilka ciekawych zagadek do rozwiązania. Pokój całkiem przyjemny - grywalny, a zagadki logiczne. Nieliniowe - to lubimy, przy coraz większej ilości pokojów na koncie doceniamy ten aspekt. Pokój jednak urządzony w dość skromnym klimacie i za to minus.
  Ogólnie warto odwiedzić, dziękujemy obsłudze za krótką pogawędkę po 🙂
  Na pewno jeszcze tu wrócimy.

 • Escape room Podróż

  Podróż
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Tysięczna rocznica 🙂

  05.07.2019 | data wizyty: 08.06.2019

  Zagadkowo raczej nie ma do czego się przyczepić. Wszystko logiczne i liniowe. Pokój urządzony dość prosto, ale na pewno w klimacie. Duży plus za ilość... No cóż, niestety nie mogę zdradzić 🙂 Jeśli ktoś chce się przekonać o co chodzi to trzeba odwiedzić Dom Zagadek i wybrać się w te daleką podróż!
  Obsługa bardzo miła 🙂

 • Escape room Miasto w ogniu

  Miasto w ogniu
  Mysterious Room
  Łódź

  Która kamienica płonie?

  30.06.2019 | data wizyty: 07.06.2019

  Popędziliśmy pomóc komisarzowi rozwikłać zagadkę płonących budynków. Nie było to proste! Zagadki bardzo ciekawe, chociaż liniowe, więc nie ma zbyt dużego pola manewru. Temat super,nawiązanie do książki jeszcze bardziej na plus, jednak szkoda, że w tak małej przestrzeni, jesteśmy jednocześnie i na komisariacie i na uliczce - trochę nie do końca zrozumieliśmy tą koncepcje. Jednak jeszcze raz podkreślę, że zagadki były super i bawiliśmy się dobrze i polecamy wszystkie pokoje tej firmy (a przynajmniej te, które udało Nam się odwiedzić!)Obsługa miła, jednak tutaj musieli mieć już więcej roboty, bo nie wiedzieli co robimy w pokoju, musieliśmy opowiedzieć, za to drobny minus, czujmy mistrz gry to podstawa.

 • Escape room Indiana Jones

  Indiana Jones
  Mysterious Room
  Łódź

  Indiana na tropie

  30.06.2019 | data wizyty: 07.06.2019

  Pokój ciekawy, ładnie wykonany, z wielkim wyczuciem smaku i dbałością o szczegóły. Trzeba dobrze szukać i czytać ze zrozumieniem - najlepiej kilkukrotnie :) Osobiście nie przepadam za korzystaniem z jakiegoś elementu gry kilkukrotnie, jednak w tym przypadku nakreślała to fabuła - rozumiem koncept ale nie jestem fanką takich rozwiązań. Szkoda, że gdy fabuła się rozkręca i jesteśmy coraz bliżej rozwiązania to w drugiej części zagadek jest niewiele (albo zwyczajnie to my utknęliśmy na zbyt długi okres czasu na początku gry, chociaż licząc mniej więcej ilość zadań to w mojej opinii nie jest to zrównoważone). Niewątpliwie jednak to bardzo dobrze przygotowany scenariusz. Polecam wszystkim, bez względu na wiek czy upodobania, przygodówki cieszą każdego ! ;)

 • Escape room Kim Jest Max Winckler

  Kim Jest Max Winckler
  Mysterious Room
  Łódź

  Wiem kim jest MAXX!

  30.06.2019 | data wizyty: 07.06.2019

  Najlepsza pozycja Mysterious Room! Mnogość rozwiązań pobudzających wiele naszych zmysłów, kilka bajerów, które wiedzieliśmy tylko w tym pokoju, spójna i nietypowa fabuła. Jak dla mnie nie ma minusów. Poza temperaturą, jednak w te upały było ciężko, ale nie żałujemy, świetne doświadczenie. Chciałam napisać, ze wrócimy, ale widzieliśmy, iż firma znika z mapy łódzkich Escape Roomów, choć mamy nadzieję, iż na krótko bo mamy jeszcze kilka pozycji do odwiedzenia! Obsługa w pogotowiu, miła i przyjazna :)

 • Escape room Prolog

  Prolog
  Forest Escape
  Łódź

  Pierwsze dzieło

  30.06.2019 | data wizyty: 18.05.2019

  Podobnie jak w przypadku Postapo bezwątpienia jest to pozycja, którą każdy gracz musi odwiedzić. To był pierwszy Nasz 'pokój' ten firmy i bardzo Nas zaskoczył chociażby faktem, iż to nie do końca bieganie po lesie, a również czekają na Nas niespodzianki w postaci budynków do eksplorowania :) Ciężko porównać to do klasycznych pokoi, zwyczajnie trzeba to przeżyć. Polecam również osobom, które się boją - przeżyłam :D ale osobom wrażliwym i bojącym się ubrudzić radzę na trochę powstrzymać swoje przyzwyczajenia i dać porwać się grze.

 • Escape room Postapo

  Postapo
  Forest Escape
  Łódź

  Znaleźć bezpieczniki i co dalej?

  30.06.2019 | data wizyty: 08.06.2019

  Jeden z najciekawszych 'pokoi' w jakim miałam okazje zagrać, co pewnie nikogo nie zdziwi bo sam koncept gry na świeżym powietrzu jest dość nowatorski. Nie wiedziałam czy traktować pokój jako podchody czy jako pokój zagadek, ale już wiem - dwa w jednym :D Ciekawy koncept, łamigłówki różnorodne, klimat mocno odzwierciedlony w stosunku do historii. Nie dla grup, które nie lubią się ubrudzić czy boją się leśnych zwierzątek ;) Tu wszystko jest bardzo realistyczne. Duży plus za elektronikę, której w poprzednim scenariuszu brakowało oraz 2h główkowania!
  Jedyna uwaga jaką mam to może jakaś mapa albo lepsze oznakowanie trasy, nie błądzilibyśmy wtedy oraz ciągle nie trzeba byłoby nam tłumaczyć w którą stronę iść. Polecam!

 • Escape room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Kopalnia z prawdziwego zdarzenia

  30.06.2019 | data wizyty: 01.06.2019

  Po wejściu do pokoju od razu czuć napięcie i odpowiedni klimat (świetny!). Zdążymy uciec? Momentami było ciężko, a więc polecam grupom, które już mają kilka pokoi na koncie. Duży plus za nieliniowość oraz 70 min ambitnej zabawy! Przemiła i pomocna obsługa. Wpadajcie odkryć sekrety kopalni!

 • Escape room Peron 9 i 3/4

  Peron 9 i 3/4
  Trap Jungle
  Wrocław

  Harry

  30.06.2019 | data wizyty: 01.06.2019

  Pokój 100% w klimacie, bardzo ciekawe rozwiązania, przyjemne zagadki. Prawdziwa lekcja czarów :D Bawiliśmy się bardzo dobrze, polecam każdej drużynie, a szczególnie fanom Harrego Pottera! obsługa bardzo sympatyczna.

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Fox O'clock
  Wrocław

  Zabawa z upiorem

  02.05.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Rewelka! Pokój mroczny, ale jeśli ktoś należy do tych strachliwych to spokojnie da radę, także jest to pokój dla każdego. Mnogość ciekawych zagadek i efektów zaskoczenia. Świetna fabuła i nietypowy system podpowiedzi, który idealnie pasuje do klimatu. Spójna fabuła i wykonanie bardzo szczegółowe. Moim zdaniem ta firma jeszcze nie raz Nas zaskoczy, a pokoje koniecznie trzeba odwiedzić. Przy następnej wizycie odwiedzimy wszystkie! Obsługa, no co tu dużo mówić ludzie z pasją i zaangażowaniem + cudowne kotki ;) Wpadajcie i bawcie się dobrze!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM